• (93') P. Tomasik D. Kocyła
  • (59') P. Sajdak Pirulo
  • (70') J. Sobocinski Ł. Sekulski
  • (90') J. Wróbel A. Dominguez
  • 14:42 Dzień dobry. Zapraszamy na mecz grupy spadkowej 33. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock i Łódzkim Klubem Sportowym.
  • 14:46 ŁKS nie wygrzebie się już ze strefy spadkowej. W przyszłym sezonie zagra w I lidze. Z kolei Wisła Płock walczy o to, żeby nie znaleźć się w strefie spadkowej. Na razie jest bezpieczna, ale jeśli dziś przegra, to będzie miała tylko trzy punkty przewagi nad miejscem oznaczającym spadek.
  • 14:49 Wisła Płock nie prezentuje się ostatnio najlepiej. Po wznowieniu rozgrywek "Nafciarze" nie wygrali jeszcze meczu.
  • 14:51 Podobny bilans ma ŁKS. Wisła czeka na zwycięstwo od 7 marca. Pokonała wtedy Arkę Gdynia 2-1. Z kolei łodzianie ostatni raz wygrali 4 marca, pokonując 3-2 Zagłębie Lubin.
  • 14:53 Dziś w ŁKS-ie szansę dostało kilku chłopakow, którzy w przyszłym sezonie mają walczyć o powrót do PKO Ekstraklasy. Jednym z nich jest 18-letni bramkarz Dawid Arndt.
  • 14:54 Z kolei w Wiśle Płock nie ma wielu ubytków. Z czołowych piłkarzy brakuje tylko Damiana Rasaka, który jest kontuzjowany.
  • 14:59 Sędzią tego meczu będzie Łukasz Szczech.
  • 15:01 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min Wisła Płock przy piłce. Długo buduje atak pozycyjny.
  • 3. min Sheridan fauluje Dąbrowskiego w okolicach środka boiska.
  • 3. min Błąd Dąbrowskiego. Przed polem karnym kopnął prosto w Furmana. Szybko jednak powstrzymał kapitana Wisły i gospodarze mają tylko rzut rożny.
  • 4. min Złe dośrodkowanie ze stałego fragmentu. Piłkę wybija obrońca.
  • 5. min Sheridan naciskał Arndta, ale ten daleko wybił piłkę.
  • 6. min Ratajczyk za mocno podaje w pole karne i łapie piłkę Kamiński.
  • 9. min Mecz na razie toczy się w wolnym tempie.
  • 10. min Angel Garcia dośrodkował, ale Arndt odbił piłkę.
  • 12. min Głębokie dośrodkowanie Furmana z rzutu rożnego odbija Arndt.
  • 14. min Wisła Płock ma problem z wyjściem z połowy.
  • 14. min Guima uderzał z dystansu. Piłka minimalnie minęła bramkę.
  • 17. min Piłkarze ŁKS-u grają bardzo blisko rywali. Gospodarze nie mają miejsca na rozegranie piłki.
  • 17. min Niecelna wrzutka Furmana z rzutu wolnego.
  • 20. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Cillian Sheridan
  • 20. min Bramkę wypracował‚: Michał Marcjanik
  • 21. min Marcjanik zagrał długą piłkę do Sheridana. Ten wyprzedził obrońcę, dobiegł do futbolówki i uderzył precyzyjnie, dając prowadzenie Wiśle Płock.
  • 22. min Długo trwała analiza VAR. Gol jednak uznany.
  • 23. min Guima uderza niecelnie z daleka.
  • 25. min Rzut wolny dla gości. Dośrodkowanie idealnie wpada w "koszyczek" Kamińskiego.
  • 27. min Żółtą kartkę otrzymuje Maciej Ambrosiewicz
  • 27. min To czwarta żółta kartka Ambrosiewicza w sezonie. Nie zagra w kolejnym meczu.
  • 29. min Szwoch był sam z przodu. Chciał "podłączyć" do akcji Furmana, ale ten był za wolny.
  • 31. min ŁKS zamknięty na własnej połowie. Gospodarze bezkarnie rozgrywają piłkę.
  • 33. min Furman wrzucał na krótki słupek z rzutu wolnego. Piłka opuszcza jednak boisko i Arndt wznawia od bramki.
  • 35. min Żółtą kartkę otrzymuje Jan Sobociński
  • 36. min ŁKS ma problem z rozegraniem akcji. Traci piłkę na połowie rywali.
  • 37. min Goście wysoko ustawieni, ale "Nafciarze" radzą sobie z pressingiem.
  • 38. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Piotr Tomasik
  • 38. min Bramkę wypracował‚: Hubert Adamczyk
  • 39. min Adamczyk zagrał prostopadle. Zza obrońców wybiegł Tomasik i w sytuacji sam na sam pokonał Arndta.
  • 41. min Długo trwała weryfikacja. Sprawdzano, czy Tomasik nie był na spalonym. Gol ostatecznie uznany.
  • 42. min Kolejna akcja Wisły Płock. Tym razem goście dobrze się bronią.
  • 43. min Sheridan uderzał głową. Świetnie broni Arndt!
