Polska - Litwa - Wyniki na żywo w Interia.pl - Friendlies 2 Towarzyskie wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (91') A. Jankauskas T. Mikuckis
  • 17:30 Czas na ostatni sprawdzian przed mundialem w Rosji!
  • 17:30 Reprezentacja Polski podejmuje na PGE Narodowym w Warszawie drużynę Litwy
  • 17:31 Zapraszamy na relację na żywo
  • 17:36 W środę przed południem reprezentacja Polski odleci do Rosji. Jej bazą będzie Soczi. A dziś "Biało-Czerwoni" sprawdzą formę w ostatnim meczu towarzyskim przed MŚ
  • 17:57 A teraz Mazurek Dąbrowskiego!
  • 17:57 "Biało-czerwona" kartoniada i głośny śpiew fanów!
  • 17:59 Przywitanie obu ekip
  • 18:01 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Mocny pressing Orłów od pierwszej sekundy
  • 1. min Arbiter odgwizdał spalonego Litwinów
  • 3. min Naciskany Fabiański wybił piłkę daleko
  • 3. min Arbiter odgwizdał spalonego Sernasa
  • 4. min Rzut wolny dla Litwinów po faulu w okolicach narożnika pola karnego
  • 4. min Rzut rożny dla Litwy po główce Jędrzejczyka
  • 5. min Faulowany w środku Lewandowski, który próbował wyprowadzić szybką akcję
  • 7. min Akcja Litwinów lewą stroną, ale dośrodkowanie Vaitkunasa w trybuny
  • 7. min Milik miał dobry pomysł, posyłając piłką nad obrońcami, ale za silne to zagranie. Czujny Bartkus przejął piłkę
  • 8. min Arbiter odgwizdał spalonego Lewandowskiego
  • 9. min "My chcemy gola" na trybunach
  • 9. min Pierwsza bardzo groźna akcja Polaków. Kownacki do Rybusa, ten dośrodkował, ale obrońca wybił piłkę głową sprzed bramki
  • 9. min Rzut rożny dla Polski
  • 10. min Dośrodkowanie z kornera, ale nie było strzału na bramkę
  • 11. min Vaitkunas dośrodkował spod linii bocznej, ale piłkę spokojnie złapał wychodzący z bramki Fabiański
  • 13. min Długa piłka w kierunku Lewandowskiego, ale spóźnił się o centymetry kapitan Orłów
  • 14. min Zablokowany strzał Lewandowskiego z kilku metrów!
  • 14. min Arbiter odgwizdał spalonego Lewandowskiego przed bramką
  • 15. min Faulowany w strefie środkowej Kownacki
  • 16. min Sędzia na chwilę przerwał grę, bo leży na murawie Sernas po starciu z Bereszyńskim
  • 16. min Jakiś uraz miał też Girvainis
  • 17. min Fabiański łapie piłkę po słabej główce Sernasa
  • 18. min Bereszyński zmarnował najlepszą okazję Polaków. Po prostopadłym podaniu Górlaskiego mógł strzelać, albo podać dokładnie do Milika, tymczasem trafił w rywala
  • 19. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Robert Lewandowski
  • 19. min Bramkę wypracował Maciej Rybus
  • 20. min Na prawej stronie Góralski do Jędrzejczyka, ten do Kownackiego. "Kownaś" wrzucił miękko, Rybus zgrał do Lewandowskiego, a ten spokojnie pokonał bramkarza!
  • 22. min Arbiter odgwizdał spalonego Novikovasa po długim zagraniu z obrony
  • 23. min Wracając jeszcze do bramki Lewandowskiego, pomógł mu rykoszet, bo piłka od obrońcy zmyliła bramkarza
  • 23. min Fabiański spokojnie łapie piłkę po długim wrzucie z autu rywali
  • 24. min Bereszyński niedokładnie zgrał głową po długim zagraniu Krychowiaka
  • 24. min Świetnie wychodzi do piłek Bereszynski, ale trochę brak mu jeszcze dokłądności w ostatnim podaniu
  • 25. min Rybus próbował dośrodkowania prawą nogą, ale nie udała mu się ta sztuka
  • 26. min Schodzi z boiska Fiodor Czernych , a za niego wchodzi Justas Lasickas
  • 26. min Lekki uraz sprawił, że Czernych przedwcześnie musiał opuścić boisko
  • 27. min Dobra akcja Litwinów prawą stroną, ale dośrodkowanie Baravykasa koszmarne. Piłke wyszła poza boisko
  • 28. min Faulowany Lewandowski na wysokości pola karnego
  • 29. min Rybus zakręcił piłkę z wolnego, ale Bartkus bez problemu złapał piłkę
  • 31. min Lewandowski zagrał miękko w pole karne, ale trochę do nikogo
  • 32. min Jędrzejczyk mocno dośrodkował w pole karne, ale Lewandowski tylko dziubnął piłkę, bo nie mógł nic z niej zrobić
  • 32. min Faulowany Milik tuż przed polem karnym Litwy
  • 32. min Znakomita szansa dla Polaków
  • 33. min Lewandowski trafia w poprzeczkę z wolnego!
  • 33. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Robert Lewandowski
  • 34. min Po konsultacji z VAR-em sędzia uznał, że po odbiciu od poprzeczki piłka przekroczyła linię bramkową!
  • 34. min Kapitalny gol z wolnego Lewandowskiego!
