• 15:27 Na stadionie rozbrzmiewa hymn "Pasów", widzów jak na lekarstwo
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Przy piłce piłkarze Piasta Gliwice
  • 5. min Dobra akcja Piasta, ale Gojko uderzył za słabo i Peszković złapał piłkę
  • 5. min Na ławce rezerwowych Cracovii nie mia dziś trenera Michała Probierza, który jest zawieszony na dwa mecze. Drużynę z ławki prowadzi asystent Michał Staszewski
  • 7. min Dobra akcja Cracovii. Czulina dośrodkował z lewej strony. Obrońca wybił piłkę.
  • 7. min Rzut rożny dla Cracovii
  • 8. min Z bliska główkował Piątek,ale Szmatuła pewnie złapał piłkę
  • 9. min Żivec strzelał mocno z dystansu, ale został zablokowany
  • 11. min Szybkie wyjście Piasta. Badia dośrodkował z lewej strony. Peszkovic złapał piłkę
  • 12. min Cracovia szybko przedostała się pod pole karne Piasta. Czulina uderzył z okolic naroznika pola karnego tuż obok okienka bramki gości
  • 14. min Piłkarz Piasta faulowany w środku pola
  • 15. min Papadopulos strzelał płasko z ostrego kąta, ale daleko od bramki Cracovii
  • 16. min Faul Czovilo na Gojce na połowie Cracovii
  • 17. min Najlepsza szansa Piasta! Papadopulos pomylił się o centymetry
  • 18. min Strzelał instynktownie po długim wrzucie z autu
  • 19. min Arbiter odgwizdał spalonego Piątka
  • 20. min Bolesne zderzenie dwóch piłkarzy Cracovii
  • 21. min Czovilo i Dimun zderzyli się głowami w środku pola
  • 21. min Na szczęście już podnieśli się obaj zawodnicy, bo wyglądało to bardzo groźnie
  • 22. min 49-51 proc. na korzyść Piasta w posiadaniu piłki
  • 24. min Faulowany Kirkeskov przez Wdowiaka
  • 26. min Zagranie reką piłkarza Cracovii i rzut wolny dla Piasta na wysokości pola karnego
  • 27. min Badia dośrodkował z wolnego, ale zbyt nisko i obrońcy wybili piłkę
  • 27. min Rzut rożny dla Piasta
  • 27. min Arbiter odgwizdał spalonego Koruna
  • 29. min Wdowiak dośrodkował płasko z prawej strony przed bramkę Piasta, ale sytuację uratował Czerwiński
  • 30. min Dimun strzelał na bramkę Piasta, ale nie mógł tym zaskoczyć Szmatuły
  • 31. min Jodłowiec wdał się w drybling, wpadł w pole karne Cracovii, ale nie zdołał podać do partnerów
  • 34. min 4-4 w strzałach na bramkę, 2-1 w celnych dla Cracovii
  • 36. min Faul Koruna na Piątku
  • 37. min Złe piąstkowanie Szmatuły, ale bez zagrożenia dla bramki Piasta
  • 37. min Rzut rożny dla Cracovii
  • 37. min Słaba główka Siplaka i dodatkowo niecelna
  • 41. min Żółtą kartkę otrzymuje Michal Papadopulos za ostry faul na Hernandezie
  • 43. min Groźny rzut z autu Siplaka. Piłka przeleciała wzdłuż bramki Piasta
  • 44. min Rzut rożny dla Cracovii
  • 45. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Milan Dimun
  • 45. min Bramkę wypracował‚: Michał Helik
  • 46. min Siplak dośrodkował z lewej strony. Do odbitej piłki jeszcze przed linią końcową dopadł Helik i wycofał ją przed bramkę, a Dimun skierował piłkę do pustej bramki!
  • 46. min Sędzia doliczył dwie minuty
  • 16:17 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 47. min Rzut rożny dla Piasta
  • 48. min Faulowany przy linii bocznej piłkarz Cracovii
  • 50. min Faulowany Diego w strefie środkowej
  • 52. min Rzut rożny dla Piasta
  • 53. min Faul Hateley przed polem karnym Cracovii
  • 53. min Odważny początek drugiej połowy w wykonaniu Piasta
  • 54. min Faul Jodłowca na Dytjatjewie
  • 55. min Arbiter odgwizdał spalonego Piątka, który dobijał obroniony strzał z dystansu
  • 56. min Schodzi z boiska Denis Gojko , a za niego wchodzi Karol Angielski
  • 58. min Żółtą kartkę otrzymuje Ołeksij Dytiatjew za faul na Angielskim
  • 59. min Dytiatjew nie zagra w następnym meczu za kartki
  • 60. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Sasza Żivec
  • 60. min Bramkę wypracował‚: Karol Angielski
  • 62. min Angielski podał przed polem karnym o Żivca, a ten popisał się pięknym strzałem z 25 metrów w górny róg bramki Cracovii
  • 62. min Rzut rożny dla Piasta
  • 62. min Odbita piłka i kolejny rzut rożny
  • 63. min Schodzi z boiska Mateusz Wdowiak, a za niego wchodzi Sergei Zenjov
  • 65. min Leży na murawie Dimun, który ucierpiał po walce o górną piłkę z Jodłowce
  • 66. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Krzysztof Piątek
  • 67. min Bramkę wypracował‚: Sergei Zenjov
  • 68. min Zenjov podał w pole karne do Piątka, a ten huknął w górny róg bramki Piasta!
  • 68. min Schodzi z boiska Antonini Czulina, a za niego wchodzi Deniss Rakels
  • 69. min Rzut rożny dla Cracovii po zablokowanym strzale Hernandeza
  • 70. min Po rogu Hernandeza Czovilo główkował tuż nad bramką gości!
  • 75. min Faulowany piłkarz Cracovii w strefie środkowej
  • 76. min Niecelnie główkował Papadopulos
  • 76. min Schodzi z boiska Gerard Badia Cortes , a za niego wchodzi César Joel Valencia Castillo
  • 77. min Rakels zmarnował setkę!
  • 78. min Znów Zenjov mógł zaliczyć asystę
  • 78. min Angielski mógł doprowadzić do remisu! Strzelał z bliska, ale Peszković popisał się kapitalną interwnecją!
  • 79. min Rzut rożny dla Piasta
  • 79. min Żółtą kartkę otrzymuje Mikkel Kirkeskov za faul
  • 81. min Faul Zivca na hernandezie
  • 82. min Schodzi z boiska Tom Hateley , a za niego wchodzi Martin Bukata
  • 83. min Piątek trafia w poprzeczkę!!!
  • 83. min Napastnik Cracovii główkował z trzech metrów, ale nie zmieścił piłki w bramce!