Lech Poznań - Piast Gliwice - Wyniki na żywo w Interia.pl - 3 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (79') P. Dziczek K. Angielski
  • 17:51 Obie drużyny powalczą dzisiaj o pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie Ekstraklasy.
  • 17:51 Zarówno Lech, jak i Piast na koncie maja remis i porażkę.
  • 17:57 Piłkarze wychodzą na murawę!
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min I już dobra okazja dla gości!
  • 2. min Lasse Nielsen popełnił błąd i piłkę przejął Jankowski.
  • 2. min Jankowski podał futbolówkę do Vassiljeva, ale jego strzał z bliskiej odległości wybronił Burić.
  • 4. min Strzał Żiveca zza "szesnastki" i pewnie broni Burić.
  • 8. min Na razie wciąż Lech przy piłce. "Kolejorz" nie może przebić się w pole karne Piasta.
  • 9. min Jankowski dostał piłkę w polu karnym Lecha i zdecydował się na strzał. Jego uderzenie zostało jednak zablokowane.
  • 11. min Żivec przewrócił się w polu karnym Lecha w starciu z Gumnym, ale sędzia nie zdecydował się wskazać na "wapno".
  • 12. min Rzut wolny dla Lecha blisko "szesnastki" Piasta.
  • 12. min Dośrodkowanie Majewskiego i Korun wybija piłkę na rzut rożny.
  • 13. min Kolejne dośrodkowanie Majewskiego i piłka wybita z "szesnastki".
  • 15. min Niedokładne podanie w pole karne Piasta i piłkę przejmują goście.
  • 17. min Korun faulowany w środkowej części boiska przez Majewskiego.
  • 18. min Rzut rożny dla Lecha.
  • 18. min Fatalne dośrodkowanie Majewskiego. Piłka nawet nie dotarła w pole karne Piasta...
  • 19. min Kostewycz uderzał z dystansu, ale jego strzał został zablokowany.
  • 20. min Majewski ruszył w pole karne Piasta i oddał groźny strzał. Piłka przeszła jednak obok bramki.
  • 20. min Rzut rożny dla Lecha.
  • 21. min Dośrodkowanie i piłkę uderzał Jóźwiak. Rusov złapał jednak pewnie futbolówkę.
  • 23. min Żivec uderzał piłkę z pola karnego Lecha, ale posłał ją nad poprzeczkę.
  • 25. min Dośrodkowanie Majewskiego i czujnie wybił piłkę, która zmierzała wprost do Makuszewskiego, jeden z obrońców Piasta.
  • 25. min Strzał Bukaty z dystansu zablokowany.
  • 26. min Nicki Bielle Nielsen faulował Rusova w walce o piłkę.
  • 27. min Vassiljev uderzał groźnie z dystansu i z problemami wybijał piłkę Burić.
  • 30. min Gumny dostał dobra piłkę w polu karnym rywala. Minął obrońców Piasta, ale tuż przed strzałem wybito mu piłkę na rzut rożny.
  • 31. min Dośrodkowanie z rożnego i futbolówka wybita przez rywali.
  • 31. min Przerwa na uzupełnienie płynów dla piłkarzy.
  • 33. min Próba Majewskiego z dystansu zablokowana.
  • 33. min Rzut rożny dla Lecha.
  • 34. min Wrzutka Majewskiego i Lasse Nielsen uderzał piłkę głową. Futbolówka przeszła jednak obok bramki.
  • 38. min Lech na koncie ma tylko jedno celne podanie. Piast na razie trzy.
  • 40. min Rzut karny dla Lecha.
  • 40. min Sedlar wystawił nogę do wbiegającego Jóźwiaka ale ciężko stwierdzić, czy dotknął zawodnika Lecha.
  • 41. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Nicki Bille Nielsen.
  • 41. min Rusov wyczuł napastnika Lecha, ale piłka wpadła do siatki.
  • 44. min Makuszewski faulowany przez Pietrowskiego.
  • 44. min Piłkarz dostał ręką w twarz od biegnącego zawodnika Piasta.
  • 44. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Maciej Makuszewski.
  • 45. min Makuszewski wbiegł z piłką w pole karne i potężnym uderzeniem pokonał Rusova, któremu piłka przeszła po rękach.
  • 48. min Żółtą kartkę otrzymuje Santos Silva Hebert.
  • 18:48 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 18:48 Lech do przerwy prowadzi już 2-0. Za kilka minut wracamy na druga połowę!
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 46. min Obie drużyny bez zmian na drugą połowę.
