Legia Warszawa - Sandecja Nowy Sącz - Wyniki na żywo w Interia.pl - 3 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

Legia Warszawa - Sandecja Nowy Sącz

Ekstraklasa 3. kolejka 29.07.2017 18:00
Stadion Miejski Legii Warszawa im. Piłsudskiego (Warszawa)

• (76') B. Dudzic M. Korzym
  • 17:34 Dzień dobry Państwu! Wyjątkowo nie o 15:30, a o 18 startuje sobota z Ekstraklasą. Zapraszamy na spotkanie mistrza Polski, Legii Warszawa z beniaminkiem, Sandecją Nowy Sącz.
  • 17:46 Czterech zmian dokonał, względem meczu z Astaną, szkoleniowiec Legii - Jacek Magiera.
  • 17:46 - Każdy moment jest dobry, aby zagrać z Legią. Nie rozumiem, czemu wszyscy mówią, że ten jest najlepszy - mówi przed meczem trener Sandecji, Radosław Mroczkowski.
  • 17:49 Warto wspomnieć osobę arbitra. Mecz na Legii poprowadzi sędzia z Warszawy, Tomasz Kwiatkowski.
  • 17:51 PZPN Zbigniewa Bońka zrywa z zasadą, że sędziowski z danych miast nie prowadzą meczów drużyn z tych miast. Tak było już pod koniec poprzedniego sezonu, kiedy Tomasz Musiał z Krakowa był rozjemcą spotkania Wisły Kraków.
  • 17:54 "Sen o Warszawie" wybrzmiewa na stadionie Legii. Piłkarze obu zespołów za moment pojawią się na murawie.
  • 17:58 Przywitanie obu drużyn na murawie. Za chwilę losowanie i zaczniemy sobotnie granie w 3. kolejce Lotto Ekstraklasy.
  • 17:58 Dawid Szufryn i Artur Jędrzejczyk wymienili się proporczykami. "Jędza" wybrał połowę, więc Sandecja rozpocznie mecz.
  • 18:00 Sędzia Kwiatkowski dał sygnał i zaczynamy starcie Legia vs Sandecja!
  • 1. min Sandecja nie straciła jeszcze gola w Ekstraklasie, ale i nie zdobyła żadnej bramki. Na razie spokojnie na prawej stronie ekipa Mroczkowskiego.
  • 1. min Wysoko Piszczek, nieco niżej Dudzic. Trudno powiedzieć, czy 4-4-2 będzie faktycznym ustawieniem Sandecji.
  • 2. min Pierwsza akcja Legii. Hlouszek i Kucharczyk wymienili piłkę, a Czech dośrodkował w pole karne gości. Wybili rywale.
  • 2. min Wrzutka w szesnastkę Sandecji, ale Szufryn uprzedził Sadiku.
  • 3. min Jędrzejczyk chciał uruchomić Nagy'ego, ale nie doszedł do piłki Węgier.
  • 4. min "Jędza" rozpoczął z autu, ale dużo niedokładności.
  • 4. min Długie podanie do Piszczka, ale Malarz był szybszy.
  • 4. min Faulowany Pasquato. Rzut wolny dla Legii na własnej połowie.
  • 5. min Dudzic do Mraza, a ten próbuje dośrodkowania. Górą jednak Arek Malarz.
  • 6. min Pasquato zderzył się z Szufrynem, ale o faulu nie ma mowy.
  • 7. min Kuban zagrywał przed pole karne Legii i strata Sandecji. Będzie kontra!
  • 7. min Zatrzymany Nagy pod linią boczną boiska.
  • 8. min Jędrzejczyk próbował górnego podania do Nagy'ego, ale doskonale interweniował Brzyski.
  • 9. min Piszczek naciskał na obrońców Legii, ale nie popełnił błędu duet Pazdan-Czerwiński.
  • 10. min Jędrzejczyk próbował uruchomić Sadiku, ale Albańcyzk przegrał powietrzny pojedynek. Faulu nie było.
  • 11. min Faul Mączyńskiego na Dudzicu. Piłka dla Sandecji. Brzyski będzie miał okazję na dośrodkowanie w pole karne Malarza.
  • 11. min Brzyski próbował zagrać bezpośrednio w pole karne, ale zabrakło mu siły. Odległość była za duża.
  • 12. min Wrzutka w pole karne Legii, ale czyści wszystko Czerwiński.
  • 12. min Hlouszek zacentrował w pole karne, ale piłka nie dotarła do Sadiku. Przy piłce nowosądecka drużyna.
