Lech Poznań - Legia Warszawa - Wyniki na żywo w Interia.pl - 37 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (73') M. Radović A. Hlouszek
  • 17:45 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu, który rozstrzygnie o tytule mistrza Polski!
  • 17:45 W 37. kolejce Ekstraklasy Lech Poznań podejmuje Legię Warszawa.
  • 17:46 Jeżeli Legia zdobędzie choć punkt - zapewni sobie mistrzostwo.
  • 17:46 Tytuł może trafić w ręce warszawiaków nawet w przypadku ich porażki, ale wówczas musi liczyć na to, że Jagiellonia Białystok nie wygra z Wisłą Płock.
  • 17:47 W przypadku porażki Legii i wygranej Jagiellonii - tytuł trafi do zespołu z Białegostoku.
  • 17:47 W drużynie Legii brakuje dziś Michała Pazdana.
  • 17:48 Na ławce usiadł za to wracający po kontuzji Jarosław Niezgoda.
  • 17:57 W drużynie Lecha brakuje pauzującego za kartki Emira Dilavera.
  • 17:58 Sędzia Daniel Stefański wyprowadza zawodników na boisko.
  • 17:59 Przywitanie zawodników obu drużyn.
  • 17:59 "Grobowa atmosfera" głosi wielki transparent na trybunach, ale stadion przy Bułgarskiej wypełniony do ostatniego miejsca.
  • 17:59 Sędzią VAR spotkania Bartosz Frankowski.
  • 18:03 Czekamy na równoległe rozpoczęcie wszystkich spotkań.
  • 18:07 Niecierpliwą się zarówno kibice, jak i piłkarze.
  • 18:08 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Gramy!
  • 1. min Pierwsza akcja Radovicia, wywalczył rzut rożny.
  • 2. min Kucharczyk zablokował wybicie Tomasika.
  • 2. min Radzi sobie jednak Lech.
  • 3. min Trałka niedokładnie do Jóźwiaka, od autu Legia.
  • 3. min Korner dla Lecha.
  • 3. min Piąstkuje piłkę Malarz.
  • 4. min Od autu z lewej strony Jędrzejczyk.
  • 5. min Jóźwiak zablokował dośrodkowanie Veszovicia, od rzutu rożnego zacznie Legia.
  • 5. min Już trzeci korner w tym spotkaniu.
  • 6. min Wybijają piłkę lechici, a ich fani dają upust swoim frustracjom transparentem za bramką Putnocky'ego: "Seryjnie pogrzebane marzenia" - głosi olbrzymi napis.
  • 7. min Prostopadłe podanie Majewskiego do Gytkjaera. Dobrze wyszedł z bramki Malarz i dzięki przyblokowaniu Gytkjaera przez obrońcę złapał piłkę.
  • 9. min Bardzo ładnie odebrał piłkę Jóźwiak Veszoviciowi.
  • 10. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Domagoj Antolić
  • 10. min Fatalny błąd Vujadinovicia!
  • 10. min Podał piłkę prosto pod nogi Radovicia, ten w sytuacji trzech na dwóch podał do Antolicia, który wykorzystał dogodną okazję.
  • 11. min Płaskim strzałem w dalszy róg nie dał szans Putnocky'emu.
  • 12. min Fatalnie w tej sytuacji zachowała się cała defensywa Lecha - największą winę ponosi Vujadinović, ale pozostali gracze po stracie także nie rzucili się do obrony.
  • 14. min Dośrodkowanie Gumnego pada łupem obrońców.
  • 15. min Rzut rożny dla Lecha po kombinacyjnej akcji Tomasika i Jóźwiaka.
  • 16. min Dośrodkowanie Gumnego łapie Malarz, ale już poza boiskiem. Kolejny korner.
  • 17. min I raz jeszcze z narożnika Lech.
  • 18. min Na razie kiepskie dośrodkowania Majewskiego i Jevticia, może tym razem?
  • 19. min Znów piąstkuje Malarz.
  • 19. min Gytkjaer leży w polu karnym po zderzeniu z Radoviciem.
  • 21. min Strzał z dystansu Jevticia broni Malarz.
  • 21. min Vujadinović przed szansą! Przyjął sobie dośrodkowanie na piątym metrze na tyle źle, że obrońca wybił mu piłkę.
  • 21. min Lech ma przewagę po straconej bramce.
  • 22. min Gytkjaer! W boczną siatkę
  • 22. min Znów tylko rzut rożny, wcześniej dośrodkował płasko Trałka, a obrońca minimalnie uprzedził Gytkjaera.
  • 23. min Faul Majewskiego na Jędrzejczyku.
  • 24. min Żółtą kartkę otrzymuje Kamil Jóźwiak
  • 25. min Arbiter odgwizdał spalonego Radovicia.
  • 26. min Dośrodkowanie Jevticia z rzutu rożnego wybija Astiz, na kolejny rzut rożny.
  • 26. min I kolejny, głębokie dośrodkowania Jevticia.
  • 27. min To już 12. rzut rożny dla Lecha!
  • 27. min Na razie po żadnym nie stworzyli zagrożenia.
  • 28. min Faulowany Jóźwiak w okolicach pola karnego Legii.
  • 29. min Strzał głową Trałki niecelny, od bramki Malarz.
  • 29. min Szarża Cafu.
  • 29. min Żółtą kartkę otrzymuje Radosław Majewski
  • 30. min Ukarany za faul na Philippsie
  • 30. min Sprytnie rozegrany rzut rożny, ale Radović był na spalonym.
  • 31. min Legia odżyła po kilkunastu minutach spędzonych w defensywie.
