Legia Warszawa - Lechia Gdańsk - Wyniki na żywo w Interia.pl - 12 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

Ekstraklasa 12. kolejka 15.10.2017 18:00
Stadion Miejski Legii Warszawa im. Piłsudskiego (Warszawa)

• (86') D. Łukasik M. Krasić
  • 17:44 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 12. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Lechia Gdańsk.
  • 17:47 - Przerwa na reprezentację dobrze nam zrobiła. Nie oczekuję od moich zawodników zwycięstwa, chcę, by w końcu zagrali dobry mecz - mówił przed meczem trener Legii Romeo Jozak.
  • 17:48 W obu zespołach gracze, którzy niedawno zdobywali bramki dla reprezentacji Polski - Krzysztof Mączyński i Rafał Wolski.
  • 17:49 Legia znajduje się obecnie na 10 miejscu w tabeli, Lechia jest 13. Która z nich poprawi dziś swoją nieciekawą sytuację?
  • 17:50 Na papierze obie drużyny wyglądają naprawdę imponująco, ale póki co nie przekłada się to na osiągane wyniki.
  • 17:54 "Sen o Warszawie" rozbrzmiewa na Łazienkowskiej.
  • 17:56 W drużynie Lechii aż czterech byłych graczy "Wojskowych" - Kuciak, Wawrzyniak, Łukasik i Wolski.
  • 17:57 Zawodnicy wychodzą na boisko.
  • 17:57 Arbitrem spotkania jest Daniel Stefański.
  • 17:58 Przywitanie zawodników obu drużyn.
  • 17:58 Losowanie z udziałem kapitanów - Wawrzyniaka i Malarza.
  • 18:00 Mecz odbędzie się z użyciem systemu VAR.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Zaczyna Lechia!
  • 1. min Bardzo ładne podanie dostał Niezgoda i tylko przytomne wyjście z bramki Kuciaka uratowało gości.
  • 2. min Rozgrywają piłkę legioniści.
  • 3. min Ostry faul przy linii bocznej.
  • 3. min Żółtą kartkę otrzymuje Daniel Łukasik
  • 4. min Ostro zaatakowany Mączyński.
  • 5. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Kucharczyk.
  • 7. min Legioniści domagali się podyktowania faulu po starciu Guilherme z Łukasikiem, ale sędzia widział to inaczej niż oni.
  • 8. min Mączyński chciał dać okazję do wykazania się Kuciakowi, ale jego strzał z dystansu został zablokowany.
  • 8. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jarosław Niezgoda
  • 9. min Świetnie rozpoczyna to spotkanie Legia!
  • 9. min Kucharczyk dostał prostopadłe podanie od Guilherme, jego uderzenie odbił Kuciak, ale przy dobitce z najbliższej odległości Niezgody był bezradny!
  • 11. min Arbiter odgwizdał spalonego Niezgody.
  • 11. min Dostał swoją szansę Niezgoda i jak na razie świetnie ją wykorzystuje.
  • 12. min Milosz świetnie minął Hlouszka, lecz Pazdan wybił piłkę z pola karnego.
  • 12. min Dobra akcja Lewandowskiego, w ostatniej chwili piłkę wybił Broź na rzut rożny.
  • 13. min Strzelał głową F. Paixao, ale lekko i niecelnie.
  • 14. min Znów na spalonym Niezgoda, musi się pilnować 22-letni snajper.
  • 15. min Świetna interwencja Malarza! Musiał wykazać się przy strzale z dystansu.
  • 16. min To była niezła próba F. Paixao.
  • 16. min Malarz piąstkuje piłkę po rzucie rożnym.
  • 17. min Kapitalne podanie Guilherme mogło wyprowadzić Mączyńskiego na pozycję sam na sam.
  • 17. min W ostatniej chwili obrońca przeciął lot piłki.
  • 17. min Dobre tempo pierwszych minut spotkania.
  • 17. min Fatalnie rozprowadził kontratak Wolski.
  • 17. min W akcji czterech na trzech podał wprost do rywala.
  • 18. min Powtórki pokazują, że Legii chyba należał się rzut karny po rzucie rożnym sprzed kilku minut.
  • 19. min Strzał Jodłowca trafił w rękę Augustyna, choć ten nie zrobił ku niej ruchu. Mocno kontrowersyjna sytuacja.
  • 20. min Niezgoda!
  • 20. min W sytuacji sam na sam broni jego strzał Kuciak.
  • 22. min Długo rozgrywała piłkę Lechia, w końcu słabo z dystansu strzelił jeden z pomocników.
  • 22. min Na trybunach piłkarze, którzy nie mogą dziś zagrać m.in. Jędrzejczyk, Czerwiński, Radović, Nagy. Można ujrzeć też byłego legionistę Marka Saganowskiego.
  • 23. min Zamieszanie w polu karnym gospodarzy.
  • 23. min Po dograniu Wolskiego piłka odbiła się od Pazdana, a po rykoszecie skutecznie interweniował Malarz, który złapał piłkę w ręce.
