Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze - Wyniki na żywo w Interia.pl - 14 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze

Ekstraklasa 14. kolejka 28.10.2017 20:30
Stadion Bruk-Bet w Niecieczy (Nieciecza)

• (89') D. Kądzior B. Olszewski
  • 20:13 Dobry wieczór! Witamy i zapraszamy na relację ze spotkania 14. kolejki Ekstraklasy Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze.
  • 20:15 Spotkanie beniaminków zapowiada się najciekawiej ze wszystkich sobotnich spotkań Ekstraklasy.
  • 20:15 W przypadku zwycięstwa Górnik ponownie może wskoczyć na fotel lidera.
  • 20:17 Trener Marcin Brosz nie zwykł zaskakiwać składem, ale dziś możemy mówić o małej niespodziance, jaką jest posadzenie na ławce rezerwowych Szymona Żurkowskiego.
  • 20:17 Sandecja zaś musi radzić sobie bez Aleksandara Koleva.
  • 20:18 Na boisku za to najlepszy strzelec tego sezonu - Igor Angulo, który ma na koncie już 13 trafień.
  • 20:27 Zawodnicy wychodzą na boisko.
  • 20:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min Obrońcy Sandecji rozgrywają piłkę.
  • 2. min Piszczek powstrzymany przez Wieteskę.
  • 3. min Gliwa zabawił się w piłkarza z pola i to z jakim efektem!
  • 3. min Balansem ciała niczym Ronaldinho minął obu napastników Górnika.
  • 3. min Suarez zderzył się głową z przeciwnikiem.
  • 4. min Groźnie wzdłuż bramki zagrał Trochim, ale nie udało się zamknąć akcji żadnemu z jego kolegów.
  • 6. min Rzut wolny przed polem karnym Sandecji. Do piłki podchodzi oczywiście Kurzawa.
  • 7. min Trafia w mur, a konkretnie w Cetnarskiego.
  • 7. min Ostry wślizg w nogi Kądziora.
  • 7. min Żółtą kartkę otrzymuje Tomasz Brzyski
  • 8. min Kądzior strzela z dystansu wysoko nad bramką.
  • 9. min Kurzawa wywalczył korner.
  • 10. min Było groźnie pod bramką Gliwy, ale w ostatniej chwili obrońca Sandecji uprzedził Koja.
  • 13. min Przerzut Brzyskiego nie odnalazł adresata.
  • 15. min Świetnie głową powalczył Matuszek, lecz przy piłce wciąż gospodarze.
  • 16. min Trochim źle stanął na nodze, ale chyba będzie mógł kontynuować grę.
  • 19. min Loska wznawia grę od bramki.
  • 20. min Faul na Kurzawie.
  • 22. min Wolsztyński próbował strzału po dośrodkowaniu Kurzawy, lecz minął się z piłką.
  • 23. min Koj powalił Danka przy linii bocznej.
  • 26. min Trochim napędza akcję Sandecji.
  • 26. min Dobre wyjście z bramki Loski.
  • 29. min Pierwsze pół godziny spotkania, delikatnie mówiąc, nie porywa.
  • 30. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Michal Piter-Bucko
  • 30. min Górnik załatwiony własną bronią!
  • 31. min Piter-Bucko strzela głową po dośrodkowaniu Cetnarskiego z rzutu wolnego.
  • 31. min Piter-Bucko strzela gola w dniu swoich 32. urodzin.
  • 31. min Zwija się z bólu Kurzawa.
  • 34. min Długie podanie w poszukiwaniu Angulo.
  • 34. min Przyjął piłkę Hiszpan na klatkę piersiową, lecz szybko odebrał mu ją Kraczunow.
  • 34. min Na razie nie zostawiają mu nawet pół metra swobody stoperzy gospodarzy.
  • 35. min Mocno uderzył sprzed pola karnego Kurzawa, lecz piłka wylądowała w rękach Gliwy.
