• (67') J. Martínez A. Araos
  • (82') Á. Sagal J. Bizama
  • (86') N. Castillo C. Cuevas
  • (86') P. Díaz F. Sierralta
  • 20:28 Reprezentacja Polski podejmuje w Poznaniu Chile w przedostatnim sprawdzianie przed mistrzostwami świata, które już za tydzień rozpoczną się w Rosji. Eurosport.interia.pl zaprasza na relację na żywo!
  • 20:29 Goście, którzy sensacyjnie nie awansowali na mundial, zagrają w Poznaniu bez swoich największych gwiazd m.in.: Alexisa Sancheza, Arturo Vidala, Claudio Bravo i Mauricio Isli.
  • 20:30 Selekcjoner reprezentacji Polski - Adam Nawałka jest zadowolony, że tuż przed MŚ możemy zagrać właśnie z tym rywalem, bo prezentuje nieco podobny styl do Kolumbii, czyli przeciwnika Polski na mundialu.
  • 20:31 Dla naszej drużyny to okazja do sprawdzenia defensywy pod nieobecność kontuzjowanego Kamila Glika.
  • 20:32 Po czterech ostatnich sparingach, w których selekcjoner testował ustawienie z trzema środkowymi obrońcami, tym razem Adam Nawałka zdecydował się na powrót do najbardziej klasycznego systemu.
  • 20:33 Obok Łukasza Piszczka, Michała Pazdana i Macieja Rybusa, miejsce w środku defensywy zajmie Jan Bednarek, który zastąpi kontuzjowanego Kamila Glika.
  • 20:34 Młody zawodnik Southampton bardzo korzystnie prezentował się na zgrupowaniu w Arłamowie, był chwalony przez trenera i przez kapitana Roberta Lewandowskiego, dlatego otrzymał szansę już od pierwszej minuty.
  • 20:36 To również potwierdzenie, że jest bardzo poważnym kandydatem, aby grać w wyjściowej jedenastce również w Rosji.
  • 20:36 Do pierwszego składu wraca Jakub Błaszczykowski
  • 20:37 Miał w ostatnich miesiącach problemy z bólem pleców, dużo trenował indywidualnie, ale selekcjoner bardzo na niego liczy
  • 20:38 Partnerem Grzegorza Krychowiaka w środku pola jest Karol Linetty.
  • 20:47 GRAMY!!!
  • 1. min Rozpoczęli goście
  • 1. min Pierwsza interwencja Bednarka
  • 2. min Atak pozycyjny rywali
  • 2. min Dobre wejście Pazdana
  • 3. min Dalekie podanie Krychowiaka do "Lewego", ale kąt był zbyt ostry i bramkarz spokojnie złapał piłkę
  • 4. min Błąd Krychowiaka!
  • 5. min Strzelił Diego Valdes, ale Szczęsny broni
  • 5. min Było groźnie...
  • 6. min Kuba stracił piłkę, ale przerwał akcję faulem
  • 6. min Zieliński zdecydował się na rajd, ale szybko został powstrzymany
  • 7. min Junior Fernandes faulował Krychowiaka
  • 8. min Trochę nerwowy początek
  • 8. min Tracimy piłkę w środku boiska
  • 9. min Chile wolno rozgrywa piłkę na swojej połowie
  • 9. min Oklaski dla Pazdana za przecięcie dośrodkowania
  • 10. min Krzyżowe podanie do Kuby. Pomysł świetny, ale wykonanie gorsze
  • 10. min Dobry pressing "Krychy"
  • 11. min "Lewy" próbował uruchomić Rybusa na lewym skrzydle, ale nasz obrońca został zablokowany
  • 13. min Bednarek chciał zagrać daleką piłkę, ale przesadził i bramkarz spokojnie interweniował
  • 15. min Rybus przegrał "główkę", ale Szczęsny złapał piłkę
  • 15. min Nicolas Castillo!!!
  • 16. min Przewrotka!
  • 16. min Broni Szczęsny!
  • 16. min Efektowny strzał, ale w środek bramki
  • 17. min Bednarek odbił piłkę dośrodkowaną w pole karne, dopadł do niej Jimmy Martinez, jednak spudłował
  • 18. min Linetty ruszył z piłką, ale nie zdecydował się na pojedynek biegowy z obrońcą i szukał "Lewego", lecz rywale przecięli podanie
  • 19. min Linetty niepotrzebnie sfaulował Martineza - wolny z 28 m
  • 19. min Piłka w bramce! Ale arbiter odgwizdał spalonego
  • 20. min Junior Fernandes na ewidentnym spalonym
  • 20. min Wreszcie dobra akcja Polaków, ale nie udało się wykorzystać dobrej wrzutki Piszczka
  • 20. min KRYCHOWIAK!!!
