Legia Warszawa - Zagłębie Lubin - Wyniki na żywo w Interia.pl - 31 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

Ekstraklasa 31. kolejka 14.04.2018 20:30
Stadion Miejski Legii Warszawa im. Piłsudskiego (Warszawa)

• (88') F. Starzyński D. Pakulski
  • 20:22 Legia Warszawa liderem Ekstraklasy?
  • 20:22 To możliwe już po meczu z Zagłębiem Lubin
  • 20:23 Zapraszamy na relację na żywo!
  • 20:27 Wczoraj mecz z Koroną przegrał liderujący Lech. Dziś wicelider, Jagiellonia, przegrał z Górnikiem. Jeśli Legia pokona Zagłębie, obejmie prowadzenie w wyścigu po mistrzostwo Polski
  • 20:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Piłka w rękach Malarza po pierwszym strzale gości, nie do końca udanym
  • 4. min Akcja Legii prawą stroną zablokowana
  • 5. min Arbiter odgwizdał spalonego Starzyńskiego
  • 7. min Rzut rożny dla Zagłębia po akcji lewą stroną Maresza
  • 7. min Kiks legionisty po wrzutce z kornera Starzyńskiego. Ostatecznie gospodarze wyjasnili sytuację
  • 8. min Faul Szymańskiego w środku pola
  • 12. min Padł w polu karnym gości jeden z legionistów, ale sędzia nie dopatrzył się faulu
  • 12. min Wysoki pressing Legii!
  • 13. min Rzut rożny dla Zagłebia
  • 14. min Huknął z dystansu Matuszczyk, ale daleko od bramki Legii
  • 14. min Ależ odpowiedź Legii i Niezgoda posłał piłkę nad bramką gości!
  • 15. min To była znakomita sytuacja po akcji Veszovicia
  • 16. min Malarz znakomicie zatrzymał Maresza!
  • 16. min Uciekł prawą stroną napastnik gości i próbował lobować bramkarza Legii, ale nie wyszła mu ta próba
  • 18. min Rzut rożny dla Legii po akcji Szymańskiego
  • 19. min KOlejny korner dla gospodarzy
  • 19. min Antolić z rzutu rożnego wprost w ręce Hładuna
  • 20. min Rzut rożny dla Zagłebia
  • 21. min 54-46 proc. to przewaga Legii w posiadaniu piłki
  • 23. min Znakomita szansa Legii! Dośrodkowanie Hlouszka i Hładun obronił główkę Jędrzejczyka!
  • 24. min Szymański tuż obok okienka bramki gości!
  • 24. min Hamalainen szukał w polu karnym Veszovicia, ale podał za mocno
  • 25. min Arbiter odgwizdał spalonego Maresza
  • 26. min Naciskany Hładun wybił piłkę na aut, Legia przeważa
  • 27. min Jagiełło huknął z dystansu, a Malarz dotknął jeszcze piłki i wybił nad poprzeczkę
  • 27. min Rzut rożny dla Zagłębia
  • 28. min Lepszy moment gry Zagłębia, które przeniosło ciężar gry pod bramkę Legii
  • 32. min Legia znów odzyskuje inicjatywę
  • 33. min Rzut rożny dla Zagłębia
  • 34. min Guldan zagroził bramce Legii! Odbita piłka tuż nad poprzeczką bramki Malarza
  • 34. min Rzut rożny dla gości
  • 35. min Starzyński dośrodkował mocno z lewego skrzydła i Malarz nie bez kłopotu złapał piłkę
  • 35. min Niezgoda wpadł w pole karne Zagłębia i uderzył lewą nogą, ale tylko w boczną siatkę!
  • 37. min Rzut rożny dla Legii
  • 40. min Rzut rożny dla Zagłębia. Pazdan zablokował rywala
  • 41. min Składna akcja Zagłębia prawą stroną. Zakonczył ją Pietrzak mocnym strzałem nad bramką Legii
  • 43. min Faul Maresza na Remy'm
  • 44. min Huknął potężnie z dystansu NIezgoda, ale wyraźnie nad bramką Zagłębia
  • 45. min Znakomite podanie do Szymańskiemu. Ten niepotrzebnie zwolnił akcję, nawrócił i uderzył zbyt słabo by zaskoczyć Hładuna
  • 45. min Hamalainen z dystansu metr nad okienkiem bramki gości
  • 21:15 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 47. min Faul Antolicia na Pawłowskim w środku pola
  • 48. min Starzyński wywalczył rzut rożny dla Zagłębia
  • 49. min Faulowany w strefie środkowej Hamalainen
  • 50. min Maresz zakręcił Pazdanem, ale wyjechał z piłką za linię końcową
  • 53. min Jędrzejczyk dośrodkował zbyt słabo z prawego skrzydła
  • 53. min Hamalainen zmarnował setkę!
