Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa - Wyniki na żywo w Interia.pl - 34 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (80') M. Kucharczyk Eduardo
  • 17:45 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 34. kolejki Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa.
  • 17:45 Ten mecz może rozstrzygnąć losy mistrzostwa Polski!
  • 17:47 Jeżeli Legia wygra, będzie miała już cztery punkty przewagi nad Lechem i sześć nad Jagiellonią.
  • 17:47 Z kolei wygrana "Jagi" spowoduje, że obie drużyny zrównają się punktami.
  • 17:48 W drużynie Jagiellonii za kartki pauzuje Taras Romanczuk.
  • 17:56 Legia przystępuje do meczu uskrzydlona zwycięstwem w finale Pucharu Polski.
  • 17:58 Pod wodzą Deana Klafuricia "Wojskowi" wygrali dotychczas wszystkie spotkania.
  • 18:01 Sędzią spotkania będzie Tomasz Musiał.
  • 18:02 Zawodnicy wychodzą na boisko, spotkanie rozpocznie się z delikatnym opóźnieniem.
  • 18:04 Zawodnicy Legii przedłużali wyjście na boisko w ramach protestu przeciwko zachowaniu działaczy Jagiellonii.
  • 18:05 Zabraniali oni kibicom Legii wniesienia flag na stadion.
  • 18:06 Na trybunach nie ma w ogóle kibiców Legii, którzy uznali, że bez flag nie wejdą wcale.
  • 18:06 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Nieporozumienie w ataku Jagiellonii, niecelne podanie Świderskiego.
  • 2. min Rozgrywają piłkę obrońcy gospodarzy.
  • 3. min Niecelne dośrodkowanie Novikovasa.
  • 5. min Wysoki pressing Legii przyniósł skutek.
  • 5. min Arbiter odgwizdał spalonego Kucharczyka.
  • 7. min Ładna kombinacyjna akcja Jagiellonii.
  • 7. min Zakończyła się dośrodkowaniem, ale zabrakło strzału.
  • 7. min Agresywnie naciska na rywala "Jaga".
  • 10. min Wlazło długim podaniem uruchomił Novvikovasa.
  • 10. min Złapał Litwin piłkę tuż przed linią, zagrał do Guilherme, ale jego dośrodkowanie było zbyt mocne.
  • 11. min Malarz ratował się wybiciem piłki w aut, był naciskany przez rywala.
  • 11. min Zszedł na lewą nogę Bezjak i uderzył sprzed pola karnego, odrobinę niecelnie.
  • 13. min Pierwsza akcja Szymańskiego nieudana, zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.
  • 14. min Ważny przechwyt Veszovicia, przeciął prostopadłe podanie do napastnika.
  • 15. min Rzut rożny dla Jagiellonii.
  • 16. min Dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze, ale na razie bez klarownych sytuacji.
  • 17. min Bezjak ma pretensje do sędziego.
  • 17. min Uważa, że był faulowany przez Astiza.
  • 17. min Korner dla gości
  • 18. min Żółtą kartkę otrzymuje Adam Hlouszek
  • 19. min Guilherme zdecydował się na indywidualną akcję i Hlouszek ratował się faulem.
  • 19. min Można mieć jednak wątpliwości, czy był to faul na żółtą kartkę.
  • 20. min Za głęboko dośrodkował z rzutu wolnego Novikovas.
  • 20. min Frankowski przeciął podanie do Hlouszka, ale nie zdołał utrzymać piłki w boisku.
  • 23. min Mitrović świetnie zatrzymał Szymańskiego.
  • 23. min Dwójkowa akcja Bezjaka ze Świderskim zakończona strzałem tego pierwszego.
  • 23. min Uderzył mocno, ale niecelnie.
  • 26. min Aktywny w ofensywie jest Guilherme.
  • 27. min Faul Astiza na Bezjaku.
  • 30. min Świetnie włączył się Burliga do akcji ofensywnej. Gdyby podanie Świderskiego do niego dotarło, znalazłby się w doskonałej sytuacji.
  • 30. min Rzut rożny dla Jagiellonii.
  • 33. min Faulowany Novikovas przed polem karnym Legii.
  • 33. min Zmienili się bokami skrzydłowi "Jagi".
  • 35. min Strzał głową Świderskiego prosto w ręce Malarza.
  • 36. min Zupełnie niecelny strzał Pospiszila.
  • 37. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Świderski.
  • 38. min Kolejna akcja Legii już w zarodku stłamszona przez Mitrovicia.
  • 40. min Znów z trudnej pozycji uderzył Bezjak, ale pospieszył się ze strzałem.
  • 40. min Kompletnie niecelne uderzenie.
  • 42. min Legia głównie się broni, ale na razie skutecznie. Jagiellonia wciąż bez klarownej okazji.
  • 42. min Arbiter odgwizdał spalonego Świderskiego.
  • 44. min Hamalainen wrócił i zatrzymał Świderskiego w polu karnym.
