• (86') F. Brown Forbes P. Oziębała
  • (52') M. Jankowski Marcus Vinícius
  • (70') F. Serrarens D. Skhirtladze
  • (74') M. Kopczyński M. Vejinović
  • 17:52 Witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Raków Częstochowa - Arka Gdynia!
  • 17:55 Czy beniaminek spod Jasnej Góry przedłuży dzisiaj serię zwycięstw? Podopieczni Marka Papszuna wygrali trzy mecze z rzędu. A w każdym spotkaniu po wznowieniu rozgrywek zdobywali przynajmniej jedną bramkę
  • 17:57 W pierwszym starciu obu ekip lepszy okazał się Raków, wygrywając 2-0. W rewanżu Arka zwyciężyła 3-2
  • 17:59 O ile częstochowianie w stronę mety sezonu mogą spoglądać spokojnie, o tyle ekipa z Wybrzeża toczy zaciętą batalię o zachowanie ligowego bytu. Dzisiaj nawet trzy punkty nie pozwolą jej jednak na opuszczenie strefy spadkowej
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 3. min Atak pozycyjny gospodarzy. Ostrożnie rozpoczęły oba zespoły
  • 4. min Jankowski faulowany przez Tijanicia. Rzut wolny dla Arki na wysokości pola karnego
  • 5. min Zawada w polu karnym Rakowa wyskoczył wyżej niż Brown Forbes. Nic nie wyszło z tej akcji
  • 6. min Potężne uderzenie Sapały z dystansu! Odbija piłkę Staniszewski, nie było nikogo na dobitkę
  • 8. min Od własnej połowy akcję zaczepną budują goście
  • 9. min Raków wznowi grę od autu na połowie rywala
  • 10. min Zawada upadł na murawę przed polem karnym gospodarzy. Gwizdek arbitra milczy
  • 10. min Na pozycji spalonej Kun
  • 13. min Zagubieni arkowcy, Raków wyraźnie dominuje na boisku
  • 14. min Strata Sapały na własnej połowie. Bez przykrych konsekwencji
  • 16. min Teraz nieco śmielej goście, ale bez pomysłu na składny atak
  • 17. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Kopczyński
  • 17. min Brzydki faul Kopczyńskiego na Sapale. Słuszne napomnienie
  • 19. min Fatalne zagranie Schwarza, tracą piłkę częstochowianie
  • 21. min Mecz rozgrywany w Bełchatowie trudno nazwać jak na razie spektaklem...
  • 21. min Zawada znów na murawie, tym razem po faulu Petraszka
  • 22. min Korner dla gospodarzy
  • 22. min Zero zagrożenia. Piłka już w rękach Staniszewskiego
  • 24. min Atak pozycyjny w wykonaniu gdynian
  • 26. min Nieudane wybicie Staniszewskiego, oddaje rywalom piłkę za darmo
  • 26. min Żółtą kartkę otrzymuje Damian Zbozień
  • 30. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Kamil Piątkowski
  • 32. min Po rzucie rożnym na piłkę nabiegł udanie Kamil Piątkowski. Było w tym dużo przypadku. Początkowo wydawało się, że samobójcze trafienie zaliczył Maciej Jankowski. Ostatecznie gol zaliczony obrońcy Rakowa!
  • 33. min Idą za ciosem gospodarze. Bartl faulowany przez Marciniaka. Rzut wolny nie przynosi jednak zagrożenia pod bramką Arki
  • 34. min Mocno uderza Tijanić, jednak wprost w ustawionego na środku bramki Staniszewskiego
  • 35. min Korner dla gdynian po akcji Jankowskiego
  • 36. min Zamieszanie pod bramką Rakowa, ale piłka już poza polem karnym beniaminka
  • 38. min Mamy pierwszy celny strzał Arki w tym meczu! Zza "szesnastki" przymierzył Młyński. Szumski był jednak na posterunku
  • 39. min Blisko gwizdka na przerwę. Raków szuka jednak sposobności do podwyższenia prowadzenia
  • 40. min I było blisko! W dogodnej sytuacji Petraszek z bliska uderza jednak niecelnie
  • 41. min W światło bramki strzela Schwarz. Broni bez problemu Staniszewski
  • 42. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Petr Schwarz
  • 44. min Druga próba Czecha w odstępie ledwie kilkunastu sekund - tym razem udana! Otrzymał piłkę od Tijanicia przed polem karnym, przymierzył technicznie obok słupka i mamy 2-0!
