Wisła Płock - Zagłębie Lubin - Wyniki na żywo w Interia.pl - 33 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

Wisła Płock - Zagłębie Lubin

Ekstraklasa 33. kolejka 28.04.2018 15:30
Stadion im. Kazimierza Górskiego (Płock)

• (84') P. Tuszyński Ł. Moneta
  • 15:04 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 33. kolejki Ekstraklasy Wisła Płock - Zagłębie Lubin.
  • 15:04 To kolejne spotkanie grupy mistrzowskiej.
  • 15:06 Oba zespoły nie mają już większych szans na mistrzostwo Polski. W lepszej sytuacji jest Wisła Płock, która realnie walczy o udział w europejskich pucharach, zajmując czwarte miejsce.
  • 15:22 Dzisiejszy mecz poprowadzi sędzia Krzysztof Jakubik.
  • 15:27 Zawodnicy wychodzą na boisko.
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Zaczynają mecz goście.
  • 1. min Pierwszy rzut rożny dla Zagłębia.
  • 3. min Byrtek świetnie zablokował podanie, nie doszedł do niego Jagiełło.
  • 4. min Od bramki rozpocznie Hładun.
  • 5. min Ładne dośrodkowanie Balicia, ale Maresz był minimalnie spóźniony.
  • 6. min Starzyński miał piłkę w polu karnym, ale podał zbyt mocno do Tuszyńskiego.
  • 7. min Świetna akcja Stilicia!
  • 8. min Położył obrońcę w polu karnym i strzelał z siedmiu metrów.
  • 8. min Zapewne strzeliłby gola, ale przeszkodził mu upadający Varela.
  • 10. min Kante szukał Stilicia w polu karnym, ale podawał za plecy.
  • 11. min Faul Byrtka na Tuszyńskim.
  • 13. min Nie utrzymał piłki w boisku Czerwińśki, od autu Wisła.
  • 13. min Ciekawe starcie na boku boiska ofensywnie grający obrońców - Recy i Czerwińskiego.
  • 14. min Hładun uprzedził Varelę po dośrodkowaniu Stefańczyka.
  • 14. min Świetnie przedarł się Kante w pole karne i wywalczył korner.
  • 17. min Rzut rożny dla Zagłębia.
  • 18. min Teraz "Miedziowi" będą mieli okazję z rzutu wolnego przed polem karnym.
  • 18. min 29,8 m do bramki.
  • 19. min Pokusił się o strzał Starzyński, piłka delikatnie odbiła się od muru i będzie korner.
  • 19. min Faulowany wyprowadzający kontratak Varela.
  • 20. min Jakiś problem ma Jagiełło, szybko podbiegli do niego fizjoterapeuci.
  • 21. min Kolejny korner "Miedziowych", goście mają przewagę.
  • 24. min Daehne przeciął dośrodkowanie z prawej strony.
  • 25. min Zbyt mocne podanie w kierunku Starzyńskiego. Obu drużynom brakuje opanowania pod bramką rywala.
  • 26. min Guldan wybił dośrodkowanie Stefańczyka.
  • 26. min Faulowany Furman przy narożniku pola karnego.
  • 27. min Byrtek uderzył głową po świetnym dośrodkowaniu Stilicia, ale tuż nad bramką.
  • 29. min Rzut karny dla Wisły Płock.
  • 30. min Matras sfaulował w polu karnym Varelę.
  • 31. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Nico Varela
  • 31. min Piekielnie mocny strzał z rzutu karnego!
  • 31. min Hładun był bezradny.
  • 31. min 7. gol w tym sezonie Vareli.
  • 31. min Czwarty z rzutu karnego.
  • 33. min Guldan powstrzymał Stilicia. Ważna interwencja.
  • 34. min Od bramki Daehne po nieudanym rozegraniu Zagłębia.,
  • 36. min Ładne prostopadłe podanie z głębi pola przeciął Daehne, wychodząc poza pole karne.
  • 36. min Kontratak Stilicia i Kante spalił na panewce.
  • 37. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Patryk Tuszyński
  • 37. min Piękną asystą popisał się Maresz, który w polu karnym urwał się obrońcy, a potem wyłożył Tuszyńskiemu piłkę na piąty metr.
  • 38. min Dał się w łatwy sposób ograć Byrtek.
  • 39. min Faul na Dąbrowskim.
  • 41. min Kante został powalony na ziemię przez Balicia.
  • 43. min Stilić uderzył z rzutu wolnego z 30 m, ale tym strzałem nie mógł pokonać Hładuna.
  • 44. min Dąbrowski świetnie znalazł się w polu karnym rywala, przepchnął Szymańskiego, ale spudłował.
  • 45. min Stefańczyk zablokował wrzutkę Balicia, piłka odbiła się jeszcze od zawodnika Zagłębia i od bramki zacznie Daehne.
