Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica - Wyniki na żywo w Interia.pl - 2 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica

Ekstraklasa 2. kolejka 21.07.2017 20:30
Stadion Miejski im. Henryka Reymana (Kraków)

• (83') V. Gutkovskis D. Guba
  • 20:20 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na spotkanie 2. kolejki Ekstraklasy Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza.
  • 20:23 Dzisiejsze spotkanie nazywane jest "małymi derbami Małopolski".
  • 20:24 Wisła w pierwszym spotkaniu pokonała 2-1 Pogoń Szczecin, Bruk-Bet zaś uległ 0-1 Jagiellonii Białystok.
  • 20:27 Przywitanie zawodników obu drużyn.
  • 20:28 Na trybunach hymn "Białej Gwiazdy".
  • 20:28 Mecz poprowadzi sędzia Jarosław Przybył.
  • 20:29 To 250. spotkanie Patryka Małeckiego w Ekstraklasie.
  • 20:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Długa piłka na Śpiączkę.
  • 2. min Faul na Małeckim.
  • 3. min Wisła rozgrywa piłkę na połowie przeciwnika.
  • 5. min Zbyt mocne dośrodkowanie, nie doszedł do niego Gutkovskis.
  • 6. min Świetny przechwyt Cywki.
  • 6. min Przesunięcie na prawą obronę i regularna gra wyraźnie mu służy.
  • 9. min Cuesta nie wybił piłki za dobrze, Śpiączka próbował przechwycić ją wślizgiem,
  • 9. min Zabrakło mu niewiele.
  • 10. min Dwójkowa akcja Carlitosa z Boguskim zatrzymana przez Maksimenko.
  • 11. min Faul Sadloka na Frycu z boku pola karnego.
  • 12. min Dobrze na przedpolu Cuesta, piąstkuje piłkę.
  • 13. min Sadlok pokazał, że dysponuje nie tylko dobrą lewą nogą - świetny przerzut z teoretycznie słabszej, prawej.
  • 14. min "Wisła! Wisła" - ogłuszający doping na trybunach.
  • 14. min Małecki przewraca się, sędzia nie używa gwizdka.
  • 15. min Dopiero teraz gwiżdże arbiter. Velez faulowany przez Gutkovskisa.
  • 15. min Fatalny strzał Jovanovicia.
  • 17. min Znów długa piłka na Śpiączkę pada łupem Cuesty.
  • 17. min Nie popisał się Cywka, stracił piłkę i sfaulował Piątka.
  • 18. min Arbiter odgwizdał spalonego Misaka.
  • 19. min Małecki przedarł się w pole karne, to była pierwsza dobra akcja Wisły.
  • 19. min Wykorzystał lukę między obrońcami i nie przewrócił się, gdy trącił go rywal.
  • 20. min Mógł to zrobić, a wywalczyłby rzut wolny sprzed pola karnego.
  • 20. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Carlitos.
  • 23. min Kompletnie nieudany przerzut Veleza.
  • 23. min Piłka w rękach Jana Muchy.
  • 23. min Brzydki faul Śpiączki na Velezie.
  • 24. min Ondrasek wywalczył rzut rożny, nabił Kupczaka.
  • 24. min Dobra wrzutka Małeckiego, ale jeszcze lepiej zachował się Mucha.
  • 25. min Wyszedł z bramki i wypiąstkował piłkę.
  • 25. min Zderzył się jednak z Głowackim i teraz jest opatrywany przez fizjoterapeutów.
  • 27. min Faul na Carlitosie w środkowej części boiska.
  • 27. min Carlitos strzelał sprzed pola karnego, ale nie był przygotowany do tego uderzenia.
  • 29. min Przekleństwem tego spotkania są zbyt mocne dośrodkowania. Każda piłka wrzucona w pole karne pada łupem bramkarzy.
  • 29. min Łukasz Piątek "wajchą" zwiódł rywala, ale podwoił krycie Głowacki i zablokował jego uderzenie.
  • 30. min Wisła wyszła z kontratakiem trzech na trzech.
  • 30. min Małecki chciał minąć rywala na pełnej szybkości, lecz zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i ta opuściła boisko.
  • 31. min Zbyt mocny przerzut Carlitosa do Boguskiego.
  • 31. min Brakuje dokładności w grze Wisły, może wynika to z braku zgrania i wzajemnego zrozumienia.
  • 32. min Cuesta ratuje Wisłę!
