Polska - Nigeria - Wyniki na żywo w Interia.pl - Friendlies 2 Towarzyskie wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (89') O. Ighalo M. Simon
  • 20:05 Dobry wieczór! Witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu sparingowego reprezentacji Polski z Nigerią!
  • 20:06 To pierwszy z tegorocznych sparingów przed MŚ w Rosji!
  • 20:07 Nigeria ma przypominać swoim stylem gry Senegal, który jest pierwszym rywalem "Biało-Czerwonych".
  • 20:07 Adam Nawałka postawił na ustawienie z trójką obrońców.
  • 20:07 Od pierwszej minuty mecz rozpocznie dwóch debiutantów - Dawid Kownacki i Przemysław Frankowski!
  • 20:38 Nigeria zaczyna w bardzo silnym zestawieniu.
  • 20:39 Od pierwszej minuty m.in. piłkarz Arsenalu Alex Iwobi, Chelsea Victor Moses oraz Leicester City Kelechi Iheanacho.
  • 20:39 Trenerem naszych dzisiejszych rywali jest Gernot Rohr.
  • 20:40 To pierwszy pojedynek pomiędzy Polską a Nigerią w historii.
  • 20:40 Do pierwszego meczu Polaków na MŚ zostało 85 dni.
  • 20:41 Szczelnie wypełniony kibicami wrocławski stadion.
  • 20:42 Fani reprezentacji znów nie zawiedli, trybuny przypominają wielką biało-czerwoną flagę.
  • 20:43 Angielscy sędziowie wyprowadzają piłkarzy na boisko!
  • 20:44 Hymn Nigerii na stadionie we Wrocławiu.
  • 20:45 I "Mazurek Dąbrowskiego"! Śpiewa cały stadion!
  • 20:46 Przywitanie graczy obu drużyn.
  • 20:47 Pamiątkowe zdjęcia i zaraz zaczniemy spotkanie.
  • 20:48 Wymiana proporczyków, sędzia Michael Oliver wraz z kapitanami przeprowadza losowanie.
  • 20:49 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Zaczęli Nigeryjczycy!
  • 1. min Pierwszy ofsajd, piłka dla Polski.
  • 2. min Rozgrywają piłkę podopieczni Nawałki.
  • 2. min Polacy grają już w nowych wzorach koszulek, zaprezentowanych przed dwoma dniami.
  • 2. min W takich samych wystąpią na mundialu.
  • 3. min Pierwszy strzał Iheanacho, ale mocno niecelny.
  • 4. min Arbiter odgwizdał spalonego Ighalo, dobra pułapka ofsajdowa.
  • 4. min Pierwsza akcja Lewandowskiego, został jednak zatrzymany przez obrońców.
  • 5. min Odebrał piłkę Linetty, lecz z faulem.
  • 5. min Przewinił do spółki z Krychowiakiem.
  • 5. min Kamiński wybija piłkę z naszego pola karnego.
  • 6. min Świetnie Kurzawa zablokował podanie Mosesa i jeszcze wywalczył rzut wolny.
  • 6. min Teraz na spalonym Kownacki.
  • 7. min Pogubili się w ataku pozycyjnym Nigeryjczycy. Mamy rzut z autu.
  • 8. min Wybite płaskie dośrodkowanie Frankowskiego.
  • 8. min Lewandowski trafia w słupek!!!
  • 8. min To była piękna akcja "Biało-Czerwonych"!
  • 9. min Kurzawa dostał świetną prostopadłą piłkę i od razu zacentrował do Lewandowskiego.
  • 9. min To było świetnie pomyślane, ale brakło centymetrów, by Lewandowski czysto trafił w piłkę.
  • 9. min Nieco nieczysty strzał odbił się jedynie od słupka i wyszedł za linię końcową.
  • 10. min Mógł zanotować piękną asystę Kurzawa. To było jedno z tych podań, którym imponował w Górniku Zabrze.
  • 10. min Faulowany Linetty na połowie rywala.
  • 11. min Linetty jest opatrywany poza boiskiem.
  • 12. min Z nosa cieknie mu krew.
  • 13. min Świetna akcja Iwobiego, ale zakończona nieudanym dośrodkowaniem.
  • 13. min Dał się minąć po serii zwodów Frankowski.
  • 14. min Kolejna akcja Nigeryjczyków.
