Polska - Korea Płd. - Wyniki na żywo w Interia.pl - Friendlies 2 Towarzyskie wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (80') S.Y. Ki Lee Chang-Min
  • 20:42 Przed nami mecz towarzyski Polska - Korea Południowa.
  • 20:43 Adam Nawałka znowu ustawił zespół z trzema obrońcami w składzie.
  • 20:43 Kadra Polski wraca na przebudowany Stadion Śląski.
  • 20:43 Ostatni raz grała tam w 2009 roku.
  • 20:44 To już 56. mecz Polaków na tym obiekcie.
  • 20:46 W ekipie polskiej debiutuje Taras Romanczuk.
  • 20:47 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min Rozpoczęli Koreańczycy.
  • 2. min Polacy rozgrywają piłkę na połowie rywala.
  • 2. min Arbiter odgwizdał spalonego Grosickiego.
  • 2. min Powtórka telewizyjna pokazała, że nie było spalonego.
  • 3. min Piszczek wybił na aut.
  • 4. min Za mocne podanie do Lee Yonga.
  • 5. min Lewandowski nie wygrał powietrznego pojedynku, a Grosicki nie zdążył z dobitką.
  • 5. min Koreańczycy grają bardzo głęboko cofnięci.
  • 6. min Czują szacunek do naszej kadry.
  • 6. min Goście maja problemy z wyjściem z własnej połowy.
  • 7. min Pressing Polaków powoduje, że szybko tracą piłkę.
  • 7. min Rzut rożny dla Polski.
  • 8. min Dośrodkowanie z kornera i dobre piąstkowanie koreańskiego bramkarza.
  • 12. min Świetne podanie do Lewandowskiego, ale kapitan "Orłów" fatalnie przyjął piłkę i bramkarz rywala, który wyszedł z bramki, bez trudu złapał piłkę.
  • 13. min Szczęsny obronił strzał.
  • 14. min Prostopadłe podanie do Lee jae-sunga, który oddał uderzenie z pola karnego, ale nasz bramkarz na posterunku.
  • 14. min Glik na aut
  • 17. min Lewandowski sfaulowany przed polem karnym.
  • 17. min Za niskie dośrodkowanie Rybusa z rzutu wolnego.
  • 20. min Zieliński do Jędrzejczyka, ale ten wygarnął piłkę już spoza linii końcowej.
  • 20. min Jesteśmy zmuszeni do ataku pozycyjnego.
  • 22. min Jędrzejczyk wywalczył wrzut z autu na wysokości pola karnego.
  • 24. min Dośrodkowanie Grosickiego w pole karne, Lewandowski "główkował", ale Kim seung-gyu obronił na linii bramkowej!
  • 25. min Kolejna dobra sytuacja naszego kapitana. Przypominam o tej fatalnie przyjętej piłce wcześniej.
  • 25. min Mączyński sfaulował na połowie Koreańczyków.
  • 26. min Ładne rozegranie piłki przez Koreańczyków na połowie boiska.
  • 27. min Znowu podanie do Lee jae-sunga, który jednak nie przejął piłki, a nie było spalonego.
  • 29. min Znowu za niskie dośrodkowanie Rybusa z lewego skrzydła.
  • 29. min Tylko aut po akcji Grosickiego.
  • 29. min I kolejny wrzut z autu na połowie Korei.
  • 30. min Piłka w rękach bramkarza Korei.
  • 32. min Strata Piszczka na środku boiska, z piłką ruszył Son heung-min, oddał strzał, obroniony przez Szczęsnego.
  • 32. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Robert Lewandowski.
  • 34. min Na lewej stronie Rybus wycofał do Grosickiego, który precyzyjnie dośrodkował w pole karne, a tam Lewandowski uderzeniem głową pokonał bramkarza rywala.
  • 36. min Koreańczycy mają tylko jedną taktykę, daleka piłka do przodu.
  • 37. min W tym momencie nie przynosi to efektów.
  • 39. min Schodzi z boiska Min-Jae Kim, a za niego wchodzi Hee-Chan Hwang.
  • 39. min Na murawie pojawił się zawodnik na wskroś ofensywny.
  • 40. min Zieliński podał do Grosickiego, który znalazł się w sytuacji sam na sam, ale jego strzał obronił bramkarz.
  • 41. min Koreańczycy mogli mieć okazję, ale dwóch zawodników sobie przeszkodziło i Rybus wybił piłkę na aut.
  • 42. min Son heung-min wrzucił piłkę z rzutu wolnego w pole karne, Szczęsny nie wyłapał piłki, ale na szczęście wyszła ona na rzut rożny.
