• 13:57 Za nami hymny narodowe obu reprezentacji
  • 13:57 Jedni i drudzy wyglądają na bardzo skoncentrowanych
  • 13:58 W zespole Kolumbii, pod nieobecność Jamesa, gwiazdami są pomocnik Cuadrado z Juventusu i napastnik Falcao z AS Monaco
  • 13:59 Asem w składzie Japończyków jest piłkarz BVB, pomocnik Shinji Kagawa
  • 14:00 Za moment początek spotkania, ale zanim oba zespoły w ostatnim momencie zmieniają się stronami.
  • 14:01 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Rozpoczęli Japończycy
  • 1. min Pierwszy aut dla Kolumbijczyków
  • 1. min Faul, przewinienie piłkarza z Japonii
  • 2. min Faulowany był Cuadrado
  • 2. min Pierwszy chwyt piłki Ospiny po wrzutce z prawego skrzydła
  • 3. min Wysoki pressing Kolumbijczyków, odzyskują piłkę w okolicach środka pola
  • 3. min Znakomita okazja Japończyków
  • 4. min Jest rzut karny
  • 4. min Czerwoną kartkę otrzymuje Carlos Sanchez
  • 4. min Fatalny początek Kolumbii
  • 5. min Sanchez zagrał piłkę ręką przy dobitce, gdy gracz z Japonii kierował piłkę w światło bramki
  • 5. min Rzut karny dla Japonii
  • 5. min Wielkie emocje, przed szansą Kagawa
  • 6. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Shinji Kagawa
  • 6. min Bardzo pewny strzał Kagawy, zmylił bramkarza uderzając blisko środka bramki
  • 6. min Wielka niespodzianka!
  • 7. min Japończycy podchodzą wysoko i starają się odbierać piłkę
  • 8. min Nie dość, że mają bramkę, to w dodatku niemal od początku grają z przewagą zawodnika.
  • 9. min Od trenera Pekermana bije spokój, ale w środku musi czuć wielkie podenerwowanie
  • 9. min Przy piłce Japończycy, moment uspokojenia gry
  • 10. min Od razu pojawiły się spekulacje, czy lada moment na plac gry zostanie desygnowany James Rodriguez
  • 11. min Sunie akcja Kolumbii, ale niecelne dośrodkowanie
  • 11. min Japończycy wybili piłkę z pola karnego na połowę rywala
  • 12. min Faul na Cuadrado
  • 12. min To już kolejne przewinienie Japończyków na pomocniku Juventusu
  • 12. min Niezłe dośrodkowanie i pierwsza interwencja Kawashimy
  • 12. min Bramkarz Japonii był na posterunku
  • 14. min Kolejny faul na Kolumbijczyku
  • 14. min Mojica ucierpiał, ale sędzia nie pokazał kartonika
  • 15. min Rzut wolny daleko od pola karnego, ale od razu poszła wrzutka na Falcao, tyle że niedokładna
  • 16. min Świetne rozegranie przez Kagawę, posłał piłkę do Inui na lewą stronę pola karnego, ale ten uderzył bardzo niecelnie
  • 17. min Mecz jest bardzo otwarty, kibice nie mają prawa się nudzić
  • 18. min Japończycy teraz uspokajają grę, rozgrywają spokojniej, grając przez linię obrony
  • 18. min Zły przerzut i piłka wpadła w ręce Ospiny
  • 18. min Cuadrado padł ofiarą własnego dryblingu i zamiast wywalczyć rzut rożny, sam wybił piłkę za linię końcową
  • 18. min A przechytrzył go Nagatomo
  • 20. min Kolumbijczycy domagali się rzutu wolnego przed polem karnym Japonii, ale sędzia nie gwizdnął
  • 20. min Piłkarze Kolumbii po chwili łatwo dostali się pod pole karne rywale, ale nie potrafili tego wykorzystać
  • 22. min Posiadanie piłki po stronie Kolumbijczyków (60-40),ale wynik doskonały dla Japończyków
  • 23. min Chwila spokojniejszej gry
  • 23. min Kibice Kolumbii domagają się ataków i ostrego pressingu
  • 24. min Kolejna szansa drużyny Japońskiej, ale Haraguchi przegrał pojedynek bark w bark i zespół z Azji ma tylko rzut rożny
  • 25. min Sędzia dostrzegł faul, Yoshida przewinił w polu karnym
  • 26. min Dobra wrzutka Kolumbijczyków z lewego skrzydła, ale dobrze pilnowany Cuadrado wywalczył tylko rzut rożny
  • 26. min Niezła wrzutka Quintero, ale z kolejnego stałego fragmentu gry nie było pożytku
  • 27. min Z łatwością łapie piłkę Ospina
  • 28. min Faulujący Mojica sam ucierpiał, ale szybko się podniósł
  • 29. min Daleka wrzutka w pole karne, ale Osako nie doszedł do piłki
  • 29. min W zespole Kolumbii szykuje się pierwsza zmiana
  • 30. min Tym zawodnikiem zapewne będzie Wilmar Barrios, który czeka na transfer do Europy
  • 31. min Schodzi z boiska Juan Cuadrado, a za niego wchodzi Wílmar Enrique Barrios Terán
  • 32. min Dość zaskakująca zmiana, Cuadrado by aktywny, choć dość chaotyczny.
