Wisła Kraków - Piast Gliwice - Wyniki na żywo w Interia.pl - 9 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

Wisła Kraków - Piast Gliwice

Ekstraklasa 9. kolejka 16.09.2017 20:30
Stadion Miejski im. Henryka Reymana (Kraków)

• (91') J. Valencia A. Jagiełło
  • 20:19 W Krakowie Wisła będzie chciała przełamać passę trzech meczów bez zwycięstwa. Na drodze "Białej Gwiazdy" stanie dzisiaj Piast Gliwice.
  • 20:21 Gospodarze podejdą do spotkania bez pauzującego za żółte kartki Arkadiusza Głowackiego, który jest filarem obrony "Białej Gwiazdy".
  • 20:27 Dla trenera Piasta Dariusza Wdowczyka będzie to wyjątkowy mecz, bo przed pracą w Gliwicach prowadził właśnie Wisłę.
  • 20:27 Piłkarze wychodzą już na murawę!
  • 20:30 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min Piast przegrał połowę rozegranych do tej pory meczów. Zobaczymy, jak będzie dzisiaj.
  • 2. min Dośrodkowanie Sadloka w pole karne i piłka wybita przez gości.
  • 2. min Rzut rożny dla Wisły.
  • 3. min Dośrodkowanie i piłka wybita z "szesnastki" rywala.
  • 4. min Dośrodkowanie Konczkowskiego w pole karne Wisły i gospodarze wybijają piłkę.
  • 5. min Na spalonym złapany Carlitos.
  • 6. min Wasiljew zgrywał piłkę do Papadopulosa w pole karne. Ten oddał strzał, ale pewnie złapał futbolówkę Buchalik.
  • 8. min Faulowany Gonzalez w środkowej części boiska.
  • 12. min Groźny strzał Vranjesa z dystansu, ale broni Michał Buchalik.
  • 15. min Imaz uderzał na bramkę zza szesnastego metra, ale posłał piłkę ponad bramkę.
  • 17. min Wasiljew uderzał z dystansu i piłka przeszła tuż obok słupka bramki Buchalika!
  • 18. min Rzut wolny dla Wisły.
  • 19. min Dośrodkowanie Carlitosa w pole karne, ale piłka w żaden sposób nie trafiła później w światło bramki.
  • 20. min Konczkowski wpadł z piłką w pole karne, ale zamiast podawać oddał bardzo niecelny strzał na bramkę.
  • 21. min Dośrodkowanie i Buchalik łapie piłkę.
  • 23. min Rzut rożny dla Wisły.
  • 23. min Kompletnie nieudane dośrodkowanie i piłka opuszcza boisko.
  • 25. min Żółtą kartkę otrzymuje Aleksandar Sedlar.
  • 27. min Rzut rożny dla Piasta.
  • 27. min Dośrodkowanie i uderzał głową Patryk Dziczek. Posłał jednak piłkę obok bramki.
  • 31. min Dziczek uderzał z dystansu, a piłka po rykoszecie przeleciała obok bramki.
  • 32. min Dziczek zagrywał piłkę ręką i Wisła ma rzut wolny.
  • 33. min Dośrodkowanie Carlitosa i goście wybijają futbolówkę.
  • 36. min Żółtą kartkę otrzymuje Michal Papadopulos.
  • 36. min Faulowany Llonch.
  • 38. min Obie drużyny oddały na razie tylko po jednym, celnym strzale.
  • 40. min Dośrodkowanie Małeckiego za mocne i piłka opuszcza boisko.
  • 42. min Fatalna próba Bashy z dystansu.
  • 43. min Żółtą kartkę otrzymuje Patryk Dziczek.
  • 43. min Faulowany Basha w środkowej części boiska.
  • 45. min Carlitos świetnie przyjął piłkę w polu karnym i oddał strzał na bramkę rywala. Szmatuła nie dał się jednak pokonać i wybił futbolówkę.
  • 21:15 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 21:15 Do przerwy bez bramek w Krakowie.
  • 21:15 Na razie okazji bramkowych mieliśmy jak na lekarstwo.
  • 21:16 Oby w drugiej połowie było ciekawiej. Wracamy za chwilę!
  • 46. min Schodzi z boiska Michal Papadopulos , a za niego wchodzi Maciej Jankowski.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 47. min Jedna zmiana w ekipie gości na drugą połowę. Wisła w tym samym składzie.
