Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok - Wyniki na żywo w Interia.pl - 22 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (85') P. Frankowski J. Wójcicki
  • 17:34 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 22. kolejki Ekstraklasy Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok.
  • 17:35 Piast potrzebuje zwycięstwa, by wygrzebać się ze strefy spadkowej. W tej chwili ma tylko samo punktów, co ostatnia w tabeli Pogoń.
  • 17:36 Jagiellonia, w przypadku wygranej, znajdzie się tuż za Legią z dwoma punktami straty.
  • 17:38 W składzie Piasta od pierwszej minuty wypożyczeni z Legii Czerwiński oraz Jodłowiec, a także nowy nabytek Hateley (dawniej Śląsk Wrocław).
  • 17:39 W wyjściowym składzie "Jagi" brak nowych twarzy. Na ławce za to Bezjak, Lazarović oraz Wójcicki.
  • 17:51 Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się wyjazdową wygraną Piasta 1-0.
  • 17:58 Zawodnicy są już na placu gry.
  • 17:58 Sędzią meczu jest Szymon Marciniak.
  • 17:58 Z kolei sędzią VAR Paweł Gil.
  • 17:59 Minuta ciszy ku pamięci zmarłego byłego działacza Piasta.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Wysoko atakuje Piast rywala.
  • 3. min Papadopulos przewrócił się z piłką, ale sędzia nie widział faulu.
  • 4. min Pierwszy atak Piasta.
  • 4. min Zakończony niecelnym podaniem, od autu "Jaga".
  • 5. min Rozgrywają piłkę podopieczni Mamrota.
  • 6. min Valencia ładnie zwiódł rywala, ale świetnie asekurował go Runje.
  • 7. min Piłka pierwszy raz w polu karnym Szmatuły.
  • 7. min Szybko wybita, ale przy piłce wciąż Jaga.
  • 9. min Hateley wrzuca piłkę z autu bezpośrednio w pole karne.
  • 9. min Szybko wybijają ją obrońcy.
  • 11. min Strzał Świderskiego wysoko ponad bramką.
  • 13. min Strzał Badii zablokowany.
  • 13. min Pawełek nie miał problemu ze złapaniem prostej piłki.
  • 13. min Badają się oba zespoły na boisku w Gliwicach.
  • 14. min Piotrowski ładnie minął Frankowskiego, ale potem źle zrozumiał się z Valencią.
  • 16. min Burliga wybił piłkę Valencii. Korner.
  • 17. min Konczkowski trafia w słupek!!!
  • 17. min To byłaby przepiękna bramka.
  • 17. min Pawełek wypiąstkował piłkę, Konczkowski przed polem karnym spokojnie przyjął sobie piłkę i oddał atomowe uderzenie. Zabrakło mu centymetrów.
  • 18. min Jodłowiec świetnie wypuścił Wasiljewa, ale ten źle przyjął sobie piłkę i ta znalazła się w rękach Pawełka.
  • 20. min Pierwsze 20 minut raczej pod dyktando Piasta, który jest częściej na połowie rywala.
  • 21. min Zamienili się stronami Frankowski z Novikovasem, może to przyniesie efekt?
  • 22. min Faul na Valencii z boku pola karnego.
  • 22. min Przewinił Kwiecień.
  • 25. min Nie wyszło to dośrodkowanie Guilherme, piłka w rękach Szmatuły.
  • 27. min Niedokładne podanie Świderskiego przekreśliło szansę na kontratak.
  • 27. min Bardzo słaby początek meczu w wykonaniu Jagiellonii.
  • 28. min Teraz przyspieszyli grę w środku pola, ale Czerwiński nie dał się wyprzedzić Świderskiemu.
  • 30. min Ładny strzał Novikovasa broni Szmatuła.
  • 30. min Rzut rożny dla Piasta.
  • 32. min Ucierpiał Valencia po starciu z Burligą, ale wygląda na to, że nic mu nie będzie.
  • 34. min Frankowski dośrodkował, głową strzelał Świderski. Mocno, lecz niecelnie.
  • 35. min Przedarł się Kwiecień prawą stroną, ale powstrzymał go Czerwiński.
  • 37. min Wasiljew próbował przelobować Pawełka z dłuższej odległości, ale nie trafił w bramkę.
  • 40. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Przemysław Frankowski
  • 40. min Przepiękny gol Frankowskiego!
  • 40. min Zmieścił piłkę w samym okienku bramki!
  • 41. min Bardzo sprawną kontrę wyprowadziła Jagiellonia, a skrzydłowy zakończył ją cudownym strzałem sprzed pola karnego.