  • 48. min Makuszewski próbował przedrzeć się w pole karne Piasta, ale dobrze blokował go Pietrowski.
  • 50. min Strzał Makuszewskiego z dystansu zablokowany.
  • 50. min Rzut rożny dla Lecha.
  • 50. min Dośrodkowanie i uderzał Lasse Nielsen. Broni jednak Rusov.
  • 51. min Kapitalne podanie Majewskiego do Nikiego Nielsena, ale ten w znakomitej sytuacji fatalnie skiksował.
  • 51. min Kolejna kapitalna okazja Lecha!
  • 51. min Majewski w sytuacji sam na sam posyła piłkę obok bramki!
  • 55. min Lech na razie cały czas przy piłce.
  • 56. min Kolejna świetna okazja dla Lecha, ale czujnie broni Rusov!
  • 57. min Schodzi z boiska Maciej Jankowski , a za niego wchodzi Josip Bariszić.
  • 58. min Schodzi z boiska Uroš Korun , a za niego wchodzi Aleksander Jagiełło.
  • 58. min Dariusz Wdowczyk podwójną zmianą zareagował na dominację Lecha na początku drugiej połowy.
  • 58. min Dośrodkowanie w pole karne Piasta i wybija piłkę Sedlar.
  • 62. min Rzut wolny dla Piasta blisko "szesnastki" rywala.
  • 63. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Josip Bariszić.
  • 63. min Dośrodkowanie i piłkę głową uderzał Bukata, a ta odbiła się od Bariszicia i wpadła do bramki.
  • 63. min Schodzi z boiska Maciej Makuszewski, a za niego wchodzi Nicklas Baerkroth.
  • 65. min Jóźwiak wpadł w pole karne rywala i oddał groźny strzał!
  • 65. min Piłka poszybowała jednak wysoko ponad bramkę.
  • 67. min Schodzi z boiska Nicki Bille Nielsen, a za niego wchodzi Christian Gytkjaer.
  • 71. min Gytkjaer oddał strzał z dystansu, ale jego uderzenie było zbyt lekkie, żeby zaskoczyć Rusova.
  • 72. min Bariszić próbował dośrodkowywać w pole karne, ale piłkę po rykoszecie złapał Burić.
  • 73. min Gytkjaer dostał dobrą piłkę i wbiegał z nią w pole karne. Dobrze wyszedł jednak Rusov i wybił futbolówkę.
  • 74. min Rzut rożny dla Lecha.
  • 74. min Dośrodkowanie i piłka wybita przez gości.
  • 75. min Przerwa na uzupełnienie płynów.
  • 77. min Schodzi z boiska Kamil Jóźwiak, a za niego wchodzi Mario Szitum.
  • 78. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Christian Gytkjaer.
  • 78. min Pierwszego gola w barwach Lecha zdobył Gytkjaer.
  • 79. min Po dośrodkowaniu w pole karne, Gytkjaer uderzył piłkę i wpakował ją do bramki.
  • 79. min Schodzi z boiska Patryk Dziczek , a za niego wchodzi Karol Angielski.
  • 81. min Rzut rożny dla Piasta.
  • 81. min Dośrodkowanie i piłka po zamieszaniu opuszcza pole karne "Kolejorza".
  • 82. min Jagiełło próbował pokonać Buricia strzałem z główki, ale ten pewnie złapał futbolówkę.
  • 83. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Łukasz Trałka.
  • 84. min Po dośrodkowaniu w pole karne, niepilnowany Trałka przyjął piłkę i pewnym strzałem pokonał Rusova.
  • 85. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Christian Gytkjaer.
  • 86. min Kolejne dośrodkowanie i świetnie znalazł się w polu karnym Gytkjaer!
  • 87. min Lech strzelił dwa gole w zaledwie dwie minuty!
  • 91. min Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.
  • 92. min Szitum groźnie uderzał z "szesnstki", ale świetną interwencją popisał się Rusov.
  • 92. min Kolejna groźna akcja Lecha!
  • 92. min Tym razem Trałka był znowu bliski pokonania Rusova, ale ten po raz kolejny popisał się bardzo dobrą obroną.
  • 94. min Teraz próbował pokonać Rusova Majewski, ale ten znowu odbił piłkę.
  • 19:51 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 19:52 Lech notuje pierwsze zwycięstwo w lidze i pokonuje Piasta aż 5-1. Podopieczni Dariusza Wdowczyka wciąż czekają na wygraną w lidze.
  • 19:52 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!