Legia Warszawa - Korona Kielce - Wyniki na żywo w Interia.pl - 33 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

Legia Warszawa - Korona Kielce

Ekstraklasa 33. kolejka 27.04.2018 20:30
Stadion Miejski Legii Warszawa im. Piłsudskiego (Warszawa)

• (64') M. Możdżeń M. Cebula
  • 20:10 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 33. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Korona Kielce.
  • 20:11 Dla Legii to ostatni sprawdzian przed finałem Pucharu Polski.
  • 20:11 Rywal Legii w finale, Arka Gdynia, dziś przegrała w kompromitującym stylu 1-5 z Piastem Gliwice.
  • 20:13 Dzisiejsza wygrana spowoduje, że Legia - przynajmniej przez kilkanaście godzin - będzie liderem tabeli.
  • 20:22 Korona zajmuje szóste miejsce w tabeli, wygrana może dać jej awans o jedno "oczko".
  • 20:27 Wychodzą na boisko zawodnicy.
  • 20:28 Sędzią meczu Piotr Lasyk.
  • 20:28 Sędzią VAR Daniel Stefański.
  • 20:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Zaczęła Legia.
  • 1. min Nieporozumienie w ataku Hlouszka i Pasquato.
  • 2. min Kaczarawa próbował prostopadłego zadania do Możdżenia, ale zagrał zbyt mocno.
  • 3. min Kolejny błąd Hlouszka, uciekła mu piłka po podaniu Szymańskiego.
  • 4. min Faulowany Veszović na połowie Korony.
  • 5. min Nieudany kontratak Korony.
  • 5. min Trzecie kolejne niedokładne podanie Remy'ego, bardzo chaotycznie wszedł w to spotkanie.
  • 6. min Ładny strzał Janjicia sprzed pola karnego, ale świetna parada Malarza.
  • 6. min Źle przyjął piłkę w polu karnym Kaczarawa. Gdyby zrobił to dobrze, wyszedłby na czystą pozycję.
  • 7. min Arbiter odgwizdał spalonego Kaczarawy.
  • 8. min Niezgoda niecelnie do Hloszuka. Na razie wymienienie czterech celnych podań graniczy z cudem.
  • 10. min Ładna próba Szymańskiego, ale jego podanie było zbyt mocne.
  • 11. min Astiz wybił dośrodkowanie w pole karne.
  • 13. min Dobre dośrodkowanie w pole karne, ale ani Kaczarawa, ani Soriano nie doszli do piłki.
  • 13. min Faul Astiza na rywalu.
  • 15. min Faulowany Hlouszek przez Kosakiewicza.
  • 15. min Veszović zbyt głęboko dośrodkował, ale Niezgoda uratował piłkę.
  • 15. min Walkę o nią przegrał jednak Szymański.
  • 16. min Rymaniak świetnie zablokował strzał Niezgody.
  • 16. min Astiz trafia w słupek!!!
  • 16. min Ależ był blisko po dośrodkowaniu Szymańskiego z rzutu rożnego.
  • 18. min Pospieszył się z tym podaniem zawodnik Korony, strata.
  • 19. min Kombinacyjna akcja Legii.
  • 19. min Arbiter odgwizdał spalonego Niezgody.
  • 20. min Faul Remy'ego na Janjiciu.
  • 21. min Arbiter odgwizdał spalonego Kosakiewicza.
  • 23. min Pasquato zatrzymał piłkę ręką.
  • 23. min Wrzutka Kosakiewicza z rzutu wolnego. Będzie korner.
  • 24. min Sytuacyjny strzał Gardawskiego. Był bliski trafienia w chorągiewkę w narożniku.
  • 25. min Żółtą kartkę otrzymuje Oliver Petrak
  • 26. min Kombinacyjna akcja Legii, niezbyt udana.
  • 27. min Teraz świetnie Veszović ograł rywala na prawej stronie i wywalczył korner.
  • 30. min Kontratak Legii.
  • 30. min Zbyt mocne dośrodkowanie Szymańskiego pada łupem Alomerovicia.
  • 32. min Pazdan świetnie odebrał piłkę Kaczarawie.
  • 32. min Żółtą kartkę otrzymuje Bartosz Rymaniak
  • 32. min Sfaulował wychodzącego na dobrą pozycję Niezgodę.
  • 33. min Mocne dośrodkowanie Pasquato, wybite przez obrońców.