  • 42. min Pawełek zagrał piłkę ręką poza własnym polem karnym.
  • 42. min Może być groźnie pod jego bramką.
  • 42. min Ależ to była okazja!
  • 43. min Z metra do bramki nie trafił Jodłowiec, który strzelając głową zderzył się z Czerwińskim.
  • 18:46 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:46 Cudowny gol Frankowskiego dał prowadzenie Jagiellonii, choć to Piast miał lekką przewagę w pierwszych 45 minutach.
  • 18:47 Piast bez celnego strzału, choć oddał sześć niecelnych.
  • 18:47 Pięć prób "Jagi", dwa celne uderzenia.
  • 19:00 Zawodnicy wrócili na boisko.
  • 46. min Obie drużyny wróciły bez zmian.
  • 47. min Pierwszy strzał w drugiej połowie oddał Świderski, ale pewnie zdarzały mu się już lepsze uderzenia.
  • 49. min Piast zamknął Jagę na jej połowie.
  • 49. min Korner dla Piasta.
  • 50. min Papadopulos zdołał oddać strzał, ale był w zbyt trudnej sytuacji by cokolwiek zdziałać.
  • 51. min Arbiter odgwizdał spalonego Novikovasa. Szkoda tej akcji, bo naprawdę ładnie rozegrali ją białostoczanie.
  • 54. min Ładne wyjście z bramki Pawełka, dobrze zrozumiał się z obrońcą.
  • 55. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Martin Pospiszil
  • 56. min Kapitalnie podał mu Świderski, a Pospiszil strzałem od słupka pokonał Szmatułę.
  • 56. min Schodzi z boiska Michal Papadopulos, a za niego wchodzi Mateusz Szczepaniak
  • 57. min Pierwsza wrzutka Szczepaniaka padła łupem Pawełka.
  • 59. min Rzut wolny dla Piasta pod polem karnym.
  • 62. min Schodzi z boiska Konstantin Wasiljew, a za niego wchodzi Karol Angielski
  • 63. min Mocny strzał Angielskiego ląduje w bocznej siatce.
  • 68. min Rozgrywa piłkę Piast.
  • 68. min Bez przekonania grają gospodarze, jakby druga bramka zupełnie podcięła im skrzydła.
  • 68. min Kontra Jagi zakończyła się faulem w ataku Novikovasa.
  • 69. min Schodzi z boiska Arvydas Novikovas , a za niego wchodzi Dejan Lazarević
  • 72. min Za chwilę do Lazarevicia dołączy kolejny debiutant - Bezjak.
  • 72. min Schodzi z boiska Karol Świderski , a za niego wchodzi Roman Bezjak
  • 74. min Bardzo ładna akcja Valencii, ale podanie Badii przeczytał obrońca.
  • 74. min Faulowany Bezjak na środku boiska.
  • 75. min Korner dla Jagi.
  • 76. min 3 174 widzów na stadionie w Gliwicach.
  • 78. min Jodłowiec uderzył z daleka, niecelnie.
  • 79. min Uderzenie Angielsko broni Pawełek.
  • 81. min Schodzi z boiska César Joel Valencia Castillo, a za niego wchodzi Aleksander Jagiełło
  • 83. min Żółtą kartkę otrzymuje Gerard Badia Cortes
  • 84. min Miał okazję Bezjak, by zdobyć pierwszą bramkę w lidze, ale z niej nie skorzystał.
  • 84. min W bezpośrednim pojedynku górą Szmatuła.
  • 85. min Jaga czeka na własnej połowie, ale kontroluje sytuację.
  • 85. min Piast atakuje bez przekonania.
  • 85. min Schodzi z boiska Przemysław Frankowski , a za niego wchodzi Jakub Wójcicki
  • 87. min Pewny dziś Pawełek wyłapał mocne dośrodkowanie z lewej strony własnej bramki.
  • 89. min Zderzyli się Angielski z Mitroviciem.
  • 89. min Potrzebna pomoc.
  • 89. min Angielski już wstał, a Mitrović pokazuje fizjoterapeutom, że nic mu nie jest, choć na chwilę musi opuścić murawę.
  • 91. min Lazarević zakończył kontratak Jagi mocnym, ale niecelnym strzałem.
  • 92. min Pawełek uprzedził Szczepaniaka, może się dziś podobać gra bramkarza Jagiellonii.
  • 19:49 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:49 Mecz nie zachwycił, ale Jagiellonia może być w pełni zadowolona.
  • 19:50 Mimo słabszej gry nie dopuścili do straty gola i awansują na drugie miejsce w lidze, z dwoma punktami straty do Legii.
  • 20:02 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne. Dobranoc!