Olympique Marsylia - Atletico Madryt - Wyniki na żywo w Interia.pl - 3. runda kwalifikacji Liga Europejska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (91') A. Griezmann F. Torres
  • 20:25 Czas na pierwszy z finałów europejskich pucharów!
  • 20:26 Zapraszamy na relację na żywo z meczu Olympique Marsylia - Atletico Madryt, który rozegrany zostanie w Lyonie!
  • 20:28 To finał Ligi Europejskiej!
  • 20:32 Atletico trafiło do Ligi Europejskiej po odpadnięciu w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Olympique gra w LE od początku sezonu
  • 20:33 Uważani za faworytów piłkarze z Madrytu mają szansę sięgnąć po triumf w tych rozgrywkach po raz trzeci. Marsylia nigdy nie zdobyła tego trofeum. Zwycięzca zapewni sobie udział w fazie grupowej LM w przyszłym sezonie
  • 20:36 Atletico triumfowało w LE w latach 2010 i 2012. Olympique przegrał w finałach Pucharu UEFA w 1999 i 2004 roku, ale w 1993 roku odniósł największy sukces w historii klubu, wygrywając Ligę Mistrzów
  • 20:48 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Zaskakująco rozpoczęli mecz marsylczycy, wybijając piłkę na aut, daleko na połowie Atletico
  • 3. min Długa piła w pole karne Marsylii i Mandanda uprzedził Griezmanna
  • 4. min Germain zmarnował setkę dla Marsylii!
  • 5. min Olympique wyprowadził znakomitą kontrę środkiem. Payet kapitalnie obsłuzył Germaina w polu karnym, a ten fatalnie spudłował w akcji sam na sam z Oblakiem!
  • 6. min Faulowany przy linii bocznej gracz Marsylii
  • 6. min Rami zakończył niecelnym strzałem akcję Marsylii
  • 8. min Szybkie wyjście Atletico zakończyło się przed polem karnym Marsylii
  • 10. min Faul Diego Costy na Ramim. Ostra reprymenda od sędziego Kuipersa
  • 12. min Długa akcja Marsylii. Wreszcie Sarr zdecydował się na strzał z dystansu. Uderzył płasko, ale niecelnie i niezbyt mocno
  • 14. min Faulował Anguis w okolicach pola karnego Marsylii
  • 14. min Koke dośrodkowal z wolnego, ale obrońcy Marsylii oddalili niebezpieczeństwo
  • 15. min Koke strzelał z dystansu, ale nie zagroził bramce Marsylii
  • 17. min Większość akcji z obu stron kończy się na wysokości pola karnego
  • 19. min Payet uderzył instynktownie z pierwszej piłki z 20 metrów, ale trafił wprost do rąk Oblaka
  • 20. min Thauvin dośrodkował przed bramkę Atletico, ale trochę za wysoko i piłkę spokojnie złapał Oblak
  • 21. min 61-39 proc. to przewaga w posiadaniu piłki Marsylii
  • 21. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Antoine Griezmann
  • 23. min Bramkę wypracował Fernandez Arenas Gabi
  • 23. min Nieco kuriozalny gol dla Atletico. Mandanda podawał do Anguissy, ten fatalnie przyjmował piłkę. Gabi błyskawicznie zagrał do Griezmanna, a ten ze spokojem pokonał bramkarza w akcji sam na sam!
  • 24. min Żółtą kartkę otrzymuje Szime Vrsaljko za faul na Ocamposie
  • 25. min Ocampos lobikiem głową chciał zaskoczyć Oblaka, ale piłka spadła na górną siatkę
  • 26. min Arbiter odgwizdał spalonego Correi po rzucie wolnym Koke
  • 27. min Oblak pewnie złapał piłkę dośrodkowaną z prawej strony
  • 29. min Faulowany Koke przez Sarra w strefie środkowej
  • 31. min Atletico powoli łapie swój rytm. Rywale mają coraz mniej do powiedzenia
  • 31. min Leży na murawie Payet, najlepszy piłkarz Marsylii. Chodzi o jakiś uraz mięśniowy
  • 32. min Payet schodzi z boiska z płaczem, wielka strata dla Olympique
  • 32. min Schodzi z boiska Dimitri Payet, a za niego wchodzi Maxime Lopez
  • 33. min Faul Gabiego na połowie Atletico
  • 34. min Godin znakomicie zablokował Lopeza w narozniku boiska i ten nie doszedł do piłki
  • 35. min Faulował Sanson w środku boiska
  • 36. min Arbiter odgwizdał spalonego gracza Atletico po wrzutce z rzutu wolnego
  • 37. min Amavi faulował Correę przy linii bocznej
  • 38. min Żółtą kartkę otrzymuje Jordan Amavi za faul na Vrsaljce
  • 39. min Godin główkował bardzo nieudanie po zbyt wysokim dośrodkowaniu z wolnego
  • 41. min 6-4 w strzałach na korzysć Marsylii, ale na prowadzeniu Atletico. W strzałach celnych 1-1
  • 43. min Ocampos dryblował w polu karnym Atletico, ale nic nie wyszło z tej akcji. Obrońcy Atletico czujni
  • 45. min Sarr znakomicie przejął prostopadłe podanie Griezmanna co Costy
  • 46. min Amavi dobrze dośrodkował z lewej strony, ale Thauvin nie doszedł do główki
  • 46. min Sędzia doliczył minutę
  • 21:34 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Schodzi z boiska Szime Vrsaljko , a za niego wchodzi Torres Belen Juanfran
  • 49. min Diego Costa świetnie ograł rywala i wypuścił w bój Correę. Ten wpadł w pole karne, ale został dość łatwo powstrzymany
  • 50. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Antoine Griezmann
  • 51. min Bramkę wypracował Jorge Resurrecion Merodio Koke
  • 51. min Błyskawiczna akcja Atletico od połowy boiska. Koke kapitalnie wypatrzył Griezmanna między obrońcami, a ten wpadł w pole karne i kapitalną podcinką pokonał Mandandę!