  • 24. min Kolejna szansa Niezgody!
  • 24. min I znów górą Kuciak!!!
  • 24. min Co za forma bramkarza Lechii.
  • 25. min Niezgoda mógł skompletować już hat-tricka.
  • 26. min Świetny powrót Kucharczyka. W ładnym stylu powstrzymał Milosza.
  • 27. min Faul Łukasika na Guilherme. Musi pilnować się pomocnik Lechii, ma już na koncie kartkę.
  • 28. min Jodłowiec faulem zatrzymał kontratak Lechii.
  • 28. min Żółtą kartkę otrzymuje Tomasz Jodłowiec
  • 29. min Wolski szukał w polu karnym Paixao, ale czujny jest Astiz.
  • 29. min Akcja toczy się pod bramką Malarza.
  • 30. min Kucharczyk blokuje dośrodkowanie Milosza, rzut rożny dla Lechii.
  • 30. min Nabiegają się za sobą Milosz z Kucharczykiem - jeden i drugi chętnie włączają się w akcje ofensywne.
  • 31. min Sędzia upomina Wolskiego.
  • 32. min Malarz łapie dośrodkowanie Lewandowskiego z lewej strony.
  • 35. min Lechia dłużej utrzymuje się przy piłce, lecz nie umie przedostać się w okolice pola karnego.
  • 35. min Arbiter odgwizdał spalonego M. Paixao.
  • 35. min Nie miał racji arbiter - Paixao stał w linii z Pazdanem.
  • 36. min Żółtą kartkę otrzymuje Inaki Astiz
  • 36. min To kara za spóźniony wślizg w nogi M. Paixao.
  • 37. min Strzał Lewandowskiego zablokowany, ale ma Lechia rzut rożny.
  • 37. min Od dawna nie umie wyjść z własnej połowy Legia.
  • 38. min Arbiter upomina piłkarzy walczących o pozycję w polu karnym.
  • 38. min Piłka w bramce, lecz gola nie ma.
  • 38. min Malarz był atakowany nieprzepisowo.
  • 39. min Faul Guilherme na Wawrzyniaku.
  • 40. min Obraz gry wygląda tak, jakby mecz zbliżał się ku końcowi, a Legia była zadowolona z rezultatu.
  • 40. min Czy to nie za wcześnie na bronienie wyniku?
  • 42. min Lewandowski walczy z Broziem - wywalczył aut w okolicach "szesnastki" rywala.
  • 43. min Legia gra skutecznie w odbiorze, lecz traci piłkę nim wymieni choćby trzy-cztery celne podania.
  • 44. min Hlouszek zatrzymał Milosza wślizgiem.
  • 44. min Aut dla Lechii.
  • 45. min Leży na boisku Mączyński.
  • 45. min Nie wygląda dobrze jego rekacja.
  • 46. min Mączyński zwija się z bólu po tym, jak trafił go wślizgiem... Broź.
  • 47. min Reakcja reprezentanta Polski wskazuje na to, że odczuwa straszny ból.
  • 47. min Oby nie była to poważna kontuzja.
  • 47. min Schodzi z boiska wyraźnie utykając. Praktycznie nie umie stanąć na prawej nodze Mączyński.
  • 18:48 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:49 Oglądamy całkiem przyzwoite spotkanie w którym wszystko jeszcze jest możliwe.
  • 18:49 Trzy znakomite sytuacje miał Niezgoda, z których wykorzystał jedną. Lechia ma optyczną przewagę, lecz nie umie przełożyć jej na stwarzane sytuacje.
  • 19:03 Zawodnicy wracają na boisko.
  • 19:03 Na trybunach m.in. Kiko Ramirez, trener Wisły Kraków.
  • 19:04 "Biała Gwiazda" to następny ligowy rywal Legii.
  • 19:05 Krzysztof Mączyński pozostaje na boisku, więc całe szczęście uraz nie okazał się poważny.
  • 46. min Schodzi z boiska Jakub Wawrzyniak , a za niego wchodzi Joao Nunes
  • 19:06 Mamy za to zmianę w drużynie Lechii i to wymuszoną właśnie kontuzją.
  • 47. min Rzut wolny dla Lechii przed polem karnym rywala,
  • 47. min Zbyt wysoka wrzutka Wolskiego.
  • 49. min Hamalainen źle przyjął sobie piłkę, czym zniweczył dobrze zapowiadający się kontratak.
  • 50. min Hlouszek zablokował dośrodkowanie Paixao.
  • 52. min Ładne podanie dostał Hamalainen od Jodłowca i wywalczył rzut rożny.
  • 52. min Co za błąd Guilherme!
  • 53. min Podał piłkę do tyłu, a... Marco Paixao wyszedł na dogodną sytuację.
  • 53. min Przy pomocy szczęścia minął Brozia, ale nie dał rady pokonać Malarza.
  • 53. min Bramkarz Legii kolejny raz jest jej bohaterem.