  • 35. min Świetna parada Alomerovicia po uderzeniu Szymańskiego.
  • 36. min Możdżeń wybuchł śmiechem po ewidentnej symulacji Philippsa.
  • 37. min Nie trafił go Możdżeń, tymczasem Philipps zwijał się z bólu jakby trafiony przez Pudzianowskiego.
  • 38. min Kovaczević w ostatniej chwili zabrał piłkę Niezgodzie.
  • 41. min Koncertowa akcja Szymańskiego z Niezgodą!
  • 41. min Wyłożył Niezgodzie piłkę do pustej bramki rozgrywający Legii.
  • 42. min Anulowany gol!
  • 43. min Szymański był na spalonym po podaniu Niezgody!
  • 43. min Ładne podanie Kosakiewicza do Kaczarawy, ale gola nie ma!
  • 44. min Alomerović broni strzał Pasquato.
  • 21:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:17 Legia mogła prowadzić, ale system VAR wychwycił minimalnego spalonego Szymańskiego.
  • 21:32 Wracają na boisko zawodnicy obu drużyn.
  • 46. min Zaczyna Korona.
  • 48. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Sebastian Szymański
  • 48. min Piękny gol Szymańskiego!
  • 48. min Kapitalny strzał z lewej nogi z 20 metrów.
  • 51. min Mocny pressing Korony.
  • 52. min Faul Hamalainena na Kosakiewiczu.
  • 53. min Żółtą kartkę otrzymuje Inaki Astiz
  • 56. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jarosław Niezgoda
  • 57. min Szymański wypuścił prawą stroną Veszovicia, ten dośrodkował do Hamalainena.
  • 57. min Uderzenie Fina wybronił Alomerović, ale Niezgoda dobił piłkę do bramki.
  • 60. min Schodzi z boiska Elia Soriano , a za niego wchodzi Jacek Kiełb
  • 60. min Schodzi z boiska Oliver Petrak , a za niego wchodzi Goran Cvijanović
  • 60. min Korona zmarnowała sytuację trzech na bramkarza!
  • 61. min Fatalnie Kaczarawa strzelił prosto w nogi Malarza.
  • 62. min Faul Niezgody w ofensywie.
  • 64. min Schodzi z boiska Mateusz Możdżeń , a za niego wchodzi Marcin Cebula
  • 66. min Kaczarawa wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem i... uciekła mu piłka.
  • 68. min Schodzi z boiska Cristian Pasquato, a za niego wchodzi Ribeiro Dias Cafu
  • 69. min Schodzi z boiska Kasper Hämäläinen, a za niego wchodzi Miroslav Radović
  • 71. min Ładna akcja Legii, ale zabrakło ostatniego podania.
  • 73. min Arbiter odgwizdał spalonego Gardawskiego.
  • 75. min Cvijanović próbował przelobować Malarza, ale bez powodzenia.
  • 76. min Cafu minął dwóch rywali i miał przed sobą pustą bramkę. Został jednak sfaulowany nim oddał strzał.
  • 76. min Rzut karny dla Legii.
  • 77. min Sędzia sprawdza raz jeszcze sytuację w systemie VAR.
  • 78. min Czerwoną kartkę otrzymuje Ken Kallaste
  • 78. min Kallaste zatrzymał stuprocentową okazję, więc wylatuje z boiska.
  • 79. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Miroslav Radović
  • 79. min Pewny strzał Radovicia w górny róg bramki.
  • 80. min Schodzi z boiska Jarosław Niezgoda, a za niego wchodzi Michał Kucharczyk
  • 82. min Rozgrywa spokojnie piłkę Legia.
  • 83. min Faulowany Radović. ale znacznie bardziej ucierpiał Kosakiewicz.
  • 85. min Astiz wygarnął piłkę Kaczarawie, sędzia uznał, że bez faulu.
  • 88. min Niedokładne podanie Veszovicia w poprzek boiska, ale szczęśliwie bez konsekwencji
  • 88. min Faulowany Hlouszek
  • 89. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Goran Cvijanović
  • 90. min Cvijanović pokazał klasę mocnym strzałem z "16"