  • 45. min Bardzo ważny wślizg Runje, przeciął piłkę, inaczej Legia znalazłaby się w dobrej sytuacji.
  • 18:51 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:52 Mecz stoi na niezłym poziomie, ale kibice zaczynają już ziewać, bo sytuacji bramkowych jak na lekarstwo.
  • 18:52 6 strzałów Jagiellonii, 1 celny. 0 uderzeń Legii.
  • 19:07 Zawodnicy wracają na boisko.
  • 46. min Schodzi z boiska Jarosław Niezgoda , a za niego wchodzi Chris Philipps
  • 46. min Zaskakująca zmiana w przerwie meczu.
  • 47. min Dobrą sytuację miał Pospiszil!
  • 47. min Uderzył wolejem po dośrodkowaniu z lewej strony, ale skiksował.
  • 49. min Bez faulu powstrzymany Novikovas, choć przewrócił się Litwin.
  • 51. min Ostry faul Frankowskiego na Remy'm.
  • 52. min Żółtą kartkę otrzymuje Inaki Astiz
  • 52. min Jeszcze ostrzej Astiz zaatakował Pospiszila i został ukarany.
  • 54. min Prostopadłe podanie Veszovicia, próbował zagrać piętą Kucharczyk, ale nie trafił czysto w piłkę.
  • 55. min Dobre podanie Philippsa do Kucharczyka, ale ten był na spalonym.
  • 58. min Niecelny strzał Frankowskiego z dystansu.
  • 59. min Hlouszek skutecznie zablokował piłkę przed Burligą i od bramki zacznie Malarz.
  • 60. min Kombinacyjna akcja Legii.
  • 61. min Szymański sprytnym podaniem szukał Antolicia w polu karnym, ale świetny wślizg Runje zażegnał niebezpieczeństwo.
  • 64. min Frankowski faulował Veszovicia przy linii bocznej.
  • 65. min Burliga cierpi. Zwija się z bólu po starciu z Pazdanem.
  • 67. min Rzut rożny dla Jagiellonii.
  • 67. min Znów nic z niego nie wynikło.
  • 67. min Schodzi z boiska Karol Świderski, a za niego wchodzi Cillian Sheridan
  • 69. min Jeszcze jeden strzał Bezjaka, ale tak jak poprzednie - niecelny.
  • 69. min Nawet nie lecą blisko bramki strzały oddawane przez Bezjaka.
  • 71. min Kontratak Legii.
  • 71. min Dośrodkowanie Kucharczyka wybite.
  • 71. min Kluczowy moment akcji był jednak wcześniej. Gdyby Kucharczyk dostał dobre podanie, znalazłby się sam na sam z bramkarzem.
  • 72. min Piłka była w polu karnym Legii, ale ani Sheridan, ani Frankowski nie oddali strzału.
  • 73. min Schodzi z boiska Kasper Hämäläinen , a za niego wchodzi Miroslav Radović
  • 74. min Faulował Guilherme Veszovicia.
  • 76. min 18 763 widzów na stadionie w Białymstoku.
  • 77. min Korner dla Legii.
  • 78. min Mitrović zablokował Kucharczyka.
  • 78. min Faul Bezjaka na Astizie.
  • 79. min Nakładka Veszovicia na Frankowskim.
  • 79. min Arbiter odgwizdał spalonego Kucharczyka.
  • 80. min Schodzi z boiska Michał Kucharczyk , a za niego wchodzi da Silva Eduardo
  • 81. min Schodzi z boiska Arvydas Novikovas, a za niego wchodzi Bartosz Kwiecień
  • 82. min Zablokowane dośrodkowanie Hlouszka odbiło się od Czecha. Od bramki Kelemen.
  • 84. min Brutalne wejście Bezjaka w nogi Pazdana.
  • 84. min Ławka rezerwowych Legii ruszyła na boisko, starcie z zawodnikami Jagiellonii.
  • 85. min Żółtą kartkę otrzymuje Roman Bezjak
  • 86. min Arbiter odgwizdał spalonego Frankowskiego.
  • 87. min Żółtą kartkę otrzymuje Chris Philipps
  • 87. min Kwiecień sfaulowany tuż przed polem karnym Legii.
  • 88. min Guilherme uderzył ponad bramką.
  • 90. min Pospiszil dostał podanie w pole karne, ale odskoczyła mu piłka.
  • 90. min Fatalne podanie Bezjaka, zupełnie do nikogo.
  • 90. min Schodzi z boiska Przemysław Frankowski, a za niego wchodzi Dejan Lazarević
  • 92. min Trzy doliczone minuty.
  • 92. min Faul na Kwietniu.
  • 93. min Strzał Mitrovicia zablokował Pazdan, po chwili huknął Kwiecień, ale minimalnie niecelnie.
  • 94. min To był najgroźniejszy strzał w tym meczu.
  • 19:58 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:58 Hit rozczarował, walka o mistrzostwo wciąż trwa!
  • 20:07 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne. Dobranoc!