Jagiellonia Białystok - Wisła Płock - Wyniki na żywo w Interia.pl - 37 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (77') K. Michalak J. Łukowski
  • 17:57 Witamy i zapraszamy na relację z meczu Jagiellonia - Wisła Płock!
  • 17:58 Czy Jagiellonia osiągnie historyczny sukces i po raz pierwszy zdobędzie złoty medal mistrzostw Polski? Jest to jak najbardziej możliwe. Muszą zostać spełnione dwa warunki.
  • 17:58 Po pierwsze, "Jaga" musi wygrać z Wisłą Płock. Po drugie, podopieczni Ireneusza Mamrota muszą liczyć na to, że Lech pokona Legię.
  • 17:59 "Nafciarze" również mają o co się bić. Piłkarze Jerzego Brzęczka plasują się na czwartym miejscu gwarantującym występ w eliminacjach Ligi Europejskiej. Ewentualna wygrana w Białymstoku zapewni im osiągnięcie celu bez oglądania się na wynik spotkania w Zabrzu.
  • 18:01 Zawodnicy obydwu drużyn już są na boisku i czekają na gwizdek sędziego!
  • 18:06 Mecz musi rozpocząć się z kilkuminutowym opóźnieniem ze względu na… serpentyny, które pojawiły się na murawie w Zabrzu. A wszystkie mecze ostatniej kolejki powinny rozpocząć się o tej samej godzinie.
  • 18:06 Sędzia rozpoczął mecz
  • 3. min Widać, że od początku Jagiellonia nastawiona ofensywnie, ale goście bardzo uważni w obronie, nie pozwalają zbliżyć się do własnego pola karnego
  • 4. min Twarda walka o piłkę, zawodnicy obydwu drużyn wiedzą, jaka jest stawka meczu
  • 7. min "Jaga" wreszcie podeszła pod pole karne Wisły, ale bez efektów. Daehne pewnie łapie piłkę.
  • 8. min Szybka kontra Wisły, Michalak zablokowany w ostatniej chwili!
  • 10. min Rzut wolny Furmana i... natychmiastowa kontra Jagiellonii. Bez efektu.
  • 11. min Obie drużyny bardzo uważają, aby nie stracić przypadkowej bramki, stąd wiele ostrożności w ich grze
  • 13. min Guilherme strzela z daleka, ale niecelnie
  • 14. min Faul Furmana w środku pola
  • 15. min Jagiellonia nie ma za bardzo pomysłu, jak zaskoczyć dobrze zorganizowaną defensywę gości
  • 18. min Ładna akcja Burligi na prawym skrzydle, ale fatalne dośrodkowanie
  • 19. min "Jaga" wyraźnie przejęła inicjatywę! Zagranie Pospiszila z boku w ostatniej chwili wybija na róg Reca
  • 20. min To była najlepsza dotychczas akcja Jagiellonii!
  • 22. min Niecelny strzał główką Frankowskiego
  • 24. min Faul Romanczuka, rzut wolny dla Wisły Płock
  • 25. min Znakomita okazja Kante! Minimalnie obok słupka.
  • 26. min Zawodnik gości był jednak na spalonym.
  • 27. min Szymański kopnięty przez Kwietnia leży na murawie
  • 28. min Kolejny rzut wolny dla gości
  • 29. min Po chwilowym naporze "Jagi" gra się znowu wyrównała
  • 33. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Burliga
  • 34. min Jagiellonia zmarnowała dobrze zapowiadającą się akcję
  • 35. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jose Martinez Kante
  • 37. min Kante pokonał Kelemena płaskim strzałem z pola karnego
  • 37. min Żółtą kartkę otrzymuje Semir Stilić
  • 40. min "Jaga" miała jeszcze odrobinę nadziei, bo sędzia sprawdzał, czy inny zawodnik Wisły nie odciągał uwagi bramkarza, ale ostatecznie gol został uznany
  • 40. min Żółtą kartkę otrzymuje Cezary Stefańczyk
  • 41. min Gra się wyraźnie zaostrzył. Już trzecia żółta kartka w ciągu kilku minut!
  • 43. min Jagiellonia w coraz gorszej sytuacji. Aby myśleć o tytule musi strzelić co najmniej dwa gole, nie tracąc już żadnego.
  • 43. min Ogromne zamieszanie w polu karnym Wisły, ale sędzia odgwizduje rzut wolny
  • 44. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Ivan Runje
  • 45. min Runje skoczył najwyżej do dośrodkowania Romanczuka i pokonał bezradnego bramkarza gości. "Jaga" wraca do gry!
  • 18:52 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę
  • 50. min Fatalny początek drugiej połowy dla Jagiellonii! Po akcji Furmana, Kante delikatnie podciął piłkę nad Kelemenem, Guilherme nie zdążył.
  • 52. min A jednak nie ma gola! Sędzia go anulował!
  • 52. min Żółtą kartkę otrzymuje Jose Martinez Kante
  • 54. min Sędzia zdecydował po wideoweryfikacji, żeby anulować bramkę, ale ciągle nie wiadomo z jakiego powodu...
  • 55. min A ataku piłkarze Wisły, trener Brzęczek zagrzewa ich do boju
  • 56. min Faul
  • 56. min Kante sfaulował Kwietnia, wjeżdżając w nogi od tyłu
  • 56. min Pachniało drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną dla strzelca obu bramek
  • 57. min Próba kontrataku gospodarzy, ale prostopadłe podanie ze środka pola nie znalazło adresata
  • 58. min Świetna okazja dla Wisła, to powinien być gol po dośrodkowaniu Urygi, ale kapitalną paradą popisał się Kelemen
  • 61. min Szansa dla Jagiellonii. Pospiszil wysoko nad bramką!
  • 61. min Żółtą kartkę otrzymuje Dominik Furman
  • 65. min Jak podaje Jagiellonia, "dzisiejszy mecz ogląda z trybun 20 086 kibiców, w tym 4409 pań, 2517 dzieci, a tych, którzy zdecydowali się obejrzeć mecz po raz pierwszy jest 1739".
  • 67. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Cillian Sheridan
  • 68. min Po dośrodkowaniu z prawej strony, niepilnowany Sheridan dokładnym strzałem pokonał bramkarza gości!
  • 72. min Schodzi z boiska Bartosz Kwiecień, a za niego wchodzi Piotr Wlazło
  • 73. min Schodzi z boiska Semir Stilić, a za niego wchodzi Kamil Biliński
  • 76. min Dźwigała głową, ale ponad bramką
  • 76. min Schodzi z boiska Martin Pospiszil, a za niego wchodzi Karol Świderski
  • 77. min Schodzi z boiska Konrad Michalak, a za niego wchodzi Jakub Łukowski
  • 82. min Znakomita interwencja Kelemena w sytuacji sam na sam!
  • 83. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Dominik Furman
  • 85. min Wisła będzie kończyć mecz w dziesiątkę. Furman faulował Sheridana.
  • 85. min Żółtą kartkę otrzymuje Cillian Sheridan
  • 85. min Żółtą kartkę otrzymuje Alan Uryga
  • 88. min Żółtą kartkę otrzymuje Nico Varela
  • 94. min Schodzi z boiska Arvydas Novikovas, a za niego wchodzi Marek Wasiluk
  • 97. min Kibice Jagiellonii wbiegli nam murawę w trakcie meczu!