Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Wyniki na żywo w Interia.pl - 7 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk

Ekstraklasa 7. kolejka 26.08.2017 20:30
Stadion Miejski im. Henryka Reymana (Kraków)

• (71') M. Krasić P. Schikowski
  • 20:19 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 7. kolejki Ekstraklasy Wisła Kraków - Lechia Gdańsk.
  • 20:20 Maciej Sadlok po raz pierwszy wyprowadzi dziś Wisłę jako kapitan.
  • 20:25 Wisła w przypadku zwycięstwa ma szansę awansować na fotel lidera. Pozostanie na nim przynajmniej do końca spotkania Zagłębia Lubin z Legią Warszawa.
  • 20:26 Lechia dotychczas zawodzi i w sześciu spotkaniach wygrała tylko raz.
  • 20:27 Cuesta, Głowacki, Basza - oto nieobecni po stronie Wisły.
  • 20:27 Rozbrzmiewa hymn "Białej Gwiazdy".
  • 20:28 Sędzią spotkania Mariusz Złotek.
  • 20:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Zaczynamy!
  • 2. min Niedokładne podanie do Kosztala.
  • 4. min Świetnie Vitoria powstrzymał Małeckiego.
  • 6. min Pierwsza akcja Lechii.
  • 6. min Nieudany strzał Marco Paixao, nie trafił dobrze w piłkę napastnik Lechii.
  • 7. min Ze Manuel zderzył się z rywalem i jest opatrywany.
  • 8. min Cudowne podanie Carlitosa poprzedzone sztuczką techniczną.
  • 8. min Miło patrzeć jak rozkręca się napastnik Wisły.
  • 11. min Kolejna przerwa w meczu. Opatrywany Lipski.
  • 13. min Carlitos założył "siatkę" Lewandowskiemu, ale dobrze asekurował go Łukasik.
  • 14. min Rzut wolny dla Lechii przed polem karnym Wisły.
  • 14. min Paixao! Płasko. W mur.
  • 16. min Małecki! Mocno huknął z lewej strony, ale Kuciak jest na posterunku.
  • 19. min Ponownie dobrze interweniuje Kuciak, który uprzedził Carlitosa.
  • 21. min Carlitos zakręcił obrońcami, dośrodkował, ale Flavio Paixao dobrze wrócił we własne pole karne.
  • 21. min Świetna parada Kuciaka!
  • 21. min Po rzucie rożnym strzał "kozłem" oddał Arsenić.
  • 23. min Rzut rożny dla Lechii.
  • 25. min Ruszyła z kontrą Wisła i teraz to ona ma korner.
  • 25. min Sporo tych stałych fragmentów od początku meczu.
  • 27. min Bardzo dobrze zachował się we własnym polu karnym Augustyn.
  • 28. min Gonzalez także wybija piłkę głową.
  • 28. min Faulowany Stolarski z boku pola karnego.
  • 29. min Schodzi z boiska Patryk Lipski , a za niego wchodzi Mateusz Matras
  • 29. min Opuszcza boisko z urazem ofensywny pomocnik Lechii.
  • 31. min Carlitos odebrał piłkę rywalowi, by za chwilę ją stracić.
  • 32. min Dobry przerzut w kierunku Cywki.
  • 33. min Zaledwie czterech Polaków w pierwszym składzie Wisły Kraków. Tylu samu Hiszpanów w jej "jedenastce".
  • 35. min Żółtą kartkę otrzymuje Błażej Augustyn
  • 35. min Sfaulował Carlitosa przed polem karnym.
  • 35. min To dobra odległość dla napastnika Wisły.
  • 36. min Trafia w głowę jednego z piłkarzy stojących w murze.
  • 36. min Dobijał Cywka, lecz niecelnie.
  • 37. min Świetnie przechwycił piłkę na połowie rywala Llonch.
  • 37. min Zagrał do Carlitosa, ten podciągnął parę metrów i uderzył, lecz Kuciak jest na posterunku.
  • 39. min Sędzia zastosował przywilej korzyści po faulu na Ze Manuelu.
  • 39. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Carlos Daniel Lopez Huesc Carlitos
  • 39. min Piękna bramka Hiszpana!
  • 40. min Zasłużone prowadzenie Wisły!
  • 40. min Sadlok zagrał płaską, mocną piłkę w pole karne, Carlitos przyjął ją, obrócił się z Lewandowskim na plecach i otworzył wynik meczu.
  • 42. min Lechia miała rzut wolny z boku boiska, ale nie odniosła z niego korzyści.
  • 44. min Ostry wślizg Małeckiego, zarzeka się, że był czysty.
  • 44. min Żółtą kartkę otrzymuje Patryk Małecki
  • 44. min Sędzia i Paweł Stolarski są innego zdania.
  • 44. min "Mały" nie może się pogodzić z werdyktem.
  • 45. min Stolarski zaś nie może się podnieść! Fizjoterapeuci opatrują go na boisku.
  • 47. min Walczy na prawej stronie Flavio, ale lepszy Sadlok.
  • 21:17 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:17 Pierwsza połowa wyraźnie należała do krakowskiej Wisły!
  • 21:17 Lechia jest wyraźnie pogrążona w kryzysie.
  • 21:30 Zawodnicy wychodzą już na boisko.
  • 48. min Sędzia rozpoczął druga połowę
  • 46. min Faulowany Peszko.
  • 46. min Mocno zderzył się z nim Cywka.
  • 47. min Kuciak wyjsciem z bramki uprzedza napastnika.