  • 32. min Okazja Japończyków po niespodziewanym błędzie, ale Osako fatalnie wykończył akcję w polu karnym
  • 33. min Rzut rożny dla Japonii
  • 33. min Dobra interwencja Barriosa
  • 34. min Miękka wrzutka do Falcao
  • 35. min Snajper znów "dziubnął" piłkę, ale tym nie mógł zaskoczyć golkipera
  • 36. min Faul
  • 36. min Faulowany Falcao
  • 37. min A przewinił Yoshida
  • 37. min Daleka wrzutka, ale Japończycy znów w polu karnym udaremnili zagrożenie swoją przewagą liczebną
  • 37. min Falcao upadł w polu karnym, ale sędzia nie zareagował
  • 38. min Faul na Falcao
  • 38. min Dobra okazja dla zespołu Pekermana, kilka metrów zza pola karnego
  • 38. min Kawashima skrupulatnie ustawia mur
  • 39. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Juan Quintero
  • 40. min Zaskakujący strzał z rzutu wolnego, lekko po ziemi, ale przy słupku
  • 40. min Technologia wyjaśniła, że nie ma żadnych wątpliwości i piłka całym obwodem przekroczyła linię bramkową
  • 41. min Wyrównanie zwiastuje jeszcze większe emocje
  • 42. min Trener Japończyków Akira Nishino wydaje się być zaskoczony
  • 43. min Haraguchi nie miał szans dojść do piłki, podanej mu zbyt mocno na prawym skrzydle
  • 44. min Kolumbijczycy szukają drugiego gola, teraz oni są przy piłce
  • 45. min Aktywny Mojica znów powalczył z lewej strony i wywalczył aut
  • 45. min Piłka dla Japonii, zza lini bocznej wznawia Sakai
  • 46. min Twarda walka o piłkę w środku pola
  • 46. min Pierwsza połowa będzie przedłużona o 1 minutę
  • 14:47 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 14:47 Po pełnej emocji pierwszej połowie Kolumbia remisuje z Japonią 1-1
  • 46. min Rozpoczęli Kolumbijczycy
  • 47. min Arias rozpoczyna grę rzutem z autu
  • 47. min Japończycy w akcji
  • 48. min Piłka w rękach bramkarza Japonii, początek drugiej połowy nie tak spektakularny
  • 48. min Inui traci piłkę, aut dla Kolumbii
  • 48. min Faulował Arias
  • 49. min Oskrzydlająca akcja Japonii, świetne włączenie Nagatomo, ale niedokładna wrzutka
  • 49. min Japonia odważnie rozpoczęła drugą połowę
  • 50. min Rzut rożny dla Japonii
  • 52. min Strata Japończyków, Kolumbijczycy mają trochę miejsca
  • 52. min Izquierdo szukał pomysłowego zagrania, ale dokonał złego wyboru
  • 54. min Japończycy grają przez swoją obronę i uspokajają grę
  • 54. min Kagawa podał do Osako, ale ten bardzo źle się spisał
  • 54. min Oddał chytry strzał z kilku metrów, ale wprost w bramkarza
  • 57. min Świetny okazja dla Japonii
  • 57. min Osako oddał mocny strzał z dystansu w kierunku dalszego słupka, ale Ospina znów stanął na wysokości zadania
  • 59. min Schodzi z boiska Juan Quintero, a za niego wchodzi James Rodriguez
  • 59. min Wyczekiwana zmiana dla Kolumbijczyków, euforia kibiców na trybunach
  • 61. min Kolumbijczycy próbują zdobyć gola, ale Japonia idzie z kontrą
  • 61. min Doskonałe zagrania na prawą stronę, ale Sakai nie trafił w światło bramki
  • 64. min Piłka w rękach Kawashimy, dalekie wznowienie bramkarza
  • 64. min Faul Barriosa
  • 65. min Żółtą kartkę otrzymuje Wílmar Enrique Barrios Terán
  • 65. min To był brzydki faul na Kagawie
  • 65. min Kontra Kolumbijczyków, ale prędko powstrzymana jeszcze przed linią środkową
  • 66. min Znów bardzo dobra akcja Japończyków, jest rzut rożny
  • 68. min Pełna dominacja Japończyków, tego nikt się nie spodziewał
  • 69. min Japonia pokazuje dużą determinację
  • 70. min Schodzi z boiska Shinji Kagawa , a za niego wchodzi Keisuke Honda
  • 70. min Schodzi z boiska Jose Izquierdo, a za niego wchodzi Carlos Bacca
  • 71. min Obaj trenerzy zareagowali zmianami
  • 72. min Honda strzelił z dystansu, dość precyzyjnie, ale za lekko, by zaskoczyć Ospinę
  • 72. min Japończycy starają się zmusić Kolumbijczyków do biegania
  • 73. min Niesamowita okazja!
  • 73. min Japończycy łapią się za głowę, ale był blok piłkarza Kolumbii
  • 73. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Yuya Osako
  • 74. min Gol dla Japończyków ze stałego fragmentu gry
  • 74. min Doskonałe dośrodkowanie, Osako wyszedł wysoko i skierował piłkę do bramki
  • 75. min Japończycy zasłużyli na tego gola
  • 76. min I szykuje się wielka sensacja!
  • 77. min Kontraatak Kolumbii, ale Falcao nie poradził sobie na prawej stronie pola karnego
  • 78. min Z interwencją zdążył Honda
  • 78. min Szansa Kolumbii, ale ofiarna interwencja Japończyka w polu karnym
  • 80. min Schodzi z boiska Gaku Shibasaki , a za niego wchodzi Hotaru Yamaguchi
  • 81. min PO chwili zagrożenia Japończycy znów uspokoili grę
  • 82. min Osako znów wygrał pojedynek w polu karnym, ale niewiele mógł zrobić
  • 83. min Doskonale podanie do Osako, ale Sanchez Mina nie dał się przestawić.