Lechia Gdańsk - Korona Kielce - Wyniki na żywo w Interia.pl - 14 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (74') G. Cvijanović M. Cebula
  • 17:52 W ostatnim meczu 14. kolejki Lechia mierzy się u siebie z Koroną Kielce.
  • 17:53 Korona Kielce w tym sezonie wciąż nie wygrała żadnego meczu na wyjeździe. Dzisiaj się przełamie?
  • 17:56 Obie drużyny bardzo ofensywnie nastawione na to spotkanie. Zarówno Lechia, jak i Korona zagrają trzema obrońcami.
  • 17:57 Piłkarze wychodzą już na murawę!
  • 17:58 System VAR obecny dzisiaj na stadionie.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 2. min Nieudany przerzut Lechii i piłka dla Korony.
  • 3. min Dobre podanie do Wolskiego od Marco Paixao,ten wpadł w pole karne rywala, ale stracił piłkę.
  • 3. min Rzut rożny dla Lechii.
  • 3. min Dośrodkowanie i futbolówkę wybijają goście.
  • 6. min Strata Lechii w środkowej części boiska. Ruszyła z kontrą Korona, ale podanie do Kosakiewicza było zbyt mocne i futbolówka opuściła boisko.
  • 6. min Dobra okazja gospodarzy!
  • 7. min Wolski dostał świetną piłkę w polu karnym, ale obił tylko słupek bramki.
  • 8. min Kolejne dogranie w pole karne Korony. Za mocną piłkę dostał jednak Flavio Paixao.
  • 10. min Lewandowski złapany na spalonym.
  • 12. min Znakomitą okazję miał Kaczarawa!
  • 13. min Źle interweniował Nunes i piłka spadła pod nogi napastnika Korony. Ten jednak nie zdołał pokonać Kuciaka, który popisał się świetną interwencją.
  • 15. min Odpowiedź gospodarzy. Wolski odegrał piłkę z pola karnego do Łukasika, który uderzał zza "szesnastki", ale futbolówka odbiła się tylko od jednego z rywali.
  • 16. min Rzut rożny dla Lechii.
  • 16. min Krótkie rozegranie i Możdżeń znowu wybija piłkę na rzut rożny.
  • 17. min Kolejne krótkie rozegranie, ale dobrze wybił piłkę piąstkując Gostomski.
  • 19. min Rzut wolny dla Lechii.
  • 19. min Nieudane dośrodkowanie Wolskiego i piłka wybita przez gości.
  • 21. min Kaczarawa złapany na spalonym.
  • 24. min Kosakiewicz próbował przedrzeć się w pole karne i starł się z Wawrzyniakiem w "szesnastce". Sędzia nie wskazał jednak na "wapno".
  • 24. min Kosakiewicz potrzebuje pomocy sztabu medycznego.
  • 24. min Rzut rożny dla Korony.
  • 24. min Dośrodkowanie i wybijają piłkę gospodarze.
  • 26. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Nika Kaczarawa.
  • 27. min Świetne podanie dostał Kaczarawa w pole karne Lechii i tym razem nie dal żadnych szans Kuciakowi.
  • 27. min To pierwszy gol Kaczarawy w tym sezonie.
  • 29. min Asystę zaliczył przy tym trafieniu Żubrowski.
  • 31. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Maciej Gorski.
  • 31. min I mam kolejną bramkę dla gości.
  • 32. min Możdżeń próbował dogrywać piłkę w pole karne. To podanie chciał przeciąć wracający Lewandowski, ale tym samym podał futbolówkę wprost pod nogi Górskiego. Ten natomiast bez problemów wpakował ją do bramki Kuciaka.
  • 33. min Próba mocnego uderzenia przez Flavia Paixao, ale wcześniej sędzia słusznie odgwizdał spalonego.
  • 34. min Lewandowski chyba doznał jakiegoś urazu. Czeka na sztab medyczny.
  • 35. min Schodzi z boiska Mateusz Lewandowski, a za niego wchodzi Jo?o Pedro Abreu De Oliveira.
  • 36. min Żółtą kartkę otrzymuje Rafał Wolski.
  • 36. min Ostry faul Wolskiego w środkowej części boiska.
  • 39. min Możdżeń ruszył lewą stroną i wywalczył rzut rożny.
  • 39. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Bartosz Rymaniak.
  • 40. min Dośrodkowanie w pole karne, piłkę podbił jeden z piłkarzy Korony, a później wbił ją do bramki Rymaniak.
  • 40. min Rzut wolny dla Lechii blisko pola karnego Korony.
  • 42. min Dośrodkowanie Wolskiego, ale wybijają ją kielczanie. Jeszcze próbował ją uderzać jeden z zawodników Lechii, ale znowu tylko odbiła się ona od rywali.
  • 43. min Rzut wolny dla Korony.
  • 44. min Dośrodkowanie w pole karne i wybijają piłkę gospodarze.
  • 44. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Nika Kaczarawa.
