Korona Kielce - Zagłębie Lubin - Wyniki na żywo w Interia.pl - 37 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (80') Ł. Janoszka Ł. Moneta
  • 17:47 Witamy Państwa serdecznie w relacji z meczu Korona Kielce - Zagłębie Lubin!
  • 17:47 Złocistokrwiści podejmą na swoim terenie Miedziowych w ostatniej kolejce sezonu 2017/2018.
  • 17:51 Stawka meczu? Poza prestiżem i trzema punktami jest nią siódma pozycja na koniec sezonu Lotto Ekstraklasy.
  • 17:52 Obie ekipy w zasadzie biją się tylko o prestiż, ale znane są z twardej gry i zapewne nie zamierzają oddawać rywalom punktów darmo.
  • 17:54 Trenerzy Gino Lettieri i Mariusz Lewandowski wystawili dość ciekawe jedenastki. Zapowiada się kawał meczu!
  • 17:54 Zawody poprowadzi pan Artur Aluszyk z Barlinka.
  • 17:57 Piękna pogoda w Kielcach, jest ciepło i świeci słońce.
  • 17:58 Obie jedenastki już ruszają na murawę. Za chwilę pierwszy gwizdek!
  • 17:59 Powitanie i prezentacja drużyn i sędziów już za nami.
  • 18:00 Piłkarze gotowi do walki, jeszcze chwilka narady i ruszamy z piłkarskim spektaklem w Kielcach!
  • 18:07 Początek meczu Korona Kielce - Zagłębie Lubin!
  • 1. min Siedem minut po godzinie 18 rozpoczęła się ostatnia kolejka Lotto Ekstraklasy. Start rywalizacji opóźniły serpentyny rzucone przed meczem na murawę w Zabrzu
  • 2. min Tymczasem w Kielcach Zagłębie spokojnie buduje swój atak
  • 2. min Soriano faulował rywala, piłka w środku pola dla Zagłębia
  • 3. min Atak gospodarzy i będzie rzut rożny
  • 3. min Rzut rożny dla Korony, bez zagrożenia dla bramki gości
  • 4. min Kontra lubinian, ale bez strzału na bramkę ekipy z Kielc
  • 5. min I znów atak Zagłębia, tym razem wrzutka z prawej strony i świetna interwencja Malarczyka
  • 6. min Szybkie tempo gry na początku meczu. Strzał głową na bramkę gości i pewnie łapie piłkę Hładun
  • 7. min Miedziowi znów w natarciu, rozgrywają piłkę przed polem karnym Korony, ale nie mają miejsca, by uderzyć
  • 7. min Korona zamknięta teraz na własnej połowie boiska
  • 8. min Aankour napędza kontrę Korony, zagranie na prawo i tam tracą piłkę jego koledzy. Mogło być groźnie!
  • 8. min Starzyński zza pola karnego i słupek! Blisko szczęścia był "Figo"!
  • 9. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Patryk Tuszyński!!!
  • 11. min Kontra Miedziowych, pasywna postawa kielczan w obronie i snajper gości sprytnie wpakował piłkę do siatki. Podawał Filip Jagiełło. \
  • 11. min Przewaga gości i szybko gol. Jak odpowie Korona?