  • 47. min Żółtą kartkę otrzymuje Daniel Łukasik
  • 48. min Powstrzymał faulem Ze Manuela.
  • 48. min Kuciak piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu Carlitosa.
  • 49. min Zaskakujący strzał Carlitosa! Przyjął piłkę po wybiciu Buchalika i natychmiast uderzył.
  • 49. min Ponad Kuciakiem, ale i ponad bramką.
  • 52. min Zwija się z bólu Paixao.
  • 52. min Ostro potraktował go Gonzalez.
  • 55. min Ze Manuel nie utrzymał piłki w boisku.
  • 55. min Jak na razie nic specjalnego nie pokazuje wypożyczony z FC Porto zawodnik.
  • 57. min Schodzi z boiska Daniel Łukasik , a za niego wchodzi Jo?o Pedro Abreu De Oliveira
  • 58. min Kontratak Wisły.
  • 58. min Zbyt mocno zagrał jednak Kosztal do Małeckiego.
  • 59. min Martin Kosztial na razie lekko rozczarowuje.
  • 59. min Schodzi z boiska Patryk Małecki, a za niego wchodzi Jakub Bartosz
  • 60. min Żółtą kartkę otrzymuje Marco Paixao
  • 61. min Co ciekawe to Flavio protestował żywiołowo. Czyżby arbiter pomylił braci Paixao?
  • 62. min Faul Ze Manuela na Oliveirze.
  • 63. min Żółtą kartkę otrzymuje Martin Kosztal
  • 63. min Sfaulował wychodzącego na dobrą pozycję Stolarskiego.
  • 63. min Lewandowski uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, choć kąt był ostry.
  • 63. min Buchalik dobrze wypiąstkował piłkę.
  • 65. min Bartosz świetnie minął dwóch rywali, ale nie dał rady Augustynowi.
  • 66. min Żółtą kartkę otrzymuje Francisco Manuel Jimenez Velez
  • 66. min To już szósta kartka w tym spotkaniu.
  • 66. min Schodzi z boiska Martin Kosztal, a za niego wchodzi Tibor Halilović
  • 67. min Ramirez chce wzmocnić środkową strefę boiska. W tej sytuacji pozycję na skrzydle najprawdopodobniej zajmie Ze Manuel.
  • 68. min Peszko! Strzelał z narożnika pola karnego, ale zbyt słabo, by pokonać Buchalika.
  • 69. min Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Matras
  • 70. min Brzydki wślizg od tyłu w nogi Halilovicia.
  • 71. min Schodzi z boiska Milosz Krasić , a za niego wchodzi Florian Schikowski
  • 72. min Lewandowski szykuje się do rzutu wolnego.
  • 73. min Dośrodkowana piłka w kierunku Augustyna wyszła na aut, za wysoko.
  • 74. min Velez jest opatrywany przez fizjoterapeutów.
  • 74. min Schodzi z boiska Francisco Manuel Jimenez Velez, a za niego wchodzi Paweł Brożek
  • 75. min Wisła w ataku, zagranie ręką Oliveiry, 35 m od bramki.
  • 76. min Żółtą kartkę otrzymuje Ze Manuel
  • 77. min Brożek traci piłkę po podaniu Carlitosa, zapowiadała się kontra.
  • 78. min Faul Bartosza na Lewandowskim, na środku boiska.
  • 78. min Halilović, po klepce z Bartoszem, wpadł w pole karne, ale zamiast strzelać, próbował kiwać. Wywalczył rzut rożny.
  • 79. min Z kornera podał Carlitos, Gonzalez uprzedzony przez Augustyna.
  • 79. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jo?o Pedro Abreu De Oliveira
  • 80. min Piękna akcja Lechii, kontra po rzucie rożnym, w finale której Marco Paixao lobem podał do Oliveiry, a ten w czystej sytuacji, delikatnie kopnął obok Buchalika.
  • 81. min Wiślacy reklamowali spalonego, ale Cywka został z tyłu, nie było go.
  • 81. min Protesty Kiko Ramireza spowodowały, że trener został wyrzucony na trybuny.
  • 82. min Jednak nie Kiko Ramirez, tylko jego asystent Goncalo został usunięty.
  • 82. min Bramkę wypracował‚: Marco Paixao
  • 83. min Marco Paixao powinien strzelić na 1-2, ale przegrał pojedynek z Buchalikiem!
  • 84. min CARLITOS! Podkręcony strzał z ostrego kąta o mały włos nie wleciał w okienko, Kuciak broni!
  • 85. min Okazuje się, że trener Goncalo też jest na stanowisku, a więc nie został wyrzucony na trybuny.
  • 88. min Lechia ma przewagę, buduje kolejny atak.
  • 91. min Sędzia doliczył 3 minuty
  • 91. min Wisła w ataku, piłka jednak u obrońców
  • 91. min Kibice śpiewają hymn Wisł.
  • 92. min Sadok faulem przerywa kontrę Stolarskiego.
  • 92. min Kuciak szykuje się do kopnięcia pod bramkę Wisły
  • 92. min Buchalik łapie piłkę po zgraniu Matrasa
  • 92. min CARLITOS! Strzał i drugi! Jeden broni Kuciak, drugi niecelny, obydwa z 10 m!
  • 93. min Rzut rożny dla Wisły.
  • 22:21 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:25 Wisła zmarnowała II połowę, a Lechia miała M. Paixao, który wypracował jej zasłużony remis, podając idealnie do Oliveiry.
  • 22:25 Dzięki za udział w tej relacji, zapraszamy na kolejne!