Wisła Płock - Śląsk Wrocław - Wyniki na żywo w Interia.pl - 13 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

Wisła Płock - Śląsk Wrocław

Ekstraklasa 13. kolejka 23.10.2017 18:00
Stadion im. Kazimierza Górskiego (Płock)

• (77') K. Vacek M. Pałaszewski
  • 17:52 Wisła Płock podejmuje Śląsk Wrocław w meczu 13. kolejki Ekstraklasy.
  • 17:53 W 12. kolejce obydwa zespoły przegrały po 0-2. Wisła musiała uznać wyższość Korony Kielce, a Śląsk Wisły Kraków. Wcześniej jednak notowały długą serię bez porażki.
  • 17:56 "Po dwóch przegranych na początku Śląsk zanotował długą serię meczów bez porażki, brylując przede wszystkim na własnym boisku. Wrocławianie potrzebowali trochę czasu, by nowi piłkarze, którzy zasilili klub w letnim oknie transferowym, wkomponowali się w zespół. Dzisiaj widać, że były to przemyślane transfery i poprawiły jakość Śląska, który z pewnością celuje w grupę mistrzowską, a moim zdaniem nawet w coś więcej" - powiedział trener Wisły Jerzy Brzęczek.
  • 17:57 "Wisła bardzo dobrze gra w piłkę. Nawet w ostatnim spotkaniu z Koroną, mimo że przegrała, zaprezentowała się dobrze i była lepsza. Ma wielu piłkarzy grających szybko i będziemy musieli uważać zwłaszcza na kontrataki" - stwierdził z kolei szkoleniowiec Śląska Jan Urban.
  • 17:58 Piłkarze wychodzą na boisko
  • 18:00 VAR jest dostępny na dzisiejszym meczu
  • 18:01 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min Kontra Wisły
  • 2. min Michalak szarżował na prawym skrzydle, dobrze dośrodkował, ale Varela spudłował główkując z bliska
  • 3. min Łasicki faulował Koseckiego
  • 3. min Będzie wrzutka w pole karne
  • 4. min Dośrodkowywał Chrapek, ale gospodarze wybili piłkę na róg
  • 4. min Rzut rożny dla Śląska
  • 4. min Znów najwyżej skaczą piłkarze Wisły
  • 5. min Rozbity atak Śląska
  • 6. min Pich przedzierał się na prawym skrzydle, ale gospodarze wybili piłkę na róg
  • 8. min Reca głową podaje do bramkarza i rozbija akcję rywali
  • 8. min Dośrodkowanie Vareli, ale przecięte w polu karnym
  • 9. min FURMAN!!!
  • 10. min Miał piłkę na 16. metrze, mógł przymierzyć, ale huknął wysoko ponad bramką
  • 12. min Rzut karny dla Wisły!
  • 12. min Faulowany był Varela
  • 13. min Czerwoną kartkę za faul otrzymuje Igors Tarasovs
  • 14. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Nico Varela
  • 15. min Bardzo pewny strzał z karnego. Bramkarz rzucił się w swoją prawą stronę, a piłka poleciała w przeciwną stronę
  • 15. min Groźna akcja Śląska, ale Stefańczyk wybija piłkę sprzed bramki
  • 17. min To była dobra akcja Picha. Robak był bliski zdobycia gola, ale za późno wyskoczył do piłki
  • 17. min Schodzi z boiska Michał Chrapek , a za niego wchodzi Konrad Poprawa
  • 17. min Trener Jan Urban szybko zdecydował się na zmianę. Wymusiła ją czerwona kartka dla Tarasovsa
  • 18. min Faulowany Reca
  • 18. min Reca doznał kontuzji
  • 20. min Wrąbel piąstkuje
  • 20. min Wrąbel wypuścił piłkę z rąk po wrzutce ze skrzydła, ale upiekło mu się
  • 21. min Wisła rozgrywa piłkę na swojej połowie
  • 21. min Nieudana kontra Śląska
  • 22. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Kamil Biliński
  • 22. min Bramkę wypracował: Konrad Michalak
  • 23. min Świetnie rozegrana akcja! Varela prostopadłym podaniem uruchomił Michalaka, a ten dośrodkował wprost do wbiegającego w pole bramkowe Bilińskiego i Wrąbel był bez szans
  • 24. min Zablokowane dośrodkowanie Stefańczyka
  • 24. min Rzut rożny dla Wisły
  • 25. min Groźny strzał Bilińskiego z bliska, ale tym razem obok bramki
  • 25. min Faulowany Kosecki
  • 26. min Bardzo aktywny jest Varela. Teraz popisał się sprintem i próbował wymusić błąd na bramkarzu Śląska, ale Wrąbel zdążył wybić piłkę
  • 27. min Merebashvili ruszył z kontrą
  • 27. min Dobra interwencja Pawelca
  • 28. min Świetne podanie Furmana na prawe skrzydło
  • 28. min Pierwsze dośrodkowanie Stefańczyka zablokowane, a po drugim rywale wybili piłkę na róg
  • 28. min Rzut rożny dla Wisły
  • 29. min Biliński nie trafił czysto piłki głową i rozpocznie bramkarz
  • 30. min Szymański!!!