  • 12. min Tymczasem wciąż atakuje Zagłębie, kąśliwe centry w pole karne i obrona Korony trzeszczy w szwach
  • 12. min Teraz Korona zaatakowała prawą flanką, piłka w pole karne i wprost do defensorów gości
  • 13. min Walka przeniosła się do środka pola, tam odzyskali piłkę kielczanie
  • 14. min Tuszyński prawym skrzydłem, wpadł w pole karne, ale podał już bardzo niecelnie
  • 15. min Kwadrans gry za nami, przewaga Zagłębia na razie nie ulega dyskusji
  • 16. min Malarczyk wyciął równo z trawą Tuszyńskiego, będzie rzut wolny dla Zagłębia
  • 16. min Źle rozegrany stały fragment gry, ale Korona nie jest w stanie udanie skontrować
  • 17. min Kolejna strata miejscowych, nie radzą sobie z rozegraniem piłki
  • 18. min Przerwany atak Zagłębia, znów okazja dla gości, by wrzucić piłkę w pole karne rywali
  • 19. min Spokojnie rozgrywają atak Miedziowi, Korona musi odzyskać piłkę
  • 20. min Zbyt mocno do Czerwińskiego podał Matras, będzie aut dla kielczan
  • 20. min Szanują piłkę lubinianie, dokładnie ją rozgrywają
  • 21. min Faul Starzyńskiego na Aankourze
  • 22. min Wreszcie dłuższa akcja Korony, ale brakuje dokładności i w efekcie gospodarze nie są w stanie zakończyć akcji strzałem
  • 24. min Kontra gości, tym razem pewnie zachował się na linii bramkowej Hamrol
  • 24. min Daleko i niecelnie posłał piłkę Starzyński, który znów próbował szczęścia
  • 25. min Matras ostro potraktował Soriano, wolny dla Korony z około 40 metrów
  • 26. min Nie ma zagrożenia, wszystko wyjaśniła defensywa Miedziowych
  • 26. min Męska, twarda walka w środku pola. Nie ma miejsca na żale, bo rywale atakują ostro i zdecydowanie
  • 27. min Zagłębie atakuje lewą flanką, cały czas inicjatywa w rękach gości
  • 28. min Rajd lewym skrzydłem Kosakiewicza, który został zablokowany
  • 28. min Pawłowski zatrzymany nieprzepisowo, znów na połowie Korony zagrają stały fragment goście
  • 28. min Żółtą kartkę otrzymuje Nika Kaczarawa
  • 29. min Hamrol przejął dośrodkowanie przed swoją bramkę, chciał dać drużynie okazję do kontry, ale to wszystko zagrane było zbyt czytelnie
  • 30. min Pół godziny gry za nami, na razie w Kielcach pewne prowadzenie Zagłębia Lubin z Koroną Kielce
  • 30. min A w walce o mistrzostwo górą Legia, która prowadzi 1-0 w Poznaniu, podczas gdy Jagiellonia remisuje 0-0 z Wisłą Płock
  • 31. min Atak Zagłębia spalił na panewce, Korona rozgrywa akcję w środku pola
  • 33. min Prawą stroną Zagłębie, wrzutka w pole karne, a tam Tuszyński powalczył o piłkę z dwoma rywalami. Będzie rzut rożny
  • 33. min Rzut rożny dla gości, fatalnie dośrodkował Starzyński
  • 34. min Bez celnego strzału miejscowi, Zagłębie kontroluje grę i zmierza po zwycięstwo
  • 34. min Hładun dostał piłkę przed bramkę, ze spokojem wznawia grę po podaniu kolegów
  • 35. min Atak gości, piłka na lewo i Pawłowski wywalczył rzut rożny swoim dryblingiem
  • 36. min Rzut rożny dla Zagłębia, nie było strzału, jest za to kontra Korony
  • 37. min Drybling Aankoura, ale piłka wychodzi poza linię końcową i nie ma okazji dla miejscowych
  • 37. min Zderzyli się Petrak i Jagiełło, ten pierwszy faulował rywala
  • 38. min Szalona interwencja Hamrola z dala od własnej bramki!
  • 39. min Potężny i bardzo niecelny strzał z dystansu Guldana
  • 39. min Faul na Matrasie, wpadł na niego Soriano i poturbował rywala
  • 39. min I znów prawym skrzydłem próbuje Zagłębie, Czerwiński rozgrywa atak z Janoszką
  • 40. min Rzut rożny dla Zagłębia, blisko szczęścia przed bramką był Pawłowski!