  • 21. min SETKA!
  • 21. min Główkował z bliska obok słupka!
  • 21. min Kapitalne dośrodkowanie z rożnego Grosickiego
  • 21. min Gra nabiera rumieńców
  • 22. min Vegas skopał Kubę
  • 22. min Za co dostał sporą porcję gwizdów
  • 24. min Kolejna długa piłka Bednarka
  • 25. min Grosik przejął piłkę i rozegrał dwójkową akcję z Rybusem. Miał jednak pecha, bo zablokowana przez rywala piłka trafiła go w twarz i wyleciała z boiska
  • 25. min Leży sfaulowany Martinez
  • 26. min Maripan wyskoczył najwyżej, ale faulował
  • 26. min Vegas znów wyciął Kubę
  • 27. min Żółtą kartkę otrzymuje Sebastián Ignacio Vegas Orellana
  • 27. min Świetna akcja Polaków!
  • 27. min Linetty przed szansą, ale strzelił za słabo, żeby zaskoczyć bramkarza
  • 28. min Kolejna bardzo dobra wymiana Rybusa z Grosickim
  • 28. min Grosicki!!!
  • 28. min Zmarnował setkę!
  • 29. min Piękna akcja Kuby i idealna wrzutka. "Grosik" miał czas, ale się nie popisał
  • 29. min Baliśmy się o skrzydła, a wygląda to naprawdę dobrze
  • 30. min Zablokowane dośrodkowanie Błaszczykowskiego
  • 30. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Robert Lewandowski
  • 30. min "Lewy" pokazał, jak się strzela!
  • 31. min Petarda!
  • 31. min Bomba z 18 metrów, bramkarz bez szans
  • 31. min Bramkę wypracował: Grzegorz Krychowiak
  • 32. min "Krycha" przejął piłkę na połowie rywali i dograł do Lewandowskiego, a ten huknął - teoretycznie - słabszą lewą nogą
  • 32. min Zasłużone prowadzenie Orłów
  • 33. min Początek z lekkim wskazaniem dla rywali, ale w ostatnich minutach nasz zespół przeprowadził kilka świetnych akcji i wypracował naprawdę dobre pozycje strzeleckie
  • 33. min Strzelał Grosicki - celował przy słupku, ale bramkarz zdążył złapać piłkę
  • 34. min Strzały: 5-4, celne 3-2
  • 34. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Piotr Zieliński
  • 35. min Dostawił nogę i z bliska pokonał bramkarza
  • 35. min Bramkę wypracował: Kamil Grosicki
  • 36. min Akcję kapitalnym krzyżowym podaniem rozpoczął Krychowiak, Grosicki ograł rywala na lewym skrzydle, wpadł w pole karne, dostrzegł niepilnowanego Zielińskiego, a ten dopełnił formalności
  • 36. min Schodzi z boiska Sebastián Ignacio Vegas Orellana , a za niego wchodzi Miiko Albornoz
  • 38. min Chilijczycy przejęli inicjatywę i rozgrywają atak pozycyjny
  • 38. min BŁĄD PAZDANA!
  • 38. min Castillo!
  • 38. min Ufff.... Minimalnie obok słupka...
  • 39. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Diego Alfonso Valdés Contreras
  • 40. min "Główka" z bliska po błędzie w ustawieniu stoperów
  • 40. min Bednarek stał za daleko od rywala, a Pazdan nie zdążył z asekuracją
  • 41. min Bramkę wypracował: Ángelo Nicolás Sagal Tapia
  • 41. min Dokładnie dośrodkował na głowę kolegi z lewego skrzydła
  • 41. min Faulowany Piszczek
  • 42. min Piękna akcja Polaków!