  • 35. min Jest niezwykle pewnym punktem Sandecji od początku sezonu golkiper.
  • 35. min Żółtą kartkę otrzymuje Daniel Suárez García Osorio
  • 36. min Kolejny raz Cetnarski posyła dośrodkowanie w pole karne.
  • 37. min Tym razem poradzili sobie obrońcy, ale piłka po chwili wraca w pod pole karne Górnika.
  • 37. min Naprawdę może podobać się nieustępliwość i zuchwałość Sandecji, która ma teraz rzut rożny.
  • 39. min Ma problem Górnik z przeprowadzeniem składnej akcji na połowie przeciwnika.
  • 41. min Kolejny faul na Danku, znów przewinił Koj.
  • 41. min Rzut wolny z boku "szesnastki".
  • 42. min Brzyski! Zdecydował się na strzał, który odbił Loska.
  • 43. min Ważna interwencja Kraczunowa. Przerwał dobrze zapowiadający się kontratak.
  • 45. min Dośrodkowanie Kurzawy zostało wybite, zaś strzał Angulo okazał się niecelny.
  • 46. min Było blisko bramki na 2-0!
  • 46. min Piszczek świetnie podciągnął prawą stroną i zagrał do Danka.
  • 47. min Ten strzelał z 16 metrów i niewiele chybił.
  • 21:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:16 Oglądamy naprawdę dobre, żywe spotkanie.
  • 21:17 Od czasu strzelenia bramki Sandecji gra jak natchniona - nieustępliwie w obronie i groźnie w ataku.
  • 21:18 63 proc. posiadania piłki po stronie Sandecji.
  • 21:18 Zaledwie jeden celny strzał Górnika.
  • 46. min Schodzi z boiska Maciej Ambrosiewicz , a za niego wchodzi Szymon Żurkowski
  • 47. min Sędzia rozpoczął druga połowę
  • 46. min Górnik zaczyna od ataku lewą stroną.
  • 46. min I już było groźnie.
  • 46. min Kądzior uderzył jednak wprost w ręce Gliwy.
  • 48. min Kurzawa wrzucił piłkę z autu w pole karne, szybko wybili ją obrońcy.]
  • 49. min Brzyski powstrzymany faulem przez Angulo.
  • 49. min Póki co nie jest to dobry mecz Hiszpana, ale to wszystko może się szybko zmienić.
  • 50. min Żółtą kartkę otrzymuje Adrian Basta
  • 50. min Stracił równowagę Basta i ratował się łapaniem za nogę Kądziora.
  • 53. min Piłka w polu karnym Sandecji po wrzucie z autu.
  • 53. min Jak na razie świetnie radzą sobie w takich sytuacjach gospodarze.
  • 54. min Wolsztyński strzelił "na wiwat".
  • 55. min Fatalnie rozegrał to Górnik.
  • 55. min Loska wybił piłkę w kierunku Wolsztyńskiego, a ten klatką piersiową odegrał mu ją... przez połowę boiska.
  • 56. min Piszczek w pojedynku szybkościowym z Wieteską.
  • 56. min Zwyciężył obrońca gości.
  • 58. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Szymon Matuszek
  • 58. min Ambitnie bronili się gospodarze, ale w końcu Górnicy dopięli swego.
  • 58. min Po dośrodkowaniu Koja strzelał głową Angulo. To uderzenie obronił Gliwa, lecz przy dobitce Matuszka z kilku metrów był bezradny.
  • 60. min Suarez zatrzymał piłkę ręką i to powinna być druga żółta kartka dla stopera gości!
  • 60. min Arbiter nie zdecydował się na ukaranie zawodnika.
  • 62. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Igor Angulo Albóniga
  • 62. min Górnik wychodzi na prowadzenie!
  • 62. min Angulo ograł dwóch obrońców i spokojnym strzałem nie dał szans bramkarzowi.
