Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław - Wyniki na żywo w Interia.pl - 6 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (86') A. Piech D. Łuczak
  • 20:15 Dobry wieczór Państwu! Trzecie sobotnie spotkanie 6. kolejki Ekstraklasy. Jesteśmy w Białymstoku, gdzie Jagiellonia zagra ze Śląskiem Wrocław.
  • 20:19 Nie ma niespodzianek w składach obu zespołów. Stawiają na najlepszych, jakich mają trenerzy Mamrot i Urban.
  • 20:24 Jagiellonia gra dzisiaj o fotel lidera Ekstraklasy. Aby wskoczyć na pierwsze miejsce, białostoczanom wystarczy remis.
  • 20:28 Tomasz Kwiatkowski z Warszawy wyprowadza oba zespoły na murawę obiektu w Białymstoku. Jaga vs Śląsk za kilka minut zaczynamy!
  • 20:29 Grzyb i Celeban wymienili proporczyki, przybili piątki i odbyli losowanie stron.
  • 20:31 Sędzia Kwiatkowski dał sygnał. Śląsk rozpoczął granie w Białymstoku.
  • 1. min Za mocne podanie do Piecha. Piłka dla "Jagi".
  • 2. min Szybko pozbyli się piłki gospodarze. W środku pola drużyna z Wrocławia.
  • 2. min Dośrodkowanie Jovicia, ale zablokowane. Tylko aut dla Śląska.
  • 2. min Chrapek chciał obsłużyć podaniem Robaka, ale jego zagranie było za mocne.
  • 3. min Tarasovs zgodnie z przepisami zatrzymał Sheridana. Nie zadowoliło to kibiców "Jagi".
  • 4. min Błąd Czotry, który za lekko zagrywał do Pawelca i mógł dojść do piłki Sheridan. Doskonale zachował się jednak stoper Śląska, który uratował sytuację.
  • 6. min Piłkarze Śląska wychodzą z własnej połowy po kilku chwilach oblężenia, ale Piech nie radzi sobie na terenie rywala.
  • 8. min Pospiszil zacentrował na głowę Romańczuka, a ten uderzył metr obok bramki Wrąbla.
  • 9. min Piech stracił piłkę w środku pola, ale bez konsekwencji. Czujni byli koledzy z zespołu.
  • 10. min Jović próbował zacentrować, ale Guilherme zablokował zagranie.
  • 11. min Faul Pospiszila. Od rzutu wolnego zespół Urbana.
  • 11. min Dośrodkowanie Czernycha, ale dobry powrót notuje Dorde Czotra.
  • 12. min Błąd Chrapka, ale bardzo szybko Jagiellonia oddała piłkę rywalom.
  • 13. min Błąd za błędem. Na błąd odpowiadają błędem. Mnóstwo nieporozumień w obu ekipach na początku tej rywalizacji.
  • 13. min Pospiszil! W ostatniej chwili interweniował Celeban. Korner dla gospodarzy.
  • 14. min Rzut rożny dla "Jagi". Wrzutka i wybijają wrocławianie.
  • 15. min Rzut rożny dla Śląska po interwencji Burligi. Dośrodkowanie Chrapka, ale wybili piłkę podopieczni Mamrota.
  • 16. min Śląsk wymienia piłkę na własnej połowie, ale bez pomysłu na zbliżenie się do pola karnego Kelemena.
  • 17. min Mnóstwo dzisiaj takich akcentów, które łączą te zespoły. Kelemen przecież w przeszłości grał w Śląsku, a Tarasovs reprezentował barwy Jagiellonii.
  • 18. min Wrzutka Maka, ale piłkę przejmują gospodarze.
  • 18. min Doskonale odzyskał piłkę Pospiszil i rusza "Jaga".
  • 19. min Podanie do Sheridana, ale Pawelec był dobrze ustawiony i nie pozwolił na wiele Irlandczykowi.
  • 22. min Mak zostawił piłkę Czotrze. Od autu na połowie rywala Śląsk Wrocław.
  • 22. min Piłka wróciła na połowę wrocławian. Wymienili futbolówkę stoperzy: Celeban-Pawelec.
