• (87') R. Tapia P. Aquino
  • (36') W. Kvist L. Schoene
  • (67') P. Sisto M. Braithwaite
  • (81') Anders Christiansen M. Joergensen
  • 17:48 Peru gra z Danią w Sarańsku w meczu grupy C piłkarskich mistrzostw świata. Zapraszamy na relację tekstową minuta po minucie z tego spotkania!
  • 17:48 Peruwiańczycy długo czekali na awans na mundial i w końcu po 36 latach znów zagrają wśród najlepszych drużyn na świecie.
  • 17:49 Ostatni mecz na MŚ zagrali z Polską i przegrali 1-5.
  • 17:49 Duńczycy byli grupowymi rywalami "Biało-Czerwonych" w kwalifikacjach, a awans wywalczyli w barażach, w których rozbili Irlandię.
  • 17:54 Wynik bardzo trudno przewidzieć. Duńczycy są znacznie wyżsi (średnia wzrostu 185 cm, rywali 178 cm), Peruwiańczycy będą mieli większe wsparcie z trybun (35 tysięcy kibiców, przy 5 tys. z Danii).
  • 17:54 W ostatnich 18 miesiącach ani jedni, ani drudzy nie przegrywali. O potencjale Danii przekonali się Polacy, którzy w eliminacjach w Kopenhadze przegrali 0-4.
  • 17:54 Piłkarze już na murawie
  • 17:54 Hymny
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min Twarda walka w środku boiska
  • 3. min Peru w natarciu!
  • 3. min Flores pada w polu karnym, ale sędzia nie gwiżdże
  • 5. min Nicolai Jorgensen dogrywał z prawego skrzydła, ale peruwiańscy obrońcy zdążyli się wrócić i jeden z nich przeciął podanie
  • 6. min Pierwszy strzał - Advincula
  • 6. min Bardzo niecelny
  • 7. min Nieudana akcja Peru - Duńczycy rozpoczną od bramki
  • 7. min Wysoki pressing Peru, Duńczycy mają spore problemy
  • 8. min Gra niemal cały czas toczy się na połowie Danii
  • 8. min Schmeichel obronił groźny strzał. Piłka leciała mocno, ale w środek bramki
  • 9. min Schmeichel wybiega z bramki i przecina dośrodkowanie
  • 11. min Duńczycy wreszcie w polu karnym, ale Yussuf Poulsen sfaulował rywala
  • 11. min Flores!!!
  • 12. min Bomba z ok. 30 metrów, ale niecelna
  • 12. min Strzały: 3-0
  • 13. min Carrillo!!!
  • 14. min Ładna akcja. Złamał do środka i celował przy słupku, ale bramkarz zaliczył efektowną paradę i odbił piłkę
  • 14. min Rzut rożny dla Peru
  • 16. min Faulował Tapia
  • 16. min Fatalne podanie kończy pierwszy od dłuższego czasu atak Duńczyków
  • 17. min Ryzykowny, ale skuteczny wślizg Christensena w swoim polu karnym
  • 17. min Kolejna dobra interwencja Christensena - zablokował podanie w pole karne
  • 18. min Rzut rożny dla Danii
  • 19. min Faulowany peruwiański bramkarz
  • 21. min Kombinacyjna akcja Duńczyków. Reklamowali rękę rywala w polu karnym, ale sędzia nie zagwizdał
  • 21. min Faulowany Farfan
  • 22. min Arbiter odgwizdał spalonego
  • 24. min Tempo spadło, Duńczycy podeszli wyżej i skutecznie utrudniają rywalom rozgrywanie piłki
  • 25. min Rzut rożny dla Danii
  • 26. min Kolejny rzut rożny dla Danii
  • 27. min Duńczycy utrzymali się przy piłce, ale Eriksen za mocno dośrodkował i Peru rozpocznie od bramki
  • 27. min Delaney huknął, ale ponad bramką
  • 28. min Kvist ucierpiał w starciu z Farfanem
  • 28. min Doszedł do siebie i już może grać
  • 29. min Kjaer ratuje Duńczyków!
  • 29. min Świetnie zablokował Farfana
  • 29. min Rzut rożny dla Peru
  • 30. min Jorgensen wybija piłkę z pola karnego
  • 33. min Kvist jednak cierpi po tym, jak rywal staranował go kolanem pięć minut temu
  • 33. min Farfan zdzielił go kolanem w żebra
  • 33. min Niestety, będzie potrzebna zmiana
  • 35. min Jorgensen dograł piłkę w pole karne, ale przejęli ją rywale
  • 36. min Kvist opuszcza stadion na noszach
  • 36. min Schodzi z boiska William Kvist , a za niego wchodzi Lasse Schoene
  • 37. min Arbiter odgwizdał spalonego - Jorgensen
  • 38. min Tapia faulował tuż przed polem karnym
  • 38. min Żółtą kartkę otrzymuje Renato Fabrizio Tapia Cortijo
  • 39. min Eriksen ustawił sobie piłkę na 18. metrze
  • 39. min Trafił w mur!
  • 40. min Dobitkę broni bramkarz
  • 42. min Delaney strzelił z linii pola karnego i piłka po rykoszecie przeleciała obok bramki
  • 43. min Faulowany Yotun
  • 44. min Piękna akcja Peru
  • 44. min W polu karnym pada faulowany Cueva!!!