  • 41. min Soriano powalony na ziemię przez rywala, tym razem Czerwiński przewinił wyraźnie
  • 42. min Wolny dla Korony, wrzutka w pole karne i pewnie wyjaśniają wszystko obrońcy Miedziowych
  • 42. min Rzut rożny dla Korony, pewnie łapie piłkę Hładun
  • 43. min Walka w środku boiska, za chwilę piłkarze zejdą do szatni na przerwę i jeszcze coś chcą w tej połowie pokazać
  • 45. min Arbiter odgwizdał spalonego, Pawłowski za szybko wbiegł w pole karne
  • 45. min Ostatnia minuta pierwszej połowy meczu, zaraz dowiemy się, o ile dłużej będzie trwała ta odsłona
  • 46. min Blisko szczęścia Korona! Jukić uderzył kąśliwie, ale interweniował Hładun!
  • 46. min Rzut rożny dla miejscowych, nie ma strzału na bramkę rywali
  • 18:53 Sędzia doliczył minutę i właśnie zakończył pierwszą połowę
  • 18:54 Zagłębie Lubin bardzo pewnie prowadzi w Kielcach z Koroną. Od początku meczu Miedziowi są w natarciu, a jedyną okazję wykorzystał już na początku meczu Patryk Tuszyński.
  • 18:54 Kielecka Korona dopiero w końcówce odsłony miała dobrą okazję, ale na posterunku był Hładun. Poza jednym strzałem, jej gra nie może się podobać.
  • 18:54 Za chwilę wracamy do Kielc na drugie 45 minut walki o siódme miejsce w Lotto Ekstraklasie!
  • 19:09 I już wracają na murawę zawodnicy, za chwilę druga połowa starcia Korona - Zagłębie!
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę meczu Korona Kielce - Zagłębie Lubin!
  • 47. min Obie drużyny bez zmian od początku drugiej połowy!
  • 48. min Pawłowski ładnie pograł na skrzydle, podał do Janoszki, ale ten był faulowany
  • 49. min Śmielej Korona po zmianie stron, jednak nie może się przebić przez obronę Zagłębia
  • 50. min Pawłowski zdecydowanie jasnym punktem swojej ekipy, rywale mają z nim sporo problemów
  • 51. min Korona operuje piłką, wyciągnęli wnioski gracze z Kielc po pierwszej połowie
  • 51. min Guldan faulował Soriano w środku pola, Korona szybko straciła piłkę
  • 53. min Atak Korony lewym skrzydłem, piłka do środka, gdzie zderzyli się zawodnicy obu ekip. Sędzia nie przerwał gry
  • 53. min W odpowiedzi Pawłowski z dystansu, broni ten strzał Hamrol
  • 54. min Rzut rożny dla gości, dobrze bronią się złocisto-krwiści
  • 55. min Koronkowa akcja gości, uderzał na koniec Matras, ale wprost w ręce Hamrola!
  • 55. min Kolejny atak Zagłębia i Dziwniel zatrzymany przez defensywę kielczan
  • 55. min Jagiełło próbował z dystansu, został jednak zablokowany
  • 56. min Schodzi z boiska Ivan Jukić, a za niego wchodzi Piotr Pierzchała
  • 57. min I jeszcze jeden atak gości, piłka wybita z pola karnego przez kielczan, którzy dali się zamknąć na swojej połowie
  • 58. min Pawłowski z dystansu, ucierpiał jeden z rywali
  • 58. min Malarczyk doznał kontuzji, zwija się z bólu na murawie
  • 58. min Wracamy do gry, wrzutka na Tuszyńskiego, uprzedzili go obrońcy Korony
  • 59. min Rzut rożny dla Zagłębia, walkę o wysoko bitą piłkę wygrali kielczanie
  • 59. min Godzina gry za nami, niepodzielnie panuje na murawie ekipa Mariusza Lewandowskiego
  • 60. min Schodzi z boiska Mateusz Matras , a za niego wchodzi Paweł Żyra
  • 61. min Bartłomiej Pawłowski mocno z pola karnego! Mocno i wprost w ręce golkipera!
  • 62. min Kontra kielczan, faul i będzie okazja do uderzenia z rzutu wolnego
  • 62. min Janjić na raty i znów pewny chwyt Guldana!
