Polska U-21 - Słowacja U-21 - Wyniki na żywo w Interia.pl - faza grupowa UEFA Euro U-21 wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (91') M. Bero L. Bénes
  • 20:16 Reprezentacja Polski walczy ze Słowacją w Lublinie w pierwszym swoim meczu mistrzostw Europy do lat 21. Interia zaprasza na relację na żywo!
  • 20:17 W pierwszym meczu zagramy bez Dawida Kownackiego, który pauzuje za kartki.
  • 20:18 Ale i bez niego, mamy "armaty", które powinny wypalić
  • 20:19 Pierwszy mecz jest niezwykle ważny
  • 20:20 W zakończonym przed chwilą spotkaniu "polskiej" grupy obrońcy tytułu - Szwedzi bezbramkowo zremisowali z Anglią. To bardzo dobry wynik dla naszej kadry
  • 20:21 W 81. minucie Szwed Linus Wahlqvist nie wykorzystał rzutu karnego
  • 20:22 ME do lat 21 są uznawane za drugą najważniejszą - po "dorosłym" Euro - piłkarską imprezą na Starym Kontynencie z udziałem drużyn narodowych
  • 20:28 W 2016 roku piłkarze trenera Marcina Dorny nie przegrali żadnego towarzyskiego meczu, ale w tym roku ponieśli już dwie porażki. Pod koniec marca ulegli u siebie Włochom 1-2 i Czechom również 1-2.
  • 20:33 Na murawie trwa ceremonia otwarcia Euro 2017
  • 20:34 Podczas MME Polacy zmierzą się w grupie A także z broniącą tytułu Szwecją (19 czerwca w Lublinie) i Anglią (22 czerwca w Kielcach).
  • 20:35 Po raz pierwszy w historii w turnieju bierze udział 12 drużyn. Wcześniej w finałowej rywalizacji występowało osiem.
  • 20:36 Uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy po cztery zespoły; do półfinałów awansują zwycięzcy grup oraz najlepsza drużyna z drugich miejsc
  • 20:37 Finał rozegrany zostanie w piątek 30 czerwca w Krakowie (godz. 20.45)
  • 20:38 Piłkarze już gotowi do wyjścia na murawę
  • 20:40 Hymny obu państw
  • 20:42 A teraz Mazurek Dąbrowskiego
  • 20:42 Głośno. Pięknie. Ciarki na plecach...
  • 20:43 Jest moc!
  • 20:45 Głośny, rytmiczny doping: Polska! Polska!
  • 20:46 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Budujemy atak pozycyjny
  • 1. min Kontra Słowaków, ale szybko rozbita
  • 1. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Patryk Lipski
  • 2. min Co za początek!
  • 2. min Bramkę wypracował: Tomasz Kędziora
  • 3. min Kędziora dośrodkował z prawego skrzydła, a Lipski głową z czterech metrów w okienko
  • 4. min Rusnak strzela, Wrąbel z problemami, ale broni
  • 4. min Rzut rożny dla Słowaków
  • 5. min Słowacy przycisnęli, Wrąbel piąstkuje. Na szczęście obroniliśmy się
  • 6. min Stracony gol rozdrażnił Słowaków. Atakują i zamykają nas na naszej połowie
  • 7. min Wrąbel złapał piłkę
  • 7. min Wysoki pressing rywali
  • 8. min Gramy zbyt nerwowo
  • 10. min Wciąż bronimy się na swojej połowie
  • 11. min Nasi piłkarze wreszcie wymienili kilka celnych podań, ale dogranie na skrzydło było już niecelne i Słowacy mają piłkę
  • 12. min Mihalik teatralnie upada, ale sędzia nie dał się nabrać
  • 13. min Piękna akcja Słowaków, ale Kędziora znalazł się dokładnie tam, gdzie powinien i odebrał piłkę
  • 14. min Kapitalne krzyżowe podanie do Frankowskiego na prawe skrzydło
  • 14. min Faulowany Kędziora
  • 15. min Zbyt mocne dośrodkowanie Lipskiego
  • 15. min Posiadanie piłki: 38-62 procent
  • 16. min Kontra Orłów
  • 16. min Linetty dobrze do Frankowskiego, ale jego dośrodkowanie przecięte
  • 17. min Rzut rożny dla Polski
  • 17. min Główkował Stępiński - Chovan pewnie interweniował
  • 18. min Ciekawie rozegrany rzut rożny
  • 20. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Martin Valijent
  • 21. min Bramkę wypracował: Martin Chrien
  • 22. min Valijent świetnie włączył się w akcję, dostał podanie i strzałem zza narożnika pola bramkowego pokonał naszego bramkarza
  • 22. min Wrąbel trącił piłkę, ale i tak wpadła do siatki
  • 23. min Bero rozdarł sobie... spodenki
  • 23. min Słowacy chwilowo grają w dziesięciu
  • 24. min Spodenki już wymienione. 11 na 11
  • 24. min Słowacy narzucają nam swoje warunki gry
  • 25. min Szybko tracimy piłkę
  • 25. min Mihalik!
