Piast Gliwice - Wisła Płock - Wyniki na żywo w Interia.pl - 14 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (79') D. Furman M. Piątkowski
  • 15:21 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 14. kolejki Ekstraklasy Piast Gliwice - Wisła Płock.
  • 15:22 Piast potrzebuje dziś zwycięstwa jak tlenu, gdyż w obecnej chwili za nim w tabeli widnieje jedynie Pogoń Szczecin.
  • 15:23 Z kolei Wisła Płock wygrała cztery z pięciu ostatnich spotkań, dzięki czemu przed tą kolejką zajmowała wysokie piąte miejsce w tabeli.
  • 15:24 Arbitrem spotkania będzie Japończyk Yusuke Araki.
  • 15:26 Piast nie wygrał żadnego z sześciu ostatnich spotkań.
  • 15:27 Szmatuła (Piast) i Łasicki (Wisła) zawieszeni za kartki w tym spotkaniu.
  • 15:27 Piłkarze wychodzą na boisko.
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Zaczęli wiślacy.
  • 2. min Merebaszwili wbiegał w pole karne, ale czujny był Sedlar.
  • 4. min Teraz to Piast konstruuje akcję.
  • 4. min Faulowany Sielewski przez Papadopulosa w powietrznej walce.
  • 6. min Obrońca kapitalnie "przeczytał" intencje Michalaka i przechwycił podanie.
  • 6. min Faulowany Szymański, który latem przybył do Wisły z Jagiellonii Białystok.
  • 8. min Pierwsza naprawdę dobra akcja Wisły.
  • 9. min Michalak z łatwością minął Rugaszevicia i zagrał wzdłuż pola karnego. Piłkę przepuścił Varela, widząc nadbiegającego Merebaszwiliego, ale strzał Gruzina przyniósł efekt jedynie w postaci rzutu rożnego.
  • 10. min Faul na Vareli. Został uderzony łokciem w twarz.
  • 10. min Furman dośrodkował zbyt głęboko, podobnie jak po chwili Michalak.
  • 11. min W pierwszych minutach to płocczanie mają przewagę.
  • 11. min Leży na murawie Korun, ale nie wygląda to na poważny uraz.
  • 12. min Świetna interwencja Byrtka!
  • 12. min Gdyby Vranjes doszedł do piłki, byłby w wyśmienitej sytuacji.
  • 13. min Groźnie po rzucie rożnym dla Piasta, ale arbiter odgwizdał faul na bramkarzu Wisły.
  • 14. min Sielewski spanikował i dzięki temu Piast zaczyna grę od autu.
  • 15. min Piekielnie szybki jest Michalak, ale brakuje mu precyzji.
  • 16. min Po raz kolejny zabrał "na karuzelę" obrońcę Piasta, lecz jego podanie do Bilińskiego nie było celne.
  • 17. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Michal Papadopulos
  • 17. min Świetna "główka" Czecha!
  • 17. min Bukata dośrodkował precyzyjnie, a Papadopulos uderzył tuż przy słupku, od którego piłka odbiła się zanim wpadła do bramki!
  • 17. min Kiełpin był bez szans.
  • 19. min Szymański strzelał z dystansu, ale lekki strzał nie miał dużych szans powodzenia.
  • 21. min Rzut wolny dla Wisły, szansa na dośrodkowanie.
  • 22. min Gol Papadopulosa był trzysetnym golem Piasta w Ekstraklasie.
  • 23. min Przewinienie na Merebaszwilim.
  • 23. min Na trybunach m.in. selekcjoner reprezentacji młodzieżowej Czesław Michniewicz.
  • 24. min Rzut rożny dla Wisły.
  • 25. min Piłka wylądowała w rękach Rusova.
  • 25. min Przyjął piłkę ręką Valencia.
  • 27. min Wisła dłużej utrzymuje się przy piłce, lecz jak na razie bez dogodnej sytuacji.