  • 23. min Czotra próbował dośrodkowania, ale Burliga odbił piłkę za linię końcową.
  • 23. min Rzut rożny dla Śląska. Krótkie rozegranie i podanie do Piecha, ale ten nie poradził sobie z asystą rywala.
  • 25. min Grzyb zacentrował w pole karne, ale wyjaśnili sytuację wrocławianie.
  • 25. min Półmetek pierwszej połowy za nami i niewiele dobrego można powiedzieć o tym meczu. Sytuacji jak na lekarstwo!
  • 26. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Madej, który faulował Czernycha.
  • 26. min Brzydki faul, zasłużone napomnienie dla doświadczonego skrzydłowego.
  • 27. min Pospiszili zacentrował w pole karne Śląska, gdzie znalazł się Sheridan!
  • 27. min Uderzył Irlandczyk, ale tuż obok bramki Wrąbla.
  • 29. min Jagiellonia ma piłkę na własnej połowie. Szukają podopieczni Mamrota luki na skrzydłach.
  • 30. min Sheridan! Co za akcja "Jagi"!
  • 30. min To powinno być 1-0! Tuż obok bramki przeleciała piłka po próbie Sheridana. Asystę mógł zanotować Pospiszil.
  • 31. min Sheridan zatrzymany pod linią boczną. Zacznie Wrąbel z piątego metra.
  • 32. min Tylko w jednym z czterech poprzednich spotkań 6. kolejki po 45 minutach był bezbramkowy remis. W Gliwicach Piast remisował z Koroną, aby wygrać ostatecznie 2-0.
  • 33. min Prostopadłe podanie do Czernycha, ale Litwina uprzedził Wrąbel.
  • 33. min Dobre wyjście z bramki golkipera wrocławian. Niezły mecz rozgrywa reprezentant polskiej młodzieżówki.
  • 36. min Rzut rożny dla Śląska. Dośrodkowanie Czotry, ale obronną ręką z opresji wychodzi zespół Mamrota.
  • 36. min Boban Jović szarżował na prawej stronie i po interwencji Gutiego, będzie rzut rożny dla wrocławian.
  • 37. min Czwarty rzut rożny dla Śląska. Dośrodkowanie na głowę Piecha, ale tylko kolejny korner.
  • 37. min Rzut rożny dla Śląska. Krótkie rozegranie i niedokładna wrzutka.
  • 37. min Pawelec powalczył na lewej stronie i... wywalczył kolejnego kornera.
  • 38. min Rzut rożny dla Śląska i wyjaśniają wszystko białostoczanie.
  • 39. min Piech! Nareszcie spróbowali piłkarze Urbana. To bodaj pierwszy strzał, ale bardzo niecelny.
  • 40. min Faul Tarasovsa na Grzybie. Zacznie Jagiellonia.
  • 40. min Pięć minut do końca pierwszej połowy w Białymstoku. Jagiellonia ma przewagę, tworzy sytuacje, ale wciąż remisuje 0-0 ze Śląskiem Wrocław.
  • 41. min Faul Świderskiego. Piłka dla Śląska Wrocław.
  • 41. min Żółtą kartkę otrzymuje Marcin Robak, który faulował w ataku Grzyba.
  • 41. min Dla Robaka oznacza to przymusową pauzę w meczu z Cracovią.
  • 42. min Robak ruszył do piłki na połowie "Jagi", przejął ją, ale Guti zdołał go zatrzymać.
  • 43. min Rozpadało się w Białymstoku. Ulewy dotarły i na Podlasie. Taka angielska pogoda może jednak pomóc obu zespołom.
  • 44. min Żółtą kartkę otrzymuje Arkadiusz Piech, który faulował Grzyba.
  • 44. min Drugi snajper Śląska łapie kartkę na Grzybie. Jan Urban miał pretensje do sędziego i nie zamierzał tego ukrywać.
  • 44. min Dośrodkowanie Maka, ale bardzo dobrze radzi sobie w defensywie Sheridan.
  • 45. min Za chwilę dowiemy się, ile dłużej potrwa pierwsza połowa meczu Jagiellonia - Śląsk.
  • 21:15 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy! Do przerwy 0-0!