  • 52. min Rzut rożny dla Atletico po niefortunnym wybiciu Ramiego, który był bliski bramki samobójczej
  • 53. min Rzut rożny dla Atletico
  • 53. min Griezmann dośrodkował z kornera a Godin główkował tuż obok słupka!
  • 55. min Schodzi z boiska Lucas Ariel Ocampos, a za niego wchodzi Clinton Mua N'Jie
  • 56. min Arbiter odgwizdał spalonego Diego Costy
  • 57. min Faulowany w szarży prawą stroną Griezmann
  • 59. min Faul Thauvina na Lucasie. Wszedł nakładką Francuz
  • 60. min Rzut rożny dla Atletico wywalczony ofiarnie przez Lucasa
  • 63. min Faulowany Saul NIguez, który próbował wyprowadzić szybką akcję Atletico
  • 65. min Koke próbował uruchomić napastników szybkim zagraniem, ale podał za mocno
  • 67. min Marsylia próbuje na dłużej przenieść ciężar gry na połowę Atletico
  • 67. min Bardzo niecelny strzał Sansona z kilkunastu metrów. Wysoko nad bramką Atletico
  • 68. min Sanson próbował dośrodkować z prawej strony, ale piłka opuściła linię końcową po jego zagraniu
  • 69. min Faul Luiza Gustavo na Griezmannie
  • 70. min Rzut rożny dla Atletico po wrzutce z wolnego Griezmanna i główce Saula
  • 71. min Koke podawał, a właściwie strzelał spod linii bocznej. Mandanda przeniósł piłkę nad bramką
  • 71. min Rzut rożny dla Atletico
  • 72. min Arbiter odgwizdał spalonego Griezmanna
  • 73. min Rzut rożny dla Atletico
  • 74. min Niewiele ma do powiedzenia Marsylia w tej drugiej połowie
  • 74. min Faulowany Diego Costa na połowie Marsylii
  • 74. min Schodzi z boiska Val?re Germain, a za niego wchodzi Kostas Mitroglou
  • 76. min Żółtą kartkę otrzymuje . Luiz Gustavo za faul na Gabim przy linii bocznej
  • 78. min Żółtą kartkę otrzymuje Clinton Mua N'Jie za faul
  • 80. min Faulował N'Jie przy linii bocznej
  • 81. min Mitroglou trafia w słupek!!!
  • 82. min Marsylia ni stąd, ni zowąd mogła strzelić kontaktowego gola! Ładne uderzenie Greka głową z ośmiu metrów trafiło w słupek!
  • 84. min Żółtą kartkę otrzymuje Lucas Hernández Pi
  • 84. min Sarr dośrodkował z prawej strony, ale za nisko
  • 84. min Zrywa się Marsylia w końcówce!
  • 84. min Amavi uderzył potężnie z dystansu, ale w środek bramki. Oblak pewnie złapał piłkę
  • 86. min Junafran dośrodkował z prawej strony, ale wybija piłkę obrońca Marsylii
  • 87. min N'Jie fatalnie skiksował w polu karnym Atletico! Posłał piłkę w... aut, zamiast do bramki
  • 88. min Schodzi z boiska Ángel Martín Correa , a za niego wchodzi Thomas Teye Partey
  • 89. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Fernandez Arenas Gabi
  • 90. min Bramkę wypracował Jorge Resurrecion Merodio Koke
  • 91. min Błyskaiwczna kontra Atletico z własnej połowy. W polu karnym Koke wyłożył piłkę na strzał, a Gabi huknął płasko po długim rogu!