Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica - Wyniki na żywo w Interia.pl - 9 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica

Ekstraklasa 9. kolejka 17.09.2017 15:30
Stadion Bruk-Bet w Niecieczy (Nieciecza)

• (83') S. Pawłowski M. Mikovicz
  • 15:25 Zapraszamy na relację na żywo z meczu 9. kolejki Ekstraklasy Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza!
  • 15:27 Sandecja jako gospodarz zmierzy się z Bruk-Betem na stadionie w Niecieczy. Beniaminek Ekstraklasy wszystkie domowe spotkania rozgrywa na obiekcie "Słoni", ponieważ stadion w Nowym Sączu nie spełnia ekstraklasowych wymogów.
  • 15:27 Termalica ma za sobą serię aż trzech porażek z rzędu. Sandecja natomiast w ostatniej kolejce przegrała z Koroną Kielce 0-1.
  • 15:28 Piłkarze są już na murawie. Za chwilę początek spotkania.
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz. Zaczyna Sandecja.
  • 2. min Za mocen zagranie do Koleva.
  • 3. min Gutkovskis faulowany przez Szufryna
  • 4. min "Główka" Kupczaka, ale prosto w ręce Gliwy.
  • 6. min Pawłowski ruszył lewym skrzydłem. Dośrodkowanie w pole karne jednak nie było dokładne.
  • 7. min Niecelna wrzutka Jovanovicia.
  • 8. min Putiwcew dobrze uprzedził Koleva, ale centra pozostawiała wiele do życzenia.
  • 9. min Szufryn doznał kontuzji.
  • 10. min Kapitan Sandecji utykając opuścił boisko. Beniaminek na razie gra w "10".
  • 11. min Brzyski źle w kierunku Trochima.
  • 12. min Szufryn wrócił na boisko, ale chyba nie będzie w stanie kontynuować gry.
  • 12. min Do wejścia na boisko szykuje się Kasprzak.
  • 13. min Schodzi z boiska Dawid Szufryn, a za niego wchodzi Bartłomiej Kasprzak
  • 15. min Rzut rożny dla Termaliki.
  • 16. min Gliwa faulowany przez Kecskesa
  • 17. min Mraz zatrzymał nieprzepisowo Gergela.
  • 18. min Żółtą kartkę otrzymuje Patrik Mraz
  • 20. min Ciekawe rozwiązanie rzutu wolnego przez Termalicę. Sztefanik płasko do Gutkovskisa, który nie zdecydował się na strzał z ostrego kąta tylko starał się dograć piłkę przed bramkę, ale obrońcy Sandecji spisali się bez zarzutu.
  • 21. min Bardzo nieudane dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu wolnego. Od bramki Mucha.
  • 22. min Dobre dośrodkowanie Pawłowskiego z prawego skrzydła. Sztefanik jednak nie trafił czysto głową w piłkę.
  • 23. min Gergel ładnie oszukał Mraza, który odpłacił mu się faulem.
  • 24. min Wrzutka Sztefanika z wolnego z prawej strony pola karnego Sandecji. Zagrożenia pod bramką Gliwy nie było jednak żadnego.
  • 25. min Kolejny rzut wolny dla "Słoni".
  • 27. min Wreszcie coś ciekawego. Dobra wrzutka Szeligi. "Główka" Kecskesa, ale Gliwa jedną ręką broni!
  • 29. min Dudzic faulował Putiwcewa w walce o górną piłkę.
  • 30. min Na boisku leży Putiwcew. Sędzia przerwał grę.
  • 32. min Putiwcew może grać.
  • 33. min Kecskes atakowany przez Koleva zagrał ryzykownie do Muchy, a ten nie stracił zimnej krwi.
  • 35. min Ostre wejście Słabego w nogi Barana.
  • 36. min Żółtą kartkę otrzymuje Kamil Słaby
  • 37. min Groźny strzał Słabego z dystansu. Niepewny Gliwa odbił piłkę przed siebie.
  • 38. min Słaby zatrzymał wślizgiem rajd Dudzica. Chyba powinien być rzut karny dla Sandecji, a jest tylko rzut rożny.
  • 39. min Gergel!
  • 40. min Kontra Termaliki. Sztefanik znakomicie do Gergela, który miał otwartą drogę do bramki, a trafił w słupek!
  • 41. min Składna akcja Sandecji zakończona płaskim strzałem Kasprzaka. Mucha na posterunku.
  • 41. min Rzut rożny dla Sandecji.
  • 43. min Dobre dośrodkowanie Brzyskiego z narożnika noiska. "Główka" Koleva i Mucha końcami palców przenosi piłkę nad poprzeczkę.
  • 43. min Rzut rożny dla Sandecji.
  • 44. min Tym razem za mocne dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu rożnego.
