• (69') G. Cvijanović J. Kiełb
  • (74') Jesús Imaz M. Kosztal
  • (88') R. Boguski P. Małecki
  • (90') Carlitos Z. Ondraszek
  • 15:22 Zapraszamy na relację na żywo z meczu Korona Kielce - Wisła Kraków w ramach 34. kolejki grupy mistrzowskiej Ekstraklasy!
  • 15:22 Pojedynek sąsiadów w tabeli. Korona zajmuje siódme, a Wisła ósme miejsce. Obie drużyny mają na koncie po 48 punktów.
  • 15:25 Ten zespół, który wygra w niedzielę w Kielcach, może jeszcze włączyć się do walki o czwartą lokatę. Jest to o tyle ważne, że powinno dać prawo gry w europejskich pucharach.
  • 15:29 Ostatnie cztery mecz Wisła przegrała w Kielcach. Czy "Biała Gwiazda" zakończy dziś złą passę?
  • 15:29 Trudno wskazać faworyta, bo zarówno Korona, jak i Wisła, grają ostatnio w kratkę.
  • 15:30 Arbitrowi w tym spotkaniu będzie pomagał system VAR.
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min Janjić faulowany w środku boiska
  • 2. min Dośrodkowanie w pole karne Wisły. Dobra interwencja Arsenicia
  • 3. min Nieudane podanie Gardawskiego
  • 4. min Zablokowana centra Możdżenia.
  • 5. min Gospodarze jednak szybko odzyskali piłkę.
  • 6. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Carlos Daniel Lopez Huesc Carlitos!!!
  • 6. min Bramkę wypracował‚: Zoran Arsenić
  • 8. min Wisła prowadzi 1-0 po golu niezawodnego Carlitosa! Świetny raj przeprowadził Arsenić, który posłał prostopadłą piłkę do Hiszpana. Ten minął z łatwością dwóch zawodników Korony i stanął oko w oko z Alomeroviciem. Carlitos znakomita podcinką przerzucił piłkę nad bramkarzem Korony!
  • 9. min To 22. gol Carlitosa w tym sezonie Ekstraklasy!
  • 11. min Carlitos leży na murawie
  • 11. min Carlitos poślizgnął się, kiedy chciał minął jednego z rywali i został przez niego przypadkowo kopnięty w głowę.
  • 12. min Na szczęście Hiszpanowi nic poważnego się nie stało i już wrócił na boisko.
  • 13. min Goście całą jedenastką na własnej połowie.
  • 14. min Cvijanović już składał się do strzału, ale w ostatniej chwili zdążył Arsenić.
  • 14. min Imaz zatrzymany nieprzepisowo na połowie Korony
  • 16. min Żółtą kartkę otrzymuje Ivan Jukić za faul na Haliloviciu
  • 18. min Arsenić poradził sobie z Jukiciem. Wisła ma jednak duży problem, żeby wyjść z własnej połowy.
  • 19. min Kaczarawa został staranowany przez Cuestę
  • 20. min Bramkarz Wisły popełnił błąd. Piłka wyleciała mu z rąk po dośrodkowaniu Cebuli i z impetem wpadł w Kaczarawę.
  • 21. min Po interwencji sztabu medycznego Kaczarawa może kontynuować grę.
  • 22. min Rzut rożny dla Korony
  • 22. min Wiślacy oddalili niebezpieczeństwo po tym stałym fragmencie gry.
  • 23. min Znów pojedynek Jukicia z Arseniciem i znów górą piłkarz Wisły.
  • 24. min Groźna akcja Korony
  • 25. min Gardawski świetnie zagrał z lewego skrzydła do Cebuli, który huknął z pierwszej piłki. Gospodarze protestują, bo uważają, że Velez zagrał piłkę ręką.
  • 25. min VAR w akcji
  • 26. min Czekamy na decyzję Łukasza Szczecha.
  • 26. min Czy będzie karny dla Korony?
  • 27. min Już wszystko jasne. Nie ma rzutu karnego dla Korony.
  • 27. min Rzut rożny dla Korony
  • 28. min Niecelna "główka" Kecskesa.
  • 29. min Prostopadłe zagranie Cvijanovicia. Dobrze ustawiony Halilović przejął piłkę.
  • 30. min Żółtą kartkę otrzymuje Rafał Boguski. Zawodnik Wisły trzymał za koszulkę Możdżenia.
  • 31. min Piłka w siatce Korony po strzale Carlitosa. Gol jednak nie został uznany, bo snajper Wisły był na spalonym.
  • 32. min Bramkę wypracował‚: Mateusz Możdżeń
  • 34. min Gol nie został jednak uznany, bo Możdżeń był na spalonym.
  • 34. min Słuszna decyzja arbitra.
  • 34. min Cuesta łapie piłkę po strzale z dystansu Jukicia.
  • 36. min Żółtą kartkę otrzymuje Zlatan Alomerovic
  • 37. min Bardzo dobry strzał Możdżenia z około 20 metrów. Piłka przeleciała tuż obok słupka.
  • 39. min Gospodarzom się spieszy. Chcieliby jeszcze przed przerwą doprowadzić do wyrównania.
  • 40. min Cuesta złapał piłkę po dalekim wrzucie z autu w wykonaniu Rymaniaka.
  • 41. min Kontra Wisły, ale dobry powrót Rymaniaka, który wybił piłkę spod nóg Boguskiego.
  • 41. min Rzut rożny dla Wisły
  • 41. min Goście nie stworzyli okazji do zdobycia bramki po tym stałym fragmencie gry.
  • 43. min Arsenić faulowany przez Gardawskiego z prawej strony pola karnego Korony.
  • 44. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jesús Imaz Ballesté!!!