  • 53. min Mocne zderzenie Sławczewa z Guilherme.
  • 54. min Żółtą kartkę otrzymuje Duszan Kuciak
  • 54. min Nie spodobały się sędziemu żywiołowe pretensje Kuciaka.
  • 56. min Rykoszet po strzale Flavio, piłka wyślizgnęła się Malarzowi z rąk - Lechia ma korner.
  • 58. min Hildeberto przygotowywany do wejścia na boisko. Vuković przekazuje zawodnikowi ostatnie wskazówki.
  • 58. min Niezgoda wchodzi pomiędzy obrońców, zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.
  • 60. min Trochę poniosło Augustyna. Strzał z ponad 30 metrów nie miał większych szans powodzenia, do tego jego wykonanie było fatalne.
  • 60. min Schodzi z boiska Kasper Hämäläinen, a za niego wchodzi Hildeberto José Morgado Pereira
  • 61. min Guilherme wpadł w pole karne. Rzut rożny to wszystko co zdołał wywalczyć.
  • 62. min Lechii brakuje błysku. Być może ma to związek z absencją kontuzjowanych Peszko i Haraslina, którzy potrafili popisać się nieszablonowym zagraniem.
  • 63. min Schodzi z boiska Mateusz Lewandowski , a za niego wchodzi Jo?o Pedro Abreu De Oliveira
  • 64. min Pierwsza akcja Oliveiry, powstrzymał go Broź.
  • 64. min Ładne podanie Sławczewa! Podcinka w pole karne odnalazła Paixao, który próbował przelobować Malarza, lecz był w trudnej sytuacji.
  • 64. min Sędzia dodatkowo odgwizdał faul Portugalczyka na bramkarzu.
  • 66. min Hlouszek sfaulował M. Paixao tuż przed linią pola karnego.
  • 66. min Szukał faulu napastnik Lechii.
  • 66. min Delikatne dośrodkowanie Wolskiego wybija Mączyński.
  • 67. min Obraz gry podobny jak w pierwszej połowie - Lechia dłużej utrzymuje się przy piłce, ale jeśli strzela to zazwyczaj z trudnych pozycji.
  • 68. min Faul Mączyńskiego na Sławczewie.
  • 69. min I znów kolejna fantastyczna interwencja Malarza!
  • 69. min Tym razem po dośrodkowaniu Wolskiego z rzutu wolnego uderzał Flavio Paixao.
  • 69. min Jego uderzenie z woleja było niezbyt silne.
  • 69. min Schodzi z boiska Krzysztof Mączyński, a za niego wchodzi Thibault Moulin
  • 71. min Nunes strzela z dystansu, znów piłka ląduje w rękach Malarza.
  • 74. min Chaos na boisku.
  • 74. min Żadna z drużyn nie potrafi wymienić kilku dokładnych podań z rzędu.
  • 77. min Faul Flavio na Broziu.
  • 77. min Zdziwiony jest Portugalczyk.
  • 79. min Żółtą kartkę otrzymuje Hildeberto José Morgado Pereira
  • 82. min Świetna akcja Wolskiego!
  • 82. min Minął dwóch graczy dryblingiem i oddał płaski strzał na bramkę Malarza.
  • 82. min Pomylił się nieznacznie.
  • 83. min Schodzi z boiska Costa Marques Guilherme, a za niego wchodzi Michał Kopczyński
  • 85. min Broni się Legia zaciekle, lecz praktycznie nie wychodzi z własnej połowy.
  • 86. min Schodzi z boiska Daniel Łukasik , a za niego wchodzi Milosz Krasić
  • 86. min To ostatnia zmiana w tym spotkaniu.
  • 87. min Wreszcie dobra akcja Legii!
  • 87. min Kopczyński świetnym podaniem wypuścił Kucharczyka, ten dośrodkował wprost na głowę Moulina i Kuciak musiał się nieźle nagimnastykować, by obronić uderzenie Francuza.
  • 90. min Świetnie przyspieszył Kucharczyk i przewrócił się, gdy mijał Augustyna.
  • 90. min Teraz nie może uwierzyć, że sędzia nie odgwizdał faulu.
  • 90. min Złe dośrodkowanie Krasicia. Od bramki zacznie Malarz.
  • 90. min Trzy minuty nadziei Lechii.
  • 91. min Piłkę z rzutu wolnego dośrodkowywał... Kuciak.
  • 91. min Uczynił to całkiem nieźle, ale po zgraniu piłki głową przez Nalepę dopadł do niej Malarz.
  • 92. min Bramkarz Legii zdecydowanie zasłużył na miano zawodnika spotkania. O ile oczywiście "Wojskowi" dociągną zwycięstwo do końca.
  • 93. min Jest faul pod polem karnym, lecz jest to pole karne Lechii.
  • 19:54 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:54 Legia odnosi wymęczone zwycięstwo!
  • 19:54 To ogromnie ważne trzy punkty!
  • 19:59 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne. Dobranoc!