  • 14. min Odebrał im jednak piłkę Linetty, który wrócił na boisko.
  • 15. min Polacy w ataku pozycyjnym.
  • 16. min Faul Krychowiaka na środku boiska.
  • 17. min Znów opatrywany jest Linetty. Czy potrzebna będzie zmiana?
  • 17. min Góralski przygotowuje się do wejścia.
  • 17. min Linetty z kolei znoszony na noszach.
  • 19. min Schodzi z boiska Karol Linetty, a za niego wchodzi Jacek Góralski
  • 19. min Niecelny strzał z rzutu wolnego Nigeryjczyków.
  • 21. min Faul Kownackiego na rywalu.
  • 21. min Przepchnął rywala, ale sędzia dopatrzył się przewinienia.
  • 22. min Faulowany Góralski, bardzo twardy mecz we Wrocławiu.
  • 23. min Była szansa dla Polaków, ale sędzia znów odgwizdał spalonego.
  • 24. min Wysokim pressingiem grają Nigeryjczycy.
  • 25. min Kolejny faul na Góralskim w środku pola.
  • 26. min Strata piłki pod polem karnym Nigerii. Krychowiak dostał piłkę z autu i niecelnie podał do kolegi.
  • 28. min I kolejny faul naszych rywali. Twardo, ostro i często nieprzepisowo grają Nigeryjczycy.
  • 28. min Dośrodkował Piszczek z rzutu wolnego, piłkę strącił Ekong. Będziemy mieli rzut rożny.
  • 29. min Kąśliwe, głębokie dośrodkowanie Kurzawy. Będzie powtórka.
  • 29. min Jeszcze jedno głębokie dośrodkowanie wypiąstkowane przez bramkarza.
  • 29. min Zaledwie 19-letni Uzoho strzeże dostępu do nigeryjskiej bramki.
  • 30. min Faul Frankowskiego na Obim.
  • 32. min Szansa dla Nigeryjczyków, rzut wolne przed polem karnym.
  • 32. min Świetnie wypiąstkował piłkę Fabiański.
  • 32. min Chwilę później piłkę daleko od własnej bramki wyekspediował Kamiński.
  • 33. min Znów faul przed polem karnym Fabiańskiego.
  • 34. min Mocny strzał Mosesa nie leciał w światło bramki.
  • 34. min Piłkę wzrokiem odprowadził Fabiański, widząc, że ta nie wpadnie do jego bramki.
  • 35. min Frankowski ładnie ograł Idowu na skrzydle i dał się sfaulować.
  • 35. min Świetny drybling skrzydłowego "Jagi".
  • 36. min Było blisko!
  • 36. min Kurzawa znakomicie dośrodkował, a Krychowiak minimalnie minął się z piłką.
  • 36. min Gdyby trafił - padłaby bramka.
  • 36. min Znakomite są dzisiejsze dośrodkowania Kurzawy, umie przełożyć zagrania z klubu na poziom reprezentacji.
  • 37. min Góralski nie trafił w piłkę, ale asekurował go Kamiński.
  • 38. min Jak na razie z dobrej strony prezentuje się obrońca VfB Stuttgart.
  • 38. min Faulowany Moses.
  • 38. min Skrzydłowy Chelsea opatrywany przez medyków.
  • 40. min Bardzo dużo stałych fragmentów w dzisiejszym meczu.
  • 40. min Teraz z boku pola karnego dośrodkowuje Moses.
  • 40. min Niecelny strzał na bramkę Fabiańskiego.
  • 41. min Lewandowski próbował prostopadłego podania do Kownackiego, ale połapał się w tym obrońca.
  • 42. min Faul na Kownackim tuż przed polem karnym!
  • 42. min Szkoda, że "wyciął" go Shehu, bo stanąłby przed świetną okazją "Kownaś".
  • 43. min Przydałby się VAR!
  • 43. min Polacy domagają się uznania bramki, ale już nic nie wskórają!
  • 44. min Balogun wybijał piłkę z linii bramkowej i ciężko stwierdzić, czy piłka faktycznie przekroczyła ją całym obwodem.
  • 44. min Po rzucie wolnym głową strzelał Krychowiak, a Balogun uratował swój zespół.
  • 44. min Lewandowski huknął z rzutu wolnego, ale na posterunku Uzoho. Korner.
  • 45. min Bardzo głębokie dośrodkowania Kurzawy piąstkuje Uzoho.
