• (89') V. Odjidja-Ofoe B. Dejaegere
  • 19:17 Zapraszamy na mecz!
  • 19:17 Piłkarze wyszli na murawę Stadionu Miejskiego w Białymstoku.
  • 19:20 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min Akcja lewym skrzydłem Czakwetadze, ale Wójcicki wybił piłkę na aut.
  • 2. min Na razie Belgowie starają się utrzymać dłużej przy piłce.
  • 4. min Dośrodkowanie z prawej strony, Coosemans nie złapał piłki, ale Sheridan był dobrze pilnowany.
  • 5. min Piłka wrzucona w pole karne, ale Romanczuk nie zdołał oddać dobrego uderzenia głową.
  • 6. min Kolejna akcja prawą stroną, tym razem Frankowskiego, jednak nikt nie doszedł do jego zagrania.
  • 8. min Ale szansa dla Gentu!
  • 8. min Odjidja-Ofoe zagrał prostopadle do Dompe, który zwiódł Mitorivicia, ale posłał piłkę ponad poprzeczką, a był już w polu karnym.
  • 11. min Niedokładne podanie do Asare w pole karne.
  • 13. min Asare dorzucił piłkę w pole karne, rzutu rożny.
  • 15. min Starta Frankowskiego, strzelał Andrijaszević, ale został zablokowany.
  • 19. min Novikovas ostro z rzutu wolnego, ale tylko rzut rożny.
  • 19. min Coosemans wybił piłkę.
  • 20. min Jeszcze strzelał Romańczuk, ale bez efektu.
  • 26. min Sheridan niedokładnie do Novikovasa.
  • 27. min Odgwizdany faul Awoniyiego na Romańczuku w polu karnym Jagiellonii.
  • 28. min Foket sfaulowany przez Sheridana przy linii końcowej.
  • 33. min Awoniyi dostał podanie za plecy, odegrał do nadbiegającego Dompe, ale ten przestrzelił.
  • 33. min Rzut rożny dla Gentu.
  • 38. min wrzutka w pole karne, ale Andrijaszević nie zdołał przeciąć toru lecącej piłki.
  • 41. min Rzut rożny dla Jagiellonii.
  • 41. min Coosemans znowu nie złapał piłki, ale sytuację uratował jego kolega.
  • 42. min Heszcze strzelał Novikovas, ale niecelnie.
  • 43. min Wójcicki wywalczył rzut rożny.
  • 43. min Mitrović "główkował" po centrze Guilherme, ale tym razem Cooseman, choć z kłopotami, opanował piłkę.
  • 44. min Rzut rożny dla Gentu.
  • 45. min Sędzia doliczył minutę.
  • 46. min Żółtą kartkę otrzymuje Arvydas Novikovas za faul.
  • 20:06 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 48. min Bardzo niecelny strzał Czakwetadze.
  • 50. min Niecelny strzał Awoniyiego po dośrodkowaniu z prawej strony.
  • 51. min Pospiszil niedokładnie do Sheridana, który jednak powalczył i aut dla Jagiellonii.
  • 52. min Asare spokojnie głową do Coosemansa.
  • 54. min Wójcicki w pole karne, ale Sheridan niedobrze trafił w piłkę głową.
  • 55. min Novikovas z dystansu, ale Coosemans na posterunku.
  • 56. min Dompe zagrał na drugą stronę pola karnego do Czakwetadze, który uiderzył, ale Runje zastąpił Kelemena.
  • 56. min Piłka leciała do bramki.
  • 61. min Dompe w kierunku bramki z rzutu wolnego z narożnika pola karnego, Kelemen piąstkuje.
  • 62. min Runje znokautował łokciem rywala.
  • 62. min Gra na chwilę przerwana, bo jeszcze cierpi Awoniyi.
  • 62. min Możemy już jednak grać.
  • 63. min Żółtą kartkę otrzymuje Thomas Foket za faul na Frankowskim.
  • 63. min Kolejny błąd Coosemansa!
  • 64. min Bramkarz Gentu wypuścił piłkę po dośrodkowaniu Novikovasa z rzutu wolnego, ta trafiła do Kwietnia, którego strzał z linii bramkowej wybił Verstraete.
  • 65. min To nie był jednak Verstraete tylko Płastun.
  • 67. min Schodzi z boiska Giorgi Chakvetadze, a za niego wchodzi Roman Yaremchuk.
  • 69. min Schodzi z boiska Taiwo Michael Awoniyi, a za niego wchodzi Jonathan David.
  • 71. min Asare sfulował na boku Novikovasa.
  • 72. min Bardzo niedokładne dośrodkowanie Jaremczuka.
  • 73. min Schodzi z boiska Cillian Sheridan, a za niego wchodzi Roman Bezjak.
  • 74. min Podanie Romanczuka do Bezjaka, który wpadł w pole karmne, strzelił, ale po rękach Coosemansa.
  • 75. min Żółtą kartkę otrzymuje Bartosz Kwiecień.
  • 78. min David z narożnika pola karnego nad poprzeczką.
  • 79. min Arbiter odgwizdał spalonego Andrijaszevicza.
  • 79. min I całe szczęście, bo piłka wpadła do siatki.
  • 80. min Schodzi z boiska Arvydas Novikovas, a za niego wchodzi Karol Świderski.
  • 84. min Schodzi z boiska Martin Pospiszil, a za niego wchodzi Mateusz Machaj.
  • 85. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jonathan David.
  • 86. min Dompe wyprowadził dwójkowy atak z Davidem. Ten pierwszy zagrał do wychodzącego rezerwowego, którego strzał obronił Kelemen, ale przy dobitce był bezradny.
  • 89. min Schodzi z boiska Vadis Odjidja-Ofoe, a za niego wchodzi Brecht Dejaegere.
  • 89. min Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Machaj.
  • 90. min Sędzia doliczył pięć minut.
  • 95. min Jagiellonia jeszcze próbuje.
  • 95. min Romańczuk z pola karnego, ale wysoko ponad poprzeczką.
  • 21:11 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 21:11 Jagiellonia poniosła minimalną porażkę.
  • 21:12 Za tydzień w Gandawie musi spróbować odrabiać straty.
  • 21:14 Dziękuję za udział w relacji i zapraszam na kolejne.