Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz - Wyniki na żywo w Interia.pl - 15 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz

Ekstraklasa 15. kolejka 04.11.2017 18:00
Stadion Miejski im. Henryka Reymana (Kraków)

• (72') M. Cetnarski B. Kasprzak
  • 17:38 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 15. kolejki Ekstraklasy Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz.
  • 17:42 W meczu tym zmierzą się dwie z czterech małopolskich drużyn w Ekstraklasie.
  • 17:48 W składzie "Białej Gwiazdy" piłkarz od którego jest niemal uzależniona - Carlitos. Hiszpan brał udział przy 12 z 16 bramek strzelonych przez Wisłę.
  • 17:49 Ostatni raz obie drużyny grały ze sobą na jednym poziomie rozgrywkowym w sezonie 1986/87.
  • 17:52 Nie jest tajemnicą, że kibice obu klubów nie darzą się wielką sympatią.
  • 17:52 Sandecja sympatyzuje bowiem z Cracovią, największym rywalem "Białej Gwiazdy".
  • 17:57 Zawodnicy wychodzą na boisko.
  • 17:57 Hymn "Białej Gwiazdy" rozbrzmiewa na stadionie.
  • 17:59 Carlitos odbiera wyróżnienie za najlepszego ligowego gracza października.
  • 18:01 Sędzią spotkania Krzysztof Jakubik.
  • 18:01 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Gramy!
  • 1. min Faul pod polem karnym Wisły.
  • 1. min Sandecja może dobrze wejść w mecz.
  • 2. min Dobra wrzutka Brzyskiego, ale obroniła się Wisła.
  • 2. min Zablokowany Trochim w polu karnym i od bramki zacznie Buchalik.
  • 3. min Faulował Imaz, jeszcze nie wyszła z własnej połowy Wisła.
  • 4. min Znów dośrodkowywał Brzyski, ale piąstkowaniem uratował swoją ekipę Buchalik.
  • 4. min Sandecja szybko doskakuje do rywali, bardzo wysokim pressingiem grają goście.
  • 6. min Wisła zaatakowała, ale akcja skończyła się przewinieniem Boguskiego.
  • 8. min Kolejne kąśliwe dośrodkowanie Brzyskiego, lecz Cetnarski minął się z piłką.
  • 9. min Carlitos został powstrzymany w polu karnym.
  • 10. min Perez uderzył z dystansu, ale obok bramki.
  • 11. min W ostatniej chwili przed spotkaniem doszło do zmiany w wyjściowym składzie Wisły - Bashę zastąpił Halilović.
  • 12. min Pewnie wyszedł z bramki Buchalik i zażegnał niebezpieczeństwo.
  • 13. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jesús Imaz Ballesté
  • 13. min Carlitos wyłożył piłkę do pustej bramki Imazowi!
  • 13. min To już 13. z 17 goli dla Wisły, przy którym udział miał Carlitos.
  • 15. min Mocny strzał Brzyskiego przelatuje nad poprzeczką bramki.
  • 16. min Długo rozgrywają piłkę wiślacy.
  • 16. min Sandecja po mocnym początku jakby opadła z sił.
  • 16. min Carlitos zabawił się z Szufrynem.
  • 17. min Uśmiecha się pod nosem Hiszpan, przyjemnie patrzeć jak bawi się grą napastnik Wisły.
  • 18. min Kombinacyjna akcja Wisły, po której strzelał Halilović. Został zablokowany.
  • 18. min Ondraszek strzelał głową po wrzutce Sadloka.
  • 19. min Od pewnego czasu gra Wisły może się podobać.
  • 20. min Kilka podań z pierwszej piłki wymieniła Sandecja, wyglądało to obiecująco.
  • 20. min Żółtą kartkę otrzymuje Michal Piter-Bucko
  • 20. min To oznacza, że będzie pauzował w kolejnym spotkaniu.
  • 21. min Arbiter odgwizdał spalonego Głowackiego, po rzucie wolnym.
  • 23. min Sandecja schowana na własnej połowie, Wisła w natarciu.
  • 24. min Żółtą kartkę otrzymuje Tibor Halilović
  • 24. min Ostro zaatakował Brzyskiego, w dodatku był spóźniony.
  • 26. min Imaz wymienił kilka podań z partnerami, a potem próbował minąć Mraza.
  • 26. min Ten jednak wślizgiem wybił piłkę w aut.
  • 27. min Od bramki zaczyna Gliwa.
  • 28. min Buchalik wyłuskał piłkę spod nóg Trochima.
  • 28. min Dostał ciut zbyt mocne podanie od Piszczka.