  • 32. min Ta rusza już kontrą.
  • 32. min Zablokowany został Małecki.
  • 33. min Przybył upomina Małeckiego.
  • 33. min Carlitos trafia w słupek!
  • 34. min Bardzo ostre dośrodkowanie z rzutu wolnego minęło wszystkich zawodników, odbiło się od słupka i wyszło poza linię boiska.
  • 35. min Bez strzałów celnych jeszcze w tym spotkaniu.
  • 36. min Zamieszanie w polu karnym Wisły.
  • 37. min Dośrodkowanie z rzutu wolnego na dłuższy słupek, piłka zgrana do środka i wyrzucona stamtąd poza boisko.
  • 37. min Gdyby Boguski zagrał ciut lżej, Carlitos znalazłby się w sytuacji sam na sam.
  • 37. min A tak, piłkę łapie wychodzący z bramki Mucha.
  • 39. min Wisła miała rzut rożny, ale nie odniosła z niego żadnej korzyści.
  • 40. min Żółtą kartkę otrzymuje Maciej Sadlok
  • 40. min Gutkovskis obiegł rywala, a ten zatrzymał go uderzeniem łokcia.
  • 42. min Strzelał z dystansu Misaka, lecz zbyt lekko, by zaskoczyć Cuestę.
  • 42. min Żółtą kartkę otrzymuje Patryk Małecki
  • 43. min Jovanović przewrócił się po wślizgu "Małego", ale powtórki nie wyjaśniają, czy był kontakt między zawodnikami.
  • 44. min Zamienili się skrzydłami Małecki z Boguskim.
  • 44. min Fatalny przerzut Brleka.
  • 45. min Zrehabilitował się zakładając widowiskową "siatkę" Misakowi.
  • 46. min Małecki trafia w słupek!!!
  • 46. min Velez wyprowadził kontratak, zagrał do boku do Carlitosa, ten wycofał piłkę do Małeckiego.
  • 47. min Skrzydłowy Wisły strzelał z szesnastu metrów, ale trafił w słupek.
  • 47. min Akcję sprokurował fatalną stratą Kupczak.
  • 21:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:17 Wisła mogła strzelić bramkę do szatni, była stroną przeważającą, ale jak na razie bez bramek w Krakowie.
  • 21:27 56 proc. posiadania piłki po stronie Wisły w pierwszej połowie.
  • 21:27 4 uderzenia Wisły, 5 Bruk-Betu. Ile z tego celnych? Zero.
  • 21:32 Piłkarze wrócili już na boisko.
  • 48. min Niecelny strzał Cywki.
  • 49. min Świetne długie podanie Głowackiego do Ondraska.
  • 49. min Ten uderzył wślizgiem obok bramki, ale chyba przy okazji nabawił się urazu.
  • 50. min Z całym impetem uderzył kolanem w ziemię.
  • 51. min Carlitos znów miał piłkę w polu karnym, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i w końcu został zablokowany.
  • 51. min Ondrasek wrócił już na boisko.
  • 52. min Żółtą kartkę otrzymuje Paweł Brożek
  • 52. min Ukarany kartką rezerwowy zawodnik Wisły.
  • 54. min Dobre podanie dostał Piątek, obrócił się z piłką w polu karnym, ale kapitalnie gra dziś Głowacki.
  • 55. min Korner dla gospodarzy.
  • 55. min Żółtą kartkę otrzymuje Artiom Putiwcew
  • 56. min Czwarta żółta kartka w tym meczu, pierwsza dla gracza Bruk-Betu.
  • 56. min Potężny strzał Brleka!
  • 57. min Część kibiców widziała piłkę w siatce, ale pomocnik trafił tylko w bandy reklamowe.
  • 57. min Schodzi z boiska Vlastimir Jovanović , a za niego wchodzi Samuel Sztefanik
  • 58. min Rzut wolny dla Wisły, ponad 30 metrów do bramki.
  • 58. min Brlek szukał dośrodkowaniem Gonzaleza.
  • 59. min Mucha zgarnia dziś wszystkie górne piłki.
  • 59. min Carlitos zwiódł rywala i oddał strzał, ale nie trafił w bramkę.
  • 59. min Bardzo aktywny jest Hiszpan.
  • 59. min Schodzi z boiska Zdenek Ondraszek, a za niego wchodzi Paweł Brożek
  • 60. min Na boisko wchodzi zawodnik mający już na koncie żółtą kartkę.