  • 30. min Zmarnował setkę!
  • 30. min Wszystko rozpoczęło się od fatalnej straty Czotry
  • 31. min Dobry strzał Koseckiego. Broni Kiełpin
  • 32. min Śląsk jest zagubiony. Nie potrafi niczego wskórać w ataku, a jednocześnie bardzo łatwo pozwala się kontrować
  • 32. min Kolejna długa piła na Robaka i kolejna strata
  • 34. min Robak stracił piłkę i Wisła rusza z kontrą
  • 34. min Dobra interwencja Celebana
  • 34. min Kolejna strata Śląska
  • 34. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Giorgi Merebashvili
  • 35. min Bramkę wypracował: Dominik Furman
  • 35. min Stefańczyk odebrał piłkę, podał ją Furmanowi, a ten wypracował "setkę" Merebashvilemu. Wrąbel pokonany w sytuacji sam na sam
  • 37. min Żółtą kartkę otrzymuje Konrad Poprawa za faul
  • 37. min Wisła ma rzut wolny z 25 m
  • 38. min Merebashvili zablokowany
  • 38. min Kontra Śląska
  • 39. min Pich przed szansą
  • 39. min Kapitalna interwencja Michalaka!
  • 39. min Uratował swój zespół przed utratą gola. Cóż to był za sprint!
  • 40. min Groźna akcja Wisły, ale strzał bardzo niecelny
  • 41. min Reca strzela z dystansu, ale też nie trafił
  • 41. min W środku boiska faulował Czotra
  • 42. min Vacek faulował Furmana
  • 43. min Fatalne podanie Furmana z wolnego, Śląsk przejął piłkę
  • 44. min Pawelec przeciął dośrodkowanie Stefańczyka
  • 44. min Rzut rożny dla Wisły
  • 45. min Robak posłał dalekie podanie do Koseckiego, ale Kiełpin wybiegł z bramki i uprzedził rywala
  • 45. min Sędzia doliczył minutę
  • 46. min Varela!
  • 46. min Świetnie przedarł się w pole karne, ale nikt nie zamknął akcji na lewej stronie
  • 46. min Faul Koseckiego
  • 46. min Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Kosecki
  • 18:48 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:49 Strzały: 12-1, celne 3-1
  • 18:49 Posiadanie piłki 47-53 %
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę
  • 46. min Schodzi z boiska Marcin Robak , a za niego wchodzi Arkadiusz Piech
  • 46. min Atak pozycyjny Wisły
  • 47. min Szymański!
  • 47. min Kolejny prezent rywali i kolejna zmarnowana okazja przez Szymańskiego
  • 49. min Pada Piech, ale sędzia nie reaguje
  • 50. min Śląsk kontruje
  • 51. min Świetna interwencja Byrtka - wślizgiem zablokował strzał Picha
  • 53. min Faulował Furman
  • 54. min Schodzi z boiska Konrad Michalak, a za niego wchodzi Jakub Łukowski
  • 54. min Bardzo dobry występ Michalaka
  • 56. min Gorąco w polu karnym Śląska, ale Wrąbel wykazał się refleksem
  • 57. min Faulowany Kosecki
  • 57. min Rzut karny dla Śląska
  • 58. min Fatalne zagranie Łukowskieg. Po co łapał rywala, który wybiegał z pola karnego?!