  • 29. min Mocny strzał Barana na rzut rożny sparował Buchalik.
  • 29. min Lepszy fragment gości.
  • 29. min Mają rzut rożny.
  • 30. min Piszczek strzelał głową, ale niecelnie.
  • 32. min Dobra akcja Wisły. Dośrodkowywał kolejny raz Carlitos, a Ondraszkowi niewiele zabrakło, by domknąć akcję.
  • 32. min Opatrywany jest przy linii bocznej Brzyski.
  • 34. min Wisła wymienia podania spokojnie konstruując atak.
  • 34. min Piękna interwencja Gliwy!
  • 35. min Imaz technicznie strzelał sprzed pola karnego, ale Gliwa wyciągnął się jak struna i odbił piłkę.
  • 37. min Rzut wolny dla Sandecji, jak zawsze w takich sytuacjach dośrodkowywał Brzyski.
  • 37. min Znów Wisła radzi sobie z dośrodkowaniem.
  • 38. min Perez dobrze powstrzymał Trochima.
  • 39. min Faul Halilovicia na Trochimie.
  • 40. min Kombinacyjnie chcieli rozwiązać ten rzut wolny goście, ale niewiele z tego wyszło.
  • 41. min Piszczek upada w polu karnym!
  • 41. min Nie ma mowy o "jedenastce".
  • 41. min Bardzo teatralnie przewrócił się napastnik Sandecji.
  • 42. min Żółtą kartkę otrzymuje Jesús Imaz Ballesté
  • 42. min Wcześniej ręką zagrał Kubań, czego sędzia nie zauważył.
  • 44. min Świetna akcja Piszczka.
  • 44. min Ograł Sadloka na lewej stronie i wycofał piłkę na 16. metr. Tam był już Danek, ale uderzył wysoko nad bramką.
  • 46. min Imaz powstrzymał kontrę Sandecji.
  • 46. min Haliliović! Potwierdził, że dysponuje dobrym uderzeniem z dystansu.
  • 47. min Jego strzał obronił jednak Gliwa.
  • 18:47 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:48 Wisła wygrywa po pierwszej połowie zasłużenie.
  • 18:48 "Biała Gwiazda" miała więcej z gry, choć nie osiągnęła miażdżącej przewagi.
  • 18:57 61 proc. posiadania piłki po stronie Wisły.
  • 18:58 Strzały 6-10, strzały celne: 3-2.
  • 19:03 Zawodnicy wracają na boisko.
  • 46. min Wisła rozgrywa piłkę.
  • 47. min Boguski zatrzymany nieprzepisowo.
  • 50. min Danek spróbował szczęścia i niewiele się pomylił.
  • 50. min Strzał z 16 metrów przeleciał ponad bramką.
  • 51. min Carlitos tym razem zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.
  • 51. min Bardzo ruchliwy jest dziś Carlitos, szuka sobie miejsca to na jednym, to na drugim boku.
  • 53. min Boguski w ostatniej chwili zablokował dośrodkowanie Brzyskiego.
  • 54. min Kontra Wisły.
  • 54. min Co zrobił Carlitos!!!
  • 55. min Niesamowity jest Hiszpan, powinien na swoim koncie zapisać genialną asystę.
  • 56. min Zakręcił czterema obrońcami Sandecji, a potem idealnym dośrodkowaniem obsłużył Imaza, który z dwóch metrów trafił głową do siatki.
  • 56. min Sędzia odgwizdał spalonego, ale można mieć wątpliwości co do słuszności tej decyzji.
  • 56. min Race wylądowały na boisku, przerwana gra.
  • 59. min Strażacy musieli wbiec na boisko, by zabrać race z placu gry.
  • 59. min Zadymione boisko, ale wracamy do gry.
  • 61. min Rzut wolny dla Wisły.
  • 61. min Niewiele widać, gdyż boisko spowił dym z rac odpalonych z sektora gości.
  • 61. min Rzut karny dla Wisły!
  • 62. min Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego upadł na murawę Arsenić.
  • 62. min Schodzi z boiska Adrian Danek , a za niego wchodzi Bartłomiej Dudzic
  • 63. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Carlos Daniel Lopez Huesc Carlitos
  • 63. min Nie myli się Carlitos!
  • 63. min Kolejny koncert Hiszpana.
  • 64. min 13 ostatnich bramek Wisły składa się z 10 trafień Carlitosa i dwóch asyst. Tylko przy jednym golu nie miał udziału Carlitos.
  • 64. min To 11 gol w sezonie Carlitosa.
  • 64. min Faul Halilovicia na Trochimie tuż przed polem karnym.
