Real Madryt - Liverpool FC - Wyniki na żywo w Interia.pl - Play-offs Liga Mistrzów wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (83') J. Milner E. Can
  • 20:24 Dobry wieczór! To już dziś - długo wyczekiwany finał Ligi Mistrzów!
  • 20:25 Real stoi przed ogromną szansą na trzeci kolejny triumf!
  • 20:25 Liverpool będzie jednak chciał zrobić wszystko, by tytuł powędrował do Anglii.
  • 20:25 Obie drużyny właściwie w najmocniejszych zestawieniach.
  • 20:29 Real jest najbardziej utytułowaną drużyną w historii LM - ma na koncie 12 wygranych.
  • 20:30 Liverpool stoi przed szansą na szóste trofeum, co spowodowałoby, że LFC awansowałby na samodzielne trzecie miejsce, za Realem i AC Milan (7 wygranych).
  • 20:30 Tyle samo, co Liverpool - 5 wygranych - mają FC Barcelona i Bayern Monachium.
  • 20:32 Zidane po raz trzeci z kolei doprowadził swój zespół do finału.
  • 20:33 Juergen Klopp dotychczas w finale był raz, gdy jego Borussia Dortmund przegrała 1-2 z Bayernem.
  • 20:41 Zawodnicy są już gotowi do wyjścia na boisko.
  • 20:42 Imponująca oprawa finału, dwie ogromne koszulki obu drużyn rozciągnięte na murawie. Do tego na środku boiska płachta z piłką, symbolizującą rozgrywki Champions League.
  • 20:43 Wybrzmiał hymn Ligi Mistrzów.
  • 20:43 Przywitanie graczy obu drużyn.
  • 20:44 Sędzią dzisiejszego meczu jest Serb Milorad Mażić.
  • 20:45 Wszyscy są już gotowi, by rozpocząć finał!
  • 20:45 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Zaczyna Liverpool!
  • 1. min Rozpoczęło się piłkarskie święto.
  • 1. min Był w polu karnym już Mane, ale czysto wybili piłkę obrońcy.
  • 2. min Ronaldo próbował dryblingu, ale nie dali się ograć defensorzy The Reds.
  • 3. min Arbiter odgwizdał spalonego Isco!
  • 3. min Ładna kombinacyjna akcja Realu, ale przerwana przez arbitra.
  • 3. min Dobrze wprowadził się Karius, który i tak uprzedził napastnika, piąstkując piłkę.
  • 3. min Zablokowany strzał Wijnalduma.
  • 4. min Zbyt mocne podanie van Dijka do Robertsona. Aut dla Realu.
  • 4. min Cięta wrzutka Alexandera-Arnolda wybita przez Varane'a.
  • 5. min Faulował Marcelo Salaha przed polem karnym/.
  • 6. min Krótko rozegrany rzut wolny, ale Modrić zdołał zablokować strzał Salaha.
  • 7. min Rozgrywa piłkę Real.
  • 7. min Wyszedł z bramki Navas, ale piłkę wślizgiem wybił Ramos!
  • 7. min Było niebezpiecznie, lecz ostatecznie poradzili sobie obrońcy tytułu.
  • 8. min Firmino zgrał piłkę w polu karnym do Alexandera-Arolda, ale z bramki wyszedł Navas i w ostatniej chwili uprzedził rywala.
  • 9. min Wznawia grę od bramki golkiper Realu.
  • 10. min Mane próbował dryblingu, ale świetnym wślizgiem Modrić wybił piłkę.
  • 10. min Pierwsze dziesięć minut bardzo intensywne w wykonaniu Liverpoolu, Real nie umie utrzymać się przy piłce na połowie rywala.
  • 11. min Indywidualnie Marcelo. Zrobił "kółeczko" z rywalem na plechach i oddał płaski, niecelny strzał.
  • 12. min Przy piłce dłużej Królewscy.
  • 13. min Na razie jednak na własnej połowie.
  • 13. min Faulowany Mane przez Kroosa na środku boiska.
  • 14. min Chaos w polu karnym Realu!
  • 14. min Najpierw zablokowany strzał Salaha, po chwili Mane!
  • 14. min Navas piąstkuje dośrodkowanie.
  • 14. min Gorąco!
  • 14. min Casemiro świetnie przechwycił podanie Wijnalduma.
  • 15. min Bardzo intensywny początek meczu.
  • 15. min Przyspieszył Real.
  • 16. min Ronaldo! Wpadł w pole karne z prawej strony i huknął niewiele ponad bramką!
  • 16. min Niewiele brakowało.
  • 17. min Dośrodkowanie Isco wybite przez Robertsona.
  • 18. min Rusza z kontrą LFC, ale zwolnił Mane.
  • 18. min Błąd Carvajala, niedokładne podanie do Ramosa, zaowocował kornerem dla The Reds.
  • 19. min Wyszedł z bramki Navas i zderzył się z van Dijkiem. Piłka poszybowała w górę i przeleciała nad bramką.
