Leicester City - West Bromwich Albion - Wyniki na żywo w Interia.pl - 8 kolejka, Premier League, Anglia wyniki live score, piłka nożna na żywo

Leicester City - West Bromwich Albion

Premier League 8. kolejka 16.10.2017 21:00
King Power Stadium (Leicester, Leicestershire)

• (84') J. Rodriguez J. McClean
  • 20:51 Dobry wieczór Państwu! Drużyna Grzegorza Krychowiaka zmierzy się z Leicester City. Liczymy na dobry występ Polaka, który ostatnio wrócił do formy.
  • 20:54 Leicester to mistrz Anglii sprzed dwóch sezonów. W obecnym - "Lisy" wygrały zaledwie raz i to jest nadzieja dla "The Baggies".
  • 20:56 Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę King Power Stadium. Za kilka chwil pierwszy gwizdek Mike'a Deana.
  • 21:00 Sędzia rozpoczął mecz!
  • 1. min Pierwszy kontakt Krychowiaka z piłką i dobre podanie wzdłuż linii bocznej do Rondona.
  • 2. min Kolejne zagranie Orła Nawałki. Znów adresatem był Rondon, ale Wenezuelczyk faulował na połowie gospodarzy.
  • 2. min Faul Morgana na połowie West Bromu i piłka dla drużyny Polaka.
  • 3. min Gibbs próbował zagrania w pole karne Schmeichela, ale wybili piłkę rywale.
  • 4. min "Krycha" kolejnym podaniem uruchomił kolegę. Kilka sekund później strata Jaya Rodrigueza.
  • 4. min Jest w centrum wydarzeń na początku tej rywalizacji Krychowiak, którego chwalą angielskie media.
  • 5. min Faul Vardy'ego w ataku. Grę wznowi drużyna Polaka.
  • 6. min Faul Hegaziego na Vardym. Szansa dla "Lisów".
  • 6. min Albrighton i Mahrez w okolicach futbolówki. Który z nich?
  • 6. min Wrzutka Algierczyka na Vardy'ego, ale znakomicie interweniował Krychowiak.
  • 7. min Barry nie poradził sobie na połowie gospodarzy. Z autu Leicester.
  • 7. min Za długie podanie zespołu Shakespeare'a. Zacznie bramkarz WBA.
  • 8. min Żółtą kartkę otrzymuje Ahmed Hegazi, który ponownie faulował Vardy'ego.
  • 8. min Błyskawicznie złapał kartkę Egipcjanin w walce z angielskim snajperem. Nie będzie mu łatwo grać z tym obciążeniem.
  • 9. min Dośrodkowanie Mahreza, ale minimalnie za głębokie dla kolegów. Piłka dla West Bromwich Albion.
  • 10. min Gibbs zacentrował w pole karne Schmeichela, ale wybił piłkę Morgan.
  • 11. min Stracił piłkę Mahrez na rzecz Barry'ego - tak zyskali tę okazję piłkarze gości.
  • 13. min Mahrez szukał podania w pole karne do Iheanacho, ale dobrze ustawieni byli piłkarze Tony'ego Pullisa.
  • 13. min Świetny powrót Barry'ego, który zatrzymał Simpsona przy linii końcowej.
  • 14. min Albrighton! Zablokowany strzał skrzydłowego "Lisów".
  • 15. min Iheanacho szukał szansy na połowie WBA, ale nie pozwalają mu dochodzić do okazji czujni obrońcy gości.
  • 17. min Faul na Krychowiaku. Piłka dla West Bromwich Albion.
  • 18. min Chadli! Spróbował Belg z woleja, ale nie trafił w światło bramki.
  • 18. min To była najlepsza okazja dla zespołu Pullisa, ale Schmeichel tylko odprowadził piłkę wzrokiem.
  • 19. min Livermore próbował uruchomić podaniem Rodrigueza, ale znakomicie w obronie Fuchs.
  • 20. min Iborra chciał uruchomić Fuchsa, ale zagrał za mocno wzdłuż linii bocznej.
  • 21. min Faul Dawsona na Albrightonie i piłka dla zespołu Shakespeare'a.
  • 22. min Maguire zagrywał do... nikogo.
  • 23. min Ndidi dośrodkował w pole karne, ale znakomicie spisali się gracze WBA.
  • 24. min Chadli padł na murawę, ale chyba się poślizgnął. Sędzia nie zareagował. Piłkę przejęli gospodarze.