  • 32. min Odzyskał piłkę Gajos i sfaulował go Jędrzejczyk.
  • 33. min Koszmarnie wykonał ten rzut wolny Jevtić, piłka kopnięta prosto w aut bramkowy.
  • 35. min Tymczasem Wisła Płock objęła prowadzenie w meczu z Jagiellonią, co jest świetną informacją dla Legii.
  • 36. min Antolić przejął piłkę po dośrodkowaniu Jevticia z rzutu rożnego.
  • 37. min Kucharczyk zabrał piłkę Janickiemu, ale obrońca szybko się zreflektował.
  • 37. min Spięcie na linii Majewski - Cafu.
  • 38. min Cafu sprytnie z rzutu wolnego do Radovicia, ale ten po raz trzeci jest już dziś na spalonym.
  • 40. min Putnocky wyjściem z bramki uprzedził Cafu.
  • 40. min Po chwili podanie Radovicia do Szymańskiego nieco zbyt mocne.
  • 42. min Lech buduje kolejną akcję.
  • 44. min Malarz świetnie wyszedł z bramki i wyłapał dośrodkowanie Jevticia.
  • 44. min Tymczasem gola w Białymstoku zdobył Runje. 1-1.
  • 18:51 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:52 Legia do przerwy wygrywa po fatalnym błędzie Vujadinovicia.
  • 18:53 W Białymstoku remis, więc w tej sytuacji tytuł trafiłby do Warszawy, drugie miejsce zajęłaby Jaga, trzecie Lech, a czwarte Górnik.
  • 19:11 Zawodnicy wracają na boisko.
  • 19:12 Wszyscy są już gotowi, by rozpocząć drugą część.
  • 45. min Sędzia rozpoczął druga połowę
  • 45. min Pierwsza akcja Lecha.
  • 48. min Szansa dla Lecha!
  • 48. min Zakotłowało się w polu karnym, ale poradzili sobie warszawiacy.
  • 50. min Faul Jędrzejczyka przy linii bocznej.
  • 51. min Zablokowany strzał Jóźwiaka.
  • 51. min Piłka w rękach Malarza.
  • 53. min Legia konstruuje akcję.
  • 53. min Niedokładne dośrodkowanie Szymańskiego.
  • 54. min Jóźwiak nie opanował piłki pod linią końcową.
  • 57. min Faulowany Gumny.
  • 59. min Faul Gajosa na Jędrzejczyku.
  • 60. min Schodzi z boiska Ribeiro Dias Cafu , a za niego wchodzi Kasper Hämäläinen
  • 61. min Schodzi z boiska Kamil Jóźwiak, a za niego wchodzi Maciej Makuszewski
  • 62. min Zmiany w obu ekipach.
  • 63. min Rzut rożny dla Lecha.
  • 63. min Nie ma żadnego pożytku ze swoich rzutów rożnych Lech.
  • 64. min Wyszedł z kontratakiem Kucharczyk i zakończył go strzałem. Putnocky sparował piłkę za bramkę.
  • 65. min Legia ma korner.
  • 66. min Jeszcze jeden strzał Kucharczyka, ale z nieprzygotowanej pozycji.
  • 66. min Zwrot akcji w Białymstoku, Jagiellonia prowadzi 2-1.
  • 66. min Tymczasem Gytkjaer!
  • 67. min Stanął przed najlepszą szansą w tym meczu, ale Malarz górą w bezpośrednim pojedynku!
  • 67. min Astiz wybija piłkę, jeszcze jeden rzut rożny dla Lecha.
  • 67. min Lech domaga się rzutu karnego!
  • 68. min Piłka trafiła w rękę Hamalainena, ale nie wykonał on ruchu w jej kierunku, nie ma "jedenastki".
  • 69. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Michał Kucharczyk
  • 70. min Legia jest już bardzo blisko mistrzostwa!
  • 70. min Szymański wyprowadził kontratak i kapitalnie dojrzał nadbiegającego Kucharczyka.
  • 70. min Ten mocnym, płaskim strzałem w dalszy róg umieszcza piłkę w bramce.
  • 71. min Schodzi z boiska Piotr Tomasik, a za niego wchodzi Tymoteusz Klupś
  • 72. min Schodzi z boiska Miroslav Radović , a za niego wchodzi Cristian Pasquato
  • 73. min Schodzi z boiska Miroslav Radović , a za niego wchodzi Adam Hlouszek
  • 75. min Ładna akcja Klupsia, ale został zatrzymany przez obrońcę.
  • 76. min Faulowany Jędrzejczyk z boku pola karnego.
  • 76. min 27 617 widzów na stadionie w Poznaniu.
  • 77. min Przerwa w spotkaniu, piłkarze schodzą ku ławkom rezerwowym.
  • 78. min Kibice wyrzucili race na boisko.
  • 79. min Zadymione całe pole karne.
  • 82. min Rozgrzewają się legioniści, lechici stoją ze spuszczonymi głowami.
  • 84. min Zawodnicy zeszli do tunelu prowadzącego do szatni.
  • 86. min Ogromna czarna chmura dymu nad boiskiem.
  • 86. min Siły policji na boisku.
  • 87. min Sędzia Stefański konsultuje się z przedstawicielami Ekstraklasy. Nie wiadomo, czy mecz zostanie dziś dokończony.
  • 89. min Mecz zostaje przerwany!
  • 90. min Nie będzie dziś dokończony!
  • 90. min Szok w Poznaniu!
  • 90. min Zapewne Lech zostanie ukarany walkowerem.
  • 90. min Piłkarze Legii świętują w szatni.