  • 13. min Błąd w wyprowadzeniu piłki i w jej posiadaniu ponownie "Wojskowi".
  • 13. min Baran! Dobry wślizg na własnej połowie, który zatrzymał Kucharczyka.
  • 13. min Faul Czerwińskiego na połowie rywala. Poszkodowanym Piszczek.
  • 14. min Faul Kubana na Nagy'm. Ostry atak Czecha, sędzia mógł nawet pomyśleć o żółtej kartce.
  • 15. min Sadiku przejął piłkę na połowie Sandecji i spróbował strzału, ale był w porę zablokowany Albańczyk.
  • 15. min Przy piłce, niemal cały czas, Legia. Ciekaw jestem statystyki posiadania piłki po kwadransie.
  • 16. min Pasquato! Spróbował uderzenia z dystansu wychowanek Juventusu, ale nieznacznie się pomylił.
  • 16. min Pasquato! Kolejna próba Włocha, który dojrzał, że Gliwa wyszedł z bramki. Strzał jednak niecelny.
  • 17. min Faul Barana na Pasquato. Futbolówka dla warszawskiej Legii.
  • 18. min Czerwiński wyszedł wysoko na połowie Sandecji, ale nie przejął piłki.
  • 19. min Ładna akcja Sandecji, którą zakończył dośrodkowaniem Trochim. Bez problemów chwycił piłkę Malarz.
  • 19. min Kucharczyk! Zablokowany strzał "Kuchego" z dystansu. Zagrywał Sadiku.
  • 20. min Faul Brzyskiego na Nagy'm. Piłka dla gospodarzy.
  • 21. min Czerwoną kartkę otrzymuje Grzegorz Baran, który fauluje Kopczyńskiego.
  • 22. min Pasquato dośrodkował w pole karne, ale zabrakło dokładności.
  • 22. min Nagy! Wpadł w pole karne po podaniu Sadiku, ale kapitalnie wyszedł z bramki Gliwa.
  • 23. min Rzut rożny dla Legii. Wrzutka na głowę Pazdana, ale obronną ręką z opresji wychodzi Sandecja.
  • 23. min Posiadanie piłki: 66 procent - 34 procent.
  • 24. min Sandecja ma problem, aby wyjść z piłką z własnej połowy. Grając w "10" na Legii, będzie piekielnie trudno.
  • 25. min Kucharczyk zagrał między nogami Szufryna do Sadiku, a ten uderzył, ale za lekko, aby zaskoczyć Gliwę.
  • 25. min Schodzi z boiska Wojciech Trochim , a za niego wchodzi Płamen Kraczunow
  • 26. min Radosław Mroczkowski reaguje, aby załatać dziurę w środkowej strefie boiska.
  • 26. min Sadiku! Próba z ponad 30 metrów, ale poradził sobie Gliwa.
  • 26. min Faul Piszczka na Hlouszku. Na połowie Sandecji zacznie Legia.
  • 27. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Kucharczyk. Ewidentny offsajd.
  • 28. min Faulowany Pasquato, a przewinił Kasprzak.
  • 28. min Pasquato zagrał do Jędrzejczyka, ale nie poradził sobie w polu karnym rywali kapitan Legii.
  • 29. min Od autu na wysokości linii środkowej Sandecja, a konkretnie Tomasz Brzyski.
  • 30. min Brzyski zagrał do Dudzica, ale ten nie był w stanie przedłużyć zagrania w pole karne.
  • 30. min Pazdan do Czerwińskiego. Na własnej połowie drużyna Magiery.
  • 31. min Dośrodkowanie Nagy'ego w pole karne Sandecji, ale poradzili sobie piłkarze Mroczkowskiego.
  • 31. min Kolejna wrzutka, tym razem Kucharczyka, ale znów górą ekipa z Nowego Sącza.
  • 32. min Pasquato bardzo ładnie dojrzał Jędrzejczyka i spróbował zagrać mu piłkę. Czujni byli jednak obrońcy gości.
  • 33. min Jędrzejczyk dośrodkował na pełnym biegu, ale nie doszedł do zagrania Sadiku.
  • 33. min Sadiku! Spróbował strzału po błędzie obrońców gości, ale tylko boczna siatka.
  • 34. min Mączyński próbował podania po ziemi do Kucharczyka, ale przeczytał zamiary rywala Piter-Bucko.
  • 35. min Faul Sadiku pod polem karnym Sandecji. Michał Gliwa rozpocznie grę gości.