  • 44. min Furman dośrodkował na "długi" słupek. Głową zgrywał Ambrosiewicz. Mogło to zaskoczyć bramkarza, bo piłka odbiła się od poprzeczki.
  • 46. min Pierwsza połowa przedłużona o trzy minuty.
  • 47. min Z daleka dobrze mierzył Wróbel. Strzał jednak w środek bramki i Kamiński wybija piłkę na rzut rożny. Z tego stałego fragmentu nic jednak nie wyszło.
  • 48. min Strata gości przed własnym polem karnym, ale Wisła nie potrafi z tego skorzystać.
  • 15:49 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 15:49 Do przerwy Wisła jest wyraźnie lepsza i zasłużenie prowadzi. Mecz bez większej historii.
  • 15:49 Za kwadrans zapraszamy na drugą połowę.
  • 47. min ŁKS rozpoczął, ale nie potrafi przedostać się pod bramkę rywali.
  • 48. min Guima powstrzymał Sheridana na lewej stronie.
  • 49. min Piłkarz ŁKS-u jednak faulował. Furman dośrodkował. Nikt nie przeciął tego zagrania i wybił piłkę Arndt.
  • 51. min Akcja ŁKS-u. Kamiński broni strzał Ratajczyka.
  • 52. min Guima uderzał z daleka. Znowu dobrze interweniował Kamiński.
  • 54. min Krótko rozegrany rzut wolny przez Wisłę. Szwoch miękko dośrodkował, ale obrońcy wybili piłkę.
  • 56. min Długa piłka od Kamińskiego do Sheridana. Bramkarz Wisły zagrywa jednak zbyt mocno.
  • 57. min Dośrodkowanie w pole karne Wisły. Stefańczyk wybija piłkę na rzut rożny.
  • 57. min Po dośrodkowaniu Trąbki piłkę wybił Sheridan.
  • 59. min Gra toczy się na połowie Wisły. Nie przekłada się to jednak na dobre akcje łodzian.
  • 59. min Schodzi z boiska Przemysław Sajdak , a za niego wchodzi José Antonio Ruiz López Pirulo
  • 61. min Groźna akcja ŁKS-u po rzucie wolnym. Dośrodkował Pirulo, ale Dąbrowski nieczysto trafił piłkę głową i futbolówka minęła bramkę.
  • 61. min Schodzi z boiska Cillian Sheridan, a za niego wchodzi Karol Angielski
  • 63. min Wisła nie atakuje już z takim impetem, jak w pierwszej połowie. ŁKS próbuje z tego skorzystać i częściej gości pod bramką rywali.
  • 65. min Ratajczyk wrzucał w pole karne, ale piłka wybita.
  • 66. min Ratajczyk uderzał, ale w środek bramki i złapał piłkę Kamiński.
  • 67. min Schodzi z boiska Hubert Adamczyk, a za niego wchodzi Giorgi Merebaszwili
  • 69. min Wisła w tej chwili tylko się broni.
  • 70. min Schodzi z boiska Jan Sobociński , a za niego wchodzi Łukasz Sekulski
  • 73. min Pirulo wrzucał z rzutu wolnego. Kamiński wyszedł z pilką za linię końcową i goście mają jeszcze rzut rożny.
  • 73. min Po rozegraniu stałego fragmentu piłka opuszcza boisko i wznowi Kamiński.
  • 75. min Dąbrowski głową uderza obok bramki.
  • 76. min Indywidualna akcja Angielskiego. Napastnik Wisły wbiegł w pole karne, przymierzył w "długi" róg, ale dobrze obronił Arndt.
  • 79. min Głową strzelał Uryga. Kolejna dobra interwencja Arndta.
  • 80. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Marcjanik
  • 83. min ŁKS cały czas naciska.
  • 84. min Kontra Wisły. Merebaszwili sam był z przodu, ale powstrzymał go obrońca.
  • 86. min Akcja Wisły. Merebaszwili na spalonym.
  • 88. min Kolejna kontra Wisły. Merebaszwili ponownie powstrzymany.
  • 88. min Żółtą kartkę otrzymuje Ricardo Guima
  • 89. min To ósma żółta kartka Guimy w sezonie. Nie zagra w następnym meczu.
  • 89. min Żółtą kartkę otrzymuje Maciej Wolski
  • 90. min Schodzi z boiska Jakub Wróbel , a za niego wchodzi Antonio Dominguez
  • 91. min Mecz przedłużony o trzy minuty.
  • 91. min Uryga uderza głową. Piłka trafia w słupek.
  • 93. min Schodzi z boiska Piotr Tomasik, a za niego wchodzi Dawid Kocyła
  • 16:55 Końcowy gwizdek sędziego
  • 16:55 Wisła zasłużenie wygrywa. Choć w drugiej połowie ŁKS grał bardziej odważnie, to był bezsilny. Drużynie brakuje jakości.
  • 17:02 Wisła jest już prawie pewna utrzymania. Ma dziewięć punktów przewagi nad strefą spadkową.
  • 17:02 Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne. Do widzenia.