  • 19. min Van Dijk zdołał uprzedzić bramkarza Realu, ale zabrakło celnego strzału!
  • 21. min Od rzutu wolnego na własnej połowie LFC.
  • 21. min Teraz faulowany Isco.
  • 22. min Była szansa dla Liverpoolu!
  • 23. min Źle przyjął sobie jednak piłkę napastnik.
  • 23. min To mógł być gol!
  • 24. min Milner kapitalnie wypatrzył w polu karnym Firmino, ale ten kiepsko przyjął piłkę i jego strzał został zablokowany.
  • 24. min Po chwili dobił Alexander-Arnold, lecz Navas zdołał złapać mocny strzał.
  • 26. min Leży na boisku Salah po starciu z rywalem.
  • 26. min Ramos pociągnął go na ziemię, Salah boleśnie przewrócił się na bark.
  • 26. min Jest opatrywany przez fizjoterapeutów.
  • 27. min Brzydkie zagranie Ramosa, sędzia powinien ukarać Hiszpana żółtą kartką. Chwilowo bez Salaha musi radzić sobie Liverpool.
  • 28. min Wrócił na boisku Salah po wznowieniu gry.
  • 28. min Szarżował Mane, wywalczył rzut rożny.
  • 29. min Faulowany Navas.
  • 29. min Salah leży na boisku!
  • 29. min W jego oczach łzy!
  • 30. min Wygląda na to, że po faulu Ramosa nie będzie mógł kontynuować gry.
  • 31. min Schodzi z boiska Mohamed Salah , a za niego wchodzi Adam Lallana
  • 31. min Dramat gwiazdora Liverpoolu! Ten finał miał być zwieńczeniem wybitnego sezonu w jego wykonaniu.
  • 32. min Robertson zablokował uderzenie Modricia.
  • 33. min Zamieszanie w polu karnym LFC!
  • 33. min Doszedł do strzału Benzema, ale piłka odbiła się od nogi obrońcy.
  • 34. min Przejął inicjatywę Real.
  • 35. min Teraz Carvajal nie podnosi się z boiska.
  • 35. min Ukrył twarz w dłoniach i płacze!
  • 35. min Dramat kolejnej gwiazdy finału.
  • 36. min Przy zagraniu piętą źle stanął Carvajal, a dodatkowo wpadł na niego Robertson.
  • 36. min Wygięła się kostka Hiszpana w nienaturalny sposób.
  • 36. min Opuszcza boisko ze łzami Carvajal.
  • 36. min Schodzi z boiska Daniel Carvajal Ramos, a za niego wchodzi . Nacho
  • 37. min Prostopadłe podanie do Lallany, ale szybszy od niego Navas.
  • 38. min Liverpool w defensywie.
  • 39. min Rzut rożny dla Realu.
  • 40. min Próba kontrataku LFC, ale podanie Milnera zablokowane. Piłka na aucie.
  • 40. min Ramos faulowany przez Mane.
  • 41. min Arbiter odgwizdał spalonego Ronaldo.
  • 41. min Mane minął Ramosa, ale kiepsko dorzucił.
  • 41. min Nieudanie też Ronaldo w kontrataku.
  • 42. min Atak pozycyjny Realu.
  • 43. min Benzema cieszył się z gola, ale chorągiewka w górze!
  • 43. min Ronaldo był na spalonym po dośrodkowaniu z prawej strony!
  • 44. min Strzał Ronalda obronił Karius, dobitka Benzemy trafiła do bramki, ale gol oczywiście nie został uznany.
  • 45. min Naciska w końcówce Real.
  • 45. min Nacho! Piłka w bocznej siatce.
  • 45. min Zamknął dośrodkowanie z lewej strony i niewiele się pomylił.
  • 45. min Trzy doliczone minuty.
  • 47. min Świetna interwencja Alexandera-Arnolda, wybił piłkę spod nóg Marcelo pod linią boczną.
  • 47. min Jest jeszcze korner.
  • 47. min Dośrodkowanie Kroosa wybite, aut dla Królewskich.
  • 47. min Mane czysto, bez faulu zatrzymał Isco.
  • 48. min Benzema uderzył z dystansu, ale obok bramki.
  • 49. min Bolesne starcie Firmino z Casemiro.
  • 21:34 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:34 Ogromne emocje w pierwszej połowie!
  • 21:34 Pierwsze pół godziny należało do Liverpoolu, ale po tym, jak boisko opuścił Salah, Real przejął inicjatywę.
  • 21:34 Do bramki trafił nawet Benzema, ale ze spalonego.
  • 21:35 Wracamy już za kilka chwil!
  • 21:49 Zawodnicy wracają na plac gry.
  • 46. min Wznowił grę Real dalekim podaniem, od bramki Karius.
  • 48. min Groźna wrzutka w pole karne, z problemami, ale poradzili sobie obrońcy.
