• (87') S. Sławczew A. Borysiuk
  • (61') P. Małecki Jesús Imaz
  • (78') R. Boguski T. Halilović
  • (84') T. Cywka M. Kolar
  • 20:12 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 22. kolejki Ekstraklasy Lechia Gdańsk - Wisła Kraków.
  • 20:21 Mecz ten będzie debiutem nowego trenera Wisły Joana Carrillo.
  • 20:24 W Lechii debiutują dziś 18-letni Adam Chrzanowski oraz sprowadzony z ligi belgijskiej Filip Mladenović.
  • 20:25 Po raz pierwszy w barwach "Białej Gwiazdy" zagra Nikola Mitrović.
  • 20:28 Zawodnicy obu drużyn wychodzą na boisko.
  • 20:29 Mecz poprzedzi minuta ciszy ku czci Marcina Marchlewskiego, zmarłego kibica Lechii.
  • 20:31 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Lechia dość szybko przejęła piłkę.
  • 2. min Rozpędził się Peszko, minął dwóch rywali, ale wybił mu piłkę wślizgiem Wasilewski.
  • 4. min Bardzo ryzykownie Arsenić. Trafił w Paixao we własnym polu karnym, ale szczęśliwie dla niego piłka opuściła boisko obok bramki.
  • 4. min Wejście nakładką Mladenovicia.
  • 5. min Małecki kąśliwie zagrał wzdłuż bramki, Chrzanowski wybił piłkę na korner.
  • 5. min Wasilewski uderzył głową, ale niecelnie.
  • 6. min Kuciak wyszedł z bramki i wybił piłkę pod nogi rywala.
  • 7. min Na jego szczęście był on zbyt daleko, by uderzać na bramkę.
  • 9. min Zablokowane dośrodkowanie Stolarskiego, Lechia ma rzut rożny.
  • 10. min Boguski stanął przed szansą, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.
  • 10. min Mladenović wrócił za nim i wybił mu piłkę wślizgiem.
  • 11. min Faul na Kuciaku. Przewinił Arsenić.
  • 13. min To mógł być gol dla Lechii!
  • 13. min Peszko dośrodkował z lewej strony, a M. Paixao uderzył głową na bramkę Buchalika.
  • 14. min Bramkarz Wisły zdołał wyłapać piłkę.
  • 15. min Carlitos ładnie zabrał się z piłką i przewrócił się po starciu z Chrzanowskim.
  • 15. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Carlos Daniel Lopez Huesc Carlitos
  • 15. min Nie zatrzymuje się Carlitos!
  • 16. min 16. bramka w sezonie!
  • 16. min Carlitos dostał prostopadłe podanie i przerzucił piłkę nad Kuciakiem.
  • 18. min Peszko chciał szybko odpowiedzieć, ale "nożycami" nie trafił w bramkę rywala.
  • 20. min Korner po akcji Sadloka.
  • 21. min Carlitos próbował "wkręcić" piłkę bezpośrednio z rzutu rożnego, lecz przeniósł ją nad bramką.
  • 22. min Pędził do piłki Sławczew, ale nie utrzymał jej w boisku. Od bramki Buchalik.
  • 23. min Małecki odebrał piłkę Chrzanowskiemu, ale jego dośrodkowanie zablokował Gerson.
  • 26. min Sławczew ucierpiał na starciu z Cywką.
  • 28. min Sporo gry w środku pola w ostatnich minutach.
  • 28. min Sławczew ładnym podaniem uruchomił Paixao.
  • 29. min Ten wpadł w pole karne i zagubił się w dryblingu.
  • 29. min Rzut rożny to wszystko co osiągnęła Lechia.
  • 30. min Mladenović dośrodkował w pole karne, piłka padła łupem bramkarza.
  • 31. min Łukasik wybił piłkę Małeckiemu, korner.
  • 32. min Zamieszanie po dośrodkowaniu Carlitosa. Zablokowany został strzał Arsenicia.
  • 32. min Zagrał ręką Wasilewski.
  • 33. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Sławomir Peszko
  • 33. min Wyrównanie!
  • 33. min Peszko pakuje piłkę do pustej bramki!
  • 34. min Flavio wypuścił prawą stroną Stolarskiego, ten zagrał wzdłuż bramki, a Peszko jedynie dopełnił formalności.
