Śląsk Wrocław - Lech Poznań - Wyniki na żywo w Interia.pl - 10 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• 20:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min Pierwsza bardzo groźna akcja Lecha!
  • 2. min Szitum podał wzdłuż bramki i piłka wybita na róg
  • 2. min Rzut rożny dla Lecha
  • 2. min Wrąbel piąstkuje po kornerze
  • 2. min Niesamowicie mocne otwarcie gości
  • 5. min Zamieszanie przed bramką Śląska. Zabrakło strzału! Ostatecznie faulowany przed własną bramką Celeban
  • 6. min Chrapek popisał się pięknym przerzutem do Picha. Ten złamał do środka i uderzył płasko z dystansu tuż obok bramki Putnocky'ego!
  • 9. min Piech z dystansu sprawdził Putnocky'ego!
  • 9. min Rzut rożny dla Śląska, budzą się gospodarze
  • 10. min Gytkjaer strzelał nożycami po akcji Makuszewskiego, ale uderzył niecelnie!
  • 11. min Szitum faulował Koseckiego, lekko uderzył go w twarz
  • 12. min Cotra dośrodkował z wolnego, ale wprost w ręce Putnocky'ego
  • 15. min Piech zakręcił obrońcami Lecha na prawym skrzydle, ale potem nie miał komu podać. W końcu stracił piłkę
  • 16. min Jevtić chytrze dośrodkował przed bramkę, wystarczył musnąć piłkę i byłby gol, ale nikt jej nie sięgnął i padła łupem Wrąbela
  • 17. min Piech popisał się pięknym strzałem przewrotką z 16 metrów! Obok bramki
  • 19. min Kosecki ładnie zakręcił piłkę z dystansu, ale daleko od bramki Lecha
  • 19. min Majewski łatwo zatrzymany przez Celebana w polu karnym Śląska
  • 21. min Żółtą kartkę otrzymuje Marcin Robak, który faulował łokciem w walce o górną piłkę
  • 23. min Sędzia uznał, że Trałka faulował Chrapka 30 m od bramki Lecha
  • 24. min Robak z wolnego groźnie po koźle. Putnocky na róg
  • 24. min Rzut rożny dla Śląska
  • 24. min Teraz efektowna choć niecelna główka Robaka po kornerze!
  • 25. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Robert Pich
  • 25. min Drugi gol Picha w sezonie!
  • 26. min Szybkie wyjście Śląska. Kosecki do Pawelca, ten przed bramkę. Piech nie trafił czysto w piłkę, ale akcję zamykał Pich i pewnie umieścił piłkę w siatce!
  • 29. min 54-46 proc. przewagi Śląska w posiadaniu piłki
  • 29. min Robak z ostrego kąta uderzył nieudanie na bramkę Lecha
  • 30. min Przy linii bocznej Janicki, jakies krwawienie z nosa
  • 31. min Świetny, zaskakujący strzał lewą nogą Robaka. Putnocky odbił piłkę a nikt nie pospieszył z dobitką
  • 32. min Żółtą kartkę otrzymuje Llorenç Riera Ortega za faul na Gytkjaerze
  • 33. min Leży Makuszewski po ostrym wejściu Cotry
  • 34. min Już podniósł się lechita
  • 35. min Jevtić świetnie dośrodkował z lewej strony, ale nikt nie zakończył akcji strzałem
  • 35. min Rzut rożny dla Lecha
  • 36. min Faul Tarasovsa na Janickim, który ofiarnie wywalczył piłkę w narozniku boiska
  • 37. min Majewski wrzucił z wolnego wprost w ręce Wrąbela
  • 37. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Chrapek za faul na Majewskim
  • 39. min Faul Trałki na Pichu
  • 42. min jakiś problem ma Gytkjaer, być może będzie potrzebna zmiana w Lechu
  • 44. min Faul Robaka na Janickim. Piłkarz Śląska znów uderzył obrońcę Lecha w walce o górną piłkę
  • 45. min Faul Gytkjaera na Tarasovsie
  • 46. min Trener Lecha Nenad Bjelica wyrzucony na trybuny za krytykowanie decyzji sędziego!
  • 47. min Rzut rożny dla Śląska
  • 47. min Rzut karny dla Śląska!
  • 48. min Kosecki padł w polu karnym zahaczony przez Szituma!
  • 49. min Czekamy jednak jeszcze na wideoweryfikację
  • 49. min Będzie karny!
  • 50. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Marcin Robak
  • 21:20 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 47. min Ręką zagrał Szitum, widział to sędzia
  • 46. min Schodzi z boiska Christian Gytkjaer , a za niego wchodzi Nicki Bille Nielsen
  • 47. min Śląsk zaczął bez zmian
  • 48. min Żółtą kartkę otrzymuje Mario Szitum
  • 48. min Szitum ostro faulował Koseckiego
  • 52. min Lech w trudnej sytuacji, zobaczymy jak odpowie po przerwie
  • 53. min Bjelica spokojnie przygląda się meczowi z trybun
  • 54. min Arbiter odgwizdał spalonego Robaka
  • 57. min Faul Szituma na Chrapku. Pracuje na drugie "żółtko" lechita
  • 59. min Piłka wrzucona w pole karne Śląska z wolnego, ale zabrakło uderzenia głową
  • 59. min Rzut rożny dla Lecha
  • 60. min Jeszcze jeden korner
  • 60. min Żółtą kartkę otrzymuje Emir Dilaver
  • 61. min Było tam jakies spięcie przed bramką Śląska i Dilaver obejrzął kartkę
  • 61. min Schodzi z boiska Lasse Nielsen , a za niego wchodzi Nicklas Baerkroth
  • 61. min 11-2 prowadzi Śląsk w strzałach, 5-1 w celnych
  • 64. min Wrąbel ofiarnym wślizgiem uratował Śląsk przed rzutem rożnym dla Lecha
  • 68. min Celeban przez chwilę leżał na murawie po wejściu Nickiego Bille, ale już wszystko w porzadku
  • 69. min Piech próbowął zakończyć akcję strałem z dystansu, ale zablokował go Janicki
  • 69. min Schodzi z boiska Arkadiusz Piech, a za niego wchodzi Kamil Vacek
  • 71. min Pich ładnie zszedł do środka i uderzył z dystansu, ale daleko od bramki gości
  • 73. min Rzut rożny dla Lecha
  • 74. min Szybkie wyjście Śląska, ale strzał Riery z pola karnego zbyt słaby, by zaskoczyć Putnocky'ego
  • 75. min Żółtą kartkę otrzymuje Maciej Makuszewski, który faulował szarzującego Picha
  • 75. min Riera huknął z dystansu, ale trafił w rywala!