  • 48. min Isco trafia w poprzeczkę!!!
  • 48. min Źle interweniował Lallana, a Isco miał przed sobą tylko Kariusa!
  • 49. min Uderzył jednak zbyt wysoko.
  • 50. min Faulowany Marcelo przy linii bocznej.
  • 51. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Karim Benzema
  • 52. min Kuriozalny błąd Kariusa!
  • 52. min Takiego gola nie można było wyśnić!
  • 52. min Karius złapał piłkę i wyrzucił ją w... stojącego obok niego Benzemę!
  • 52. min Piłka odbiła się od Francuza i wpadła do bramki.
  • 52. min Niesamowite, niewyobrażalne!
  • 55. min Mógł odpowiedzieć Liverpool!
  • 55. min Po dośrodkowaniu Milnera centymetrów zabrakło Firmino, by doszedł do podania.
  • 55. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Sadio Mané
  • 55. min I jest odpowiedź!
  • 56. min Po rzucie rożnym strącił piłkę jeden z graczy Liverpoolu, a Mane czubkiem buta skierował już do siatki tuż przed interweniującym Navasem!
  • 56. min Wcześniej główkował Lovren.
  • 58. min Faul Kroosa na Mane.
  • 60. min Rozgrywa piłkę Real.
  • 61. min Isco przyjął piłkę tyłem do bramki w polu karnym, odwrócił się i uderzył.
  • 61. min Tym razem świetna parada Kariusa.
  • 61. min Schodzi z boiska Alarcon Suarez Isco, a za niego wchodzi Gareth Bale
  • 63. min Marcelo często włącza się do akcji ofensywnych.
  • 63. min Z wyjątkiem okresu, kiedy wygrywał, w drugiej połowie przewagę ma Real.
  • 63. min Szalone tempo meczu.
  • 64. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Gareth Bale
  • 64. min NIESAMOWITY GOL!
  • 64. min Wybił się w powietrze i przewrotką trafił do bramki!
  • 64. min Niesamowite, widowiskowe uderzenie!
  • 65. min Marcelo dośrodkował, a Bale tak efektownie, jak tylko można umieścił ją w bramce.
  • 65. min Gol podobny do tego, jaki w poprzednim finale zdobył Mandżukić, a może i jeszcze ładniejszy!
  • 68. min Nie ustaje w atakach Real.
  • 69. min Groźnie pod bramką Navasa!
  • 70. min Ramos w ostatniej chwili wybił piłkę, zanim dopadł do niej Mane.
  • 70. min Miałby stuprocentową sytuację Senegalczyk.
  • 70. min Mane trafia w słupek!!!
  • 70. min Co za mecz!
  • 71. min Uderzył po ziemi z dystansu, ale zabrakło centymetrów!
  • 73. min Ronaldo był w polu karnym, ale nie ograł van Dijka.
  • 74. min Po dośrodkowaniu Firmino piłka trafiła w rękę Casemiro, ale sędzia uznał, że nie było podstaw do podyktowania jedenastki.
  • 75. min Po chwili Ronaldo znalazł się oko w oko z bramkarzem, ale kapitalny powrót obrońcy i wślizg uniemożliwił mu strzał.
  • 75. min Faulowany Nacho.
  • 76. min Arbiter odgwizdał spalonego Bale'a.
  • 76. min Przerwana akcja Liverpoolu po ręce Lallany.
  • 78. min Dwa razy dośrodkowywał Milner, ale dwukrotnie został zablokowany.
  • 78. min Teraz przewaga Liverpoolu.
  • 82. min Okazja Realu!
  • 82. min Świetnie obronił strzał Benzemy Karius.
  • 83. min Żółtą kartkę otrzymuje Sadio Mané
  • 83. min To efekt faulu nad Ramosem.
  • 83. min Schodzi z boiska James Milner , a za niego wchodzi Emre Can
  • 83. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Gareth Bale
  • 83. min Niebywałe!
  • 84. min Karius prezentuje kolejnego gola Realowi!
  • 84. min Bale posłał prawdziwą bombę z dystansu, ale Karius powinien obronić ten strzał.
  • 84. min Zamiast tego, wypiąstkował piłkę do własnej bramki.
  • 85. min Koszmarny dzień Kariusa.
  • 85. min Jeszcze jedna akcja Bale'a, ale kapitalny wślizg Lovrena.
  • 89. min Schodzi z boiska Karim Benzema, a za niego wchodzi Marco Asensio Willemsen
  • 91. min Rzut wolny dla LFC z boku pola karnego.
  • 91. min Poradził sobie Real, a teraz faulowany Kroos.
  • 92. min Van Dijk wybił piłkę na rzut rożny.
  • 93. min Kibic wbiegają na boisko, sędzia przerwał grę!
  • 94. min Niepocieszony Ronaldo, akurat składał się do strzału.
  • 22:38 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:38 Real wygrywa po raz trzeci z kolei!
  • 22:51 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne. Dobranoc!