  • 45. min Dośrodkowanie Rymaniaka z lewej strony, Kaczarawa minął obrońców i posłał piłkę do bramki.
  • 45. min To już jest pogrom.
  • 18:45 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 18:45 Kibice gwiżdżą na trybunach.
  • 18:46 Lechia jest bezradna, a Korona piekielnie skuteczna.
  • 18:46 Wracamy po krótkiej przerwie. Zostańcie z nami!
  • 46. min Schodzi z boiska Radek Dejmek , a za niego wchodzi Elia Soriano.
  • 46. min Schodzi z boiska Nika Kaczarawa , a za niego wchodzi Elhadji Pape Djibril Diaw.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 47. min Lechia, w przeciwieństwie do Korony, bez zmian na drugą połowę.
  • 48. min Groźna okazja dla Lechii.
  • 48. min Dośrodkowanie w pole karne Koronyi Bartosz Rymaniak byl bliski pokonania własnego bramkarza.
  • 49. min Gostomski w ostatniej chwili dobrze jednak wybił piłkę, którą mógł dobijać wbiegający Nunes.
  • 49. min Korona już w odpowiedzi!
  • 49. min Kallaste mógł strzelić piątego gola, ale dobrze interweniował Augustyn.
  • 50. min Rzut rożny dla Lechii.
  • 50. min Dośrodkowanie w pole karne i wybijają piłkę goście.
  • 51. min Rzut wolny dla gości.
  • 52. min Dośrodkowanie, ale wybijają piłkę piłkarze Lechii.
  • 53. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 54. min Dośrodkowanie i piłka znowu wybita.
  • 56. min Faulowany Możdżeń na połowie Korony.
  • 57. min De Oliveira próbował przedrzeć się w pole karne rywala, ale stracił futbolówkę.
  • 57. min Żółtą kartkę otrzymuje Joao Nunes.
  • 58. min Faulowany Soriano w środkowej części boiska.
  • 58. min Schodzi z boiska Flavio Paixao, a za niego wchodzi Romario Balde.
  • 60. min Soriano walczył w polu karnym Lechii, ale stracił piłkę.
  • 61. min Balde ruszył prawa stroną, ale Kovaczević w ostatniej chwili wybił mu piłkę.
  • 62. min Lechia wciąż bez celnego strzału.
  • 64. min Korona spokojnie rozgrywa akcje.
  • 64. min Kosakiewicz próbował dośrodkować piłkę do Soriano, ale zrobił to niecelnie.
  • 65. min Wrzutka Balde w pole karne Korony, ale pewnie łapie futbolówkę Gostomski.
  • 67. min Balde znowu próbował przedrzeć się w pole karne rywala, ale znowu nie zakończyło się to strzałem na bramkę.
  • 68. min Dośrodkowanie Oliviery, ale pewnie łapie piłkę Gostomski.
  • 68. min Próba Wolskiego z dystansu, ale piłka poszybowała wysoko ponad bramkę.
  • 70. min Cvijanović świetnie podawał do Kallaste, a ten po interwencji Balde upadł w "szesnastce".
  • 71. min Rzut karny dla Korony.
  • 72. min Jakub Żubrowski nie wykorzystał rzutu karnego!
  • 72. min Duszan Kuciak obronił "jedenastkę".
  • 73. min Dobra okazja Lechii, ale sędzia odgwizdał spalonego.
  • 74. min Schodzi z boiska Goran Cvijanović , a za niego wchodzi Marcin Cebula.
  • 75. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Elia Soriano.
  • 75. min Bramkę wypracował‚: Łukasz Kosakiewicz.
  • 76. min Kapitalne dogranie Kosakiewicza w pole karne i Soriano bez problemów pokonuje Kuciaka.
  • 77. min Schodzi z boiska Simeon Sławczew, a za niego wchodzi Patryk Lipski.
  • 77. min Rzut wolny dla Korony blisko pola karnego rywali.
  • 77. min Dośrodkowanie i piłkę wybija Augustyn.
  • 77. min Rzut rożny dla Korony.
  • 78. min Dośrodkowanie i znowu wybijają piłkę gospodarze.
  • 80. min Kolejna próba dośrodkowania Kosakiewicza, ale piłka opuszcza boisko.
  • 81. min Rzut rożny dla Lechii.
  • 81. min Dośrodkowanie i piłka wybita przez gości.
  • 82. min Lechia wciąż bez celnego strzału...
  • 85. min Faulowany Łukasik w środkowej części boiska.
  • 88. min Rzut rożny dla Korony.
  • 88. min Dośrodkowanie i piłka wybita przez Lechię.
  • 90. min Lipski próbował dogrywać piłkę w pole karne do Paixao, ale zrobił to za mocno.
  • 19:48 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 19:48 Korona pierwszy raz wygrywa na wyjeździe i gromi Lechię aż 5-0!
  • 19:49 Gospodarze w tym sezonie wygrali w Gdańsku tylko raz.
  • 19:49 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!