  • 28. min Bilard na połowie gospodarzy.
  • 28. min Piłka wybita "na uwolnienie", niczym w hokeju.
  • 28. min Merebaszwili upada w polu karnym, sędzia pokazuje, że Piast zacznie od bramki.
  • 29. min Merebaszwili zachaczył o rywala, ale piłka była już chyba poza boiskiem.
  • 29. min Żółtą kartkę otrzymuje Dario Rugaszević
  • 29. min Brutalny wślizg w nogi Vareli.
  • 32. min Strzał z 30 metrów nie miał prawa zaskoczyć Rusova.
  • 33. min Piłka wrzucona z autu bezpośrednio w pole karne Wisły.
  • 34. min Merebaszwili dośrodkował zbyt głęboko.
  • 35. min Dobry atak Piasta!
  • 35. min Vranjes wpadł w pole karne, ale Kiełpin poradził sobie z jego strzałem.
  • 37. min Lepszy okres Piasta, z dystansu huknął Dziczek, lecz nie trafił w bramkę.
  • 38. min Michalak zmienił się stronami z Merebaszwilim.
  • 39. min Rugaszević i Burtek zderzyli się w polu karnym.
  • 40. min Ważna interwencja Byrtka, który uprzedził Bukatę.
  • 41. min Dośrodkowanie Valencii "do nikogo".
  • 42. min Znów Valencia napędza atak Piasta, jego strzał przeleciał ponad bramką.
  • 44. min Zbyt małą liczbą graczy atakowała Wisła, więc najpierw Merebaszwili, a potem Varela strzacili piłkę.
  • 45. min Faul Dziczka na przeciwniku.
  • 46. min Ostatnia szansa Wisły przed przerwą.
  • 46. min Dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego zostało strącone przez Byrtka, ale pika nie leciała w bramkę.
  • 47. min Żółtą kartkę otrzymuje Michal Papadopulos
  • 47. min Spóźniony wślizg w nogi Vareli.
  • 47. min Jeszcze jeden rzut wolny.
  • 47. min Ale wrzutka Furmana nie dotarła nawet do pola karnego.
  • 16:17 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 16:17 Piast wygrywa i choć rzadziej atakuje, to nie daje Wiśle zbyt wiele swobody w pobliżu swojego pola karnego.
  • 16:18 Czyżby szykowało się pierwsze zwycięstwo Piasta pod wodzą Waldemara Fornalika?
  • 16:31 Zawodnicy wracają na boisko.
  • 46. min Schodzi z boiska Kamil Biliński , a za niego wchodzi Jose Martinez Kante
  • 46. min Sielewski faulował Papadopulosa, lecz sędzia nie zareagował.
  • 47. min Valencia miał piłkę w narożniku pola karnego. Z jego zagrania nie wyszedł ani strzał, ani dośrodkowanie.
  • 49. min Zbyt wcześnie wznowił grę Piast.
  • 50. min Groźnie!
  • 50. min Kiełpin broni płaski strzał z dystansu końcami palców.
  • 50. min Strzelał Dziczek.
  • 52. min Kolejna dobra akcja Valencii - do czasu, aż miał dośrodkować.
  • 55. min Długo rozgrywa piłka Wisła.
  • 56. min Mieli rzut rożny "Nafciarze", ale nie potrafią dziś wykorzystać stałych fragmentów gry.
  • 57. min Piast cofa się naprawdę głęboko, na razie ciężko Wiśle przedrzeć się przez szczelne zasieki obronne.
  • 59. min Kante jak na razie wygląda dokładnie tak, jak Biliński, którego zmienił - bezbarwny.
  • 60. min Wreszcie zakotłowało się pod bramką Rusova.
  • 61. min Piłkę chciał wybić Bukata, lecz skiksował.
  • 61. min Merebaszwili został jednak skutecznie przyblokowany przez obrońców.
  • 62. min Po kontrataku strzelał Valencia, lecz jedynie w boczną siatkę.