  • 35. min Trzeba przyznać, że dobrze wygląda organizacja gry w obronie Sandecji. Kwadrans w "10" już przetrwali piłkarze Mroczkowskiego.
  • 36. min Mączyński! Zablokował jego próbę ofiarnie Piter-Bucko.
  • 37. min Strzały: 7-0, strzały celne: 2-0. Nie wygląda to dobrze dla beniaminka, ale gdyby udało się wywieźć 0-0 ze stadionu mistrza Polski, kibice na pewno by nie narzekali.
  • 38. min Kraczunow doskonale interweniował pod własnym polem karnym. Będzie kontra Sandecji!
  • 38. min Kasprzak ruszył skrzydłem, ale Czerwiński okazał się lepszy.
  • 39. min Sadiku próbował dośrodkowania, ale zablokowane jego zagranie. Wraca piłka do Hlouszka.
  • 39. min Pasquato chciał obsłużyć podaniem Jędrzejczyka, ale zagranie było za mocne.
  • 40. min Hlouszek zacentrował na pełnym biegu, ale niecelne zagranie. Żaden z kolegów nie miał szans, aby dojść do piłki.
  • 40. min Hlouszek po raz kolejny, ale Kraczunow wybił piłkę z pola karnego Gliwy.
  • 41. min Faul Sandecji, a poszkodowanym Dominik Nagy. Będzie okazja, aby po rzucie wolnym zaskoczyć najlepszą drużynę ubiegłego sezonu Nice I ligi.
  • 41. min 28 metrów w linii prostej dzieli piłkę od bramki. Przy piłce Nagy i Pasquato.
  • 42. min Nagy! Wprost w Gliwę trafia Węgier.
  • 42. min Kucharczyk zwiódł Kubana, dośrodkował, ale żaden z kolegów nie doszedł do piłki.
  • 44. min Kopczyński próbował podania pod pole karne Gliwy, ale zorientowali się w tym pomyśle rywale.
  • 45. min Hlouszek wrzucił piłkę w pole karne, ale Szufryn wyekspediował ją poza boisko.
  • 45. min Pasquato! Huknął, jak z armaty, ale nad bramką.
  • 46. min Minutę doliczył Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.
  • 46. min Potknął się Hlouszek, ale nie ma kontry Sandecji.
  • 47. min Mączyński chciał prostopadle dograć do Kucharczyka, ale zablokowali próbę rywale.
  • 18:46 To było ostatnie zagranie pierwszej części spotkania.
  • 18:49 Przed kamerami Canal Plus, Dawid Szufryn przyznał w przerwie, że rezultatem marzenie, grając w "10", będzie w Warszawie bezbramkowy remis.
  • 18:50 Trzeźwe podejście do sprawy. Dla Sandecji to będzie niebywały sukces, jeśli uda się dowieźć wynik do ostatniego gwizdka.
  • 18:57 Legia ma przewagę, ale kompletnie nie potrafi jej udokumentować.
  • 19:01 Piłkarze Legii już gotowi do wyjścia na murawę. Czekamy na zawodników Sandecji, którzy nieco dłużej słuchają wskazówek trenera w szatni.
  • 46. min Sędzia Kwiatkowski dał sygnał! Legia zaczęła drugą połowę meczu z beniaminkiem z Nowego Sącza.
  • 46. min Za mocne dośrodkowanie Hlouszka. Aut dla Legii po przeciwnej stronie boiska.
  • 47. min Piszczek! Naciskał na Pazdana, ale ten mu uciekł i zawodnik Sandecji upadł na murawę.
  • 48. min Sandecja dochodzi z akcjami do linii środkowej, a następnie wraca do defensywy.
  • 49. min Mają swój pomysł piłkarze Sandecji. Zobaczymy, jaki będzie efekt takiej gry.
  • 49. min Faul na Sadiku, a przewinił Kraczunow. Będzie szansa dla Legii.
  • 50. min Pasquato zacentrował, piłka dla trafiła do Nagy'ego, który spudłował.
  • 51. min Błąd Sandecji w wyprowadzeniu piłki. Z autu zaczęli piłkarze Jacka Magiery.
  • 52. min Nagy! Nieoczekiwanie doszedł do podania Węgier na prawej stronie, miał trochę wolnego miejsca, uderzył, ale niecelnie.
  • 53. min Piszczek! Kapitalna interwencja Malarza, który ratuje Legię.