  • 58. min Seweryn Kiełpin obronił rzut karny!
  • 59. min Arkadiusz Piech nie wykorzystał rzutu karnego!
  • 59. min Piech próbował wślizgiem dobić piłkę i sfaulował Kiełpina
  • 59. min Żółtą kartkę otrzymuje Arkadiusz Piech
  • 61. min Łukowski strzelił z dystansu, ale bramkarz obronił
  • 62. min Łukowski strzela ponad bramką
  • 63. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jakub Kosecki
  • 64. min Bramkę wypracował: Robert Pich
  • 64. min Świetne prostopadłe podanie i Kosecki pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam
  • 65. min Faul Celebana - wolny tuż zza narożnika pola karnego
  • 66. min Czotra wybił piłkę na róg po wrzutce do Recy
  • 66. min Schodzi z boiska Nico Varela, a za niego wchodzi Semir Stilić
  • 67. min Za niskie dośrodkowanie Furmana
  • 67. min Faulował Biliński
  • 68. min Żółtą kartkę otrzymuje Kamil Biliński
  • 68. min To spokojnie mogła być czerwona kartka...
  • 69. min Reca!
  • 69. min Kapitalne podanie Stilicia w pole karne, ale Reca... nie trafił w piłkę
  • 70. min Lepszej piłki już raczej nie dostanie
  • 72. min Kąśliwy strzał Koseckiego, ale obok bramki
  • 73. min Stilić pada w polu karnym rywali, ale sędzia nie reaguje
  • 73. min Jeśli nie było karnego, to powinna być kartka za nurkowanie
  • 74. min Sędzia biegnie sprawdzić sytuację na wideo. Będzie karny?
  • 75. min Rzut karny dla Wisły!
  • 76. min Vacek faulował Stilicia
  • 76. min Jakub Wrąbel obronił rzut karny
  • 76. min Kamil Biliński nie wykorzystał rzutu karnego!
  • 76. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Kamil Biliński
  • 77. min Biliński zmarnował karnego, ale dobił piłkę do siatki
  • 77. min Schodzi z boiska Kamil Vacek , a za niego wchodzi Maciej Pałaszewski
  • 79. min Rzut rożny dla Wisły
  • 79. min Schodzi z boiska Kamil Biliński, a za niego wchodzi Mateusz Piątkowski
  • 81. min Piłka w bramce Śląska, ale gola nie ma, bo dośrodkowana futbolówka przekroczyła linię końcową
  • 81. min Żółtą kartkę otrzymuje Igor Łasicki za faul
  • 81. min Niecelny strzał
  • 84. min Wrąbel odbija piłkę po strzale Piątkowskiego
  • 85. min Faulował Czotra
  • 85. min Żółtą kartkę otrzymuje Dorde Cotra
  • 86. min Czotra wystąpił w roli dobrze zapowiadającego się zapaśnika...
  • 86. min Rzut rożny dla Wisły
  • 87. min Stilić!
  • 87. min Wrąbel broni mocny strzał
  • 87. min Rzut rożny dla Wisły
  • 87. min Rzut rożny dla Wisły, tyle że z drugiej strony
  • 88. min Reca nie sięgnął piłki
  • 89. min Zablokowany strzał Piecha
  • 89. min Rzut rożny dla Śląska
  • 91. min Sędzia doliczył 3 minuty
  • 92. min Kiełpin wybiegł z bramki i wybił piłkę
  • 19:52 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:53 Wisła Płock wygrała ze Śląskiem Wrocław 4-1 w 13. kolejce Lotto Ekstraklasy. Mecz "ustawiła" czerwona kartka Igorsa Tarasovsa już w 13. minucie. Kibice oglądali ciekawe spotkanie, w którym padło pięć goli, a bramkarze obronili po rzucie karnym.
  • 19:58 Dziękujemy za wspólne emocje i zapraszamy na kolejne relacje na żywo do Interii