Lechia Gdańsk - Lech Poznań - Wyniki na żywo w Interia.pl - 13 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (68') L. Nielsen D. Rakels
  • 20:11 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 13. kolejki Ekstraklasy Lechia Gdańsk - Lech Poznań.
  • 20:12 Mecz ten jest niewątpliwie jednym z dwóch największych hitów tej kolejki, obok pojedynku Wisły Kraków z Legią Warszawa.
  • 20:17 Lech zajmuje w tej chwili trzecie miejsce w ligowej tabeli. W przypadku zwycięstwa i remisu znajdzie się na pozycji lidera.
  • 20:17 Lechia zaś zajmuje dopiero dwunaste miejsce i od początku sezonu gra zdecydowanie poniżej oczekiwań.
  • 20:27 Zawodnicy wychodzą na boisko.
  • 20:27 Przywitanie graczy obu drużyn.
  • 20:27 Sędzią spotkania jest Tomasz Musiał.
  • 20:28 Mecz zostanie rozegrany z użyciem systemu VAR.
  • 20:28 Losowanie - Lech rozpocznie mecz.
  • 20:28 Gajos i Kuciak kapitanami swoich zespołów.
  • 20:28 Sędzią VAR jest Szymon Marciniak.
  • 20:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Pierwszy strzał w tym meczu.
  • 1. min Jevtić strzelił płasko sprzed pola karnego, ale lekkie uderzenie nie sprawiło problemów Kuciakowi.
  • 3. min Druga już wrzutka Kostewycza, od początku wykazuje chęć do gry ofensywnej.
  • 4. min Jevtić wdał się w drybling, od autu zacznie Lechia.
  • 5. min Groźnie!
  • 5. min Kostewycz znów włączył się do akcji, zagrał w pole karne do Szituma. Ten szukał podaniem Gytkjaera, ale Kuciak wyszedł z opresji obronną ręką.
  • 7. min Jakub Wawrzyniak i Sławomir Peszko wspólnie oglądają spotkanie z trybun.
  • 7. min Brak tych dwóch zawodników to poważne osłabienie Lechii.
  • 8. min Trałka powalił Wolskiego w polu karnym, ale sędzia nie zakwalifikował tego zagrania jako przewinienie.
  • 8. min Marco Paixao strzela ponad bramką!
  • 9. min Faul Trałki na F. Paixao.
  • 10. min Żółtą kartkę otrzymuje Darko Jevtić
  • 10. min Zbyt wysoko podniesiona noga pomocnika, nie uderzył nią Sławczewa, choć było blisko.
  • 12. min Kilka pojedynków powietrznych, nie ma łatwo Gytkjaer z Nalepą i Augustynem.
  • 12. min Milosz dośrodkował z problemami, a Janicki bez żadnego kłopotu piłkę z pola karnego wybił.
  • 13. min Wolski szarżował w polu karnym.
  • 13. min Nawinął sobie Janickiego, ale z asekuracją zdążył Kostewycz.
  • 13. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Błażej Augustyn
  • 14. min Wolski dośrodkował z rzutu rożnego, a Augustyn zmieścił piłkę między nogami Putnockyego.
  • 14. min To drugi gol Augustyna w tym sezonie Ekstraklasy.
  • 15. min To pierwszy gol w tym sezonie, który Lech traci po rzucie rożnym.
  • 15. min Szitum dał się zablokować rywalowi.
  • 16. min Łatwo stracił piłkę najpierw Wolski, potem Jevtić.
  • 17. min Dobrze współpracuje Szitum z Kostewyczem na lewej stronie, do tej pory wszystkie ataki Lecha kierują się tą właśnie flanką.
  • 20. min Makuszewski zbyt mocno wypuścił sobie piłkę, a w kolejnej fazie akcji sfaulował rywala.
  • 23. min M. Paixao sfaulowany w środkowej strefie.
  • 24. min Lech rozgrywa piłkę, ale z dala od bramki rywala.
  • 25. min Poślizgnął się Gumny we własnym polu karnym, lecz bez konsekwencji.
  • 27. min Dość brzydko faulowany Lewandowski.
  • 28. min Mario Szitum jest kontuzjowany.
  • 28. min Schodzi z boiska Mario Szitum , a za niego wchodzi Mihai Radut
  • 29. min Paixao wychodził z kontratakiem, ale powstrzymał go obrońca.