  • 53. min Doskonale zagrał w tej sytuacji Kasprzak, a jeszcze lepiej zachował się Dudzic, który przepuścił piłkę do kolegi z ataku.
  • 53. min Rzut rożny dla Sandecji. Wrzutka Brzyskiego, ale wyjaśniają wszystko "Wojskowi".
  • 54. min Hlouszek popędził lewą stroną i wywalczył rzut rożny dla Legii. A do wejścia przygotowuje się Guilherme.
  • 54. min Rzut rożny dla Legii. Dośrodkowanie Pasquato na Jędrzejczyka, który minimalnie chybił.
  • 54. min Schodzi z boiska Cristian Pasquato, a za niego wchodzi Costa Marques Guilherme
  • 55. min Pierwsza decyzja kadrowa Magiery w dzisiejszym spotkaniu. Wchodzi Guilherme, który wygląda całkiem nieźle na początku sezonu, porównując z resztą kolegów z zespołu.
  • 55. min Schodzi z boiska Patrik Mraz , a za niego wchodzi Aleksandar Kolev
  • 55. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Piszczek.
  • 57. min Brzyski zagrał ręką, ale nie dostrzegł tego zagrania sędzia. Chyba, że uznał, iż zagranie było przypadkowe.
  • 58. min Ponownie atakuje Hlouszek, ale nie jest w stanie zacentrować. Oddaje piłkę do Guilherme.
  • 58. min Guilherme dośrodkowuje, a Gliwa uprzedza Armando Sadiku.
  • 59. min Jędrzejczyk interweniował na własnej połowie i będzie aut dla Sandecji. Zacznie Brzyski.
  • 59. min Więcej miejsca niż w pierwszej połowie zostawiają mistrzom Polski podopieczni Mroczkowskiego. Czyżby chcieli powalczyć o pełną pulę w stolicy?
  • 60. min Kolew zagrywał w kierunku pola karnego Legii w poszukiwaniu Dudzica, ale ten nie miał szans, aby dojść do piłki.
  • 61. min Pazdan podszedł wysoko i próbował wstrzelić piłkę w pole karne. Nie przejął jej żaden z kolegów, trafiła więc do rąk Gliwy.
  • 62. min Pół godziny muszą wytrzymać jeszcze goście, aby wywieźć, grając w "10", punkt z Warszawy.
  • 62. min Faulowany Mączyński, a przewinił Dudzic. Rzut wolny dla Legii na połowie Sandecji.
  • 63. min Szufryn! Doskonała interwencja stopera Sandecji. Zostawił nogę i zablokował podanie do Sadiku.
  • 63. min Sadiku! Zablokował go Kuban kapitalnie.
  • 64. min Nagy! Spróbował Węgier, ale trafia wprost w dobrze ustawionego Gliwę.
  • 65. min Nagy! Kolejna jego próba, jeszcze lepsza okazja, ale ponownie Gliwa broni.
  • 65. min Rzut rożny dla Legii. Wrzutka Mączyńskiego, ale nic z tego. Sadiku nie doszedł do piłki.
  • 65. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Jędrzejczyk. Zagrywał "Mąka".
  • 67. min Kuban! Kolejna dobra interwencja defensora Sandecji, który zatrzymał piłkę po zagraniu Hlouszka.
  • 67. min Faul Hlouszka na Dudzicu. Piłka dla Sandecji. Szykuje się zmiana w Legii - Hamalainen pojawi się na murawie.
  • 68. min Piszczek naciskała na Pazdana, ale nie zdołał zabrać piłki stoperowi gospodarzy.
  • 69. min Mączyński ponownie chciał uruchomić Jędrzejczyka, ale nie udało się. Za mocne zagranie, "Jędzy" zabrakło boiska.
  • 69. min Schodzi z boiska Adam Hlouszek, a za niego wchodzi Kasper Hämäläinen
  • 69. min Druga roszada Magiery. Ma jeszcze jedną na pozostałe 21 minut.
  • 69. min Bardzo wysoko grają gospodarze, ale niewiele z tego pressingu wychodzi.
  • 70. min Dośrodkowanie z prawej strony do Kucharczyka, ale Kuban do końca pilnował rywala i wybił piłkę za linię końcową.
  • 70. min Rzut rożny dla Legii. Wrzutka na głowę Sadiku, który uderza niecelnie, obok nowosądeckiej bramki.
  • 71. min Schodzi z boiska Krzysztof Mączyński, a za niego wchodzi Thibault Moulin
  • 71. min Komplet zmian wykorzystał trener Legii. Czekamy na efekty.
