Cracovia - Wisła Płock - Wyniki na żywo w Interia.pl - 10 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

Cracovia - Wisła Płock

Ekstraklasa 10. kolejka 25.09.2017 18:00
Stadion im. Józefa Piłsudskiego (Kraków)

• (91') M. Piątkowski D. Rasak
  • 17:47 Cracovia mierzy się dzisiaj u siebie z Wisłą Płock.
  • 17:50 Podopieczni Michała Probierza nie wygrali meczu od lipca i są w dużym kryzysie. Przełamią się dzisiaj?
  • 17:52 Cracovia z sześcioma punktami na koncie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Wisła Płock jest 11.
  • 17:57 Piłkarze już są w tunelu i zaraz pojawią się na murawie.
  • 17:58 Kibice "Pasów" na ostatnim meczu w Pucharze Polski głośno wyrażali swoje niezadowolenie z postawy piłkarzy. Dzisiaj na stadionie tłumów nie ma.
  • 5. min Strzał z dystansu i łapie piłkę Sandomierski.
  • 7. min Varela próbował odgrywać piłkę w pole karne, ale zrobił to fatalnie i posłał ją poza boisko.
  • 8. min Reca próbował uderzać zza "szesnastki", ale piłka odbiła się od jednego z obrońców "Pasów".
  • 8. min Rzut rożny dla gości.
  • 9. min Dośrodkowanie i piłka wybita z "szesnastki" Cracovii.
  • 11. min Na trybunach obecny jest dzisiaj selekcjoner reprezentacji Polski - Adam Nawałka.
  • 13. min Hernandez próbował dośrodkowywać w pole karne rywala, ale zrobił to za mocno. Piłka opuściła boisko.
  • 14. min Fantastyczną okazję zmarnował Krzysztof Piątek!
  • 15. min o błędzie rywala, napastnik dostał piłkę w polu karnym, zwiódł bramkarza i nie trafił do pustej bramki!
  • 16. min Rzut rożny dla gości.
  • 16. min Dośrodkowanie, piłka wybita i łapie ją Sandomierski.
  • 18. min Ostry faul Szymańskiego w środkowej części boiska. Sędzia na razie go oszczędził i nie pokazał mu kartki.
  • 20. min Zamieszanie w polu karnym gości, piłka poodbijała się od zawodników Wisły i opuściła "szesnastkę" gości.
  • 20. min Deja groźnie uderzał z dystansu, ale posłał piłkę obok bramki.
  • 21. min Fatalnie zachował się w tej sytuacji Szymański, który wybijając piłkę, podał ją wprost pod nogi piłkarza "Pasów".
  • 25. min Cracovia próbuje przedrzeć się w pole karne rywala, ale na razie bez efektów.
  • 26. min Varela faulowany w środkowej części boiska przez Czovilo.
  • 27. min Rzut rożny dla gości.
  • 27. min Dośrodkowanie i uderzał na bramkę Reca. Sandomierski wybił jednak futbolówkę.
  • 28. min Kolejny rzut rożny dla Wisły Płock.
  • 28. min Złe dośrodkowanie i piłka opuszcza "szesnastkę" rywala.
  • 28. min Żółtą kartkę otrzymuje Krzysztof Piątek.
  • 29. min Rzut wolny dla gości blisko pola karnego Cracovii.
  • 30. min Wrzutka Furmana, piłka odbiła się od jednego z piłkarzy Wisły i wyszła poza boisko.
  • 31. min Varela ruszył prawa stroną, ale stracił piłkę i od bramki zacznie Sandomierski.
  • 32. min Malarczyk zderzył się z Piątkowski i pojawiła się krew przy jego łuku brwiowym.
  • 32. min Chyba konieczna będzie zmiana.
  • 33. min Malarczyk opatrywany poza boiskiem.
  • 35. min Schodzi z boiska Piotr Malarczyk, a za niego wchodzi Mateusz Szczepaniak.
  • 36. min Malarczyk jednak nie może kontynuować gry. Konieczna była zmiana.
  • 36. min Dogranie Recy w pole karne i Deja wybija piłkę.
  • 37. min Merebaszwili uderzał z dystansu, ale pewnie wyłapał piłkę Sandomierski.
  • 39. min Cracovia wciąż bez celnego strzału. Wisła ma ich na koncie trzy.
  • 39. min Piątkowski dobrze uderzał na bramkę, ale znowu pewnie złapał piłkę Sandomierski.
  • 40. min Merebaszwili dostał piłkę w polu karnym i znowu było groźnie pod bramką Cracovii.
  • 40. min Po raz kolejny uderzenie broni jednak Sandomierski.
  • 43. min Dośrodkowanie w pole karne Wisły, ale Piątek nie zdołał uderzyć piłki głową.
  • 44. min Rzut rożny dla "Pasów".
  • 44. min Dośrodkowanie i łapie piłkę Kiełpin.
  • 46. min Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.
  • 46. min Faulowany Hernandez w środkowej części boiska.
  • 18:47 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 18:48 Cracovia po pierwszych 45 minutach wciąż nie oddała celnego strzału.