  • 37. min Wisła dość długo rozgrywa piłkę.
  • 38. min Wysoko grają zarówno Kuciak, jak i Buchalik, w odstępie kilkunastu sekund obaj interweniowali poza polem karnym.
  • 41. min Przerwana kontra Wisły.
  • 42. min Z dystansu uderzał jeden z zawodników Wisły, ale zupełnie niecelnie.
  • 45. min Niedokładnie podanie przeszkodziło w konstrukcji akcji Lechii.
  • 21:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:17 Wisła lepiej weszła w mecz, ale po tym jak zdobyła bramkę, to Lechia miała przewagę.
  • 21:34 Zawodnicy wracają na plac gry.
  • 46. min Rzut rożny dla Wisły.
  • 46. min Małecki uderzył tuż nad bramką.
  • 49. min Lechia przygotowuje atak pozycyjny.
  • 51. min Wisła cofnięta na własną połowę, czeka na rywala.
  • 53. min Rzut wolny dla Wisły.
  • 53. min Ciekawie rozegrany, ale Sadlok zbyt nisko dośrodkował.
  • 56. min Llonch ambitnie wrócił za Stolarskim i wybił piłkę w aut.
  • 60. min Niezbyt porywające widowisko w Gdańsku.
  • 60. min Gra długimi momentami toczy się na środku boiska, sporo chaotycznej gry.
  • 60. min Obie drużyny mają problemy, by dłużej utrzymać się przy piłce, zwłaszcza na połowie rywala.
  • 61. min Teraz Peszko postanowił nieco rozruszać publiczność, lecz Buchalik nie miał problemów z jego strzałem./
  • 61. min Schodzi z boiska Patryk Małecki , a za niego wchodzi Jesús Imaz Ballesté
  • 62. min Imaz przedarł się przez defensywę rywala, ale przytomnie wyszedł z bramki Kuciak.
  • 66. min Uciekła piłka Carlitosowi i od bramki rozpocznie Kuciak.
  • 67. min Nieporozumienie w szeregach obronnych Wisły, piłka dla Lechii.
  • 69. min Mladenović uderzył, lecz spudłował.
  • 69. min Boleśnie uderzony piłką Nunes.
  • 70. min Ależ miał szansę Imaz!
  • 71. min Wisła powinna wyjść na prowadzenie.
  • 71. min Po doskonałym, choć przypadkowym, podaniu Cywki stanął oko w oko z Kuciakiem i fatalnie skiksował.
  • 73. min Schodzi z boiska Filip Mladenović, a za niego wchodzi Jo?o Pedro Abreu De Oliveira
  • 74. min Świetnie włączył się w akcję ofensywną Sadlok, lecz znów nikt nie opanował jego dośrodkowania.
  • 76. min 7 915 widzów na stadionie w Gdańsku.
  • 76. min Stolarski jest opatrywany przez medyków.
  • 77. min Schodzi z boiska Paweł Stolarski, a za niego wchodzi Mato Milosz
  • 78. min Schodzi z boiska Rafał Boguski , a za niego wchodzi Tibor Halilović
  • 80. min Cywka przewrócił się przed polem karnym rywala, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.
  • 81. min Arbiter odgwizdał spalonego, choć na sam na sam wychodził Paixao.
  • 81. min Był na minimalnym spalonym Portugalczyk.
  • 83. min Peszko stracił piłkę w dryblingu.
  • 84. min Schodzi z boiska Tomasz Cywka , a za niego wchodzi Marko Kolar
  • 86. min Stracił piłkę Mitrović, drugi raz w ciągu kilku chwil.
  • 87. min Schodzi z boiska Simeon Sławczew, a za niego wchodzi Ariel Borysiuk
  • 87. min Borysiuk po raz trzeci "debiutuje" w Lechii.
  • 89. min Huknął z dystatnsu Joao, niecelnie.
  • 91. min Arbiter odgwizdał spalonego Peszki.
  • 92. min Halilović faulowany przez rywala.
  • 94. min Ostatnia szansa Lechii, rzut wolny z boku boiska.
  • 22:24 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:25 Nie zdecydowali się dośrodkować piłki, a sędzia kończy spotkanie!
  • 22:28 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne. Dobranoc!