  • 72. min Hamalainen! Zablokowany Fin, a chwilę później również Guilherme, ale to były najlepsze okazje Legii w tej drugiej połowie.
  • 72. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Kasper Hämäläinen, który huknął z dystansu i nie miał szans Gliwa.
  • 73. min Mierzone uderzenie Fina, który kilka minut po wejściu na boisko, daje Legii prowadzenie.
  • 75. min Moulin wyprowadza piłkę z własnej połowy. Legia nie atakuje już tak zaciekle. Trudno oczekiwać, że grająca w "10" Sandecja odpowie mistrzowi Polski.
  • 75. min Wrzutka z prawej strony i Sadiku minimalnie spóźniony do piłki. Gdyby zdążył, byłoby 2-0 dla gospodarzy.
  • 76. min Schodzi z boiska Bartłomiej Dudzic , a za niego wchodzi Maciej Korzym
  • 76. min Niespełna 15 tysięcy kibiców przy Łazienkowskiej 3. Jak na Legię, przeciętna frekwencja.
  • 79. min Dośrodkowanie w pole karne Gliwy i spokojna interwencja bramkarza gości.
  • 80. min Hamalainen ruszył skrzydłem, ale zatrzymał go Kuban.
  • 81. min Rzut rożny dla Legii i obroną ręką z opresji wychodzi drużyna Mroczkowskiego. Kontry jednak nie będzie.
  • 81. min Strzał na wiwat Kopczyńskiego, aby uniknąć kontrataku. Zacznie Gliwa.
  • 82. min Kraczunow do Brzyskiego. Sandecja próbuje wyprowadzić piłkę z własnej połowy boiska.
  • 83. min Faul Moulina na Brzyskim i będzie okazja dla gości.
  • 83. min Brzyski w pole karne, ale piąstkuje Malarz. Doskonale na przedpolu bramkarz Legii.
  • 85. min Nagy! Miał okazję Węgier, ale Gliwa był czujny we własnej szesnastce.
  • 85. min Kucharczyk! Szybka kontra Legii, ale wykończenie "Kuchego" bardzo słabe, niecelne.
  • 86. min Faul Korzyma na Jędrzejczyku. Rzut wolny dla Legii na wysokości pola karnego Sandecji.
  • 87. min Korzym! Zatrzymał go jednak Moulin, a wydawało się, że goście będą mieli okazję na kontrę.
  • 88. min Faul Pitera-Bucko na Jędrzejczyku.
  • 89. min Wrzutka w pole karne i będzie korner dla zespołu Magiery.
  • 89. min Rzut rożny dla Legii. Dośrodkowanie Kucharczyka, a na aut piłkę wybija Kuban.
  • 90. min Spadł but Nagy'emu, który walczył w ostatniej akcji przy linii bocznej. Chwila przerwy, zacznie Sandecja.
  • 91. min Czerwiński pilnował do końca Korzymy i nie pozwolił mu na dośrodkowanie w pole karne. Malarz rozpocznie z piątego metra.
  • 91. min Cztery minuty doliczył sędzia Kwiatkowski.
  • 92. min Legia nabija statystykę posiadania piłki, ale nic ponadto. Nie stwarza zagrożenia dla bramki Gliwy.
  • 93. min Faul Kasprzaka, a poszkodowanym był Nagy. Piłka dla legionistów.
  • 93. min Hamalainen dogrywał w pole karne do Sadiku, ale czujny był Kraczunow.
  • 94. min Sadiku! Spróbował z dystansu Albańczyk, ale piłka przeleciała wysoko ponad bramką Gliwy.
  • 94. min Nagy! Spokojnie łapie futbolówkę bramkarz Sandecji.
  • 94. min Moulin! Czysty odbiór na własnej połowie. Francuz pozbawił piłki Pitera-Bucko i będzie kontra.
  • 95. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Michał Kucharczyk, który stawia kropkę nad "i".
  • 95. min Podanie na skrzydło, zszedł do środka Kucharczyk i wpakował piłkę do bramki Michała Gliwy.
  • 19:53 Ostatni gwizdek sędziego! Legia, po trudnym spotkaniu, pokonuje Sandecję 2-0. Wynik trochę nie odzwierciedla tego, co działo się na boisku.
  • 19:53 O godzinie 20:30 w Zabrzu mecz Górnik - Wisła Kraków. Relacja z tej rywalizacji także w Interii. Dziękujemy za uwagę! Miłego wieczoru.