  • 34. min Rzut rożny dla Litwy
  • 35. min Świetne piąstkowanie Fabiańskiego po rzucie rożnym
  • 35. min Arbiter odgwizdał spalonego Lewandowskiego
  • 36. min Faulowany Krychowiak w strefie środkowej
  • 37. min Milik prawą nogą z dystansu niecelnie! A mógł podawać do Bereszyńskiego
  • 38. min Lewandowski kapitalnie podawał do Kownackiego, ale zabrakło centymetrów!
  • 39. min W ostatnich minutach Orły nie schodzą z połowy Litwinów
  • 40. min Lewandowski faulował Novikovasa przy linii bocznej
  • 41. min Bartkus broni strzał Kownackiego z trzech metrów!
  • 41. min Podawał Bereszyński, który odebrał piłkę rywalowi
  • 42. min Kownacki tuż nad poprzeczkę mocnym strzałem z 25 metrów!
  • 43. min Fabiański kapitalnie broni mocny strzał Sernasa!
  • 43. min Rzut rożny dla Litwy
  • 43. min Niecelna główka Sernasa po kornerze Novikovasa
  • 44. min Faulował na połowie rywali Bereszyński
  • 45. min Bartkus kapitalnie interweniował uprzedzając szarżującego Góralskiego
  • 18:46 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Schodzi z boiska Robert Lewandowski, a za niego wchodzi Łukasz Teodorczyk
  • 46. min Schodzi z boiska Łukasz Fabiański, a za niego wchodzi Wojciech Szczęsny
  • 46. min Schodzi z boiska Artur Jędrzejczyk, a za niego wchodzi Łukasz Piszczek
  • 48. min Bednarek zablokował rywala. Dobra akcja Litwinów lewą stroną
  • 49. min Faulował Teodorczyk w walce o górną piłkę
  • 50. min Szybkie wyjście Polaków. Teodorczyk podał prostopadle do Rybusa, ale ten naciskany niewiele mógł zrobić
  • 51. min Faulowany w okolicach linii środkowej Krychowiak
  • 52. min Rzut rożny dla Polski
  • 53. min Schodzi z boiska Jan Bednarek, a za niego wchodzi Michał Pazdan
  • 54. min Żółtą kartkę otrzymuje Darvydas Sernas za atak na nogi Bereszyńskiego
  • 54. min Faulował teraz Rybus
  • 57. min Góralski próbował uruchomić Milika długim podaniem, ale zagrał za mocno, wprost w ręce Bartkusa
  • 58. min Schodzi z boiska Simonas Paulius , a za niego wchodzi Vykintas Slivka
  • 59. min Rzut rożny dla Litwy po szybkiej akcji i zablokowanym strzale Sernasa!
  • 60. min Rybus świetnie poradził sobie ze Slivką w naszym polu karnym
  • 61. min Sernas efektownie główkował obok bramki Szczęsnego
  • 61. min Słabszy fragment gry "Biało-Czerwonych"
  • 62. min Dłuższe rozegranie przed polem karnym gości, ale dośrodkowanie Góralskiego wyłapał Bartkus
  • 63. min Krychowiak przebiegł ponad pół boiska, wyprowadzając obiecującą akcję, ale na koniec podał niedokładnie do Teodorczyka
  • 66. min Rzut rożny dla Polski
  • 67. min Bramkę wypracował Thiago Rangel Cionek
  • 67. min Po rzucie rożnym Rybusa, Cionek zgrał głową. Piłka trafiła przypadkowo do Krychowiaka, a ten kapitalnie piętą trafił do siatki
  • 68. min A jednak gol nieuznany. Krychowiak zagrał ręką przed strzałem
  • 69. min Schodzi z boiska Darvydas Sernas , a za niego wchodzi Karolis Laukžemis
  • 70. min Schodzi z boiska Maciej Rybus, a za niego wchodzi Jakub Błaszczykowski
  • 72. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Dawid Kownacki
  • 72. min Bramkę wypracował Bartosz Bereszyński
  • 72. min Teodorczyk do Bereszyńskiego, ten podał wzdłuż bramki, a Kownacki z bliski wepchnął piłkę do siatki!
  • 72. min Pierwszy gol Kownackiego w reprezentacji Polski!
  • 74. min Teodorczyk główkował niecelnie po idealnym dośrodkowaniu Piszczka!
  • 74. min Schodzi z boiska Rolandas Baravykas , a za niego wchodzi Valdemaras Borovskis
  • 77. min Szczęsny łapie piłkę po zablokowanym strzale
  • 77. min Schodzi z boiska Grzegorz Krychowiak, a za niego wchodzi Piotr Zieliński
  • 79. min Piękny strzał Zielińskiego trafił w głowę Girdvainisa
  • 80. min Rzut rożny dla Polski po akcji Błaszczykowskiego
  • 82. min Sędzia korzysta z systemu VAR
  • 82. min Rzut karny dla Polski!
  • 82. min Przy dośrodkowaniu Błaszczykowskiego Jankauskas odbił piłkę ręką
  • 83. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jakub Błaszczykowski
  • 83. min Błaszczykowski pewnie wykorzystał jedenastkę!
  • 83. min Zmylony Bartkus poszedł w drugi róg
  • 84. min Przyblokowany strzał Teodorczyka
  • 86. min Mazurek Dąbrowskiego na pożegnanie Orłów, którzy jutro wylatują na mundial
  • 87. min Rzut rożny dla Litwy
  • 88. min MIlik huknął efektownie z 18 metrów tuż obok słupka!