  • 62. min Kamil Wojtkowski przygotowany do wejścia na boisko.
  • 64. min Żółtą kartkę otrzymuje Arkadiusz Głowacki
  • 64. min Schodzi z boiska Rafał Boguski, a za niego wchodzi Kamil Wojtkowski
  • 66. min Dobre dośrodkowanie w pole karne Bruk-Betu.
  • 66. min Poradzili sobie z nim obrońcy.
  • 66. min Kontra gości, ale Śpiączka stracił piłkę.
  • 66. min Niecelny strzał Kupczaka.
  • 67. min Jeszcze gorzej uderzył Sztefanik./
  • 68. min Piękna parada Muchy!
  • 69. min Próbuje dziś Carlitos kolejny raz, ale wciąż nie może pokonać słowackiego bramkarza.
  • 69. min Rośnie przewaga Wisły.
  • 69. min Wojtkowski ma pretensje do Małeckiego, który zepsuł dośrodkowanie.
  • 71. min Teraz to do Wojtkowskiego uwagi mogą mieć partnerzy.
  • 71. min Dobrze pokazywał mu się Carlitos, a ten zwlekał z podaniem, a gdy już podał - to za mocno.
  • 72. min Żółtą kartkę otrzymuje Carlos Daniel Lopez Huesc Carlitos
  • 72. min Żółtą kartkę otrzymuje Akos Kecskes
  • 72. min Carlitos ukarany za nadmierne pretensje.
  • 73. min Z kolei Kecskes za faul na Pawle Brożku.
  • 74. min Misak! Strzelał z ostrego kąta w boczną siatkę.
  • 76. min 11 811 widzów na stadionie przy Reymonta.
  • 77. min Małecki sygnalizuje zagranie ręką w polu karnym!
  • 80. min Coraz mniej czasu pozostaje, byśmy zobaczyli jakąkolwiek bramkę w piątkowych spotkaniach Ekstraklasy.
  • 81. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Piątek
  • 81. min Kolejna żółta kartka w dzisiejszym meczu.
  • 81. min Wojtkowski minął przeciwnika i został ściągnięty do parteru za koszulkę.
  • 82. min Głowacki! Mocno uderzył z rzutu wolnego.
  • 82. min Z problemami, ale skutecznie interweniował Mucha.
  • 83. min Schodzi z boiska Vladislavs Gutkovskis , a za niego wchodzi David Guba
  • 85. min Wojtkowski walczył z Misakiem i wyłuskał piłkę.
  • 85. min 8 żółtych kartek, ale goli brak.
  • 86. min Schodzi z boiska Carlos Daniel Lopez Huesc Carlitos, a za niego wchodzi Jakub Bartosz
  • 86. min Ostatnia zmiana w drużynie "Białej Gwiazdy".
  • 87. min Bartosz w pierwszej akcji, dośrodkował zupełnie niecelnie.
  • 88. min Żółtą kartkę otrzymuje Francisco Manuel Jimenez Velez
  • 88. min To już dziewiąty kartonik w tym spotkaniu.
  • 89. min Przytrzymywał Sztefanika.
  • 90. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Petar Brlek
  • 90. min Co za kontratak Wisły!
  • 91. min Sadlok poszedł na obieg Małeckiemu i dorzucił wprost na głowę Brleka.
  • 91. min Chorwat z kilku metrów nie ma problemów z pokonaniem Muchy.
  • 92. min Długo czekaliśmy na pierwszą bramkę, ale w końcu piłka znalazła drogę do siatki.
  • 93. min Bruk-Bet próbuje jeszcze wyrównać.
  • 93. min Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Kupczak
  • 93. min Faulował wychodzącego z kontrą Pawła Brożka.
  • 94. min Żółtą kartkę otrzymuje Zdenek Ondraszek
  • 94. min Znów ukarany rezerwowy Wisły.
  • 22:21 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:21 Wisła zdobywa trzy punkty po bramce Brleka w ostatnich minutach spotkania!
  • 22:22 Termalica dzielnie walczyła, ale była dziś ciut słabsza od wiślaków.
  • 22:22 Wisła po dwóch kolejkach ma komplet punktów, Bruk-Bet z zerem na koncie.
  • 22:23 W tej chwili Wisła obejmuje prowadzenie w tabeli.
  • 22:29 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne. Dobranoc!