  • 18:49 Zobaczymy, jak będzie po przerwie. Zostańcie z nami!
  • 19:02 Piłkarze wrócili już na murawę.
  • 48. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 46. min Obie drużyny bez zmian na drugą połowę.
  • 47. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 48. min Piłka trafia do Zenjova, ale ten posyła ją obok bramki.
  • 49. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Nico Varela.
  • 50. min Kapitalna kontra gości.
  • 50. min Michalak świetnie dośrodkował piłkę do Vareli, który z bliskiej odległości nie dał szans Sandomierskiemu.
  • 53. min Rzut rożny dla gości.
  • 53. min Dośrodkowanie Furmana i piłka opuszcza pole karne gospodarzy.
  • 55. min Strata Sziplaka i Szymański ruszył w pole karne Cracovii. Podopieczni Probierza zdołali jednak opanować sytuację i nie dopuścili nawet do dośrodkowania.
  • 55. min Gra "Pasów" po stracie gola robi się coraz bardziej nerwowa.
  • 56. min Uderzenie Zenjova zza pola karnego, ale pewnie łapie piłkę Kiełpin.
  • 59. min Faulowany Szymański w środkowej części boiska. Konieczna będzie interwencja sztabu medycznego.
  • 61. min Szczepaniak dośrodkowywał piłkę w pole karne i niepewnie interweniował Kiełpin. O mały włos a drugi z piłkarzy Cracovii nie dobiłby spadającej futbolówki.
  • 64. min Znowu złe wybicie piłki przez Kiełpina i Cracovia miała dobra okazję. Najpierw jednak strzał Mihalika został zablokowany, a później Zenjov posłał futbolówkę obok bramki.
  • 64. min Schodzi z boiska Jaroslav Mihalik, a za niego wchodzi Mateusz Wdowiak.
  • 69. min Dośrodkowanie w pole karne gości i zderzyli się Szczepaniak z Kiełpinem.
  • 70. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Javier Hernandez.
  • 71. min W końcu starania Cracovii przyniosły efekt!
  • 71. min Odbita piłkę posłał do bramki Kiełpina zza szesnastego metra Javier Hernandez.
  • 73. min Merebaszwili oddał groźny strzał z pola karnego, ale został on zablokowany.
  • 74. min Rzut rożny dla Cracovii.
  • 74. min Dośrodkowanie i po strzale głową, pewnie łapie piłkę Kiełpin.
  • 75. min Żółtą kartkę otrzymuje Arkadiusz Reca.
  • 76. min Za mocne podanie Szczepaniaka w pole karne Wisły Płock.
  • 77. min Schodzi z boiska Konrad Michalak , a za niego wchodzi Patryk Stępiński.
  • 78. min Rzut wolny dla gospodarzy.
  • 79. min Dośrodkowanie Hernandeza i po zamieszaniu piłka opuszcza pole karne gości. Piłkarze Cracovii pokazywali sędziemu, że było zagranie ręką jednego z rywali, ale arbiter nie przerwał gry.
  • 80. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Giorgi Merebashvili.
  • 80. min Co za goool!
  • 80. min Merebaszwili oszukał Zenjova, oddał strzał na bramkę, a futbolówka przeszła między noga Sandomierskiego i wpadła do siatki!
  • 81. min Schodzi z boiska Nico Varela , a za niego wchodzi José Kanté Martínez.
  • 82. min Kolejna świetna okazja gości!
  • 82. min Szymański uderzał na bramkę rywala, ale tym razem Sandomierski popisał się dobrą interwencją!
  • 84. min Rzut wolny dla "Pasów" blisko pola karnego rywala.
  • 85. min Bardzo groźne uderzenie Hernandeza, ale piłka przeszła obok bramki.
  • 87. min Niebezpieczne uderzenie Recy i piłka przechodzi tuż obok słupka!
  • 88. min Żółtą kartkę otrzymuje José Kanté Martínez.
  • 90. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Dominik Furman.
  • 90. min Strata w środkowej części boiska i z kontrą wyszli goście.
  • 90. min Piątkowski idealnie dośrodkował piłkę do Furmana, a ten wpakował ją do bramki.
  • 91. min Schodzi z boiska Mateusz Piątkowski , a za niego wchodzi Damian Rasak.
  • 94. min Rzut rożny dla Wisły Płock.
  • 94. min Krótkie rozegranie, ale goście szybko stracili piłkę.
  • 19:52 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 19:52 Cracovia po raz dziewiąty z rzędu nie jest w stanie wygrać meczu. Dla "Pasów" to szósta porażka w tym sezonie.
  • 19:52 Wisła Płock zanotowała natomiast czwartą wygraną w lidze.
  • 19:53 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!