  • 45. min Minuta doliczona do pierwszej połowy
  • 45. min Korner dla Rakowa. Trzecia bramka?
  • 46. min Nie tym razem
  • 18:47 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:48 Zasłużone dwubramkowe prowadzenie beniaminka. Z taką postawą Arce trudno będzie uniknąć w tym sezonie degradacji
  • 19:01 Piłkarze wracają na murawę
  • 46. min Schodzi z boiska Petr Schwarz, a za niego wchodzi Ben Lederman
  • 48. min Musiolik celnie głową, ale prosto w dobrze ustawionego Staniszewskiego
  • 50. min W odpowiedzi Zawada! Również uderza głową, ale minimalnie niecelnie. Blisko szczęścia byli teraz gdynianie
  • 50. min Nalepa powalony przez Bartla. Faul taktyczny
  • 52. min Schodzi z boiska Maciej Jankowski , a za niego wchodzi Marcus Silva de Oliveira Vinicius
  • 53. min Próbował pójść na przebój Brown Forbes, ale dosyć łatwo zastopowany na połowie Arki
  • 55. min Pierwsza próba Marcusa Viniciusa, ale piłka szybuje wysoko nad poprzeczką
  • 55. min Żółtą kartkę otrzymuje Tomasz Petraszek
  • 57. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Patryk Kun
  • 58. min Piłkę do własnej bramki pakuje niefortunnie Kun, który próbował uprzedzić Marcusa Viniciusa!
  • 59. min Dostała Arka wiatru w żagle. Z werwą budują teraz atak goście
  • 62. min Niedokładne zagranie Sapały do Ledermana
  • 62. min Korner dla gospodarzy
  • 63. min I po chwili jeszcze jeden rzut rożny dla Rakowa
  • 64. min Zawada skacze wyżej niż Petraszek. Bronią się skutecznie arkowcy
  • 65. min Powinna być bramka dla Rakowa! Świetne uderzenie głową Petraszka. Piłkę z najwyższym trudem przenosi nad poprzeczką Staniszewski
  • 66. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Kamil Kościelny
  • 67. min Centrę Piątkowskiego skutecznie głową finalizuje Kościelny! Ucieka Raków rywalom
  • 68. min Bardzo niecelny strzał Dancha po dośrodkowaniu z rzutu rożnego
  • 69. min W odpowiedzi równie niecelnie po drugiej stronie boiska Bartl
  • 70. min Schodzi z boiska Fabian Serrarens , a za niego wchodzi Davit Schirtładze
  • 71. min Nieczysto uderza Sapała, futbolówkę bez trudu łapie Staniszewski
  • 72. min Żółtą kartkę otrzymuje Kamil Kościelny
  • 74. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Nalepa
  • 74. min Schodzi z boiska Michał Kopczyński , a za niego wchodzi Marko Vejinović
  • 76. min Znów indywidualna szarża Browna Forbesa i... znów nieudana
  • 77. min Tijanić zbyt łatwo traci piłkę. Zmęczenie daje już znać o sobie
  • 78. min Schodzi z boiska Daniel Bartl, a za niego wchodzi Fran Tudor
  • 80. min Atak pozycyjny Arki
  • 81. min I korner dla gdynian
  • 82. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Marcus Silva de Oliveira Vinicius
  • 83. min Dośrodkowanie z rzutu rożnego Nalepy przedłużył Zawada, a formalności dopełnił Marcus Vinicius. Szykuje się fascynująca końcówka!
  • 84. min Żółtą kartkę otrzymuje Felicio Anando Brown Forbes
  • 84. min Arka miała korner, ale po chwili piłka w rękach Szumskiego
  • 85. min Arka w natarciu! Schirtładze celnie głową, ale w sam środek bramki. Broni ponownie Szumski
  • 86. min Schodzi z boiska Felicio Anando Brown Forbes, a za niego wchodzi Przemysław Oziębała
  • 87. min Ambitna próba strzału w wykonaniu Vejinovicia, ale... piłka na aucie
  • 88. min Ależ bomba Ledermana! Trafił jednak tylko w spojenie słupka z poprzeczką
  • 91. min Cztery minuty doliczone
  • 92. min Korner dla Arki, ale ekspediują piłkę obrońcy Rakowa z własnego pola karnego
  • 93. min Wydawało się, że Oziębała będzie miał przed sobą pustą bramkę, ale w ostatniej chwili z interwencją zdążył Staniszewski!