Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz - Wyniki na żywo w Interia.pl - 12 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• 15:23 Piast Gliwice podejmuje Sandecję Nowy Sącz
  • 15:28 Piast wystąpi w tym meczu bez kontuzjowanych Gerarda Badii i Konstantina Vassiljewa oraz pauzującego za czerwoną kartkę bramkarza Jakuba Szmatuły.
  • 15:28 Z kolei w Sandecji nie zagrają leczący urazy Maciej Małkowski i Dawid Szufryn.
  • 15:29 Piast, za kadencji byłego selekcjonera Waldemara Fornalika, gra o pierwsze punkty.
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Ze środka rozpoczęli piłkarze Piasta
  • 2. min Pierwsza sytuacja dla gospodarzy, ale mocny strzał Papadopoulosa z okolic "16" ląduje obok bramki
  • 2. min Przy piłce piłkarze Piasta, ale długie prostopadłe podanie z linii obrony przechodzi wprost do bramkarza Piasta
  • 3. min Dośrodkowanie Pietrowskiego z lewego skrzydła, ale Papadopoulos nie zdołał przejął tej piłki
  • 4. min Tym razem próbę dośrodkowania podjął z lewego skrzydła, ale za nisko podniósł piłkę
  • 5. min Rzut wolny dla Sandecji z około 45 metrów
  • 6. min Dogrywa Cetnarski, ale piłka nie dociera do adresa
  • 7. min Trener Sandecji Radosław Mroczkowski na razie bardzo spokojnie ogląda spotkanie
  • 8. min Wojciech Trochim kontestuje decyzję arbitra, który podyktował faul w środkowej strefie boiska
  • 9. min Rajd Papadopoulosa prawym skrzydłem, ale podanie nie dotarło do Jagiełły. Piłkę przejął bramkarz Gliwa
  • 10. min Tym razem dośrodkowania z prawej strony próbował Valencia, ale znów dobrze zachował się Gliwa, tym razem na przedpolu
  • 10. min Faul
  • 11. min Bardzo cierpi Wojciech Trochim, ostro potraktowany przed Sedlara
  • 11. min Sędzia nie zdecydował się pokazać żółtej kartki, choć miał do tego prawo
  • 12. min Rzut wolny dla Piasta na swojej połowie
  • 13. min Widać, że Trochim cierpi, ale twardy piłkarz zagryzł zęby i na razie ani myśli zejść z boiska
  • 14. min Sandecja spokojnie rozgrywa atak pozycyjny, ale piłkarze Piasta są aktywni w pressingu
  • 14. min To zaowocowało stratą piłki gości i autem dla gliwiczan
  • 15. min Daleki rzut z autu Dziczka, ale Papadopoulos nie sięgnął piłki i sytuację wyjaśnił Gliwa
  • 16. min Sandecja ma problem z wyjściem z własnej połowy, kolejna strata
  • 16. min Kolejna, miękka wrzutka gospodarzy, ale Papadopoulos znów przegrywa walkę o piłkę
  • 18. min Baran podał do Dudzica, ale Hebert nie tylko wygrał pojedynek przy lini końcowej, ale dodatkowo grę mógł wznowić Rusov
  • 19. min Dobre podanie Trochima, ale Danek mógł zachować się lepiej z lewej strony pola karnego
  • 22. min Znakomite dośrodkowanie Mraza, ale Korun nie sięgnął piłki głową w polu karnym
  • 22. min Żółtą kartkę otrzymuje Uroš Korun
  • 22. min To napomnienie oznacza, że Korun będzie pauzował w następnej kolejce
  • 23. min Z około 45 metra dośrodkował Mraz, Piter-Bucko wygrał pojedynek główkowy, ale nie skierował futbolówki w światło bramki
  • 24. min Błąd Trochima, nie opanował piłki na swojej połowie i gospodarze mają aut
  • 24. min Piast wywalczył rzut rożny
  • 25. min Dośrodkował Dziczek, ale strzał Koruna nie miał żadnej dynamiki i goście wyjaśnili sytuację we własnym polu karnym
  • 25. min Heber dobrze ustawiony we własnym polu karnym, wybijając piłkę wrzuconą przez Adriana Danka
  • 26. min Rzut rożny dla Sandecji, do piłki podchodzi Patrik Mraz
  • 26. min Było niebezpiecznie po dograniu lewą nogą Mraza, ale strzał Grzegorza Barana został zablokowany
  • 27. min Kolejny korner, dogrywa Cetnarski
  • 28. min Fantastyczny strzał głową Płamena Kraczunowa, ale piłka minimalnie przeszła obok prawego słupka
  • 28. min W tej sytuacji zabrakło naprawdę niewiele, by Dobrivoj Rusov nie miał nic do powiedzenia
  • 29. min Kapitalny drybling Jagiełły na lewym skrzydle, ale dośrodkowanie już było fatalne
  • 30. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Aleksandar Sedlar
  • 31. min Całkowicie odpuszczone przed gości krycie w polu karnym Sedlara. Ten dostał pod nogę piłkę, niefortunnie zagraną przez Barana i z kilku metrów nie miał problemów, by pokonać Gliwę
  • 32. min Warto dodać, że akcja bramkowa rozpoczęła się od dalekiego wrzutu z autu Dziczka.
