Korona Kielce - Wisła Kraków - Wyniki na żywo w Interia.pl - 10 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• 20:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min Kielczanie rozgrywają piłkę z tyłu
  • 3. min Piłka po raz pierwszy w polu karnym Wisły, szarżował Kiełb, ale wywalczył tylko aut
  • 3. min Faulowany Małecki na wysokości pola karnego Wisły
  • 5. min Szybkie wyjście z kontrą Korony, ale niedokładne zagranie i piłka w rękach Buchalika
  • 6. min Małecki próbował dośrodkować, ale został zablokowany na prawym skrzydle
  • 7. min Rzut rożny dla Wisły
  • 7. min Wrzutka Wojtkowskiego z kornera, ale akcja nie zakończona udanym strzałem
  • 8. min Żubrowski uderzył lewą nogą z dystansu i Buchalik z trudem odbił piłkę w bok
  • 10. min Piłka wyjechała już za linię końcową w akcji Wisły. Od bramki gospodarze
  • 11. min Llonch ruszył z piłką w kierunku bramki Korony, ale sędzia wczesniej odgwizdał faul, co zdziwiło wiślaka
  • 12. min Rzut rożny dla Wisły
  • 14. min Trochę więcej z gry mają wiślacy w tych pierwszych minutach
  • 15. min Zgranie głową Małeckiego niedokładne i piłka w rekach Gostomskiego
  • 15. min Buchalik daleko poza polem karnym wybił piłkę w aut
  • 16. min Przyspieszyła Korona, kilka podań w środku, ale zabrakło strzału na bramkę Wisły
  • 16. min Rzut rożny dla Korony i małe zamieszanie przed bramką Wisły, dwa strzały zablokowane
  • 19. min Faul Lloncha na Cebuli w strefie środkowej
  • 20. min Małecki powinien zagrać z pierwszej do środka, ale nie zrozumiał się z partnerem i wysłał piłkę za linię końcową
  • 21. min Faulowany Górski 25 metrów od bramki Wisły
  • 22. min Żubrowski mocnym strzałem z wolnego trafił w mur
  • 23. min 63-37 proc. to przewaga Korony w posiadaniu piłki
  • 25. min Nieudana akcja Korony. Piłka w rękach Buchalika
  • 26. min jakiś uraz Arsenicia, ale raczej wróci do gry
  • 27. min Cebula zatańczył z wiślakami i wpadł w pole karne, gdzie upadł, ale bez pomocy rywala!
  • 27. min Poślizgnął się po prostu zawodnik Korony
  • 27. min Z Arseniciem już wszystko w porzadku
  • 28. min Faul Lloncha na Możdżeniu
  • 30. min Wojtkowski miał sporo miejsce i ni to strzałem, ni dośrodkowaniem wysłał piłkę za linię końcową daleko od bramki
  • 31. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Carlos Daniel Lopez Huesc Carlitos
  • 32. min Bramkę wypracował Patryk Małecki
  • 33. min Po długim zagraniu Małeckiego, który był w tej akcji faulowany, piłkę przejął Carlitos. Spokojnie opanował ją w polu karnym i przy asyście obrońcy pokonał Gostomskiego, strzelając mu pod nogami!
  • 33. min KOvaczević główkował tuż nad bramką Wisły!
  • 36. min Rzut rożny dla Korony
  • 36. min Tymczasem Małecki krwawi z nosa. Wysyła go poza boisko sędzia Raczkowski
  • 37. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Maciej Górski
  • 37. min Bramkę wypracował Adnan Kovaczević
  • 38. min Po rzucie rożnym zgrał piłkę głową Kovaczević, a Górski dostawił tylko nogę pięć metrów przed bramką Wisły i posłał piłkę do siatki
  • 38. min Wisła była w tym momencie w dziesiątkę, bo Małecki tamował krew za boiskiem
  • 39. min "Mały" wraca na murawę z tamponem w nosie
  • 42. min Gardawski ostro potraktował Małeckiego, ale zdaniem sędziego wszystko zgodnie z przepisami
  • 44. min Buchalik wychodzi i spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Rymaniaka
  • 45. min Gardawski powstrzymał Bałaniuka a potem powalczył do końca i uratował zespół przed rzutem rożnym dla Wisły
  • 45. min A jednak korner
  • 46. min Sędzia doliczył minutę
  • 21:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 48. min Korona buduje akcję, ale szybka kontra Wisły
  • 48. min Na spalonym jednak Carlitos
  • 49. min Górski przewrócił się przed bramką w walce z wiślakami, ale nie ma mowy o faulu
  • 50. min Ładna akcja Korony, ale nikt nie skorzystał z podania wzdłuż bramki Cvijanovicia
  • 51. min Gostomski uprzedził Małeckiego w polu karnym Korony
  • 52. min Schodzi z boiska Denys Bałaniuk , a za niego wchodzi Víctor Pérez Alonso
  • 53. min Świetna akcja Korony i zablokowany strzał Górskiego przez Gonzaleza
  • 53. min Rzut rożny dla Wisły
  • 56. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Goran Cvijanović
  • 56. min Bramkę wypracował Jacek Kiełb
  • 57. min Kiełb popisał się indywidualną akcją w narożniku boiska i dośrodkował płasko, a Cvijanović kapitalnie uderzył z pierwszej i piłka przy słupku wpadła do bramki!
  • 61. min Kielczanie starają się pójść za ciosem, Wisła zagubiona
  • 62. min Sędzia dopatrzył się faulu Kiełba przy linii bocznej
  • 62. min Znów faulował Kiełb
  • 63. min Faul w ataku Arsenicia
  • 63. min Schodzi z boiska Goran Cvijanović, a za niego wchodzi Ivan Jukić
  • 65. min Schodzi z boiska Pol Llonch Puyalto , a za niego wchodzi Jakub Bartosz
  • 67. min Sadlok przepychał się z Górskim w narozniku boiska, ale sędzia nie dopatrzył się faulu
  • 67. min Małecki dryblował, ale został łątwo zatrzymany
  • 68. min Potem jeszcze faulował wiślak
  • 69. min Żółtą kartkę otrzymuje Tomasz Cywka
  • 70. min Wiślak ukarany za faul
  • 72. min Korona długo utrzymuje się przy piłce, wiślacy trochę bezradni
  • 73. min Schodzi z boiska Michael Gardawski, a za niego wchodzi Łukasz Kosakiewicz
  • 73. min Schodzi z boiska Kamil Wojtkowski , a za niego wchodzi Jesús Imaz Ballesté
  • 75. min Swietna długa piłka w kierunku Jukicia, ale w ostatniej chwili uprzedził go Ivan Gonzalez
  • 75. min Rzut rożny dla Korony
  • 75. min Schodzi z boiska Maciej Górski, a za niego wchodzi Elia Soriano
  • 75. min Obaj trenerzy wykorzystali już limit zmian
  • 76. min Soriano w pierwszym kontakcie z piłką uderzył o centymetry nad bramką Wisły!
  • 79. min Żółtą kartkę otrzymuje Adnan Kovaczević
  • 80. min Wisła próbuje zagrozić jeszcze bramce Korony
  • 80. min Zostało jej 10 minut
  • 81. min Faulowany na połowie Wisły Soriano
  • 82. min Jukić o centymetry od bramki Wisły!