• (82') L. Trossard E. Zhegrova
  • (54') M. Makuszewski K. Jóźwiak
  • (68') T. Rogne N. Vujadinović
  • (75') D. Jevtić P. Tomczyk
  • 19:50 Zapraszamy na relację na żywo z pierwszego meczu 3. rundy eliminacji Ligi Europejskiej KRC Genk - Lech Poznań!
  • 19:50 "Kolejorz" w poprzedniej rundzie męczył się z Szachciorem Soligorsk. Rewanżowe spotkanie podopieczni Ivana Djurdjevicia wygrali po dogrywce.
  • 19:53 Genk takich problemów nie miał. Dwukrotnie rozgromił luksemburski Fola Esch 5-0 i 4-1.
  • 19:54 Poznaniacy pojechali do Belgii bez trzech zawodników. Portugalczyk Pedro Tiba pauzuje za żółte kartki, a Tymoteusz Klupś i Mihai Radut są kontuzjowani.
  • 19:56 "Genk gra kombinacyjną piłkę, operują głównie krótkimi podaniami, unikają długich podań. Nie boją się pojedynków jeden na jeden. W ofensywie mają dużą siłę rażenia, ale też można znaleźć słabsze strony" - mówił drugi trener "Kolejorza" Marek Bajor.
  • 19:57 Na trybunach spora grupa sympatyków "Kolejorza".
  • 19:58 Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę.
  • 20:00 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min Zgranie piłki przez Gajosa i zablokowany strzał Jevticia z 18 metrów.
  • 3. min Cywka faulowany w środkowej strefie boiska.
  • 4. min Niedokładne dośrodkowanie De Marco. Piłka w rękach Vukovicia.
  • 5. min Gorąco pod bramką Lecha
  • 6. min De Marco uratował "Kolejorza" przed stratą gola!
  • 7. min Pozuelo minął Buricia i sprzed końcowej linii wycofał do Trossarda, który strzelił z kilku metrów. De Marco ofiarnym wślizgiem zablokował strzał!
  • 10. min Szybka akcja Lecha. Gytkjaer nieczysto trafił w piłkę. Szkoda...
  • 11. min Makuszewski nie przebił się prawym skrzydłem.
  • 12. min Groźny strzał N'Dongali z 16 metrów. Na szczęście obok bramki.
  • 15. min Centra Makuszewskiego, ale zamykający akcję z lewej strony Kostewycz poślizgnął się.
  • 16. min Dobra wrzutka Jevticia z wolnego. Gajos przedłużył głową. Gytkjaer sięgnął piłkę wślizgiem, ale nie trafił w bramkę.
  • 17. min N'Dongala na spalonym.
  • 19. min De Marco faulował Maehle.
  • 20. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 21. min Nieudane dośrodkowanie Malinowskiego.
  • 23. min Pozuelo w polu karnym Lecha. Czarował, czarował i w końcu obrońcy zabrali mu piłkę.
  • 24. min Maehle próbował minąć Kostewycza. Gracz Lecha nie dał się nabrać.
  • 25. min Żółtą kartkę otrzymuje Maciej Makuszewski
  • 28. min Samatta padł w polu karnym Lecha, ale nie ma mowy o "jedenastce".
  • 29. min Rogne poradził sobie z dośrodkowaniem N'Dongali.
  • 30. min Rzut rożny dla Genku.
  • 31. min Obrońcy Lecha wybili piłkę po dośrodkowaniu Malinowskiego.
  • 31. min Strzał Trossarda. Burić bez trudu złapał piłkę.
  • 33. min Rogne zatrzymał nieprzepisowo Samattę. Rzut wolny dla Genku z okolic lewego narożnika pola karnego Lecha.
  • 33. min Piłka w siatce Lecha...
  • 34. min Uff... Gol nie został uznany. Dewaest był na wyraźnym spalonym.
  • 35. min Cywka faulowany na połowie gospodarzy.
  • 35. min Trałka na spalonym po dośrodkowaniu Jevticia.
  • 39. min Rogne popełnił błąd we własnym polu karnym. Na szczęście Samatta z tego nie skorzystał.
  • 40. min Groźna wrzutka Trossarda z lewej strony. N'Dongali zabrakło paru centymetrów, żeby oddać strzał głową.
  • 43. min Dobra asekuracja De Marco, który zabrał piłkę składającemu się do strzału Pozuelo.
  • 44. min Burić!
  • 44. min Burić wygrał pojedynek sam na sam z Trossardem!
  • 44. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Rusłan Malinowski!!!
  • 45. min Lech przegrywa 0-1! "Kolejorz" stracił gola do szatni!
  • 46. min Krótko rozegrany rzut rożny przez Genk. Piłka trafiła do Malinowskiego, który zwodem oszukał Cywkę i huknął jak z armaty z 14 metrów!