  • 33. min Kolejna szansa dla Piasta, ale Papadopulos przegrał pojedynek bark w bark z obrońcą sądeczan
  • 33. min Fatalne pudło Macieja Jankowskiego!
  • 34. min Piłkarz gospodarzy doskonale przejął piłkę i pognał na bramkę Gliwy, ale w sytuacji sam na sam zachował się katastrofalnie
  • 35. min Zrobił się mecz! W odpowiedzi z półobrotu w polu karnym strzelał aktywny Trochim, ale Rusov nie dał się pokonać
  • 36. min Faulowany Danek. Do rzutu wolnego podszedł Mraz
  • 37. min Dośrodkowanie z ok. 30 metra lewą nogą, ale ten szansy nie wykorzystał Kolev
  • 38. min Warto uzupełnić, że sytuację sprzed kilku minut Jankowskiego sprokurował Baran, niewybaczalnie tracąc piłkę w środkowej strefie boiska
  • 39. min Rzut wolny dla gospodarzy, również ze sporej odległości
  • 39. min Dobra wrzutka Jagiełły, ale piłka nie została przez nikogo przejęta
  • 40. min Gospodarze domagali się rzutu rożnego, ale sędzia pozostał niewzruszony
  • 41. min Dobra próba podania Basty, ale Sedlar udanie przejął piłkę
  • 42. min Dwie okazje Valencii w ciągu kilkudziesięciu sekund. Najpierw ładnie kiwną w polu karnym, ale źle podał. Zaś po chwili sam znalazł się w dogodnej sytuacji, ale uderzył za słabo w kierunku dalszego słupka i Gliwa popisał się interwencją
  • 42. min Gdyby Valencia nie zmarnował tej okazji, asystę miaby na swoim koncie Pietrowski
  • 43. min Kolejne, inteligentne ustawienie się Sedlara i goście mają tylko rzut z autu
  • 44. min Piłkarze Sandecji zaczęli grać agresywniej w odbiorze i to przynosi efekt
  • 45. min Potężne uderzenie Cetnarskiego z dystansu, ale piłka ląduje na poprzeczce
  • 45. min Po kilkudziesięciu sekundach sędzia wstrzymał grę, jakby nasłuchując, czy warto skorzystać z systemu VAR
  • 45. min Powtórka pokazała, że piłka raczej całym obwodem minęła linię...
  • 46. min Wielkie napięcie w Gliwicach!
