• (88') P. Płacheta S. Bergier
  • (71') Dani Ramírez J. Letniowski
  • (78') C. Gytkjaer T. Żamaletdinow
  • (82') J. Kamiński M. Skóraś
  • 17:05 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 33. kolejki Ekstraklasy Śląsk Wrocław - Lech Poznań.
  • 17:26 Mocny deszcz we Wrocławiu, miejmy nadzieję, że nie popsuje on widowiska.
  • 17:26 Zwycięzca spotkania będzie wiceliderem tabeli.
  • 17:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Sceneria przypomina słynny "mecz na wodzie". Piłka staje w kałużach.
  • 2. min Arbiter odgwizdał spalonego Płachety.
  • 4. min Szarża Płachety zakończona strzałem! Broni jednak van der Hart.
  • 6. min Dośrodkowanie w pole karne Śląska. Piłkę łapie Putnocky.
  • 10. min Znów zaatakował Lech, ale Putnocky jest czujny. Dwie dobre interwencje bramkarza.
  • 11. min Szarżował Dankowski, lecz dobrze ustawiona w polu karnym była defensywa Lecha.
  • 13. min Trudno rozgrywa się akcje obu drużynom, piłka często staje w wodzie.
  • 16. min Faulowany Moder na połowie Śląska.
  • 17. min Mocny strzał Modera! Putnocky złapał jednak piłkę.
  • 17. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Christian Gytkjaer
  • 18. min Kamiński znakomicie minął w polu karnym Tamasa i jego strzał minął już Putnocky'ego. Piłkę na linii bramkowej zatrzymał jeszcze Dankowski, ale Gytkjaer dobił ją do bramki z bliskiej odległości.
  • 19. min Kolejna akcja Lecha. Kamiński dograł do Ramireza, a jego strzał obronił golkiper Śląska.
  • 22. min Ładnie zakręcił obrońcami Exposito, ale nie miał do kogo dośrodkować.
  • 24. min Dobra akcja Lecha, lecz na spalonym Jóźwiak.
  • 25. min Uderzenie Płachety w boczną siatkę.
  • 27. min Rzut rożny dla Śląska.
  • 27. min Van der Hart obronił uderzenie z dystansu Dankowskiego.
  • 31. min Sędzia Kwiatkowski upomina Modera. Pomocnik mógł zobaczyć żółtą kartkę.
  • 34. min Putnocky wyłapał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Wcześniej faulował Musonda.
  • 35. min Szansa Lecha! Tiba dograł na piąty metr do Gytkjaera, ale jemu figla spłatała mokra murawa.
  • 38. min Płacheta! Jest bardzo aktywny. Teraz po jego strzale piłka odbiła się rykoszetem i było blisko bramki dla Śląska.
  • 41. min Ładna akcja Kamińskiego, on także jest aktywny od początku meczu.
  • 44. min Płacheta przeniósł się na prawą stronę i wspólnie z Chrapkiem wywalczył rzut rożny.
  • 44. min Centra z narożnika była jednak zbyt mocna.
  • 18:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:17 Sporo okazji po obu stronach, otwarte spotkanie we Wrocławiu. Lech prowadzi po bramce Gytkjaera.
  • 46. min Obie drużyny przystąpiły do gry bez zmian.
  • 50. min Odważne wejście Puchacza, ale tam dobrze ustawiony był Musonda.
  • 52. min Dwukrotnie z dobrej strony pokazał się Crnomarković.
  • 54. min Mączyński zagrał w pole karne do Picha, a ten był w bardzo dobrej sytuacji. Jego strzał obronił jednak van der Hart!
  • 54. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Chrapek
  • 55. min Żółtą kartkę otrzymuje Christian Gytkjaer
  • 55. min Zaostrzyło się spotkanie we Wrocławiu.
  • 56. min Żółtą kartkę otrzymuje Krzysztof Mączyński
  • 56. min Wściekły jest Mączyński, choć wjechał wślizgiem w kolano Ramireza i nie powinien mieć pretensji do sędziego.
  • 60. min Okres nieco bardziej chaotycznej gry.
  • 61. min Pich! Mocny strzał sprzed pola karnego. Znów broni van der Hart.
  • 61. min Po chwili Exposito uderzył niecelnie głową.
  • 65. min Lech stara się dłużej utrzymać przy piłce, co na mokrej murawie nie jest łatwe.
  • 66. min Ładne podanie Łabojki przechwycone przez Szatkę.
  • 67. min Opatrywany jest Tiba.
  • 68. min Schodzi z boiska Robert Pich, a za niego wchodzi Filip Marković
  • 71. min Schodzi z boiska Daniel Ramirez Fernandez , a za niego wchodzi Juliusz Letniowski
  • 74. min Schodzi z boiska Michał Chrapek, a za niego wchodzi Piotr Samiec-Talar
  • 75. min Niecelne uderzenie Płachety z prawej nogi.
  • 76. min Faulowany Exposito przed polem karnym Lecha.
  • 76. min Puerto trafia do bramki! Zaczekajmy, czy bramka zostanie uznana...
  • 77. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Israel Puerto
  • 78. min Kapitalnie dośrodkował z rzutu wolnego Mączyński, a Puerto uderzeniem nogą skierował piłkę do bramki!
  • 78. min Schodzi z boiska Christian Gytkjaer , a za niego wchodzi Timur Żamaletdinow
  • 79. min Sędzia Kwiatkowski sprawdza, czy Puerto nie zagrał ręką we własnym polu karnym...
  • 80. min Sędzia sam biegnie do monitora...
  • 81. min Kamiński oddał strzał przewrotką, a piłka trafiła w rękę Puerty. Czy będzie karny?
  • 81. min Rzut karny dla Lecha Poznań!
  • 82. min Schodzi z boiska Jakub Kamiński , a za niego wchodzi Michał Skóraś
  • 83. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jakub Moder
  • 83. min Moder pewnie wykorzystał rzut karny! Putnocky "wyczuł" róg, ale strzał był zbyt mocny.
  • 86. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jakub Łabojko
  • 86. min 2-2, szalone spotkanie we Wrocławiu!
  • 86. min Łabojko uderzył wolejem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zdobył bramkę!
  • 88. min Schodzi z boiska Przemysław Płacheta, a za niego wchodzi Sebastian Bergier
  • 90. min Exposito wymaga pomocy, a piłkarze Lecha długo nie chcieli wybić piłki.
  • 91. min Po starciu z Moderem Exposito nie może złapać oddechu.
  • 91. min Aż siedem minut doliczył sędzia Kwiatkowski.
  • 93. min Puchacz! Huknął z 16 m i broni Putnocky!
  • 96. min Żółtą kartkę otrzymuje Tymoteusz Puchacz
  • 96. min To mogła być nawet czerwona kartka, bardzo brzydko Puchacz sfaulował Markovicia.
  • 19:26 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:26 Za nami bardzo emocjonujące spotkanie we Wrocławiu!
  • 19:32 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!