Korona Kielce - Cracovia - Wyniki na żywo w Interia.pl - 3 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (68') J. Wójcicki Deleu
  • 17:40 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację na żywo z ostatniego meczu 3. kolejki Ekstraklasy Korona Kielce - Cracovia.
  • 17:44 W obu drużynach przed tym sezonem doszło do rewolucji w składzie.
  • 17:45 Trenerzy Gino Lettieri oraz Michał Probierz starają się wpoić piłkarzom swoje wizje funkcjonowania klubu.
  • 17:50 Korona dotychczas ma na koncie tylko jeden punkt (0-1 z Zagłębiem Lubin i 1-1 z Legią Warszawa), ale jej gra mogła się podobać kibicom z Kielc.
  • 17:50 Cracovia przegrała tylko jedno z ośmiu ostatnich spotkań z Koroną.
  • 17:51 Trener Michał Probierz nie przegrał żadnego z ostatnich pięciu meczów przeciw dzisiejszemu rywalowi.
  • 17:57 Pięciu zawodników Korony wyeliminowała z gry kontuzji. Po stronie Cracovii aż siedmiu nieobecnych.
  • 17:58 Piłkarze są już na boisku.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Rozpoczęli gracze Korony.
  • 1. min Piłka szybko została wrzucona w pole karne Wilka, ale wybił ją Wójcicki.
  • 2. min Rozgrywają piłkę "Pasy".
  • 3. min Niedokładne podanie Mihalika do Drewniaka.
  • 3. min Ostry pressing Cracovii.
  • 5. min Pierwszy rzut rożny dla drużyny Michała Probierza.
  • 5. min Drewniak podchodzi do piłki.
  • 5. min Czovilo oddał strzał głową, ale słaby i niecelny.
  • 6. min Siplak był naciskany przez przeciwnika, ale utrzymał się przy piłce.
  • 7. min Szybko wznowił grę Wójcicki wyrzutem z autu, ale Cracovia straciła piłkę.
  • 8. min Faul Drewniaka na Żubrowskim.
  • 9. min Barry leży na boisku.
  • 9. min Boleśnie odczuł starcie z Piątkiem.
  • 10. min Dobrze zapowiadała się kontra Korony, ale fatalne podanie zniweczyło akcję.
  • 11. min Ładna, kombinacyjna akcja Korony, ale nie udało się oddać strzału.
  • 11. min Faul Piątka na Barrym.
  • 13. min Nie z tego miejsca wznowił grę Możdżeń.
  • 13. min Jeszcze nie oglądaliśmy ani jednego strzału, gra toczy się w środku boiska.
  • 14. min Mimo to mecz toczy się w szybkim tempie, dużo agresji na boisku.
  • 15. min Jukić dostał podanie w pole karne, ale nie przyjął jej dobrze. Był w trudnej sytuacji.
  • 17. min Wilk wyszedł do dośrodkowania i już trzyma piłkę w rękach.
  • 19. min Mihalik zdecydował się na strzał po indywidualnej akcji, lecz został zablokowany.
  • 20. min Barry skutecznie uprzykrza życie Piątkowi. Powstrzymał go w kolejnej akcji.
  • 20. min Wójcicki wrzucił z autu w pole karne, jego kolega zdołał oddać strzał, ale nie mógł on sprawić problemów Alomeroviciowi.
  • 22. min Zenjov ładnie przechwycił piłkę i minął rywala, ale zabrakło mu dokładnego podania.
  • 22. min Piątek zagrał po ziemi w pole karne, a tam Kovaczević wybił piłkę w aut.
  • 23. min Bardzo bezpośrednio starają się grać obie ekipy.
  • 23. min Nieudana wrzutka Drewniaka.
  • 24. min Rymaniak chciał spokojnie zgrać piłkę głową do Alomerovicia, ale zrobił to niechlujnie i znów korner dla Pasów.
  • 24. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Michal Siplak
  • 25. min Tym razem wyśmienicie zacentrował Drewniak i niepilnowany Wójcicki strzałem głową umieszcza piłkę w siatce.
  • 28. min Pestka przewracał się na lewej stronie, ale sędzia nie odgwizdał faulu.
  • 29. min Ależ zabawił się Adamczyk!
  • 29. min Co za akcja młodego zawodnika!
  • 29. min Minął Kallaste i Kovaczevicia w polu karnym i dopiero Alomeroviciem wyjściem z bramki powstrzymał jego szarżę.
  • 30. min Z dobrej strony pokazał się 19-latek, który ma za sobą grę w akademii Chelsea Londyn.
  • 30. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Bartosz Rymaniak
  • 31. min Zrehabilitował się Rymaniak!
  • 31. min Dostał piłkę w pole karne, zamarkował strzał, czym zmylił Helika i posłał bombę na bramkę Wilka!
  • 32. min Zachował się jak rasowy napastnik.
  • 33. min Cracovia ma rzut rożny.
  • 34. min Wilk bez problemu broni strzał Możdżenia.
  • 35. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Ivan Jukić
  • 35. min Rozkręciło się nam spotkanie na całego!
  • 36. min Górski wyłożył piłkę Jukiciowi, a ten trafia do siatki.
  • 36. min Górski poradził sobie z Siplakiem, położył na ziemi Wilka i Jukiciowi zostało tylko dopełnić formalności!