  • 45. min Seria rzutów rożnych, trzeci z kolei.
  • 45. min I czwarty.
  • 45. min Za każdym razem bardzo głęboko wrzuca Kurzawa.
  • 46. min Wyłapał piłkę Uzoho.
  • 48. min Ighalo poradził sobie z Piszczkiem i groźnie dośrodkował, ale obronili się Polacy.
  • 21:36 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:36 Bez bramek, ale nie bez emocji kończy się pierwsza połowa!
  • 21:37 Sporo kontrowersji dostarczyła sytuacja, w której sędzia nie uznał bramki dla "Biało-Czerwonych".
  • 21:37 Pechowo za to ułożył się mecz dla Linetty'ego, który z krwawiącą twarzą musiał opuścić boisko już w 19. minucie.
  • 21:50 Zobaczymy, czy selekcjonerzy zdecydują się na dokonanie zmian już w czasie przerwy.
  • 21:51 Według przedmeczowych ustaleń w drugiej połowie zadebiutować w polskiej reprezentacji miał bramkarz Ipswich Town Bartosz Białkowski.
  • 21:53 Robert Lewandowski jak na razie nie przełamał się na wrocławskim stadionie.
  • 21:53 Bez zmian w reprezentacji Nigerii.
  • 21:54 W Polsce za to dwie zmiany.
  • 46. min Schodzi z boiska Łukasz Fabiański, a za niego wchodzi Bartosz Białkowski
  • 46. min Schodzi z boiska Łukasz Piszczek, a za niego wchodzi Artur Jędrzejczyk
  • 46. min Polacy wznowili grę.
  • 46. min Pierwsze kontakty z piłką Białkowskiego i Jędrzejczyka.
  • 47. min Seria rzutów z autu na naszej połowie.
  • 47. min Od bramki zacznie Białkowski po nieudanym dośrodkowaniu Idowu.
  • 48. min Brzydki faul Góralskiego, spóźniony wpadł na rywala.
  • 48. min Obi z pewnością boleśnie to odczuł.
  • 49. min Żółtą kartkę otrzymuje Jacek Góralski
  • 50. min Kamiński wybił piłkę po dośrodkowaniu w polskie pole karne.
  • 50. min Ładna akcja Polaków, ale źle przyjął piłkę Lewandowski!
  • 50. min Dostał podanie w pole karne, ale popełnił błąd techniczny.
  • 51. min W dryblingu Frankowski, zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.
  • 52. min Ładnie przedzierał się Kurzawa, dopiero w polu karnym piłkę wybił mu Ekong.
  • 52. min Strzał Góralskiego bez problemu wyłapał Uzoho.
  • 53. min Na spalonym Lewandowski po podaniu Góralskiego.
  • 53. min Szkoda, bo stanąłby przed doskonałą okazją.
  • 53. min Świetnie wyłapał to sędzia boczny.
  • 55. min Znów faulowany Góralski, cały czas na pograniczu faulu grają Nigeryjczycy.
  • 55. min Zrewanżował mu się ostrym wejściem Ndidi.
  • 55. min Kombinacyjna akcja Zielińskiego z Kownackim.
  • 56. min Zbyt czytelnie starał się ten drugi dograć do Lewandowskiego.
  • 56. min Co za szansa "Lewego"!
  • 56. min Doskonale obronił jego strzał Uzoho, który przytomnie wyszedł z bramki, skracając kąt.
  • 56. min Ścinał z boku pola karnego Lewandowski i miał przed sobą już tylko bramkarza.
  • 57. min W odpowiedzi po kontrataku spudłował Moses.
  • 57. min Opatrywany jest teraz Uzoho, który ucierpiał przy interwencji.
  • 58. min Nacisnęli rywala Polacy.
  • 58. min Teraz wyjściem przed pole karne Uzoho musiał ratować Nigerię.
  • 58. min Żółtą kartkę otrzymuje Joel Obi
  • 59. min Wybita piłka po dośrodkowaniu Mosesa.
  • 60. min Schodzi z boiska Alex Iwobi , a za niego wchodzi Ahmed Musa
  • 60. min Nieco nieudane wybicie Kamińskiego, od autu rywale.
  • 60. min Rzut karny dla Nigerii.
  • 61. min Świetną akcję przeprowadził Moses, ale przewrócił się zupełnie bez kontaktu z Kamińskim.