  • 30. min Niedobrze dzieje się w drużynie Lecha.
  • 30. min Na boisku leży Makuszewski, który jest opatrywany przez fizjoterapeutów.
  • 31. min Czyżby Lech miał stracić dwóch piłkarzy na przestrzeni trzech minut?
  • 32. min Wygląda na to, że Makuszewski będzie kontynuował grę.
  • 33. min Gumny poradził sobie z Lewandowskim.
  • 33. min Makuszewski w kolejnej szarży. Wywalczył rzut rożny, choć pewnie marzył mu się karny.
  • 34. min Gajos strzela nad bramką Kuciaka.
  • 34. min Kontuzji nabawił się... Janicki i pokazuje, że potrzebna będzie zmiana.
  • 35. min Co za pech "Kolejorza".
  • 35. min Schodzi z boiska Rafał Janicki , a za niego wchodzi Emir Dilaver
  • 35. min Dwie wymuszone zmiany w 35. minut spotkania.
  • 36. min Lech dłużej utrzymuje się przy piłce, lecz nie przekłada się to na stwarzane sytuacje.
  • 37. min Faul na Gytkjaerze.
  • 37. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Maciej Gajos
  • 38. min Radut mocno wbił piłkę z rzutu wolnego, Gajos został nią w zasadzie nastrzelony, ale dla Lecha najważniejsze jest to, że piłka wpadła do bramki!
  • 39. min Wolski ostro zaatakował Gajosa.
  • 42. min Putnocky pewnie chwyta piłkę.
  • 43. min Piękną piłkę dostał Marco Paixao, ale źle ją sobie przyjął.
  • 44. min Gytkjaer porwał się na szaleńczą akcję sam przeciw trójce obrońców.
  • 45. min Nie udało mu się ich przedryblować, ale piłki nie stracił, bo w sukurs przyszedł mu Makuszewski.
  • 46. min F. Paixao poturbowany po starciu z Kostewyczem.
  • 47. min Opuszcza boisko skrzydłowy, ale zapewne tylko na moment.
  • 47. min Było blisko samobójczej bramki Nielsena!
  • 48. min Po dośrodkowaniu z prawej strony piłka odbiła się od niego i wylądowała w rękach Putnocky'ego.
  • 49. min Sędzia Tomasz Musiał korzysta z systemu VAR.
  • 49. min Rzut karny dla Lechii Gdańsk!
  • 49. min Wraca do poprzedniej sytuacji z Nielsenem sędzia i przyznaje Lechii rzut karny!
  • 50. min Uznał, że ten faulował M. Paixao.
  • 50. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Marco Paixao
  • 51. min Gol do szatni!
  • 51. min Oj, będzie szeroko komentowane podyktowanie tego rzutu karnego!
  • 51. min Paixao strzałem tuż przy słupku nie daje szans bramkarzowi.
  • 21:20 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:21 Nie układa się ten mecz Lechowi - przegrywa do przerwy 1-2 i ma na koncie już dwie wymuszone zmiany.
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę
  • 47. min Atak Lecha, ale obrońcy Lechii wybijają piłkę
  • 49. min Niezła akcja "Kolejorza" na lewym skrzydle, ale dośrodkowanie do nikogo
  • 50. min Gytkjaer przed szansą, ale pada na linii pola karnego
  • 51. min Zahaczył go Nalepa i powinien być rzut wolny, ale sędzia nie zareagował
  • 51. min Teraz arbiter pokazuje, że będzie sprawdzał sytuację na wideo
  • 52. min Czerwoną kartkę otrzymuje Michał Nalepa za faul
  • 53. min Gdyby nie faul Nalepy, napastnik Lecha byłby w sytuacji sam na sam
  • 53. min Lech ma rzut wolny z 18 m
  • 54. min Jevtić strzelił w mur, jego dobitka też zablokowana
  • 54. min Rzut rożny dla Lecha
  • 54. min Faulowany Wolski
  • 57. min Gajos nie opanował piłki po podaniu Kostewycza
  • 57. min Kolejorz atakuje
  • 58. min Jevtić strzelił obok bramki
  • 59. min GAJOS!!!
  • 59. min Kapitalnie broni Kuciak
  • 59. min Rzut rożny dla Lecha
  • 60. min Strata Jevticia i kontrę Lechii szybko przerywa faul
  • 63. min Kuciak złapał dośrodkowanie Raduta
  • 63. min Gumny przed szansą!
