Legia Warszawa - Korona Kielce - Wyniki na żywo w Interia.pl - 2 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

Legia Warszawa - Korona Kielce

Ekstraklasa 2. kolejka 22.07.2017 20:30
Stadion Miejski Legii Warszawa im. Piłsudskiego (Warszawa)

• 20:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Ostra walka od pierwszej sekundy
  • 2. min Goście nastawieni na bitwę
  • 2. min Rzut rożny dla Korony
  • 3. min Piłka w rękach Malarza, nic nie wyszło z tej akcji Korony
  • 4. min Faulował Czerwinski na połowie Korony
  • 4. min Faulowany Kosakiewicz przez Moulina na połowie Legii
  • 6. min Rzut rożny dla Legii
  • 7. min Zderzyli się w polu karnym Kopczyński i Aankour, ale już w porządku z nimi
  • 8. min Rzut rożny dla Legii
  • 8. min Legia atakuje
  • 10. min Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Korony, ale za mocna, by ktoś mógł oddać strzał
  • 10. min Szybkie wyjscie Korony i dośrodkowanie Kosakiewicza, ale Pazdan wybija pilkę na róg
  • 10. min Rzut rożny dla Korony
  • 11. min Kovaczević myli się o centymetry, głowkując po rzucie rożnym!
  • 11. min Wielkie szczęście Legii
  • 13. min Rzut rożny dla Legii po zablokowanym strzale Sadiku
  • 16. min Kolejne ostrzeżenie dla Legii! Możdżeń huknął zza pola karnego tuz obok bramki gospodarzy!
  • 17. min Rymaniak zdjął piłkę z głowy Szymańskiego!
  • 17. min Moulin uderzył mocno z 25 metrów nad bramką Korony
  • 20. min Korona jak na razie bez respektu dla mistrza Polski
  • 21. min Pazdan faulował przy linii bocznej. Wścieka się legionista, bo uważa, że on był wczesniej faulowany
  • 23. min Faulowany w strefie środkowej Szymański
  • 26. min Rzut rożny dla Legii po szarży Hlouszka lewą stroną
  • 27. min Faul Hlouszka przerwał kontrę Korony
  • 29. min Sadiku marnuje znakomitą okazję!
  • 30. min Po pięknym podaniu Nagy'a Sadiku główkował zbyt słabo, wprost w ręce Alomerovicia!
  • 32. min Nagy faulował Rymaniaka przy linii bocznej
  • 33. min Szymański przegrywa pojedynek z Alomeroviciem!
  • 33. min Świetnie podawał Szymańskiemu Hamalainen, ale ten zmarnował znakomitą okazję
  • 34. min Jukić strzela z dystansu obok bramki Legii
  • 37. min Szybka kontra Legii, ale Rymaniak ubiegł Sadiku i wybił piłkę
  • 38. min Rzut rożny dla Legii
  • 38. min Obrońcy Korony wybijają pilkę z pola karnego
  • 41. min Na stadionie Legii wciąż chóralny doping, ale fani nadal nie mogą się cieszyć z bramki dla gospodarzy
  • 42. min Nagy wpadł w pole karne Korony i upadł po starciu z obrońcą Korony, ale sędzia nie dopatrzył się faulu
  • 42. min Rzut rożny dla Legii
  • 43. min Zamykający akcję Hlouszek uderzył tuż nad bramką Alomerovicia!
  • 46. min Sędzia doliczył minutę
  • 21:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Oba zespoły bez zmian po przerwie
  • 47. min Czerwiński faulował Górskiego 25 m od bramki Legii
  • 48. min Możdżeń uderzył w mur, poprawił też w rywala!
  • 48. min Znakomite podanie prostopadłe Kopczyńskiego do Szymańskiego, ale temu uciekła piłka przy próbie przyjecia!
  • 49. min Rzut rożny dla Korony
  • 52. min Hamalainen próbował uruchomić Nagy'a prostopadłym podaniem, ale podał trochę zbyt mocno
  • 53. min Górski główkuje nad bramką Legii po dośrodkowaniu Rymaniaka z prawej strony
  • 56. min Jukić uderzał z woleja z kilkunastu metrów, ale został zablokowany
  • 57. min Aankour chciał ograć dwóch legionistów na lewym skrzydle, ale został powstrzymany