  • 61. min Popis aktorstwa na który dał nabrać się arbiter.
  • 61. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Victor Moses
  • 62. min Celnie i spokojnie strzela Moses. Uderzył ziemi, praktycznie bez rozbiegu w swój lewy róg.
  • 65. min Zmiana w drużynie Nigerii.
  • 65. min Schodzi z boiska Joel Obi , a za niego wchodzi Ogenyi Onazi
  • 65. min Remis był blisko!
  • 66. min Jędrzejczyk uderzył głową po rzucie wolnym, ale minimalnie spudłował.
  • 66. min Chciał sprytnie strzelić "kozłem", ale odbita piłką przeleciała nad bramką.
  • 66. min Schodzi z boiska Robert Lewandowski, a za niego wchodzi Jakub Świerczok
  • 67. min Nie przełamał się kapitan reprezentacji Polski we Wrocławiu.
  • 67. min Opaskę kapitana przejął teraz Kamil Glik.
  • 68. min Faulowany Kownacki na połowie przeciwnika.
  • 68. min Zieliński! Strzał ponad bramką.
  • 70. min Faul na Góralskim tuż przed polem karnym.
  • 70. min To byłoby wymarzone miejsce dla Lewandowskiego.
  • 71. min Poradzili sobie z dośrodkowaniem Nigeryjczycy.
  • 71. min Krychowiak! Minimalnie niecelnie.
  • 71. min Składna, dobra akcja Polaków.
  • 72. min Kownacki przerzucił piłkę do Frankowskiego, ten zgrał ją Krychowiakowi, a pomocnik uderzył tuż obok bramki sprzed pola karnego.
  • 72. min Schodzi z boiska Dawid Kownacki, a za niego wchodzi Arkadiusz Milik
  • 72. min Milik wraca do reprezentacji!
  • 72. min Gorąco przywitany przez kibiców.
  • 74. min Schodzi z boiska Leon-Aderemi Balogun , a za niego wchodzi Kenneth Omeruo
  • 76. min Frankowski uderzył sprzed pola karnego w ręce bramkarza.
  • 78. min Shehu jest opatrywany przez fizjoterapeutów.
  • 78. min Schodzi z boiska Abdullahi Shehu , a za niego wchodzi Tyronne Ebuehi
  • 78. min Nie doszedł do piłki Milik, od bramki zaczną rywale.
  • 79. min Arbiter odgwizdał spalonego Nigeryjczyków.
  • 81. min Góralski mocno ucierpiał w jednym ze starć.
  • 81. min Bardzo waleczny jest pomocnik Łudogorca.
  • 82. min Wybija piłkę Glik za linię boczną.
  • 82. min Schodzi z boiska Kelechi Promise Iheanacho , a za niego wchodzi John Ogochukwu Ogu
  • 83. min Ładna indywidualna akcja Mosesa, piłkę na rzut rożny wybił Kamiński.
  • 84. min Krychowiak! Szuka swojej bramki w tym meczu.
  • 85. min Znów był blisko, gdy strzelił sprzed pola karnego, ale odrobinę się pomylił.
  • 86. min Kurzawa wywalczył rzut rożny.
  • 86. min Schodzi z boiska Przemysław Frankowski, a za niego wchodzi Tomasz Kędziora
  • 87. min Parokrotnie pokazał się z dobrej strony Frankowski, choć nie ustrzegł się błędów.
  • 87. min Faulował Góralski Ighalo.
  • 88. min W pojedynkę chyba popełnił więcej fauli Góralski niż reszta Orłów. Równie często był jednak faulowany.
  • 89. min Schodzi z boiska Odion Jude Ighalo , a za niego wchodzi Moses Daddy Simon
  • 92. min Kolejna szansa po rzucie rożnym.
  • 92. min Jędrzejczyk uderzał po dośrodkowaniu Kurzawy, ale w ręce bramkarza.
  • 93. min Fatalna strata Krychowiaka na naszej połowie.
  • 93. min Nie wykorzystali jej jednak Nigeryjczycy.
  • 22:43 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:43 Falstart Orłów w 2018 roku.
  • 22:44 To trzeci kolejny mecz Polaków bez strzelonego gola.
  • 22:44 Przegrywamy jednak po niesłusznie podyktowanym rzucie karnym.
  • 22:53 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!