  • 63. min Dlaczego nie strzelał?!
  • 64. min Rzut rożny dla Lecha po interwencji Nunesa
  • 64. min Kuciak złapał piłkę
  • 65. min Kontra Lechii
  • 66. min Rykoszet!
  • 66. min Niewiele zabrakło...
  • 66. min Rzut rożny dla Lechii
  • 66. min Strzelał Sławczew
  • 67. min Złe dośrodkowanie Wolskiego, ale po chwili podawał już zdecydowanie lepiej
  • 67. min Rzut rożny dla Lechii
  • 67. min Schodzi z boiska Robert Gumny , a za niego wchodzi Deniss Rakels
  • 68. min Schodzi z boiska Lasse Nielsen , a za niego wchodzi Deniss Rakels
  • 68. min Gorąco w polu karnych Lecha!
  • 69. min Rykoszet po strzale Stolarskiego
  • 69. min Rzut rożny dla Lechii
  • 69. min Nunes pudłuje
  • 70. min Żółtą kartkę otrzymuje Mihai Radut za faul
  • 71. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Christian Gytkjaer
  • 71. min Bramkę wypracował: Deniss Rakels
  • 72. min Kontra Lecha, Kuciak daleko wybiegł za pole karne, ale ubiegł go Rakels, dograł piłkę przed bramkę, gdzie do pustej siatki futbolówkę wpakował Gytkjaer
  • 72. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Maciej Makuszewski
  • 73. min Bramkę wypracował: Darko Jevtić
  • 73. min Jevtić dośrodkował, a Makuszewski trafił głową z 5 metrów
  • 74. min Makuszewski nie cieszył się, chcąc okazać szacunek swojemu byłemu klubowi
  • 75. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Mihai Radut
  • 75. min Radut faulował Wolskiego
  • 77. min Bramka samobójcza! Pechowcem jest Emir Dilaver
  • 77. min Bramkę wypracował: Simeon Sławczew
  • 78. min Sławczew dośrodkował, a Dilaver pechowo główkował
  • 78. min Gytkjaer!!!
  • 78. min Zmarnował setkę!
  • 78. min Schodzi z boiska Marco Paixao, a za niego wchodzi Grzegorz Kuświk
  • 80. min Z boiska schodzi obolały Wolski
  • 80. min Schodzi z boiska Rafał Wolski, a za niego wchodzi Milosz Krasić
  • 81. min Wolny dla Lechii spod linii bocznej
  • 81. min Bramkarz Lecha pewnie interweniuje po wrzutce Sławczewa
  • 81. min Rzut rożny dla Lecha
  • 81. min Kuciak złapał piłkę
  • 83. min Jevtić siedzi na murawie. Czy będzie mógł grać dalej?
  • 86. min Lech atakuje
  • 87. min Augustyn sfaulował Gumnego tuż przed linią boczną pola karnego
  • 87. min Krasić zablokował dośrodkowanie Jevticia
  • 87. min Kontra Lechii, ale szybko rozbita
  • 87. min Kolejorz rozgrywa atak pozycyjny
  • 88. min Arbiter odgwizdał spalonego - Rakels
  • 90. min Schodzi z boiska Flavio Paixao, a za niego wchodzi Joao Pedro Abreu De Oliveira
  • 91. min Sędzia doliczył 4 minuty
  • 92. min Lech atakuje, Lechia się broni
  • 93. min Lewandowskiego łapią skurcze
  • 94. min Lewandowski poza murawą
  • 94. min Kontra Lechii
  • 95. min Putnocky wybiega z bramki i łapie piłkę
  • 96. min Makuszewski nie trafił w piłkę po dośrodkowaniu Kostewycza
  • 96. min Lewandowski wrócił, a sędzia doliczył jeszcze 2 minuty
  • 22:28 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:28 Sześć goli, dwie czerwone kartki i zwroty akcji - to był mecz! Lechia Gdańsk dwukrotnie prowadziła, potem przegrywała, ale wyrównała po "samobóju" Emira Dilavera i zremisowała z Lechem Poznań 3-3 w 13. kolejce Ekstraklasy.
  • 22:34 Dziękujemy za wspólne emocje i zapraszamy na kolejne relacje na żywo do Interii!