  • 54. min Niezgoda podał przed bramką do Hamalainena. Jego strzał odbił Hładun, a dobitkę, zamiast do bramki, posłał w trybuny!
  • 55. min Malarz na raty złapał piłkę po dobrym strzale Jagiełły z dystansu!
  • 56. min Arbiter odgwizdał spalonego Veszovicia, który posłał piłkę do siatki, ale już po gwizdku
  • 57. min Żółtą kartkę otrzymuje Bartosz Slisz za faul taktyczny na Hamalainenie
  • 57. min Schodzi z boiska Kasper Hämäläinen, a za niego wchodzi Michał Kucharczyk
  • 58. min Żółtą kartkę otrzymuje Adam Matuszczyk za faul na Remy'm
  • 59. min Długa piłka do Kucharczyka minimalnie za mocna
  • 60. min Strzał z dystansu Antolicia zablokowany
  • 60. min Faul Maresza na Philippsie
  • 61. min Remy z dystansu z wolnego w mur
  • 61. min MOcny, ale niecelny strzał Niezgody
  • 62. min Hlouszek zaatakował lewą stroną i wywalczył rzut rożny
  • 64. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Filip Starzyński
  • 64. min Żółtą kartkę otrzymuje Artur Jędrzejczyk za wczesniejszy faul
  • 65. min Goście wyprowadzili szybką akcję. Starzyński podał w pole karne do Maresza, ten z powrotem wyłozył mu piłkę, a Starzyński huknął w krótki róg i zaskoczyl Malarza!
  • 65. min Bramkę wypracował Jakub Maresz
  • 67. min Malarz z kłopotami obronił techniczny strzał Starzyńskiego z dystansu
  • 70. min 55-45 proc. to przewaga Legii w posiadaniu piłki
  • 71. min NIezgoda zmarnował świetną okazję, był niepilnowany, ale nie trafił głową w piłkę. Świetne dośrodkowanie Hlouszka
  • 72. min Faul Remy'ego na Mareszu
  • 75. min Schodzi z boiska Artur Jędrzejczyk, a za niego wchodzi Cristian Pasquato
  • 75. min Schodzi z boiska Bartosz Slisz , a za niego wchodzi Mateusz Matras
  • 75. min Hładun pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony Pasquato
  • 77. min Zagłębie mogło pogrążyć Legię! Znakomitą kontrę wyprowadził Pawłowski, ale za krótko podał do Maresza przed bramką i w ostatniej chwili sytuację uratował Pazdan! Ależ błąd Pawłowskiego
  • 77. min Kucharczyk ograł w dziecinny sposób dwóch rywali, ale trochę zabrakło mu już siły i miejsca, żeby mocnej uderzyć
  • 80. min Szymański uderzył mocno z dystansu, daleko od bramki Zagłebia
  • 81. min Hładun znakomicie wyszedł z bramki i minimalnie uprzedził rywala
  • 81. min Kolejna kontra Zagłębia i z trudem obronili się we własnym polu karnym gospodarze
  • 81. min Faulowany w strefie środkowej Pawłowski
  • 83. min Wysoki pressing Zagłębia, legioniści nie mogą wyjść z własnej połowy
  • 83. min Veszović dosrodkował słabo z prawej strony i piłkę złapał Hładun
  • 84. min Arbiter odgwizdał spalonego Legii
  • 85. min Schodzi z boiska Bartłomiej Pawłowski , a za niego wchodzi Łukasz Moneta
  • 86. min Kucharczyj trafia w słupek!!!
  • 86. min Dobra akcja Legii. Piłka trafiła w polu karnym do Kucharczyka, a ten płasko lewą nogą trafił w słupek
  • 88. min Schodzi z boiska Filip Starzyński , a za niego wchodzi Dawid Pakulski
  • 88. min 15 873 widzów ogląda mecz na stadionie Legii
  • 90. min Faul Remy'ego na Mareszu
  • 90. min Sędzia doliczył trzy minuty
  • 91. min Pietrzak przedarł się lewą stroną, ale jego dośrodkowanie zablokowane
  • 92. min Maresz uciekł legionistom i pognał na bramkę, ale jego strzał obronił Malarz!