  • 46. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Mateusz Cetnarski
  • 46. min Jest wskazanie na środek boiska! Sędzia wykorzystał podpowiedzi z "wozu" i podjął słuszną decyzję
  • 47. min W takich okolicznościach goście doprowadzili do remisu
  • 16:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 16:23 Wideoweryfikacji towarzyszyły, jak zwykle, emocje, ale piłka po odbiciu się od poprzeczki istotnie spadła za linię bramkową
  • 47. min Sędzia rozpoczął druga połowę
  • 47. min Oba zespoły rozpoczęły drugą połowę w tych samych, wyjściowych składach
  • 48. min Żółtą kartkę otrzymuje Płamen Kraczunow
  • 48. min Kraczunow faulował Papadopulosa, za to otrzymał kartkę, która wyklucza go z następnego meczu
  • 49. min Niefortunne zderzenie piłkarzy obu zespołów. Na głowie Barana szybko pojawił się opatrunek
  • 49. min Piłkarze Sandecji od razu sygnalizują konieczność zmiany
  • 50. min Z głowy Barana obficie leje się krew, więc potrzeba zmiany jest konieczna
  • 51. min W zespole Piasta ucierpiał z kolei Papadopulos, ale wydaje się, że piłkarz gospodarzy będzie zdolny kontynuować grę
  • 52. min Czech Papadopulos już wrócił na murawę, gospodarze grają w komplecie, a goście jeszcze w osłabieniu
  • 53. min Piłka w posiadaniu gliwiczan, którzy długo budują akcję. Dziczek podał na lewe skrzydło do Jagiełły, ale dośrodkowanie zostało zablokowane
  • 53. min Tymczasem, na życzenie samego Barana, piłkarz w nowym opatrunku zdecydował się wrócić na plac gry.
  • 55. min Faulowany Cetnarski, lekkim "draśnięciem" Dziczka
  • 55. min Dośrodkowanie Mraza, zamieszanie w polu karnym, ale sędzia odgwizdał stały fragment gry dla gospodarzy
  • 56. min Dośrodkowanie Jankowskiego z lewego skrzydła, pojedynek główkowy wygrał Valencia, ale uderzył za słabo, by nawet uderzeniem przy słupku zaskoczyć Gliwę.
  • 57. min Prostopadłe zagranie, ale na spalonym złapany Valencia
  • 59. min Piłkarze Piasta umiejętnie wychodzą spod pressingu, ale tracą piłkę
  • 60. min Sedlar dobrze wsparł Koruna, gospodarze odzyskali piłkę. Dziczek popisał się kapitalnym przerzutem do Konczkowskiego, ale piłkarz Piasta ni to strzelał, ni to podawał
  • 61. min Potężny strzał Trochima z ok. 30 metra, ale nieznacznie niecelny, obok bramki
  • 62. min Dobry drybling Valencii, zyskał dużo wolnego pola na połowie gości, ale posłał niedokładne podanie
  • 63. min Uderzenie Jagiełły z dystansu, całkiem mocne, ale tren strzał z lewej nogi Gliwa sparował na rzut rożny
  • 64. min Faulowany Baram, ale bez kartki dla Papadupulosa
  • 65. min Schodzi z boiska Adrian Danek , a za niego wchodzi Tomasz Brzyski
  • 67. min Grę od własnej bramki wznawia Gliwa
  • 68. min Schodzi z boiska Maciej Jankowski, a za niego wchodzi Karol Angielski
  • 68. min Wysoko dośrodkowana piłka w pole karne Sandecji, ale na posterunku znów był Gliwa
  • 69. min Faul
  • 70. min Ucierpiał Jagiełło, mocno zaatakowany przez Dudzica
  • 71. min Mraz ostro dograł piłkę z lewego skrzydła, ale zbyt mocno i futbolówka wyszła za linię końcową
  • 74. min Trochim podał z lewego skrzydła, do piłki dopadł Brzeski, ale uderzył wysoko nad bramką
  • 75. min Znakomita sytuacja Papadopulosa, był sam przed Gliwą, uderzył mocno, ale jeszcze lepiej spisał się bramkarz, interweniują sprawą ręką
  • 76. min Piłkarz formatu Czecha miał prawo tę sytuację wykorzystać, nic go nie usprawiedliwia, nawet znakomita dyspozycja Gliwy
  • 77. min Schodzi z boiska Bartłomiej Dudzic , a za niego wchodzi Filip Piszczek
  • 78. min Kolejna zmiana w zespole Sandecji
  • 79. min Schodzi z boiska Wojciech Trochim , a za niego wchodzi Maciej Korzym
  • 80. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Filip Piszczek
  • 81. min Fantastyczny gol Filipa Piszczka. Brzyski doskonale dośrodkował w pole karne, a nabiegający Piszczek popisał się technicznym uderzeniem głową, kompletnie zaskakując wysoko ustawionego Rusova