  • 25. min Dużo uwag do swoich podopiecznych ma Tony Pullis. W tej chwili przekazuje je przy linii bocznej.
  • 28. min Fuchs wycofał piłkę na własną połowę. Leicester bez pośpiechu.
  • 29. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Iheanacho.
  • 30. min Szuka sprawiedliwości u sędziego Krychowiak. Zdaniem Polaka, Vardy faulował w tej sytuacji Evansa.
  • 30. min Sędzia orzekł, że było... odwrotnie. Szansa dla "Lisów".
  • 30. min Krótkie rozegranie i wrzutka Fuchsa z lewej strony. Piłka ląduje w rękawicach Myhilla.
  • 32. min Livermore wygrał pojedynek z Iheanacho. Przy piłce zespół Polaka.
  • 32. min Starcie Iborry z Krychowiak. Od autu grę rozpoczną gospodarze.
  • 33. min Stracił piłkę Chadli, pędzi kontra Leicester!
  • 33. min Mahrez zagrał do Albrightona, który zacentrował, ale wprost w nogi obrońców "The Baggies".
  • 34. min Faul przy linii końcowej. Fuchs i Dawsonem starli się mocno.
  • 34. min Taki faul rodem z Premier League. Drwali na Wyspach nie brakuje.
  • 35. min Simson! Nabiegł na piłkę prawy obrońca "Lisów" i huknął, jak armaty. Znakomicie jednak Myhill!
  • 36. min Błysnął nam walijski bramkarz WBA, który od prawie 1,5 roku nie grał w Premier League.
  • 37. min Albrighton wrócił na własną połowę i odzyskał piłkę, zabierając ją Chadliemu.
  • 37. min Jay Rodriguez zablokowany przez Morgana. Ścianą nie do przejścia jest Jamajczyk.
  • 39. min Starcie przy linii bocznej. Drużyna Shakespeare'a rozpocznie od autu.
  • 40. min Świetny odbiór Krychowiaka i zagranie na wolne pole do Rondona.
  • 40. min Zdążył Wenezuelczyk i obsłużył Gibbsa. Wciąż przy piłce West Bromwich.
  • 40. min Krychowiak! Spróbował z dystansu Polak, ale wysoko ponad bramką.
  • 43. min Simspon zacentrował, zgrał Mahrez i szukał okazji Vardy - tylko korner dla gospodarzy.
  • 43. min Rzut rożny dla "Lisów". Dośrodkowanie na Wesa Morgana, biegł do piłki Jamajczyk...
  • 43. min I faulował Hegaziego. Grę rozpocznie drużyna Tony'ego Pullisa.
  • 45. min Szuka kolejnych szans drużyna WBA, ale będzie ciężko sforsować defensywę drużyny Leicester.
  • 45. min Za chwilę dowiemy się, ile przedłuży pierwszą część spotkania Mike Dean.
  • 45. min Za mocno wypuścił piłkę Iheanacho, ale nie stracił futbolówki. Przy piłce wciąż "Lisy", a konkretnie Iborra.
  • 46. min Albrighton zagrywał wzdłuż bramki do Vardy'ego, ale minimalnie spóźniony Anglik.
  • 46. min Minutę dorzuca nam sędzia.
  • 21:46 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy. Za kilkanaście minut wracamy na King Power Stadium do Leicester na drugą część.
  • 21:58 Bardzo dobra ta pierwsza połowa w wykonaniu reprezentanta Polski. Szkoda, że o jego drużynie nie można tego powiedzieć.
  • 21:58 Miejmy nadzieję, że w rozpoczynającej się za moment drugiej odsłonie będzie lepiej.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę na King Power Stadium.
  • 46. min Faul Myhilla i będzie szansa dla "Lisów".
  • 47. min Błąd obrońcy WBA - Hegaziego i musiał ratować się faulem walijski bramkarz gości.
  • 47. min Będzie znakomita szansa dla zespołu gospodarzy.
  • 47. min Żółtą kartkę otrzymuje Boaz Myhill
  • 48. min Ma szczęście Myhill. Sędzia mógł go wyrzucić z boiska - faul nie był ostry, ale chodzi o całokształt sytuacji.
  • 48. min Wrzutka Mazhreza i próba Maguire'a, który zagroził rywalom. Będzie rzut rożny.
  • 49. min Rzut rożny dla Leicester. Dośrodkowanie i pewny chwyt Myhilla.
  • 50. min Na własnej połowie podopieczni Pullisa, którzy w drugiej części nie mieli jeszcze żadnej okazji.
