Legia Warszawa - Górnik Zabrze - Wyniki na żywo w Interia.pl - 36 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

Legia Warszawa - Górnik Zabrze

Ekstraklasa 36. kolejka 13.05.2018 18:00
Stadion Miejski Legii Warszawa im. Piłsudskiego (Warszawa)

• (83') Dani Suárez D. Liszka
  • 17:47 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 36. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Górnik Zabrze.
  • 17:48 Legia może zapewnić dziś sobie mistrzostwo Polski.
  • 17:50 Wystarczy, że: a) Legia wygra, a Jagiellonia nie wygra lub b) Legia zremisuje, Jagiellonia przegra, a Lech nie wygra.
  • 17:51 Równolegle rozgrywane są cztery inne spotkania, z których relacje na żywo można śledzić w serwisie eurosport.interia.pl
  • 17:53 Kilka niespodzianek w składzie Legii m.in. Broź, Jędrzejczyk, Radović w pierwszym składzie oraz Antolić, Remy i Hlouszek na ławce rezerwowych.
  • 17:55 "Sen o Warszawie" rozbrzmiewa na stadionie przy Łazienkowskiej.
  • 17:57 Mecz poprowadzi sędzia Szymon Marciniak.
  • 17:58 Przywitanie kapitanów Matuszka i Radovicia.
  • 18:00 Rozpocznie Górnik.
  • 18:02 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Pierwsza interwencja Astiza, wybił piłkę w trybuny.
  • 2. min Ładna akcja Górnika.
  • 2. min Kądzior był w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.
  • 3. min Brzydki faul Matuszka na Philippsie, obaj zawodnicy ucierpieli.
  • 4. min W pierwszych minutach częściej przy piłce jest Górnik.
  • 4. min Faul Brozia na Kurzawie.
  • 5. min Kucharczyk wyprowadzał kontratak, ale wybił mu piłkę Wolniewicz.
  • 6. min Arbiter odgwizdał spalonego Kurzawy.
  • 7. min Faulowany Kądzior pod polem karnym rywala, to może być dobra pozycja, by strzału spróbował Kurzawa.
  • 8. min Będzie uderzał, czy uzna, że to zbyt daleka odległość?
  • 8. min Strzelił, ale w mur.
  • 8. min Dobijał natychmiast Żurkowski, ale nie trafił czysto w piłkę i łatwo złapał ją Malarz.
  • 9. min Pazdan uprzedził Urynowicza i jeszcze go nabił, aut dla Legii.
  • 11. min Angulo na spalonym po podaniu Kurzawy. Wychodził na sam na sam z bramkarzem, ale arbiter przerwał akcję.
  • 11. min Powtórki pokazały, że miał rację.
  • 12. min Zbyt mocne podanie Radovicia do Szymańskiego, strata.
  • 13. min Kurzawa minął dwóch zawodników w polu karnym, ale z prawej nogi uderzył bardzo słabo.
  • 13. min Malarz nie miał żadnych problemów z interwencją.
  • 14. min Głębokie dośrodkowanie Radovicia piąstkuje Loska.
  • 15. min Bomba Szymańskiego z rzutu wolnego! Fantastycznie broni Loska.
  • 15. min Idealny strzał Szymańskiego - nad murem, piłka spadła na ziemię tuż przy słupku.
  • 15. min Bramkarz Górnika zdążył jednak z interwencją.
  • 16. min Wyśmienita interwencja Pazdana. Wydawało się, ze Angulo już go minął, ale obrońca Legii dogonił go i wślizgiem wybił piłkę.
  • 18. min Bardzo dobrze Żurkowski w defensywie. Nabił Jędrzejczyka i piłka dla Górnika.
  • 18. min Angulo minął bramkarza i trafił w słupek!
  • 18. min Niesamowite!
  • 19. min Dostał doskonałe podanie z głębi pola, minął Malarza i prawą nogą trafił w słupek.
  • 19. min Strzelał z ostrego kąta, ale nie na tyle, by usprawiedliwiać nim takie pudło.
  • 21. min Zderzenie Kądziora z Szymańskim. Ucierpiał piłkarz Górnika, ale piłka dla Legii.
  • 21. min Faul Koja na Veszoviciu z boku pola karnego.
  • 22. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Sebastian Szymański
  • 22. min Absolutnie genialny strzał Szymańskiego!
  • 23. min Z bardzo ostrego kąta uderzył w dalszy róg, piłka minęła wszystkich zawodników i wpadła do bramki.
  • 24. min Szymański trzy dni temu świętował 19. urodziny, a dziś jego gol może zapewnić Legii mistrzostwo.
  • 26. min Wolniewicz strzelał głową po rzucie rożnym, ale prosto w ręce Malarza.
  • 28. min Dobry przechwyt Suareza, zatrzymał kontratak Radovicia.
  • 29. min Kucharczyk kiepsko rozprowadził kontrę. Dwa razy źle dośrodkował, ale Legia i tak ma rzut rożny.
  • 30. min Kombinacyjnie rozegrany rzut rożny zakończył strzałem Szymański. Loska nie miał z nim problemów.
  • 31. min Kurzawa wrzucił piłkę z autu bezpośrednio w pole karne. Poradzili sobie obrońcy.
  • 33. min Kucharczyk podciął piłkę nad obrońcami. Dotarła do Loski.
  • 34. min Co za interwencja Loski!
  • 34. min Kapitalna parada po strzale Kucharczyka z pięciu metrów.
  • 34. min "Kuchy" był w doskonałej sytuacji po podaniu Szymańskiego.
  • 35. min Żółtą kartkę otrzymuje Marcin Urynowicz
  • 35. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Broź