  • 57. min Schodzi z boiska Sebastian Szymański, a za niego wchodzi Costa Marques Guilherme
  • 58. min Arbiter odgwizdał spalonego Aanhkoura po kontrze, wyprowadzonej przez Kovaczevicia
  • 59. min Alomerović daleko poza polem karnym, wybija piłkę na aut
  • 60. min Faul Moulina na Możdżeniu 30 m od bramki Legii
  • 62. min W strzałach 9-7 wygrywa Korona, ale w celnych 2-0 dla Legii
  • 63. min Korona w natarciu, ostatnie minuty należą do gości
  • 63. min Korona marnuje dwie setki!
  • 64. min Najpierw Malarz zatrzymał Aankoura, a potem Górskiego!
  • 64. min Aankour z dystansu obok bramki Legii!
  • 64. min Alomerović broni strzał z bliska Guilherme! Ale odpowiedź Legii!
  • 65. min Schodzi z boiska Armando Sadiku, a za niego wchodzi Michał Kucharczyk
  • 66. min Jukić faulował Brozia
  • 67. min Malarz znów w akcji, broni strzał Żubrowskiego!
  • 68. min Schodzi z boiska Nabil Aankour , a za niego wchodzi Marcin Cebula
  • 68. min I znów Malarz ratuje Legię dalekim wybiegiem!
  • 69. min Malarz tym razem zatrzymał Możdżenia
  • 70. min Alomerović broni strzał Brozia po kontrze Legii
  • 71. min Faul Kallaste na Kucharczyku w narożniku boiska
  • 71. min Guilherme ni to strzałem ni dośrodkowaniem omal nie zaskoczył Alomerovicia, ale ten musnął pilkę
  • 72. min Rzut rożny dla Legii
  • 72. min Arbiter odgwizdał spalonego Guilherme
  • 73. min Nagy w nieudanym dośrodkowaniu, piłka minęła linię końcową
  • 74. min Nagy faulował w ataku
  • 74. min Schodzi z boiska Ivan Jukić , a za niego wchodzi Krystian Miś
  • 76. min 15 041 widzów dziś na stadionie Legii
  • 77. min Schodzi z boiska Dominik Nagy, a za niego wchodzi Krzysztof Mączyński
  • 77. min Górski z jakimś urazem nogi na chwilę musiał opuścić boisko
  • 78. min Kucharczyk zaatakował prawą stroną i dośrodkował mocno, ale na głowę obrońcy Korony
  • 79. min Kucharczyk trafia w poprzeczkę!!!
  • 79. min Nie miał szczęścia legionista, po jego pięknej główce piłka uderzyła w poprzeczkę
  • 79. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Michał Kucharczyk
  • 79. min Bramkę wypracował Kasper Hämäläinen
  • 80. min Hamalainen popisał się kapitalnym prostopadłym podaniem, nie pierwszym w tym meczu, a Kucharczyk nie dał szans Alomeroviciowi
  • 81. min Kucharczyk idzie za ciosem, ale Alomerović broni jego mocny płaski strzał!
  • 82. min Schodzi z boiska Jakub Żubrowski , a za niego wchodzi Fabian-Herbert Burdenski
  • 82. min Rzut rożny dla Korony. Goście nie rezygnują
  • 83. min Rzut rożny dla Korony z drugiej strony
  • 84. min BYł strzał, ale nieudany i kolejny korner
  • 84. min Rzut rożny dla Korony
  • 84. min Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Możdżeń
  • 84. min Możdżeń faulował rozpoczynającego kontrę Hamalainena
  • 85. min Kovaczević popełnił błąd, ale sam go naprawił, powstrzymując Mączyńskiego
  • 85. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Łukasz Kosakiewicz
  • 85. min Bramkę wypracował Ken Kallaste
  • 86. min Piękny lobik Kosakiewicza po zgraniu głową Kallaste!
  • 86. min Konsternacja na Legii
  • 87. min Faulowany Broź przy linii bocznej
  • 89. min Nie ustają w dopingu fani Legii, ale drużynie nie idzie
  • 90. min Górski zdenerwowany przewrócił Mączyńskiego, ale kartki nie dostał
  • 91. min Sędzia doliczył cztery minuty
  • 91. min Rzut rożny dla Korony
  • 92. min Możdżeń huknął zza pola karnego z powietrza, ale nad bramką Legii!