• 17:55 Dzisiaj mecz odbędzie się bez publiczności.
  • 17:56 Podobnie jak inne wydarzenia w piłce.
  • 17:56 To wszystko z powodu zagrożenia koronawirusem.
  • 17:58 W wtorek musimy poznać pierwszego półfinalistę Pucharu Polski.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min Nowym trenerem gospodarzy jest Ryszard Komornicki, który tymczasowo zastąpił Ryszarda Tarasiewicza po porażce z Chrobrym Głogów 1-5.
  • 1. min Już pierwszy faul Grzeszczyka.
  • 2. min Dośrodkowanie Wdowiaka do nikogo.
  • 3. min Komornicki dokonał kilku zmian w porównaniu do meczu w Głogowie.
  • 3. min Natomiast trener Michał Probierz, opiekun Cracovii, wystawił praktycznie najsilniejsza jedenastkę.
  • 3. min Jedynie Hroszszo w bramce zastępuje Peszkovicza.
  • 5. min Dośrodkowanie Monterde wyłapane przez Hroszszo.
  • 5. min Rzut rożny dla Cracovii.
  • 6. min Arbiter odgwizdał spalonego Lopes.
  • 10. min Lewicki dostał podanie w pole karne, ale obrońca Cracovii wybił mu piłkę.
  • 12. min Dobra piłka do Lopesa, który zagrał piętą, ale vam Amersfoort został uprzedzony przez rywala.
  • 13. min Rzut rożny dla GKS-u.
  • 14. min Dytiatjew wybił piłkę z własnego pola karnego.
  • 14. min Po stracie Pestki, Mańka dośrodkował, ale na szczęście gości, piłkę wybił Helik.
  • 17. min Dimun sfaulował rywala na połowie GKS-u.
  • 18. min Tym razem Dimun sfaulował Grzeszczyka ponad 30 metrów od własnej bramki.
  • 18. min Z rzutu wolnego nic jednak nie wyszło.
  • 18. min Hroszszo uratował Cracovię.
  • 19. min Lewicki "główkował" z kilku metrów, ale wprost w bramkarza.
  • 20. min Daniel niecelnie zza pola karnego.
  • 22. min Dimun sfaulował Mańkę na własnej połowie.
  • 24. min Dośrodkowanie Wdowiaka wypiąstkował Jałocha.
  • 25. min Błąd piłkarza Tych, ale złe dośrodkowanie Lopesa.
  • 25. min Potem jeszcze Rapa wywalczył rzut rożny.
  • 25. min Jałocha piąstkuje z linii bramkowej.
  • 27. min Moneta stracił piłkę na rzecz Hanki, Rumun dośrodkował, ale Biernat uprzedził Lopesa.
  • 27. min Tylko rzut rożny dla Cracovii.
  • 27. min Po dośrodkowaniu Hanki strzelał Rapa, ale Jałocha odbił piłkę.
  • 29. min Rzut rożny dla GKS-u.
  • 30. min Biernat sfaulował w polu karnym gości.
  • 34. min Dośrodkowanie Rapy w rękach Jałochy.
  • 36. min Rzut rożny dla Cracovii.
  • 36. min Mamy festiwal niezbyt udanych dośrodkowań w wykonaniu gości.
  • 38. min Dimun sfaulował Grzeszczyka przy linii bocznej.
  • 39. min Arbiter odgwizdał spalonego Sołowieja.
  • 40. min Rzut rożny dla Cracovii.
  • 41. min Hanca z lewej strony, piłka dotarła do Helika, który odwrócił się z Biernatem na plecach, ale strzelił wprost w Jałochę.
  • 42. min Rzut rożny dla Cracovii.
  • 45. min Rzut rożny dla Cracovii.
  • 18:45 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 47. min Obie drużyny bez zmian.
  • 48. min Dośrodkowanie Wdowiaka z lewej strony, Lopes "główkował" ponad poprzeczką.
  • 49. min Rzut rożny dla Cracovii.
  • 52. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Mateusz Wdowiak.
  • 53. min Van Amersfoort zagrał na wolne pole do Wdowiaka, który wpadł w "16" i uderzył nie do obrony.
  • 60. min Ładna akcja Cracovii, na koniec strzelał Hanca, ale niecelnie.
  • 60. min Schodzi z boiska Szymon Lewicki, a za niego wchodzi Mateusz Piątkowski.
  • 61. min Van Amersfoort sfaulowany przez Monetę na połowie Cracovii.
  • 63. min Van Amersfoort sfaulowany przez Biegańskiego.
  • 64. min Helik trafił w słupek!!!
  • 65. min Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Helika, który uderzył sytuacyjnie i trafił w słupek.