  • 44. min Nieudane zagranie Gergela w kierunku Pawłowskiego.
  • 45. min Baran z łatwością zabrał piłkę Gergelowi w środku boiska.
  • 46. min Rzut rożny dla Termaliki
  • 47. min Sędzia doliczył 2 minuty
  • 47. min Trochim trafił w poprzeczkę!!!
  • 16:18 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 16:19 Po pierwszej połowie 0-0, ale ostatni kwadrans daje nadzieję, że po przerwie zobaczymy lepsze widowisko i przede wszystkim gole.
  • 49. min Sędzia rozpoczął drugą połowę.
  • 50. min Mocny strzał Brzyskiego. Mucha na raty, ale złapał piłkę.
  • 52. min Trochim!
  • 53. min Trochim miał doskonałą sytuację. Strzelił płasko, ale zabrakło mu odrobiny precyzji!
  • 54. min Żółtą kartkę otrzymuje Artiom Putiwcew za faul na Dudzicu.
  • 55. min Niezłe dośrodkowanie Brzyskiego z wolnego, ale Kolev nie był w stanie oddać celnego strzału głową.
  • 56. min Kolev źle w kierunku Dudzica.
  • 57. min Gutkovskis!
  • 58. min Znakomita centra Szeligi z prawej strony. Gutkovskis wyskoczył zza obrońców i z bliska spudłował!
  • 59. min Schodzi z boiska Roman Gergel , a za niego wchodzi Patrik Misak
  • 60. min Mucha świetnym wyjściem uprzedził Dudzica.
  • 62. min Kolev za mocno do Dudzica.
  • 63. min Trochim "huknął" z dystansu. Mucha z trudem odbił piłkę.
  • 64. min Rzut rożny dla Termaliki.
  • 65. min Zamieszanie w polu karnym Sandecji, ale w końcu obrońcy beniaminka wyjaśnili sytuację.
  • 65. min Słaby faulował Bastę
  • 66. min Rzut rożny dla Sandecji
  • 66. min Krótko rozegrany ten stały fragment gry. Brzyski ruszył wzdłuż końcowej linii, ale piłka mu uciekła.
  • 68. min Schodzi z boiska Vladislavs Gutkovskis , a za niego wchodzi Bartosz Śpiączka
  • 69. min Nieudane dośrodkowanie Jovanovicia.
  • 70. min Posiadanie piłki 53 procent do 47 na korzyść Termaliki.
  • 71. min Schodzi z boiska Patrik Mraz, a za niego wchodzi Adrian Danek
  • 72. min Dobra interwencja Gliwy poza własnym polem karnym.
  • 73. min Danek!
  • 74. min Danek odważnie ruszył między dwóch obrońców Termaliki. Przepchnął Kecskesa i stanął oko w oko z Muchą. Strzelił, ale słowacki bramkarz znakomicie obronił!
  • 75. min Rzut rożny dla Sandecji
  • 76. min Bardzo niecelny strzał z dystansu Barana.
  • 77. min Rzut rożny dla Termaliki
  • 78. min Udane piąstkowanie Gliwy.
  • 78. min Schodzi z boiska Bartłomiej Dudzic, a za niego wchodzi Filip Piszczek
  • 81. min Trochim trafił w poprzeczkę!!!
  • 83. min Trochim może mówić o pechu. To już jego druga poprzeczka w tym meczu. Basta dośrodkował z prawej strony. Danek zgrał piłkę głową, a Trochim wślizgiem trafił w poprzeczkę!
  • 83. min Schodzi z boiska Szymon Pawłowski , a za niego wchodzi Martin Mikovič
  • 83. min Rzut rożny dla Termaliki
  • 84. min Za krótkie dośrodkowanie Sztefanika.
  • 84. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Adrian Danek!!!
  • 86. min Sandecja prowadzi 1-0! Miękka wrzutka Trochima. Obrońcy Termaliki wybili piłkę, ale ta trafiła pod nogi Danka. Rezerwowy strzelił precyzyjnie z 16 metrów i piłka tuż przy słupku wpadła do siatki!
  • 89. min Smutna mina Mariusza Rumaka mówi wszystko. Zanosi się na czwartą porażkę z rzędu Termaliki.
  • 90. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Kamil Słaby
  • 90. min Słaby zobaczył drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną za faul na Piszczku.
  • 91. min Termalica kończy w dziesiątkę.
  • 91. min Sędzia doliczył trzy minuty.
  • 91. min Żółtą kartkę otrzymuje Filip Piszczek
  • 17:21 Końcowy gwizdek sędziego
  • 17:21 Sandecja wygrała z Termalicą 1-0!
  • 17:21 To czwarta porażka z rzędu "Słoni".
  • 17:27 Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo do portalu Interia!