  • 64. min Schodzi z boiska Mateusz Cetnarski, a za niego wchodzi Bartłomiej Kasprzak
  • 65. min Brzyski!
  • 65. min Kapitalnie uderzył z dystansu, Loska wybija strzał na rzut rożny.
  • 66. min Górnik ruszył z kontratakiem, ale sędzia nakazał zatrzymać akcję.
  • 68. min Wieteska dość boleśnie odczuł starcie z Trochimem.
  • 68. min Sznsa dla Górnika!
  • 69. min Angulo szukał podaniem Wolsztyńskiego, ale ten nie trafił w bramkę.
  • 69. min Matuszek nieco zbyt krótko podał do Angulo.
  • 70. min Trochim z dystansu!
  • 70. min Odbija piłkę Loska.
  • 70. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 72. min Zaczął Loska.
  • 73. min Faul na Wietesce. Od rzutu wolnego zabrzanie - ponownie grę wznowi Loska.
  • 73. min A do wejścia na murawę przygotowuje się Korzym.
  • 74. min Jeśli nic nie zmieni się przez 16 minut, Górnik zasiądzie na fotelu lidera tabeli. Z dwoma punktami przewagi nad Lechem.
  • 75. min Zmiana będzie nawet podwójna. Pojawi się także Małkowski.
  • 75. min Piszczek! Zablokowany piłkarz Sandecji przez Wieteskę.
  • 76. min Angulo! Spróbował z ostrego kąta, ale pewnie chwycił piłkę Gliwa.
  • 78. min Starcie Wolsztyńskiego z Baranem, ale faulu, zdaniem arbitra, nie było.
  • 78. min Schodzi z boiska Tomasz Brzyski, a za niego wchodzi Maciej Małkowski
  • 78. min Schodzi z boiska Adrian Danek, a za niego wchodzi Maciej Korzym
  • 78. min Podwójna zmiana za nami. Wykorzystany limit w ekipie gospodarzy.
  • 79. min Roszada będzie również po stronie zabrzańskiej. Ledecky wejdzie na murawę.
  • 79. min Faul Trochima. Rzut wolny dla Górnika.
  • 81. min Kądzior spróbował z dystansu, ale na posterunku był Gliwa.
  • 81. min Schodzi z boiska Łukasz Wolsztyński , a za niego wchodzi David Ledecký
  • 83. min Dośrodkowanie Kurzawy w kierunku Koja, ale niecelne. Zacznie zespół z Nowego Sącza.
  • 85. min Sandecja powinna przyspieszyć, ale powoli i mozolnie buduje akcję ofensywną.
  • 86. min Faul na Matuszku. Piłka dla gości.
  • 86. min Żółtą kartkę otrzymuje Filip Piszczek
  • 86. min Pokłosie tego przewinienia na pomocniku zabrzan.
  • 89. min Schodzi z boiska Damian Kądzior , a za niego wchodzi Bartłomiej Olszewski
  • 89. min Wykorzystał limit zmian Marcin Brosz. Ile przedłuży to spotkanie Paweł Gil?
  • 89. min Angulo! Znakomicie broni Gliwa.
  • 91. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Filip Piszczek
  • 92. min Trzy minuty doliczone. Trwa druga z nich - przy piłce Sandecja.
  • 92. min Wrzutka Mraza i będzie korner dla zespołu Mroczkowskiego.
  • 93. min Rzut rożny dla Sandecji. Dośrodkowanie Małkowskiego i piąstkuje Loska.
  • 93. min Kolejna wrzutka w pole karne Górnika, ale nie oddali strzału gospodarze.
  • 93. min Jeszcze jedno dośrodkowanie - na aferę. Piłka ląduje w rękach Loski.
  • 22:20 Końcowy gwizdek sędziego! Górnik wygrywa i obejmuje prowadzenie w tabeli Ekstraklasy.
  • 22:20 Dziękujemy za uwagę! Dobrego wieczoru.