  • 21:30 Za chwilę wracamy do Białegostoku. Czy Jagiellonia zdoła zdobyć zwycięską bramkę? A może to Śląsk zaskoczy i wywiezie komplet punktów z Podlasia.
  • 46. min Schodzi z boiska Karol Świderski, a za niego wchodzi Przemysław Frankowski
  • 21:32 Pierwsza zmiana Mamrota i od razu bardzo przemyślany ruch, bo Świderski był kompletnie niewidoczny.
  • 45. min Sędzia Kwiatkowski rozpoczął drugą połowę. Zaczęli białostoczanie!
  • 46. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Taras Romanczuk
  • 47. min Ależ początek Jagiellonii! Pierwsza akcja Frankowskiego i już udział przy golu. To on dograł do Burligi, który zaliczył asystę przy golu Ukraińca.
  • 48. min Wymarzony początek zespołu gospodarzy. Czy Śląsk zdoła odpowiedzieć?
  • 48. min Sheridan zagrywał do Czernycha, którego sprytnie uprzedził Wrąbel.
  • 49. min Piech! Kapitalny strzał z dystansu i jeszcze lepsza interwencja Kelemena.
  • 49. min Nie zdołał dobić uderzenia Robak. W międzyczasie na murawę padł jeszcze Mak, który domagał się rzutu karnego.
  • 49. min Rzut rożny dla Śląska. Wrzutka Czotry, ale wybijają piłkę białostoczanie.
  • 50. min Sheridan szukał Czernycha i niewiele brakowało, aby Irlandczyk wyprowadził Litwina na sytuację sam na sam!
  • 50. min Wrąbel zaczyna akcję Śląska z własnej połowy boiska. Śląsk w opałach?
  • 52. min Faul Romańczuka, a poszkodowanym Mak.
  • 53. min Ulewa nad Białymstokiem nie odpuszcza piłkarzom, ale to stwarza okazje, aby rozpędzić się na skrzydłem lub też spróbować z dystansu, jak Piech kilka chwil temu.
  • 53. min Pospiszil trafia w słupek!!! Piękny strzał zawodnika zza naszej południowej granicy.
  • 54. min Czotra zagrał w pole karne, ale Kelemen był czujny. Zacznie bramkarz "Jagi".
  • 55. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Sheridan.
  • 56. min Wrzutka Czotry i metr od zdobycia bramki był Celeban, który nieoczekiwanie otrzymał piłkę na piątym metrze.
  • 58. min Pospiszil! Zza pola karnego, ale bardzo niecelnie.
  • 58. min Sheridan zagrał do Burligi, ale defensora Jagiellonii pilnował Mak.
  • 60. min Rzut rożny dla "Jagi". Dośrodkowanie w pole karne Wrąbla, ale obronną ręką wychodzą z opresji wrocławianie.
  • 60. min Frankowski wrzucił piłkę w pole karne Śląska, ale bramkarz był na posterunku.
  • 62. min Faul na połowie Jagiellonii. Okazja dla gości.
  • 62. min Krótkie rozegranie rzutu wolnego... i kontra Jagiellonii. Fatalnie rozegrany stały fragment.
  • 62. min Grzyb trafia w słupek!!!
  • 63. min Ależ sytuacja. Kolejny słupek białostoczan. Po wrzutce Pospiszila, trafia Grzyb.
  • 63. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Michał Mak
  • 64. min Mak wpadł w pole karne i z największą precyzją zdobył bramkę na 1-1!
  • 64. min Wyszedł z bramki Kelemen, który chciał ratować sytuację, ale na nic to się zdało. Nie miał szans.
  • 65. min Piech szarżował przy linii bocznej, ale nic z tego.
  • 65. min Czernych! Spróbował szczęścia z ostrego kąta Litwin. Tylko korner dla białostoczan.
  • 66. min Schodzi z boiska Taras Romanczuk, a za niego wchodzi Bartosz Kwiecień
  • 66. min Rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie w pole karne Wrąbla i interwencja bramkarza Śląska.
  • 68. min Faul Chrapka na Pospiszilu. Ucierpiał przy tym zawodnik Śląska.
  • 69. min Chrapek poza boiskiem i chyba będzie potrzebna zmiana. A szkoda, bo Michał wygląda dzisiaj bardzo dobrze.
