Lech Poznań - Arka Gdynia - Wyniki na żywo w Interia.pl - 7 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (71') M. Szwoch S. Kriwiec
  • 15:17 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 7. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań - Arka Gdynia.
  • 15:18 Spotkanie to jest rewanżem za finał Pucharu Polski z ubiegłego sezonu.
  • 15:20 Obie drużyny jak na razie przegrały zaledwie po jednym spotkaniu.
  • 15:21 Mimo to ich pozycje w tabeli różnią się diametralnie - Lech jest na piątej lokacie, zaś Arka dopiero 12.
  • 15:21 Na sześć spotkań zespół Leszka Ojrzyńskiego zremisował aż cztery razy.
  • 15:22 W razie zwycięstwa Lech może zrównać się punktami z liderującym Zagłębiem, które swoje spotkanie zaczyna o godzinie 18.
  • 15:22 Arka zaś może awansować na szóstą pozycję.
  • 15:25 Brak dziś w "Kolejorzu" Łukasza Trałki, który złamał nos.
  • 15:26 Frederik Helstrup debiutuje dziś w polskiej Ekstraklasie.
  • 15:27 Zawodnicy wychodzą na plac gry.
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Pierwsza akcja Arki, od bramki zacznie Putnocky.
  • 2. min Gumny w dobrym stylu powstrzymał Warcholaka.
  • 3. min Szitum zagrywa wzdłuż bramki.
  • 5. min Rozgrywa piłkę Arka, jak na razie Lech nie kwapi się do mocnych ataków.
  • 7. min Jazvić dostał dobre podanie na prawą stronę, lecz dosrodkował prosto no nogę Nielsena.
  • 9. min Spóźniony wślizg Gajosa.
  • 10. min Steinbors wznawia grę.
  • 10. min Powoli rozkręca się spotkanie.
  • 12. min Kostewycz dogrywał z lewej strony, radzą sobie obrońcy Arki.
  • 14. min Dilaver uprzedził Jazvicia. Brakło dokładnego zagrania.
  • 17. min Lech powoli zaczyna spychać Arkę do defensywy.
  • 17. min Łukasz Trałka ogląda spotkanie w towarzystwie Tomasza Kędziory, który latem odszedł z Lecha do Dynama Kijów.
  • 18. min Ryzykowne podanie Majewskiego, ale nie przeciął go Kun.
  • 19. min Żółtą kartkę otrzymuje Adam Marciniak
  • 20. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Maciej Gajos
  • 20. min Bramkę wypracował‚: Radosław Majewski
  • 21. min Majewski dośrodkował z rzutu wolnego, a Gajos strzałem głową zdobywa bramkę!
  • 22. min Uderzał Marciniak, ale był w trudnej sytuacji, więc Putnocky nie miał problemów z obroną.
  • 22. min Żółtą kartkę otrzymuje Lasse Nielsen
  • 22. min Teraz to on zbyt późno zaatakował Marciniaka.
  • 23. min Nieporozumienie Dilavera z Putnockym skutkuje kornerem dla gości.
  • 26. min Steinbors uprzedził Gajosa.
  • 27. min Faul Makuszewskiego na Warcholaku.
  • 29. min Niedokładny przerzut do Zbozienia.
  • 31. min Gajos zwija się z bólu.
  • 31. min To chyba uraz kolana.
  • 32. min Strzelec gola opatrywany przez medyków.
  • 34. min Dwójkowa akcja Kostewycza z Szitumem. Przejął piłkę Zbozień, ale spanikował i wybił ją na aut.
  • 34. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Gytkjaer.
  • 34. min Na razie mało widoczny napastnik Lecha.
  • 36. min Kombinacyjnie próbowali rozegrać akcję Szitum z Majewskim, ale połapał się w tym Marciniak.
  • 36. min Gajos wrócił już na boisku, ale póki co lekko utyka.
  • 37. min Szkoda zbyt mocnego podania Gajosa do Makuszewskiego, gdyż skrzydłowy mógł znaleźć się w dobrej sytuacji.
  • 38. min Zbozień brzydko fauluje Szituma, lecz sędzia zastosował przywilej korzyści.
  • 38. min Żółtą kartkę otrzymuje Damian Zbozień
  • 38. min Arbiter wraca do sytuacji.
  • 40. min Zbyt wysoko podniósł nogę Tetteh.
  • 41. min Nalepa strzelał z rzutu wolnego, piłka odbiła się od muru i Arka ma rzut rożny.
  • 42. min Faulowany Putnocky we własnym polu karnym.
  • 43. min Centra Kostewycza.
  • 43. min Wybija ją szybko Marcjanik.
  • 44. min Bardzo ofensywnie gra dziś Kostewycz, sporo jego pojedynków ze Zbozieniem.
  • 45. min Dużo aktywniejsza lewa strona Lecha od prawej, gdzie gra świeżo powołany do reprezentacji Polski Makuszewski.
  • 45. min Ładne podanie Majewskiego do Gytkjaera, ale wybił mu piłkę Helstrup.
  • 46. min Sędzia wzywa do siebie Gytkjaera z Marciniakiem.
  • 47. min Kostewycz zatrzymał piłkę ręką. Powinien obejrzeć żółtą kartkę, ale jej nie zobaczył.
  • 16:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 16:16 Jak na razie Lech wygrywa zasłużenie, choć spotkanie nie zachwyca.
  • 16:17 Mizernie wygląda gra ofensywna Arki. W drugiej połowie zobaczymy Rafała Siemaszkę?
  • 16:17 58 proc. posiadania piłki po stronie Lecha.
  • 16:18 Obie drużyny oddały po dwa strzały, z czego jeden celny.
  • 16:32 Piłkarze wrócili już na boisko.