  • 44. min Będzie VAR
  • 45. min Rzut karny dla Peru!
  • 45. min Karny jak nic!
  • 46. min Poulsen zahaczył stopę rywala i wywrócił go
  • 46. min Christian Alberto Cueva Bravo nie wykorzystał rzutu karnego!
  • 47. min Huknął wysoko, wysoko nad bramką!
  • 47. min Sędzia doliczył 2 minuty
  • 47. min Rzut rożny dla Danii
  • 48. min Poulsen główkował ponad bramką
  • 18:48 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:48 Dobry mecz, szybka gra i emocje!
  • 18:48 Czekamy na gole
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę
  • 46. min Trójką atakują Duńczycy
  • 46. min Faulowany Flores
  • 48. min Arbiter odgwizdał spalonego - Jorgensen
  • 49. min Peruwiańczycy zmienili taktykę - wycofali się i czekają na okazję do kontry
  • 50. min Kontra Peru
  • 50. min Farfan zablokowany
  • 51. min Strzały: 9-6
  • 52. min Faulowany Poulsen. Wolny zza linii bocznej pola karnego
  • 53. min Zablokowane dośrodkowanie Eriksena, a potem bardzo niecelny strzał Duńczyka
  • 54. min Gra dziś słabo
  • 54. min Arbiter odgwizdał spalonego - Poulsen
  • 56. min Paru marnuje kapitalną okazję!!!
  • 57. min Cueva przeprowadził świetną akcję tylko dlaczego nie strzelił?
  • 58. min Z kolei Flores źle trafił w piłkę
  • 58. min Inna sprawa, że sędzia powinien wcześniej odgwizdać spalonego...
  • 59. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Yussuf Yurary Poulsen
  • 59. min Bramkę wypracował: Christian Eriksen
  • 59. min Kontra Danii
  • 61. min Peruwiańczycy zostali na połowie rywali, a Eriksen wykorzystał to, że zostawiono mu sporo wolnego miejsca i wyłożył piłkę Poulsenowi na czystą pozycję. Ten kopnął do siatki obok bramkarza
  • 61. min Flores!!!
  • 61. min Strzelał w sytuacji sam na sam, ale za słabo i Schmeichel obronił
  • 62. min Schodzi z boiska Édison Michael Flores Peralta, a za niego wchodzi José Paolo Guerrero González
  • 63. min Czysto zatrzymany Eriksen
  • 64. min Guerrero główkował z 11 metrów - Schmeichel złapał piłkę
  • 65. min Bardzo dobra interwencja Christensena
  • 67. min Schodzi z boiska Pione Sisto , a za niego wchodzi Martin Braithwaite Christensen
  • 68. min Dwukrotnie zakotłowało się w polu karnym Danii!
  • 69. min Farfan dwukrotnie przed szansą, ale najpierw został zablokowany, a po chwili nie sięgnął piłki mając przed sobą pustą bramkę
  • 71. min Peru podkręciło tempo i Duńczycy są w tarapatach!
  • 71. min Znów było blisko wyrównującego gola
  • 73. min Advincula zmarnował kolejną okazję - najpierw niepotrzebnie zrobił zwód, a potem strzelił za słabo
  • 73. min Rzut rożny dla Danii
  • 74. min Tapia staranowany przez Kjaera
  • 75. min Już gotowy do gry
  • 78. min Peru atakuje
  • 80. min Guerrero strzelił piętą - piłka otarła się o słupek
  • 81. min Schodzi z boiska Anders Christiansen , a za niego wchodzi Martin Joergensen
  • 82. min Strata Peru
  • 82. min Kontra
  • 82. min Nicolai Jorgensen!
  • 82. min Zmarnował setkę!
  • 82. min Jego strzał zablokował obrońca
  • 84. min Farfan!!!
  • 84. min Schmeichel broni strzał z 11 metrów!
  • 84. min Schodzi z boiska Jefferson Farfan, a za niego wchodzi Raúl Mario Ruidíaz Misitich
  • 86. min Eriksen!
  • 86. min Nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji
  • 86. min Żółtą kartkę otrzymuje Thomas Delaney
  • 87. min Schodzi z boiska Renato Fabrizio Tapia Cortijo, a za niego wchodzi Pedro Jesús Aquino Sánchez
  • 89. min Ruidíaz zagrał ręką w polu karnym rywali
  • 89. min Dania broni skromnej zaliczki
  • 89. min Peru nie rezygnuje
  • 91. min Sędzia dolicza 5 minut
  • 92. min Rzut rożny dla Danii
  • 93. min Faulował Poulsen
  • 93. min Kolejny faul Poulsena
  • 93. min Żółtą kartkę otrzymuje Yussuf Yurary Poulsen
  • 94. min Rzut rożny dla Peru
  • 94. min Oblężenie bramki Danii
  • 19:54 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:54 Peruwiańczycy, mimo bardzo dobrej gry i wielu świetnych okazji, przegrali z Danią 0-1 w meczu grupy C piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Zespół z Ameryki Południowej nie wykorzystał karnego - Christian Cueva przestrzelił.
  • 20:05 Dziękujemy za wspólne emocje i zapraszamy na kolejne relacje na żywo!