  • 36. min Zagotowało się na boisku.
  • 37. min Wolniewicz zatrzymał szarżującego Szymańskiego na prawej stronie boiska.
  • 38. min Jeszcze raz dośrodkowywał Szymański, teraz wywalczył rzut rożny.
  • 39. min Strzał Astiza po rykoszecie nie trafia w bramkę. Jeszcze jeden korner.
  • 39. min Znów krótko rozegrany rzut rożny, bez powodzenia.
  • 40. min Loska broni bombę Radovicia!
  • 40. min Rośnie napór Legii
  • 41. min Szymański był blisko wkręcenia piłki do bramki bezpośrednio z rzutu rożnego, ale czujny Loska.
  • 43. min Faul Veszovicia na Koju.
  • 43. min Obaj ucierpieli, sporo ostrych starć na boisku.
  • 44. min Żółtą kartkę otrzymuje Adam Wolniewicz
  • 44. min Szymański przechwycił podanie do Wolniewicza, a ten ratował się faulem.
  • 45. min Żółtą kartkę otrzymuje Chris Philipps
  • 45. min To kara za zagranie ręką.
  • 46. min Zupełnie nieudany strzał Koja.
  • 18:47 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:48 Na początku meczu Górnik miał przewagę, na pustą bramkę nie trafił nawet Angulo.
  • 18:48 Z biegiem czasu rozkręcała się Legia, która po bramce w stu procentach kontrolowała boiskowe wydarzenia.
  • 18:50 Przy obecnych wynikach Legia pozostanie liderem, ale nie zapewni sobie mistrzostwa Polski - Jagiellonia wygrywa bowiem do przerwy z Zagłębiem 1-0.
  • 19:03 Zawodnicy wracają na boisko.
  • 46. min Legia rozgrywa akcję.
  • 47. min Faul Radovicia na Suarezie.
  • 47. min Żółtą kartkę otrzymuje Artur Jędrzejczyk
  • 48. min Wślizg wyprostowaną nogą w Matuszka!
  • 51. min Groźne płaskie dośrodkowanie Brozia, ale nie zamknięte przez nikogo.
  • 53. min Koj w ostatniej chwili wygarnął piłkę Broziowi.
  • 53. min Korner.
  • 54. min Veszović! Co za bomba sprzed pola karnego!
  • 54. min Piłka wylądowała w bocznej siatce.
  • 55. min Kurzawa wywalczył rzut rożny dla Górnika.
  • 57. min Faul Kucharczyka na Suarezie w polu karnym Górnika.
  • 59. min Hajda przygotowany do wejścia na boisko.
  • 60. min Matuszek sprytnie chciał zagrać do Kurzawy, ale stracił piłkę.
  • 60. min Chwilę później Kucharczyk źle wyprowadził kontratak i faulował Suareza.
  • 60. min Schodzi z boiska Marcin Urynowicz , a za niego wchodzi Wojciech Hajda
  • 62. min Szymański doznał jakiegoś urazu, siedzi na ziemi, gra przerwana.
  • 62. min Jest już opatrywany przez sztab medyczny.
  • 63. min Schodzi z boiska Sebastian Szymański, a za niego wchodzi Domagoj Antolić
  • 63. min Boisko opuścił najlepszy dotychczas zawodnik.
  • 65. min Rzut rożny dla Górnika po kolejnej akcji aktywnego Kurzawy.
  • 66. min Angulo doszedł do dośrodkowania Kądziora, ale nie zdołał opanować piłki.
  • 67. min Strzał Radovicia zablokowany.
  • 69. min Kucharczyk nie opanował piłki w polu karnym Górnika.
  • 70. min Arbiter odgwizdał spalonego Kądziora.
  • 70. min Schodzi z boiska Miroslav Radović, a za niego wchodzi Kasper Hämäläinen
  • 72. min Świetna wrzutka Kucharczyka, Hamalainen strzelał wślizgiem, ale ponad bramką.
  • 73. min Schodzi z boiska Szymon Matuszek , a za niego wchodzi Daniel Smuga
  • 76. min Bramka samobójcza! Pechowcem jest Paweł Bochniewicz
  • 76. min Hamalainen przelobował Loskę, do piłki dopadł Bochniewicz, ale wybił ją... do własnej bramki.
  • 77. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Łukasz Broź
  • 78. min Faul i druga żółta kartka dla Brozia!
  • 79. min Schodzi z boiska Ribeiro Dias Cafu, a za niego wchodzi William Remy
  • 81. min Przez ostatnie 10 minut Legia będzie grała w osłabieniu. Jak sobie poradzi?
  • 81. min Malarz broni uderzenie Angulo.
  • 82. min Strzelał głową z sześciu metrów.
  • 83. min Schodzi z boiska Daniel Suárez García Osorio , a za niego wchodzi Daniel Liszka
  • 83. min Ofensywna zmiana w drużynie Górnika.
  • 85. min Koj faulowany przez Kucharczyka.
  • 86. min Hamalainen! Przestrzelił w sytuacji sam na Loskę!
  • 86. min Kapitalną akcję przeprowadził Veszović, który wyłożył piłkę zawodnikowi Legii.
  • 88. min Dobra akcja Jędrzejczyka, ale od bramki zacznie Loska.
  • 91. min Faul Hajdy na Philippsie.
  • 92. min Arbiter odgwizdał spalonego Kucharczyka.
  • 92. min Strzał Kądziora minimalnie niecelny.
  • 94. min Strzelał przewrotką Smuga, ale nogą trafił Veszovicia.
  • 19:54 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:55 Legia jest bliska mistrzostwa Polski!
  • 19:55 Do tytułu wystarczy jej punkt w ostatnim meczu z Lechem w Poznaniu.
  • 19:55 Będzie mistrzem nawet w przypadku porażki i braku wygranej Jagiellonii.
  • 20:04 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!