  • 46. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 47. min Centra Pozuelo. Żaden z jego kolegów nie sięgnął piłki.
  • 20:46 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 20:47 Lech przegrywa 0-1 z Genkiem. Chwila dekoncentracji w końcówce I połowy i nieszczęście gotowe.
  • 20:47 Zapraszamy po przerwie.
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę
  • 48. min Uff... Niebezpiecznie. Rogne w ostatniej chwili uprzedził Samattę.
  • 49. min Kapitalna interwencja Buricia, który uchronił Lecha przed stratą gola.
  • 49. min Żółtą kartkę otrzymuje Thomas Rogne za taktyczny faul na Pozuelo.
  • 52. min Gajos faulowany blisko pola karnego Lecha
  • 53. min Burić świetnie przejął wrzutkę Samatty. Czaił się już Trossard.
  • 53. min Rzut rożny dla Genku.
  • 54. min Lech oddalił niebezpieczeństwo, ale tylko na chwilę.
  • 54. min Schodzi z boiska Maciej Makuszewski , a za niego wchodzi Kamil Jóźwiak
  • 55. min Berge za daleko wypuścił sobie piłkę. Od bramki Burić.
  • 56. min Znów groźna akcja gospodarzy. Pozuelo ograł łatwo Trałkę, ale na szczęście spudłował.
  • 56. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Mbwana Ally Samatta!!!
  • 57. min Lech przegrywa już 0-2.
  • 58. min Ta bramka wisiała w powietrzu. Precyzyjne dośrodkowanie Maehle, które na gola "główką" zamienił Samatta.
  • 59. min Rzut rożny dla Lecha.
  • 60. min Dośrodkowanie Jevticia. Gytkjaear uprzedzony przez jednego z obrońców Genku.
  • 61. min Rzut rożny dla Lecha.
  • 61. min Dobra centra Jevticia, ale nie wykorzystał tego ani Gytkjaer ani De Marco.
  • 63. min Szybka akcja gospodarzy. Samatta podał jednak za plecy N'Dongali.
  • 64. min Mocny strzał Jevticia z rzutu wolnego. Piłka przeleciała metr od słupka bramki Genku.
  • 65. min Schodzi z boiska Mbwana Ally Samatta, a za niego wchodzi Zinho Gano
  • 68. min N'Dongala ładnie przyjął piłkę i uderzył z powietrza. Nad bramką
  • 68. min Schodzi z boiska Thomas Rogne , a za niego wchodzi Nikola Vujadinović
  • 70. min Vuković naciskany przez Gytkjaera nie popełnił błędu.
  • 71. min Jóźwiak faulował Malinowskiego
  • 71. min Rzut rożny dla Lecha
  • 72. min Bardzo niecelna "główka" Vujadinovicia.
  • 73. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 73. min "Kolejorz" zamknięty na własnej połowie.
  • 74. min Żółtą kartkę otrzymuje Wołodymyr Kostewycz
  • 75. min Centra Malinowskiego z wolnego. Nie zdążył Berge.
  • 75. min Schodzi z boiska Darko Jevtić , a za niego wchodzi Paweł Tomczyk
  • 77. min N'Dongala trafia w słupek!!!
  • 78. min Lech miał masę szczęścia. To powinien być gol dla Genku.
  • 78. min Trossard na spalonym.
  • 81. min Trossard ma jakieś problemy zdrowotne.
  • 82. min Berge z łatwością zabrał piłkę Tomczykowi.
  • 82. min Schodzi z boiska Leandro Trossard, a za niego wchodzi Edon Zhegrova
  • 83. min Malinowski faulowany przez Orłowskiego
  • 84. min Rzut wolny ok. 20 metrów od bramki Lecha
  • 84. min Groźny strzał Pozuelo z wolnego. Minimalna pomyłka.
  • 87. min Trałka i De Marco w polu karnym Genku, ale Berge wyjaśnił sytuację dalekim wybiciem.
  • 88. min Cywka poślizgnął się przy strzale z 20 metrów.
  • 90. min Pozuelo trafił w poprzeczkę!!!
  • 92. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Trałka
  • 93. min Jeszcze może być groźnie pod bramką Lecha. Rzut wolny ok. 30 metrów od bramki.
  • 93. min Dośrodkowanie Malinowskiego. Piłkę wybili obrońcy Lecha.
  • 21:50 Końcowy gwizdek sędziego
  • 21:50 Lech przegrał z Genkiem 0-2.
  • 21:50 "Kolejorz" miał bardzo dużo szczęścia, że stracił w tym spotkaniu tylko dwa gole.
  • 21:51 Rewanż za tydzień w Poznaniu.
  • 22:06 Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo w eurosport.interia.pl!