  • 62. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jose Martinez Kante
  • 62. min Wyrównanie!
  • 62. min Niemal bliźniaczy gol, jak ten Papadopulosa.
  • 63. min Merebaszwili świetnie przełożył sobie obrońcę i dośrodkował, a Kante głową kieruje piłkę do siatki.
  • 63. min Schodzi z boiska Stojan Vranjes, a za niego wchodzi Maciej Jankowski
  • 63. min Michalak zwija się z bólu.
  • 66. min Niecelny strzał na bramkę Rusova.
  • 67. min Kiełpin przytomnym wyjściem z bramki uprzedził rywala.
  • 68. min Było groźnie po akcji Merebaszwiliego!
  • 69. min Poradził sobie aż z czterema piłkarzami rywala i uderzył wprost w Jose Kante.
  • 69. min Odbitą piłkę wyłapał Rusov.
  • 70. min Konczkowski włączył się do akcji ofensywnej i był bliski zdobycia bramki.
  • 70. min Celował w bliższy róg bramki, lecz spudłował.
  • 71. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Martin Bukata
  • 71. min Kiełpin przepuścił strzał w krótki róg!
  • 73. min Kiełpin chwilę wcześniej został bohaterem, gdyż odważnym wyjściem z bramki powstrzymał Jankowskiego, lecz ledwie zdążył do bramki wrócić - mocnym strzałem pokonał go Bukata.
  • 73. min Schodzi z boiska Nico Varela , a za niego wchodzi Semir Stilić
  • 76. min 3784 widzów na stadionie w Gliwicach.
  • 78. min Merebaszwili stracił piłkę pod własną bramką, lecz sędzia przerwał grę.
  • 78. min Kante strzelił mocno z daleka. Bardzo niecelnie.
  • 79. min Schodzi z boiska Dominik Furman , a za niego wchodzi Mateusz Piątkowski
  • 79. min Rzuca wszystkie siły do ataku trener Jerzy Brzęczek.
  • 80. min Michalak czarował, ale wybrał zbyt indywidualne rozwiązanie.
  • 81. min Żółtą kartkę otrzymuje Jose Martinez Kante
  • 81. min Chwilę wcześniej Valencia mógł zdobyć bramkę, lecz świetnie zablokował jego strzał Byrtek.
  • 81. min Zamieszanie w polu karnym gości.
  • 82. min Nieporozumienie między Stefańczykiem a bramkarzem mogło doprowadzić do straty bramki.
  • 83. min Schodzi z boiska César Joel Valencia Castillo, a za niego wchodzi Mateusz Mak
  • 87. min Wisła stara się atakować, ale zupełnie bez przekonania.
  • 88. min Mak wywalczył rzut rożny.
  • 88. min Co za pudło Jankowskiego!
  • 89. min Mógł przypieczętować wygraną Piasta.
  • 90. min Rzut rożny dla Wisły.
  • 90. min Jedna z ostatnich okazji w tym meczu.
  • 90. min Kante uderzał z 16 metrów, lecz nad poprzeczką.
  • 91. min Faul Papadopulosa na Stefańczyku.
  • 91. min Mógł za to ujrzeć drugą żółtą kartkę.
  • 92. min Żółtą kartkę otrzymuje Damian Szymański
  • 92. min Powstrzymał faulem wychodzącego z kontratakiem Maka.
  • 93. min Żółtą kartkę otrzymuje Arkadiusz Reca
  • 94. min Bezsensowna żółta kartka za wykopnięcie piłki w proteście przeciw decyzji arbitra.
  • 94. min Schodzi z boiska Michal Papadopulos, a za niego wchodzi Karol Angielski
  • 95. min Jeszcze jeden strzał Jankowskiego, znów niecelny.
  • 17:21 Końcowy gwizdek sędziego
  • 17:22 Pierwsze zwycięstwo Piasta pod wodzą Waldemara Fornalika!
  • 17:36 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!