  • 47. min Sędzia rozpoczął druga połowę
  • 46. min Długa piłka Dilavera wyłapana przez Steinborsa.
  • 47. min Nalepa uderzył z dystansu. Piłka nieprzyjemnie skozłowała tuż przed Putnockym, ale nie wpadła do bramki.
  • 49. min Ważny przechwyt Tetteha.
  • 51. min Szitum chciał prostopadle zagrać do Gytkjaera, ale zrobił to niedokładnie.
  • 51. min Piłka opuściła boisko.
  • 52. min Fatalna strata stopera Arki nie została wykorzystana.
  • 52. min Majewski powinien zagrać do będącego na czystej pozycji Szituma, ale zwlekał zbyt długo.
  • 53. min W końcu uderzał Kostewycz, ale z ostrego kąta i Steinbors pewnie interweniował.
  • 53. min Strzał Szituma!
  • 54. min Piłka trafiła w spojenie słupka z poprzeczką po uderzeniu z 18. metrów.
  • 54. min Przycisnął rywala "Kolejorz".
  • 55. min Korner dla Lecha.
  • 55. min Kolejne spięcie w polu karnym.
  • 55. min W rolach głównych Nielsen, Gytkjaer oraz Marciniak.
  • 56. min Żółtą kartkę otrzymuje Maciej Gajos
  • 57. min Czerwoną kartkę otrzymuje Maciej Gajos
  • 57. min Bezpośrednia czerwona kartka! Wylatuje z boiska Gajos!
  • 57. min Po konsultacji arbiter wyrzuca Gajosa z boiska.
  • 57. min Brutalnie zaatakował Kuna!
  • 58. min Wszedł wyprostowaną nogą w piszczel Kuna - mógł złamać mu nogę!
  • 58. min Schodzi z boiska Patryk Kun , a za niego wchodzi Grzegorz Piesio
  • 58. min Miejmy nadzieję, że Kunowi nic się nie stało.
  • 58. min Schodzi z boiska Filip Jazvić , a za niego wchodzi Rafal Siemaszko
  • 60. min Faul na Makuszewskim.
  • 62. min Przez pół godziny będzie grała w przewadze Arka. Zdoła odrobić straty?
  • 64. min Nielsen przeciął dośrodkowanie. Rzut rożny dla Arki.
  • 65. min Wygląda na to, że Kunowi nic poważnego się nie stało, gdyż o własnych siłach przemieścił się na ławkę rezerwowych.
  • 66. min Putnocky broni strzał Warcholaka.
  • 67. min Schodzi z boiska Christian Gytkjaer, a za niego wchodzi Nicki Bille Nielsen
  • 67. min Duński napastnik Lecha zmienia innego duńskiego napastnika Lecha.
  • 68. min Piesio strzelał z dystansu, lecz nad poprzeczką.
  • 69. min Arka przycisnęła, ale jakby bez przekonania.
  • 69. min Faul Kostewycza.
  • 70. min Kontratak Lecha.
  • 71. min Makuszewski chciał minąć trzech rywali, ale stracił piłkę.
  • 71. min Ależ ma sił Kostewycz. Raz mu się udaje, raz nie, ale nieustannie biega wzdłuż linii bocznej boiska.
  • 71. min Schodzi z boiska Mateusz Szwoch , a za niego wchodzi Siergiej Kriwiec
  • 72. min Mało widoczny był dziś Szwoch.
  • 72. min Baerkroth lada moment pojawi się na placu gry.
  • 73. min Majewski zagrał długą piłkę, a Zbozień wybił ją na rzut rożny.
  • 73. min Chwila oddechu dla "Kolejorza".
  • 74. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Maciej Makuszewski
  • 74. min 2-0! Lech strzela w osłabieniu.
  • 75. min Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Szituma, lecz jego strzał obronił Steinbors. Po chwili piłka wróciła pod nogi Szituma, który tym razem wycofał piłkę przed pole karne, a Makuszewski mocnym strzałem wewnętrzną częścią stopy zdobywa bramkę.
  • 75. min Schodzi z boiska Maciej Makuszewski, a za niego wchodzi Nicklas Baerkroth
  • 76. min Pożegnał się bramką z tym spotkaniem Makuszewski.
  • 77. min Majewski ma chyba jakiś uraz.
  • 78. min Opuszcza boisko w towarzystwie fizjoterapeutów.
  • 78. min Chwilowo w dziewięciu Lech.
  • 78. min Putnocky z problemami wyłapuje dośrodkowanie Piesia.
  • 80. min Schodzi z boiska Radosław Majewski, a za niego wchodzi Rafał Janicki
  • 81. min 20 574 widzów na stadionie przy Bułgarskiej.
  • 82. min Nieudana wrzutka Zbozienia.
  • 82. min Słabo wygląda gra Arki w przewadze.
  • 82. min Nie mają pomysłu jak "ugryźć" Lecha.
  • 83. min Baerkroth świetnie wyłuskał piłkę na połowie rywala i wywalczył rzut rożny.
  • 83. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Mario Szitum
  • 83. min Niesamowite! Lech podwyższa na 3-0.
  • 83. min Kolejny gol po stałym fragmencie!
  • 84. min Baerkroth dośrodkował, a niekryty przez nikogo Szitum zdobywa bramkę!
  • 87. min Strzał Nalepy z dystansu broni Putnocky.
  • 89. min Kakoko uderza z daleka, zupełnie niecelnie.
  • 92. min Faul na Szitumie.
  • 94. min Niecelne uderzenie rozpaczy Arki.
  • 17:22 Końcowy gwizdek sędziego
  • 17:22 Lech zwycięża, pomimo że 30 minut grał w osłabieniu.
  • 17:23 Nenad Bjelica może być dumny z postawy swoich podopiecznych.
  • 17:24 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!