  • 44. min Kolejna akcja Polaków, dośrodkowanie z lewej strony, strzał głową Jędrzejczyka, który trafił w jednego z rywali.
  • 45. min Świetna akcja Koreańczyków, w jej końcówce Hwang hee-chan wypuścił sobie za mocno piłkę i Szczęsny zdążył wyjść z bramki.
  • 46. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Kamil Grosicki.
  • 47. min Szybki atak Polaków, Mączyński zagrał prostopadle do "Grosika", a ten, będąc w polu karnym, trafił do siatki.
  • 21:33 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 21:34 To był ostatni akcent pierwszej połowy.
  • 46. min Schodzi z boiska Wojciech Szczęsny, a za niego wchodzi Łukasz Skorupski.
  • 46. min Schodzi z boiska Łukasz Piszczek, a za niego wchodzi Thiago Rangel Cionek.
  • 46. min Schodzi z boiska Robert Lewandowski, a za niego wchodzi Łukasz Teodorczyk.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 47. min Faul Rybusa.
  • 48. min Koreańczycy ruszyli bardziej do ataku.
  • 49. min Nie mają jednak przecież nic do stracenia.
  • 51. min Sytuacja dla Korei, dośrodkowanie z lewej strony i z bliska uderzył Kim Shin-wook, ale Skorupski był na posterunku.
  • 52. min Kolejne zagrożenie pod naszą bramką, ale po strzale z rzutu wolnego i odbiciu piłka wylądowała w rękawicach Skorupskiego.
  • 55. min Niecelne uderzenie Son Heung-mina.
  • 57. min Na Stadionie Śląskim jest 53 129 widzów.
  • 59. min Goście znowu w ataku, tym razem strzelał Hwang Hee-chan, ale za słabo, by zaskoczyć Skorupskiego.
  • 61. min Schodzi z boiska Taras Romanczuk, a za niego wchodzi Arkadiusz Milik.
  • 62. min Schodzi z boiska Hyun-Soo Jang, a za niego wchodzi Chul Soon Choi.
  • 62. min Żółtą kartkę otrzymuje Maciej Rybus.
  • 64. min Schodzi z boiska Jae-Sung Lee, a za niego wchodzi Shin-wook Kim.
  • 65. min I znowu było groźnie pod bramką Polaków, ale tylko rzut rożny.
  • 67. min Schodzi z boiska Kamil Glik, a za niego wchodzi Tomasz Kędziora.
  • 68. min Teodorczyk sfaulowany na własnej połowie.
  • 68. min Nieudane dośrodkowanie Kędziory.
  • 68. min W drugiej połowie rzadko atakujemy.
  • 69. min Arbiter odgwizdał spalonego Son Heung-mina.
  • 72. min Cionek zablokował uderzenie zza pola karnego.
  • 75. min Koreańczycy próbują, ale bez efektów.
  • 76. min Rybus sfaulowany przez Choi Chul-soona.
  • 76. min Żółtą kartkę otrzymuje Chul Soon Choi.
  • 77. min Zieliński do Milika w pole karne, napastnik uderzył, ale kilka metrów od bramki.
  • 78. min Piłka w rękach Skorupskiego po zgraniu kolegi klatką piersiową.
  • 80. min Akcja Polaków, ale strzał zablokowany, a potem po dośrodkowaniu Rybusa, Milik nie trafił w bramkę.
  • 80. min Schodzi z boiska Sung-yueng Ki, a za niego wchodzi Chang-Min Lee.
  • 84. min Schodzi z boiska Maciej Rybus, a za niego wchodzi Rafał Kurzawa.
  • 85. min Cionek po raz drugi zablokował strzał z dystansu.
  • 86. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Chang-Min Lee.
  • 86. min Goście zasłużyli na bramkę i ją zdobyli.
  • 87. min Lee Chang-min przymierzył z około 30 metrów, a piłka przy słupku wpadła do siatki, mimo interwencji Skorupskiego.
  • 88. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Hee-Chan Hwang.
  • 90. min Son Heung-min podał na lewo do Kim Min-woo, który mądrze wycofał do tyłu, a Hwang Hee-chan, mimo interwencji obrońców posłał piłkę do siatki.
  • 90. min Sędzia doliczył trzy minuty.
  • 92. min Zieliński zablokowany na linii pola karnego.
  • 92. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Piotr Zieliński.
  • 92. min Piłka jednak znowu do niego wróciła i pomocnik przymierzył lewą nogą nie do obrony.
  • 92. min Wracamy na prowadzenie.
  • 22:39 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 22:39 Wygrywamy z Koreą 3-2.
  • 22:47 Dziękuję za udział w relacji zapraszam na kolejne.