  • 49. min Na spalonym złapany Żivec.
  • 50. min Rzut rożny dla gości.
  • 51. min Dośrodkowanie i piłka trafia do Rugaszevicia, który uderza na bramkę, ale posyła futbolówkę nad poprzeczkę.
  • 55. min Wciąż brakuje konkretów pod bramką zarówno Piasta, jak i Wisły.
  • 56. min Carlitos dostał niezłą piłkę, ale nie zdołał przejąć futbolówki, którą wybił mu w ostatniej chwili Sedlar.
  • 57. min Vranjes próbował strzału z dystansu i pewnie łapie piłkę Buchalik.
  • 59. min Faulowany Pietrowski i mamy rzut wolny dla gości.
  • 60. min 32,9 m do bramki.
  • 60. min Wasiljew uderza w mur.
  • 60. min Żivec upada w "szesnastce" Wisły, ale gwizdek sędziego milczy.
  • 62. min Rzut rożny dla Wisły.
  • 63. min Dośrodkowanie Carlitosa, piłka wybita z pola karnego, ale potem wróciła do Arsenicia, który w dobrej sytuacji nie trafia do bramki.
  • 63. min Schodzi z boiska Ze Manuel, a za niego wchodzi Kamil Wojtkowski.
  • 65. min Żółtą kartkę otrzymuje Maciej Sadlok.
  • 68. min Wojtkowski oddał bardzo groźny strzał z dystansu! Piłka przeszła tuż obok bramki!
  • 69. min Sadlok uderzał zza "szesnastki", ale dobrze interweniował Szmatuła.
  • 70. min Schodzi z boiska Jesús Imaz Ballesté, a za niego wchodzi Paweł Brożek.
  • 73. min Dośrodkowanie Rugaszevicia, ale dobrze ustawiony Buchalik pewnie łapie piłkę.
  • 74. min Valencia groźnie uderzał z dystansu i wywalczył rzut rożny.
  • 75. min Arsenić wybił w tej sytuacji piłkę głową.
  • 75. min Rzut rożny dla Piasta.
  • 75. min Dośrodkowanie Wasiljewa i Buchalik piąstkuje piłkę.
  • 75. min Kolejny rzut rożny dla gości.
  • 76. min Dośrodkowanie i Basha wybija futbolówkę.
  • 77. min Dobre uderzenie Wasiljewa z dystansu i wybija piłkę nad poprzeczkę Buchalik!
  • 77. min Rzut rożny dla gości.
  • 78. min Dośrodkowanie i piłka wybita z pola karnego gospodarzy.
  • 78. min Carlitos dostał dobrą piłkę, ale Szmatuła idealnie wyszedł z bramki i wybił piłkę!
  • 78. min Schodzi z boiska Vullnet Basha, a za niego wchodzi Víctor Pérez Alonso.
  • 84. min Obie drużyny wciąż nie mogą realnie zagrozić bramce rywala.
  • 86. min Carlitos uderzał na bramkę Piasta, ale posłał piłkę wprost w Szmatułę, który wybił futbolówkę.
  • 87. min Rzut wolny dla Wisły.
  • 88. min Dośrodkowanie Carlitosa i goście wybijają piłkę.
  • 88. min Rzut karny dla Wisły!
  • 88. min Rugaszević faulował Carlitosa w polu karnym.
  • 90. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Carlos Daniel Lopez Huesc Carlitos.
  • 90. min Piłka przeszła po rękach Szmatuły, ale wpadła do siatki!
  • 91. min Schodzi z boiska Stojan Vranjes , a za niego wchodzi Santos Silva Hebert.
  • 91. min Schodzi z boiska César Joel Valencia Castillo , a za niego wchodzi Aleksander Jagiełło.
  • 92. min Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.
  • 93. min Żółtą kartkę otrzymuje Kamil Wojtkowski.
  • 94. min Dośrodkowanie z wolnego Wasiljewa i piłkę wybija Buchalik.
  • 95. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Carlos Daniel Lopez Huesc Carlitos.
  • 95. min świetne podanie do Hiszpana, a ten strzałem na krótki słupek pokonuje Szmatułę!
  • 22:21 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 22:21 Wisła wygrywa u siebie z Piastem i przełamuje passę trzech meczów bez wygranej w lidze. U siebie "Biała Gwiazda" wciąż jest niepokonana.
  • 22:22 Piast notuje natomiast piątą porażkę w sezonie.
  • 22:22 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!