  • 50. min Ba, nie zbliżyli się nawet pod pole karne Schmeichela.
  • 51. min Vardy ruszył lewym skrzydłem, ale kiedy spróbował zacentrować, został zablokowany.
  • 51. min Mahrez! Fatalne pudło Algierczyka, który szukał szansy po zagraniu Marca Albrightona.
  • 52. min Myhill ma jakiś problem. Chyba będzie potrzebna zmiana.
  • 53. min Tony Pullis już polecił rozgrzewkę Alexowi Palmerowi, który siedzi na ławce rezerwowych.
  • 53. min Na razie zostaje jednak na murawie Myhill i wznawia grę z piątego metra.
  • 54. min Livermore do Gibbsa i rusza zespół WBA.
  • 55. min Chadli wygarnął piłkę już zza linii bocznej - orzekł arbiter. Futbolówka dla gospodarzy.
  • 55. min Gibbs stracił piłkę na rzecz Simpsona, ale faulu pod polem karnym gospodarzy nie było.
  • 56. min Gibbs po raz kolejny szukał okazji, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.
  • 57. min Atletyczne starcie znakomicie zbudowanych - Rondona i Morgana, ale pojedynek wygrany przez snajpera West Bromu, który wywalczył aut.
  • 57. min Faul Mahreza na Krychowiaku. Od rzutu wolnego goście.
  • 59. min Leicester ma przewagę i wygląda na to, że "The Baggies" będą do końca bronić remisu i drżeć o końcowy rezultat.
  • 60. min Świetna szansa dla Leicester. Jay Rodriguez szukał zagrania do Rondona, piłka minęła trzech obrońców "Lisów", ale czujność zachował czwarty - Simpson, który wybił piłkę.
  • 60. min Pół godziny dla obu zespołów na zdobycie zwycięskiej bramki. Podział punktów niewątpliwie bardziej zadowoli gości.
  • 61. min Dośrodkował Dawson, ale Simpson wybił piłkę za linię końcową. Zacznie WBA.
  • 62. min Rzut rożny dla WBA. Wrzutka po krótkim rozegraniu i próba strzału Jaya Rodrigueza, który nie miał czystej sytuacji.
  • 62. min Dał się sfaulować Krychowiak i będzie świetna okazja dla gospodarzy.
  • 62. min Żółtą kartkę otrzymuje Kelechi Promise Iheanacho
  • 63. min Piłka na wprost bramki. Odległość do niej, około 30-metrowa.
  • 63. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Nacer Chadli
  • 64. min Kapitalny strzał Belga, który ładuje piłkę w samo okienko bramki Schmeichela.
  • 64. min Mają problem podopieczni Craiga Shakespeare'a.
  • 66. min Będzie musiał zareagować jakimiś zmianami szkoleniowiec Leicester, bo inaczej może doznać piątej porażki w ósmym spotkaniu w tym sezonie.
  • 67. min Fuchs chciał uruchomić Albrightona, ale podanie było niecelne. Piłka dla West Bromwich Albion.
  • 67. min Gray, Okazaki i Slimani, a więc potencjał ofensywny "Lisów" wciąż na ławce. Nie wygląda, aby któryś z nich miał w najbliższym czasie wejść na boisko.
  • 68. min Hegazi świetnie interweniował, wybijając piłkę na aut.
  • 69. min Żółtą kartkę otrzymuje Marc Albrighton, który faulował pod własnym polem karnym.
  • 69. min Chadli ustawił piłkę, ale ta sytuacja nie jest tak dobra - jak ta, w której trafił do siatki.
  • 70. min Chadli zagrał do "Krychy" - ten huknął, ale wprost w udo Vicente Iborry.
  • 71. min Fuchs zagrał do Mahreza, a ten wywalczył rzut rożny dla gospodarzy.
  • 71. min Rzut rożny dla "Lisów". Dośrodkowanie Mahreza, ale wybijają piłkę zawodnicy WBA.
  • 72. min Faul na bramkarzu. Przewinił Iheanacho.
  • 72. min Gdybym był dzisiaj Shakespearem, zmieniłby właśnie Nigeryjczyka.
  • 72. min Fatalnie wygląda dzisiaj snajper wypożyczony z Manchesteru City. To on sprokurował przecież bramkową okazję dla rywali.
  • 73. min Podwójna zmiana w zespole gospodarzy za moment.
  • 73. min Krychowiak szarżował na połowie rywala, ale tym razem mu się nie udało.