  • 66. min Schodzi z boiska Łukasz Sołowiej, a za niego wchodzi Wilson Kamavuaka.
  • 69. min Rapa wybił piłkę sprzed bramki po dośrodkowaniu Mańki, a potem strzał Monety bardo niecelny.
  • 72. min Monterde niecelnie z narożnika pola karnego.
  • 73. min Schodzi z boiska Omar Monterde Villaescusa, a za niego wchodzi Wojciech Szumilas.
  • 73. min Van Amersfoort "głowkował" po dośrodkowaniu Hanki, ale wprost w Jałochę.
  • 74. min Dytiatjew w ostatniej chwili zablokował Piątkowskiego.
  • 74. min Schodzi z boiska Mateusz Wdowiak, a za niego wchodzi Tomasz Vestenicky.
  • 79. min Grzeszczyk na prawą stronę do Szumilasa, który strzelił jednak niecelnie.
  • 82. min Szumilas niecelnie spoza pola karnego.
  • 83. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Grzeszczyk za faul na Dytiatjewie, który popełnił na środku boiska.
  • 85. min Kamavuaka sfaulował Vestenickiego przed polem karnym.
  • 86. min Rzut rożny dla GKS-u.
  • 88. min Żółtą kartkę otrzymuje Sebastian Steblecki za faul na Rupie, który popełnił na środku boiska.
  • 90. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Wojciech Szumilas.
  • 91. min Z prawej strony dośrodkował Piątkowski, a Szumilas przymierzył pod poprzeczkę z linii pola karnego.
  • 91. min Sędzia doliczył trzy minuten.
  • 19:50 Koniec regulaminowego czasu i mamy dogrywkę.
  • 19:55 Schodzi z boiska Kamil Pestka, a za niego wchodzi Michal Siplak.
  • 19:56 Schodzi z boiska Milan Dimun, a za niego wchodzi Sylwester Lusiusz.
  • 95. min Na razie nic wielkiego się w dogrywce nie dzieje.
  • 95. min Tyszanie mili rzut rożny, ale nie oddali strzału na bramkę.
  • 97. min Lusiusz dośrodkował wprost w ręce Jałochy.
  • 98. min Sipliak sfaulował Mańkę przed polem karnym Cracovii.
  • 99. min Schodzi z boiska Jan Biegański, a za niego wchodzi Michał Staniucha.
  • 100. min Helik sfaulował Biernata w polu karnym GKS-u.
  • 102. min Schodzi z boiska Rafael Guimaraes Lopes, a za niego wchodzi Thiago Rodrigues de Souza.
  • 102. min Dwie sytuacje dla gospodarzy.
  • 103. min Najpierw Staniucha strzelał z dość ostrego kata, ale Hroszszo sparował piłkę nogę, a dobitka Szumilasa z linii pola karnego trafiła w poprzeczkę.
  • 104. min Piątkowski trafił w poprzeczkę!!!
  • 105. min Po dośrodkowaniu z prawej strony, Piątkowski zastawił się w polu karnym przed Lusiuszem i uderzył głowę, ale trafił w poprseczkę.
  • 105. min W odpowiedzi Vetsenicky do Thiago, który uderzył z ostrego kąta, jednak Jałocha obronił.
  • 106. min Piłkarz Cracovii wybił piłkę sprzed linii.
  • 107. min Piątkowski oddał strzał obroniony przez Hroszszo, piłka leciała jednake do bramki, ale przed linią wybił ją Lusiusz.
  • 108. min Rzut rożny dla GKS-u.
  • 109. min Żółtą kartkę otrzymuje Keon Kelly Daniel za faul na Thiago w okolicy linii bocznej.
  • 114. min Żółtą kartkę otrzymuje Ołeksij Dytiatjew za faul na Piątkowskim, który mógł mieć dobrą sytuację.
  • 115. min Dośrodkowanie Szumilasa, ale Biernat i Mańka nie doszli do piłki.
  • 115. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Pelle van Amersfoort.
  • 117. min Thiago na prawej stronie minął Kamavuakę, dośrodkował w pole karne, gdzie van Amersfoort z pierwszej piłki kropnął pod poprzeczkę.
  • 118. min Rzut rożny dla Cracovii.
  • 119. min Hanca wyrzucił piłkę za boisko.
  • 120. min Rzut rożny dla Cracovii.
  • 121. min I kolejny rzut rożny dla Cracovii.
  • 121. min Sędzia doliczył minutę.
  • 20:29 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 20:32 Cracovia pierwszym półfinalistą.
  • 20:33 Dziękuję za udział w relacji i zapraszam na kolejne.