  • 26. min Mocny strzał broni Wrąbel
  • 26. min Zrelak dobija, ale Wrąbel ratuje nas przed utratą gola
  • 26. min Oj, było bardzo blisko
  • 28. min Kapustka wpada w pole karne
  • 29. min Rzut rożny dla Orłów
  • 29. min Za głębokie dośrodkowanie
  • 30. min Fatalne zagranie Lipskiego - nie dość, że do tyłu, to jeszcze pod nogi Słowaka
  • 31. min Na szczęście rywale nie wykorzystali tej wpadki
  • 32. min Strzał Jacha, ale bardzo niecelny
  • 34. min Za mocne podanie do Stępińskiego
  • 34. min Faulowany Stępiński
  • 35. min Świetna akcja Słowaków
  • 36. min Piłka przeleciała nad bramką
  • 36. min Główkował Mazan
  • 37. min Jach dobrze przeciął dośrodkowanie. Gdy nie jego interwencja, stracilibyśmy drugiego gola
  • 37. min Mihalik!
  • 37. min Spudłował z 17 metrów
  • 38. min "Biało-czerwoni" pozwalają rywalom na coraz więcej
  • 39. min Rusnak!
  • 39. min "Bomba" z 25 m
  • 39. min Wrąbel odbija piłkę
  • 40. min Kapustka zwlekał z podaniem i w końcu stracił piłkę, a byłaby kapitalna okazja
  • 42. min Faulowany Kapustka
  • 42. min Świetny odbiór Linettego, ale szybko straciliśmy piłę
  • 42. min Linetty - bomba, ale niecelna
  • 43. min Niedokładne podanie Mihalika. Zaczniemy od bramki
  • 45. min Zablokowany strzał Frankowskiego
  • 45. min Rzut rożny dla Polski
  • 46. min Słowacy wybijają piłkę
  • 21:31 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:32 Świetny początek - gol Lipskiego, potem nasz zespół dał się zdominować rywalom i w końcu stracił bramkę.
  • 21:43 "Biało-czerwoni" muszą wykrzesać z siebie więcej. Liczymy zwłaszcza na liderów - Bartka Kapustkę i Mariusza Stępińskiego
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę
  • 46. min Faul Bednarka
  • 48. min Frankowski!!!
  • 48. min Strzelił w bramkarza w sytuacji sam na sam
  • 48. min Rzut rożny dla Polski
  • 48. min Nie stworzyliśmy teraz zagrożenia
  • 50. min Jach wybija dośrodkowaną piłkę
  • 51. min Dobre podanie do Frankowskiego, ten dośrodkował, ale Kapustka nie doszedł do piłki
  • 51. min Kapustka chyba doznał kontuzji, bo prosi o zmianę
  • 51. min Przycisnęliśmy teraz, ale bez strzału
  • 53. min Stępiński źle przyjął piłkę i Słowak natychmiast mu ją wybił
  • 54. min 14911 widzów na Arenie Lublin
  • 54. min Fatalne podanie Dawidowicza i tracimy piłkę w środku boiska
  • 55. min Ostre starcie Chriena z Jaroszyńskim
  • 56. min Obaj są opatrywani
  • 58. min Faulował Jach
  • 58. min Wrąbel złapał piłkę po dośrodkowaniu Rusnaka
  • 59. min Schodzi z boiska Bartosz Kapustka, a za niego wchodzi Łukasz Moneta
  • 60. min Rusnak bardzo mocno z dystansu, ale spudłował
  • 61. min Dobra oskrzydlająca akcja Polaków, ale najwyżej wyskoczyli do piłki Słowacy
  • 62. min Dawidowicz!!!
  • 62. min Dobra akcja, czysta pozycja strzelecka, ale piłka poszybowała metr nad poprzeczką
  • 63. min Kapitalna akcja Słowaków na jeden kontakt, lecz w porę wrócił Jach
  • 63. min Rzut rożny dla Słowaków
  • 63. min Zmarnowaliśmy szansę na kontrę
  • 65. min Faulował Bero
  • 67. min Kędziora sfaulował Mihalika. Rywale mają okazję do wrzutki w pole karne
  • 68. min Było groźnie, ale piłkę wybił Lipski
  • 68. min Znów bardzo gorąco pod naszą bramką
  • 68. min Rzut rożny dla Słowaków
  • 68. min Wrąbel interweniuje z problemami
  • 70. min Kontra Polaków
  • 70. min Lobotka przeciął podanie w polu karnym
  • 70. min Szkoda tej akcji
  • 71. min Faulowany Lipski
  • 72. min Żółtą kartkę otrzymuje Milan Szkriniar za odkopnięcie piłki po gwizdku
  • 72. min Schodzi z boiska Adam Zrelak , a za niego wchodzi Pavol Szafranko
  • 74. min Valijent dobrze blokował Monetę
  • 76. min Atak pozycyjny Słowacji
  • 76. min Kontra Polaków
  • 76. min Linetty!!!
  • 77. min Mocno, ale obok słupka
  • 78. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Pavol Szafranko
  • 79. min Tracimy gola po kontrze
  • 79. min Bramkę wypracował: Matusz Bero
  • 79. min Bednarek powinien wybić piłkę Bero, ale nie udało mu się i z okazji skorzystał Szafranko
  • 80. min Mamy rzut wolny zza narożnika pola karnego
  • 81. min Bramkarz ratuje Słowaków!