  • 74. min "Lisy" mają piłkę, ale wciąż brakuje nawet próby strzału na bramkę Myhilla.
  • 74. min Za głębokie dośrodkowanie Albrightona. Grę rozpocznie bramkarz West Bromu.
  • 74. min Schodzi z boiska Kelechi Promise Iheanacho, a za niego wchodzi Islam Slimani
  • 74. min Schodzi z boiska Danny Simpson, a za niego wchodzi Ben Chilwell
  • 75. min Okazaki i Gray zostają natomiast na ostatni kwadrans. Któryś z nich z pewnością otrzyma szansę.
  • 77. min Fuchs przejął piłkę w środkowej strefie i szukał podaniem Vardy'ego. Niecelnie jednak.
  • 77. min Co ciekawe, bez zmian na razie radzi sobie Tony Pullis.
  • 78. min Gibbs zacentrował na głowę Rondona, ale Wenezuelczyk życie uprzykrzył Maguire.
  • 78. min Ndidi z dystansu, ale piłka po płaskim strzale przelatuje obok bramki Myhilla.
  • 79. min West Brom z Krychowiakiem w składzie jeszcze nie wygrał. Dzisiaj będzie inaczej?
  • 80. min Dośrodkowanie Dawsona, ale Chadli miał problem z przyjęciem piłki. Kontra Leicester, ale za wolno wyprowadzana.
  • 80. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Riyad Mahrez
  • 81. min Wrzutka Chilwella, zgranie Slimaniego i świetne wykończenie Mahreza.
  • 82. min Myhill wychodzi z bramki i uprzedza Slimaniego. Dobrze antycypował w tej sytuacji Walijczyk.
  • 83. min Maguire! Piąstkuje na rzut rożny bramkarz WBA.
  • 83. min Rzut rożny dla Leicester. Dośrodkowanie, ale broni się ekipa Pullisa.
  • 84. min Schodzi z boiska Nacer Chadli , a za niego wchodzi Gareth McAuley
  • 84. min Schodzi z boiska Jay Rodriguez , a za niego wchodzi James McClean
  • 85. min Podwójna zmiana w ekipie gości. Zdaje się, że kilka chwil za późno przypomniał sobie o zmęczeniu menadżer "The Baggies".
  • 86. min Około 8-9 minut - z doliczonym czasem gry zostało do ostatniego gwizdka Mike'a Deana.
  • 86. min Hegazi znakomicie w powietrzu po wrzutce Albrightona.
  • 87. min Hegazi znowu interweniuje w ważnym momencie. Tym razem uprzedził Slimaniego.
  • 88. min Poradził sobie pod presją Schmeichel. Nastrzelił rywala - z autu "Lisy".
  • 88. min Dawson pozwolił piłce opuścić boisko i zyskać kilka sekund. Myhill nie wznawia nawet gry z piątego metra - wszystko z powodu urazu.
  • 89. min Ma zmianę Pullis, ale nie chce ryzykować wejście niedoświadczonego Alexa Palmera.
  • 89. min Krychowiak wygrał pojedynek z Iborrą, ale nie zdołał celnie dograć do napastnika.
  • 90. min Faul Fuchsa na McCleanie. Piłka dla West Bromwich Albion.
  • 90. min Wciąż nie wiemy, ile przedłuży drugą połowę, a co za tym idzie całe spotkanie Mike Dean.
  • 90. min Stawiam na cztery minuty. Z uwagi na uraz bramkarza.
  • 91. min Pięć minut! Cóż moim zdaniem lekka przesada, ale spokojnie wybroni się z takiej decyzji sędzia.
  • 92. min McClean! Zablokowany przez wracającego Chilwella. Miałby kolejną asystę "Krycha" - gdyby padł gol.
  • 94. min Schodzi z boiska Vicente Iborra, a za niego wchodzi Andy King
  • 94. min Jeszcze chce pomóc podopiecznym Shakespeare.
  • 94. min Na razie piła dla WBA.
  • 94. min Livermore zagrał do Gibbsa, ale widać, że na czas gra zespół Pullisa.
  • 95. min Punkt pozwoli "The Baggies" na zajmowanie 10. miejsca po 8 kolejkach.
  • 95. min Ostatnie 60 sekund na King Power Stadium.
  • 95. min Znakomicie zatrzymał McCleana Ndidi. Trochę w stylu Krychowiaka zagrał zawodnik gospodarzy.
  • 22:52 Końcowy gwizdek sędziego!
  • 22:53 Dziękujemy za uwagę! Dobranoc.