  • 70. min Schodzi z boiska Michał Chrapek , a za niego wchodzi Dragoljub Srnić
  • 71. min Bardzo wyrównana statystyka posiadania piłki. 51 procent dla Śląska, 49 procent dla Jagiellonii.
  • 73. min Dośrodkowanie Czernycha, ale Sheridanowi do końca przeszkadzał Czotra i Irlandczyk nie zdołał dojść do piłki.
  • 74. min Guilherme z autu. Jagiellonia zaczyna akcję na własnej połowie.
  • 74. min Remis gwarantuje białostoczanom fotel lidera - przynajmniej do poniedziałku, kiedy Wisła Kraków zagra z Zagłębiem Lubin.
  • 75. min Piech! Nie trafia w światło bramki snajper Śląska po podanie Maka. "Szczupakiem" próbował Piech i niewiele brakowało.
  • 76. min 10 tysięcy 437 kibiców w Białymstoku. Brawa dla kibiców Jagiellonii, którzy tłumnie stawili się na stadionie.
  • 77. min Kwiecień! Fenomenalnie broni próbę zmiennika Jagiellonii Wrąbel po wrzutce Pospiszila.
  • 78. min Zagranie ręką Kwietnia i będzie rzut wolny niemal z linii pola karnego!
  • 78. min Piłkarze Śląska domagali się rzutu karnego, ale niewzruszony pozostał arbiter z Warszawy.
  • 78. min Schodzi z boiska Fiodor Czernych, a za niego wchodzi Łukasz Sekulski
  • 79. min Kapitalna okazja, ale brakuje Chrapka, który mógłby spróbować strzału. Zdaje się, że spróbuje Czotra lub Piech.
  • 79. min Robak! Spróbował szczęścia z rzutu wolnego, ale niecelny strzał.
  • 81. min Ostatnie 10 minut. Ciekawe, kto pójdzie po pełną pulę w Białymstoku.
  • 83. min Faulowany Robak, a przewinił Pospiszil.
  • 84. min Komplet zmian wykorzystał Mamrot. Urban ma jeszcze możliwość wprowadzenia jednego zmiennika.
  • 84. min Faul Srnicia. Piłka dla Jagiellonii.
  • 85. min Sygnalizuje potrzebę zmiany Rafał Grzyb, ale chyba zapomniał, że trener dokonał kompletu roszad.
  • 85. min Faul Sekulskiego na Celebanie. Pod własnym polem karnym zacznie Śląsk Wrocław.
  • 86. min Schodzi z boiska Arkadiusz Piech , a za niego wchodzi Daniel Łuczak
  • 87. min Ostatnia zmiana Jana Urbana. Ostatnio Łuczak nie był dobrym wyborem, ale konsekwentny jest szkoleniowiec Śląska.
  • 89. min Rzut wolny dla Jagiellonii, ale za mocna wrzutka Pospiszila.
  • 90. min Za moment przekonamy się, ile potrwa dłużej potrwa spotkanie na Podlasiu.
  • 90. min Sheridan! Czujny Wrąbel do końca.
  • 90. min Chyba najlepszy mecz w tym sezonie w wykonaniu bramkarza wrocławian.
  • 90. min Cztery minuty dorzucił sędzia Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.
  • 91. min Faul Sekulskiego na Czotrze. Piłka dla Śląska, który będzie kradł cenne sekundy rywalom.
  • 92. min Czotra potrzebuje zmiany, ale nie ma już możliwości trener Urban.
  • 92. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Sekulski
  • 93. min Zaczęli wrocławianie, ale ten doliczony czas z pewnością zostanie wydłużony.
  • 94. min Faul Tarasovsa na Grzybie. Rzut wolny dla Jagiellonii.
  • 95. min Wrzutka Pospiszila i pewny chwyt Wrąbla.
  • 95. min Dośrodkowanie w pole karne Śląska, ale Łuczak był faulowany przez Gutiego.
  • 22:22 Ostatni gwizdek! Jagiellonia remisuje ze Śląskiem Wrocław 1-1 w strugach deszczu.
  • 22:24 Dziękujemy za uwagę! Dobrego wieczoru.