  • 64. min Rusza do ataku Korona, mają ostatnie 30 minut w tym sezonie, żeby coś zmienić
  • 65. min Schodzi z boiska Filip Starzyński , a za niego wchodzi Bartosz Ślisz
  • 65. min Hładun szybszy od rywala, pewnie złapał piłkę w swojej szesnastce
  • 66. min Rajd Czerwińskiego, przed polem karnym faulował go Petrak
  • 66. min Źle zagrali stały fragment gry goście, Korona nie jest w stanie skontrować
  • 67. min Dzieje się na innych murawach! Legia prowadzi z Lechem 1-0, a Jagiellonia 2-1 z Wisłą Płock!
  • 68. min A w Kielcach Janoszka faulował rywala i będzie piłka dla miejscowych
  • 68. min Schodzi z boiska Krystian Miś, a za niego wchodzi Wiktor Długosz
  • 69. min Pawłowski efektownie w środku pola, jego koledzy fatalnie wykończyli akcję na skrzydle
  • 69. min Dym nad murawą, "kibice" znów urządzili sobie racowisko...
  • 70. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Patryk Tuszyński!!!
  • 70. min Świetna kontra Miedziowych, Pawłowski podał w pole karne, a tam Tuszyński pewnym strzałem podwyższył na 2-0!
  • 71. min To już chyba koniec nadziei Korony na dobry wynik i siódme miejsce
  • 73. min Korona traci piłkę, kontra gości i ich przewaga liczebna. Piłka podana do... bramkarza Korony!
  • 73. min Zagłębie już odzyskało piłkę, w środku pola panuje niepodzielnie
  • 74. min Wycofanie do Hładuna, spokój i precyzja to dziś określenie najlepsze dla gry gości
  • 74. min Kwadrans do końca, co jeszcze wymyślą piłkarze obu ekip?
  • 76. min Tymczasem w Poznaniu już 2-0 dla Legii i wydaje się, że losy mistrzostwa zostały rozstrzygnięte
  • 76. min Schodzi z boiska Nika Kaczarawa, a za niego wchodzi Michał Dziubek
  • 77. min 6286 widzów dziś przybyło na stadion w Kielcach
  • 78. min Faul Aankoura na Janoszce, ostry faul
  • 78. min Wolny dla gości, nie ma zagrożenia dla bramki kielczan
  • 79. min Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Matras
  • 79. min Cały czas dominuje na murawie Zagłębie. Korona nie jest w stanie dłużej i skuteczniej zaatakować
  • 80. min Kontrowali goście, ale szybko zrobili porządek w środku pola Miedziowi
  • 80. min Schodzi z boiska Łukasz Janoszka , a za niego wchodzi Łukasz Moneta
  • 81. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Dziubek, który ostro zaatakował rywala
  • 82. min Około dziesięć minut do końca, na własnej połowie rozgrywa akcję Zagłębie Lubin
  • 83. min Malarczyk jeszcze ostro zaatakował Tuszyńskiego
  • 84. min Nerwowo w obronie grają kielczanie, a Zagłębie cały czas napiera
  • 86. min Korona próbuje, rzut wolny na połowie rywali kończy się wrzutką przed ich bramkę i dobrą interwencją obrońców gości
  • 86. min Aankour złapał i powalił Pawłowskiego, który zerwał się do kontry
  • 86. min Żółtą kartkę otrzymuje Nabil Aankour
  • 87. min Znów przechwyt Pawłowskiego, rajd w pole karne lewą flanką i fatalne podanie
  • 89. min Nieśmiały atak Korony, nie ma komu podać i nie ma wykończenia akcji
  • 91. min Kończy się sezon w Kielcach, Korona ósma na zakończenie rozgrywek, Zagłębie z kolei siódme
  • 91. min Doliczony czas gry, za chwilę gwizdek kończący mecz!
  • 92. min Mecz w Poznaniu przerwany, Legia prowadziła w nim 2-0 i zapewne została mistrzem Polski. Jagiellonia tymczasem ogrywa Wisłę Płock 2-1
  • 20:00 Końcowy gwizdek sędziego!
  • 20:00 Zagłębie Lubin po dwóch golach Patryka Tuszyńskiego ograło 2-0 Koronę w Kielcach!