  • 44. min Bramkę wypracował‚: Pol Llonch Puyalto
  • 46. min Wisła prowadzi 2-0! Pol Llonch znakomicie podał do Jesusa Imaza. Zagapił się Gardawski i dlatego piłkarz Wisły nie był na spalonym. Z zimną krwią strzelił tuż przy słupku!
  • 46. min Sędzia doliczył cztery minuty
  • 47. min Rzut rożny dla Korony po strzale Rymaniaka
  • 47. min Jeszcze jeden rzut rożny dla Korony
  • 48. min Złe wykonanie tego stałego fragmentu gry przez gospodarzy.
  • 49. min Niecelny strzał Gardawskiego. Od bramki Cuesta
  • 16:19 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 16:19 Koniec pierwszej połowy. Wisła prowadzi w Kielcach 2-0.
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę
  • 46. min Schodzi z boiska Ivan Jukić, a za niego wchodzi Elia Soriano
  • 47. min Jedna zmiana w zespole Korony. Wisła w takim samym składzie, jak zaczynała mecz.
  • 49. min Kaczarawa przewrócił się w polu karnym, ale zdaniem sędziego nic nie było.
  • 51. min Wisła mogła przeprowadzić szybki atak. Carlitos jednak stracił piłkę w środku boiska. Doby powrót Rymaniaka.
  • 51. min Rzut rożny dla Korony
  • 52. min Krótko rozegrany rzut rożny. Piłka do Możdżenia, który huknął z woleja, ale bardzo niecelnie.
  • 52. min Żółtą kartkę otrzymuje Adnan Kovaczević za nakładkę.
  • 53. min Rymaniak czysto zatrzymał Pola Lloncha
  • 54. min Kaczarawa w polu karnym Wisły. Za daleko wypuścił sobie piłkę, czym ułatwił interwencję Cueście.
  • 54. min Rzut rożny dla Korony
  • 55. min Wiślacy oddalili niebezpieczeństwo po tym stałym fragmencie gry.
  • 57. min Dobre prostopadłe podanie Cvijanovicia do Gardawskiego. Cuesta wyszedł z bramki i odbił strzał zawodnika Korony.
  • 58. min Piłka przeleciała nad poprzeczką po "główce" Kovaczevicia.
  • 59. min Carlitos w starciu z Rymaniakiem. Lepszy kapitan Korony.
  • 60. min Mocna wrzutka Arsenicia z prawej strony. Alomerović odbił piłkę.
  • 60. min Jesusu Imaz!
  • 62. min Kontra Wisły. Carlitos do Imaza, który wpadł w pole karne i oddał strzał. Kovaczević omal nie wpakował piłki do własnej bramki!
  • 63. min Faulowany Cebula
  • 64. min Schodzi z boiska Mateusz Możdżeń, a za niego wchodzi Łukasz Kosakiewicz
  • 64. min Za niskie dośrodkowanie Cvijanovicia z wolnego. Obrońcy Wisły wybili piłkę.
  • 66. min Dobra wrzutka Cvijanovicia, ale Kaczarawie zabrakło paru centymetrów, żeby trafić w piłkę.
  • 67. min Kilku piłkarzy Korony na spalonym
  • 69. min Schodzi z boiska Goran Cvijanović, a za niego wchodzi Jacek Kiełb
  • 70. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Carlos Daniel Lopez Huesc Carlitos!!!
  • 72. min Wisła prowadzi już 3-0! Fatalne zagranie Kecskesa, który podał wprost do... Carlitosa. Hiszpan z prezentu skorzystał i w sytuacji sam na sam nie dał szans Alomeroviciowi! To drugi gol Carlitosa w tym meczu i 23. w sezonie!
  • 73. min Carlitos objął samodzielne prowadzenie w klasyfikacji strzelców.
  • 74. min Schodzi z boiska Jesús Imaz Ballesté , a za niego wchodzi Martin Kosztal
  • 76. min Na trybunach jest 7867 widzów.
  • 77. min Carlitos padł w polu karnym, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia Kosakiewicza.
  • 78. min Sędzia skorzysta z systemu VAR
  • 78. min Carlitos "zakręcił" Rymaniakiem i Kosakiewiczem
  • 79. min Czekamy na decyzję arbitra
  • 79. min Nie ma rzutu karnego dla Wisły.
  • 81. min Rzut rożny dla Korony
  • 82. min Żółtą kartkę otrzymuje Julian Cuesta za grę na czas.
  • 82. min Soriano faulowany przez Veleza
  • 83. min Bardzo dobry strzał z wolnego Kiełba. Piłka minimalnie przeleciała obok słupka.
  • 84. min Rymaniak faulował Carlitosa
  • 85. min Carlitos!
  • 86. min Carlitos robił niema co chciał w polu karnym Korony. Od straty czwartego gola uratował kielczan Kovaczević.
  • 88. min Rzut rożny dla Korony
  • 88. min Cuesta pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
  • 88. min Schodzi z boiska Rafał Boguski , a za niego wchodzi Patryk Małecki
  • 90. min Carlitos omal nie przelobował bramkarza Korony
  • 90. min Schodzi z boiska Carlos Daniel Lopez Huesc Carlitos , a za niego wchodzi Zdenek Ondraszek
  • 92. min Sędzia doliczył cztery minuty
  • 93. min Przepychanki między Arseniciem i Gardawskim
  • 94. min Żółtą kartkę otrzymuje Michael Gardawski
  • 94. min Żółtą kartkę otrzymuje Tibor Halilović
  • 95. min Faul Małeckiego w środku boiska
  • 17:26 Końcowy gwizdek sędziego
  • 17:34 Dzięki wygranej Wisła awansowała na 6. miejsce w tabeli.
  • 17:35 Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo w eurosport.interia.pl!