  • 42. min Zabrakło strzału
  • 43. min Niecelny strzał Juniora Fernandesa
  • 43. min Grosicki ambitnie przeciął podanie na skrzydle
  • 45. min Faulował Linetty
  • 21:32 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:32 Oklaski żegnają naszych piłkarzy
  • 21:37 Potem straciliśmy gola, ale jest naprawdę bardzo dobrze
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę
  • 46. min Schodzi z boiska Wojciech Szczęsny, a za niego wchodzi Łukasz Fabiański
  • 46. min Schodzi z boiska Karol Linetty, a za niego wchodzi Arkadiusz Milik
  • 46. min Schodzi z boiska Łukasz Piszczek, a za niego wchodzi Thiago Rangel Cionek
  • 47. min Bardzo dobra interwencja Bednarka w polu karnym
  • 48. min Rzut rożny dla Chile
  • 48. min Było bardzo gorąco, ale znów dobrze interweniował Bednarek
  • 49. min Goście atakują
  • 50. min Kapitalna interwencja Fabiańskiego
  • 51. min Strzał Zielińskiego z dystansu, ale obok słupka
  • 52. min Dośrodkowanie w pole karne, piłkę złapał Fabiański
  • 52. min Pazdan zablokował Fernandesa
  • 52. min Rzut rożny dla Chile
  • 53. min Paolo Diaz zagrał ręką w naszym polu karnym. Jest gwizdek arbitra
  • 54. min Kąśliwa wrzutka w nasze pole karne
  • 55. min Rzut rożny dla Chile
  • 55. min Fabiański złapał piłkę
  • 55. min Złe wprowadzenie piłki do gry - strata
  • 55. min Kolejny rzut rożny dla rywali
  • 56. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Miiko Albornoz
  • 56. min Co za bomba!
  • 56. min Inna sprawa, że sami prosiliśmy się o tego gola
  • 57. min Cionek odbił piłkę wprost pod nogi rywala, a ten huknął idealnie - przy słupku. Fabiański bez szans
  • 57. min Gramy zbyt pasywnie
  • 57. min Pazdan doznał kontuzji
  • 58. min Nasz "minister obrony" już gra
  • 59. min Kibice dopingują nasz zespół w trudnym momencie
  • 59. min Wysoki pressing rywali. Faulowany Krychowiak
  • 60. min Bednarek głową wybija dośrodkowaną piłkę
  • 61. min Rzut rożny dla Chile
  • 61. min Niecelny strzał Castillo
  • 62. min Krychowiak!
  • 63. min Za daleko wypuścił sobie piłkę. Oddał strzał, ale słaby i niecelny
  • 63. min 41216 widzów na trybunach
  • 64. min Akcja "Lewego", wyłożył piłkę Krychowiakowi, ale ten strzelił fatalnie
  • 67. min Schodzi z boiska Kamil Grosicki, a za niego wchodzi Jacek Góralski
  • 67. min Grosicki pokazywał, że ma jakiś problem z łydką
  • 67. min Schodzi z boiska Jimmy Antonio Martínez , a za niego wchodzi Angelo Araos Llanos
  • 69. min Atak pozycyjny Chile
  • 70. min Nie klei się gra naszej drużynie w ostatnich minutach
  • 73. min Piłka w naszej bramce, ale już po gwizdku sędziego
  • 75. min Schodzi z boiska Robert Lewandowski, a za niego wchodzi Łukasz Teodorczyk
  • 75. min MILIK!!!
  • 75. min Tylko boczna siatka...
  • 76. min Kapitalna akcja Milika z Teodorczykiem. Arek podcinką chciał trafić do siatki, ale spudłował w sytuacji sam na sam
  • 77. min Krychowiak wrzucił loba "na aferę", ale bramkarz nie dał się zaskoczyć - wybiegł i złapał piłkę
  • 78. min Nie możemy wybić piłki z pola karnego
  • 78. min W końcu udało się to Cionkowi
  • 79. min Bednarek wybija piłkę po dośrodkowaniu w pole karne
  • 79. min Kibice śpiewają Mazurka Dąbrowskiego
  • 80. min Rzut rożny dla Chile
  • 82. min Schodzi z boiska Ángelo Nicolás Sagal Tapia , a za niego wchodzi Jose Carlos Bizama Venegas
  • 82. min Schodzi z boiska Maciej Rybus, a za niego wchodzi Bartosz Bereszyński
  • 85. min Faulowany Teodorczyk
  • 85. min Kontra Polaków
  • 86. min Za mocne zagranie Milika
  • 86. min Na boisku leży Kuba
  • 86. min Żółtą kartkę otrzymuje Angelo Araos Llanos za faul
  • 86. min Schodzi z boiska Nicolás Ignacio Castillo Mora , a za niego wchodzi Cristian Alejandro Cuevas Jara
  • 86. min Schodzi z boiska Paulo César Díaz Huincales , a za niego wchodzi Francisco Sierralta Carvallo
  • 88. min Bednarek wybija piłkę po dośrodkowaniu Sierralty
  • 89. min Araos zablokowany w polu karnym
  • 22:35 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:35 Reprezentacja Polski zremisowała w Poznaniu z Chile 2-2 w przedostatnim sprawdzianie przed mistrzostwami świata, które już za tydzień rozpoczną się w Rosji
  • 22:40 Dziękujemy za wspólne emocje i zapraszamy na kolejne relacje na żywo!