  • 65. min Brzyski strzela mocno, broni Buchalik.
  • 65. min Dobijać próbował Dudzic, ale niecelnie.
  • 68. min Atakował Piszczek, ale wywalczył tylko rzut z autu.
  • 68. min To była naprawdę dobra szansa Trochima. Pomocnik Sandecji mógł uderzać z dziesięciu metrów, ale nie trafił w piłkę.
  • 69. min Schodzi z boiska Lukas Kuban , a za niego wchodzi Maciej Korzym
  • 71. min Halilović bardzo niepewnie zagrał do Buchalika, ale ten uprzedził napastnika.
  • 71. min Ładna akcja Boguskiego z Carlitosem. Ten pierwszy wyłożył piłkę Imazowi, lecz ten nie trafił w bramkę.
  • 72. min Carlitos próbował przelobować Gliwę strzałem z 30 metrów.
  • 72. min Ten zdołał wrócić na linię bramki.
  • 72. min Schodzi z boiska Mateusz Cetnarski , a za niego wchodzi Bartłomiej Kasprzak
  • 72. min Schodzi z boiska Zdenek Ondraszek, a za niego wchodzi Kamil Wojtkowski
  • 74. min Buchalik wznawia grę.
  • 75. min Brzyski dośrodkował w poszukiwaniu Piszczka, ale włożył w to zagranie zbyt dużo siły.
  • 76. min 14 007 widzów na stadionie w Krakowie.
  • 76. min Imaz zagrał na czwarty metr, gdzie nabiegał Carlitos.
  • 76. min Udało się wywalczyć jedynie rzut rożny.
  • 77. min Ofiarnie wślizgiem interweniował Szufryn.
  • 77. min Jest teraz opatrywany. Jeżeli nabawił się kontuzji, to Sandecja skończy mecz w dziesiątkę, gdyż wykorzystała już wszystkie zmiany.
  • 78. min Sprytne rozegranie Imaza z Wojtkowskim, lecz ten drugi nie trafił czysto w piłkę przy strzale.
  • 79. min Schodzi z boiska Rafał Boguski, a za niego wchodzi Jakub Bartosz
  • 81. min Piszczek uderzał po dośrodkowaniu Brzyskiego. Minimalnie nieclenie.
  • 83. min Buchalik świetnie wychodzi z bramki i łapie piłkę.
  • 83. min Jest bardzo pewnym punktem Wisły w ostatnich meczach.
  • 84. min Zapowiada się szósty ligowy, a siódmy licząc z Pucharem Polski, kolejny mecz Sandecji bez wygranej.
  • 86. min To powinno być 3-0!
  • 87. min Bartosz obsłużył Imaza idealnym dośrodkowaniem. Ten powinien przyjąć sobie piłkę i spytać bramkarza w który róg uderzyć, ale zamiast tego skiksował przy próbie strzału z woleja.
  • 88. min Nieudany przerzut Pitera-Bucko.
  • 89. min Carlitos minął Mraza i wbiegł w pole karne na pełnej szybkości, aż... dobiegł do Gliwy.
  • 89. min Ten rzucił się pod nogi napastnika i złapał piłkę.
  • 90. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Carlos Daniel Lopez Huesc Carlitos
  • 91. min Kapitalne podanie dostał od Sadloka Carlitos i jeszcze piękniejszym lobem przeniósł piłkę nad Gliwą.
  • 92. min VAR w akcji - gol dla Wisły nie zostaje uznany.
  • 92. min Korekta wyniku - tylko 2-0.
  • 93. min Jeszcze jakieś spięcie pomiędzy zawodnikami obu drużyn.
  • 93. min Żółtą kartkę otrzymuje Kamil Wojtkowski
  • 94. min Schodzi z boiska Carlos Daniel Lopez Huesc Carlitos, a za niego wchodzi Marko Kolar
  • 95. min Oblężenie bramki Gliwy!
  • 96. min Dwukrotnie strzelał Imaz, raz Halilović, ale za każdym razem górą golkiper.
  • 96. min Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Bartkowski
  • 97. min Rzut karny dla Wisły.
  • 98. min Gliwa sfaulował Bartosza w polu karnym.
  • 98. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Victor Perez Alonso
  • 98. min Pewnie wykonana "jedenastka".
  • 99. min Strzał po ziemi w prawy róg strzelca.
  • 19:58 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:58 Koniec! 3-0 dla Wisły.
  • 19:58 Po wyrównanej pierwszej połowie, w drugiej Wisła była wyraźnie lepsza.
  • 19:59 Kolejny raz koncert gry urządził Carlitos.
  • 20:03 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!