  • 47. min Dobry powrót Furmana zatrzymał ostatnią akcję Zagłębia.
  • 16:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 16:16 Ciekawe pierwsze 45 minut, remis nie krzywdzi żadnej ze stron.
  • 16:30 Zawodnicy wychodzą na boisko.
  • 16:33 Wisła Płock od początku marca pozostaje niepokonana. Jeśli nie przegra dziś, będzie to ósmy kolejny mecz.
  • 46. min Zaczyna Wisła.
  • 47. min Tuszyński łokciem zaatakował Byrtka.
  • 48. min Uderzał Maresz po dośrodkowaniu Starzyńskiego. Bez zagrożenia.
  • 49. min Żółtą kartkę otrzymuje Damian Byrtek
  • 49. min Zahaczył wychodzącego na dobrą pozycję Tuszyńskiego.
  • 50. min Reca świetnie uprzedził Balicia w polu karnym i wybił piłkę na rzut rożny.
  • 51. min Reca źle przyjął piłkę pod polem karnym rywala, strata.
  • 53. min Łukowski nie doszedł do podania, choć zdaje się, że faulował go Balić.
  • 53. min Nie wychwycił tego arbiter.
  • 54. min Miękka wrzutka Stilicia wybita przez obrońcę.
  • 55. min Kubicki zrobił "kółeczko" przed polem karnym i uderzył, ale dobrze zablokował go Furman. Korner.
  • 57. min Wisła zamknęła rywala na jego połowie.
  • 57. min Dłuższą chwilę rozgrywała piłkę, w końcu zyskała korner.
  • 58. min Faulowany Furman.
  • 58. min Dąbrowski ma jakiś problem zdrowotny.
  • 59. min Wygląda to na uraz mięśniowy.
  • 61. min Arbiter odgwizdał spalonego Tuszyńskiego.
  • 61. min Schodzi z boiska Mateusz Matras , a za niego wchodzi Adam Matuszczyk
  • 63. min Zagłębie wychodziło z kontratakiem trzech na dwóch, ale zgubiło piłkę.
  • 63. min Arbiter odgwizdał spalonego Kante.
  • 64. min Świetna indywidualna akcja Kante!
  • 64. min Przebiegł z piłką 40 metrów, minął dwóch obrońców i dopiero Hładun dobrą interwencją zatrzymał jego strzał.
  • 64. min I jeszcze jedna kapitalna interwencja Hładuna po strzale głową Kante.
  • 67. min Schodzi z boiska Jakub Łukowski, a za niego wchodzi Konrad Michalak
  • 69. min Zamieszanie w polu karnym Zagłębia, ale w końcu wybita piłka.
  • 70. min Po chwili wróciła w szesnastkę, ale Kante niecelnie uderzył głową.
  • 70. min Rośnie przewaga Wisły.
  • 73. min Zagłębie ma problem z utrzymaniem się przy piłce.
  • 73. min Schodzi z boiska Jakub Maresz , a za niego wchodzi Arkadiusz Woźniak
  • 76. min 7 119 widzów na stadionie w Płocku.
  • 77. min Arbiter odgwizdał spalonego Kubickiego.
  • 79. min Zamieszanie pod bramką Zagłębia!
  • 79. min Był blisko Michalak strzelania gola.
  • 80. min Michalak był w znakomitej sytuacji po dograniu Vareli, ale jego mocne uderzenie z trzech metrów wybronił Hładun.
  • 80. min Arbiter odgwizdał spalonego Woźniaka.
  • 82. min Strzał w mur. Uderzał Stilić z rzutu wolnego.
  • 83. min Medycy opatrują poturbowanego zawodnika "Miedziowych".
  • 84. min Tuszyński opuszcza boisko na noszach.
  • 84. min Schodzi z boiska Patryk Tuszyński , a za niego wchodzi Łukasz Moneta
  • 87. min Czerwiński znalazł Starzyńskiego w polu karnym.
  • 87. min Szybko dopadli do niego obrońcy, a Furman przechwycił kolejne podanie.
  • 88. min Dźwigała opatrywany.
  • 89. min Schodzi z boiska Adam Dźwigała, a za niego wchodzi Bartłomiej Sielewski
  • 90. min Zablokowany strzał Woźniaka, będzie jeszcze rzut rożny.
  • 91. min Furman wybił piłkę z linii bramkowej po strzale Guldana!
  • 91. min Rzut karny dla Zagłębia!
  • 91. min Co za pech gospodarzy, zagranie ręką w polu karnym.
  • 91. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Filip Starzyński
  • 92. min Starzyński wykorzystuje rzut karny! Płaski strzał w lewy róg strzelca.
  • 92. min Schodzi z boiska Jose Martinez Kante, a za niego wchodzi Oskar Zawada
  • 17:22 Końcowy gwizdek sędziego
  • 17:22 Przerwana seria meczów Wisły bez porażki.
  • 17:27 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!