  • 38. min Jeszcze jedna akcja Korony!
  • 38. min Cracovia gubi się po stracie piłki.
  • 39. min Kovaczević strzelał po rzucie rożnym, lecz nad poprzeczką.
  • 39. min Strzelone bramki widocznie dodały animuszu gospodarzom.
  • 40. min Rzut karny dla Cracovii!
  • 41. min Faulowany był Krzysztof Piątek.
  • 41. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Krzysztof Piątek
  • 41. min 2-2!
  • 41. min Ależ meczycho w Kielcach!
  • 42. min Piątek mocno uderzył w swój lewy górny róg.
  • 42. min Żółtą kartkę otrzymuje Krzysztof Piątek
  • 43. min Rzut karny dla Korony!
  • 43. min Zagrał ręką Helik.
  • 44. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Nabil Aankour
  • 44. min Piłka po rękach bramkarza, ale wpada do siatki!
  • 45. min Pięć bramek do przerwy - dawno nie oglądaliśmy takiego spotkania w Ekstraklasie.
  • 46. min Żółtą kartkę otrzymuje Nabil Aankour
  • 46. min To kara za spowalnianie gry.
  • 47. min Faul Czovilo na Aankourze tuż pod polem karnym.
  • 48. min Żubrowski uderzył nad murem, ale obronił Wilk.
  • 18:48 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:48 Oglądamy kapitalne spotkanie w Kielcach, okraszone aż pięcioma bramkami!
  • 18:49 Pozostaje liczyć, że druga połowa przyniesie nie mniej emocji.
  • 46. min Pierwsza akcja Cracovii.
  • 47. min Rzut rożny dla Korony.
  • 48. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Marcin Cebula
  • 48. min Co za mecz!
  • 48. min Szósta bramka w tym spotkaniu!
  • 49. min Aankour wycofał piłkę w głąb pola karnego, Cebula zwiódł Siplaka i Korona ma dwubramkową przewagę.
  • 50. min Schodzi z boiska Hubert Adamczyk , a za niego wchodzi Mateusz Szczepaniak
  • 51. min Siplak zablokował strzał Górskiego.
  • 52. min Aankour strzelał głową, lecz niecelnie.
  • 53. min Korona idzie za ciosem!
  • 54. min Kovaczević groźnie uderzał po solowym rajdzie, lecz obronił strzał Wilk.
  • 55. min Alomerović wznawia grę od bramki.
  • 58. min Schodzi z boiska Marcin Cebula, a za niego wchodzi Łukasz Kosakiewicz
  • 58. min Schodzi z boiska strzelec bramki.
  • 60. min Nie ustają ataki Korony.
  • 60. min Wójcicki wybił piłkę dośrodkowaną przez Kosakiewicza.
  • 62. min Kosakiewicz wycofał piłkę do Możdżenia, ale ten strzela obok bramki.
  • 62. min Bardzo źle wygląda gra w obronie Cracovii.
  • 63. min Schodzi z boiska Sergei Zenjov , a za niego wchodzi Adam Deja
  • 64. min To debiut byłego gracza Podbeskidzia Bielsko-Biała w nowej drużynie.
  • 65. min Leży na murawie Rymaniak.
  • 67. min Helik niechcący zahaczył korkiem o twarz Górskiego.
  • 67. min Krwawi napastnik Korony.
  • 68. min Schodzi z boiska Jakub Wójcicki , a za niego wchodzi Santos Luiz Carlos Deleu
  • 69. min Ostatnia zmiana w drużynie Probierza.
  • 70. min Schodzi z boiska Nabil Aankour, a za niego wchodzi Goran Cvijanović
  • 72. min Faul Pestki na Kosakiewiczu.
  • 72. min Żółtą kartkę otrzymuje Kamil Pestka
  • 73. min Pierwszy od dawna atak Cracovii, powstrzymany przez Barry'ego.
  • 74. min Piłka w siatce, ale tym razem był spalony!
  • 74. min Drewniak był na spalonym po podaniu Helika.
  • 74. min Atak nakładką Czovilo.
  • 75. min Przerwa na uzupełnienie płynów.
  • 76. min 8270 widzów na stadionie.
  • 76. min Schodzi z boiska Ivan Jukić, a za niego wchodzi Fabian-Herbert Burdenski
  • 78. min Faul Żubrowskiego na rywalu.
  • 80. min Piłka w rękach Alomerovicia.
  • 81. min Deleu świetnie przeczytał zamiary Rymaniaka i przch\wycił piłkę.
  • 83. min Dwójkowa akcja Górskiego z Kosakiewiczem.
  • 85. min Cracovia próbuje strzelić kontaktowego gola.
  • 86. min Fantastyczna akcja Rymaniaka!
  • 87. min Przebiegł z piłką pół boiska, minął trzech obrońców, lecz nie domknął jego zagrania Kosakiewicz.
  • 89. min Czovilo strzela niecelnie z kilku metrów.
  • 90. min Jeszcze zamieszanie pod bramką Alomerovicia, ale wychodzi z tego Korona obronną ręką.
  • 93. min Rymaniak zabawiał się z rywalem i otarł się o drugą bramkę.
  • 19:53 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:54 Po naprawdę dobrym spotkaniu Korona zgarnia pierwsze trzy punkty w sezonie!
  • 20:02 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne. Dobrego wieczoru!