• 19:33 Jedyną bramkę dla "Trójkolorowych" zdobył na początku drugiej połowy obrońca Samuel Umtiti
  • 19:34 Wróćmy do dzisiejszego starcia - obie drużyny wróciły do wielkiej czwórki MŚ po długiej nieobecności
  • 19:35 Chorwaci grali w półfinale w 1998 roku (MŚ ukończyli na 3. miejscu), a dumni "Synowie Albionu" czekali na taki sukces od 28 lat
  • 19:36 Wydaje się, że na starcie mały handicup mają angielscy piłkarze, którzy stosunkowo łatwo, bez forsowania tempa, pokonali w ćwierćfinale Szwecję 2-0
  • 19:39 Tego samego nie można powiedzieć o Chorwatach. Za podopiecznymi Zlatko Dalicia dwa ciężkie boje, z Danią i Rosją. W obu potrzebna była nie tylko dogrywka, ale też serie rzutów karnych
  • 20:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Rozpoczęli Anglicy
  • 1. min Od rzutu wolnego Chorwaci
  • 1. min Sędzia nakazał jeszcze raz, pospieszyli się piłkarze z Bałkanów
  • 2. min Faul Lingarda, sędzia Cakir upomina pomocnika
  • 2. min Z autu na własnej połowie rozpoczęli Anglicy
  • 3. min Trener Dalić od pierwszej minuty nie postawił na mocną ofensywę
  • 4. min Faulował Mandżukić, ucierpiał Henderson
  • 4. min Faulowany Alli przez Modricia
  • 4. min Około 30 metrów przed bramką, będzie dogodna okazja z rzutu wolnego
  • 5. min Trippier czy Young - obaj się szykują do piłki
  • 5. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Kieran Trippier
  • 6. min Fenomenalny gol prawą nogą blisko okienka bramki, pod poprzeczkę
  • 6. min Trippier nie dał żadnych szans Subasziciowi
  • 6. min Genialne rozpoczęcia spotkania dla Anglików!
  • 7. min To pierwszy gol Trippiera w reprezentacji w 12. meczu
  • 7. min Gracz Tottenhamu pokazał wielką klasę
  • 7. min Chorwaci próbują szybko odpowiedzieć, ale Anglicy ruszyli z kontrą
  • 7. min Vida zatrzymał Younga
  • 7. min Znakomite wyjście Subaszicia, znów było niebezpiecznie
  • 8. min Początek spotkania z pewnością rozgrzał kibiców, bo obie drużyny grają efektowną piłkę dla oka
  • 9. min Dośrodkowanie Chorwatów z lewej strony, Young miał małe problemy, ale nie dał się zaskoczyć i skierował piłkę na rzut rożny
  • 10. min Ekspresowa kontra Anglików po kilkudziesięciometrowym podaniu, ale Kane był dobrze pilnowany
  • 10. min Faulowany Dele Alli w środku pola
  • 11. min Chorwaci nerwowo w swoim polu karnym, ale ostatecznie zażegnali niebezpieczeństwo
  • 11. min "Ogniści" podwyższają pressing, ale tracą piłkę
  • 12. min Rzut rożny dla Anglików
  • 12. min Zagrywa Young
  • 13. min Sędzia Cakir odgwizduje faul w polu karnym
  • 14. min Dobre rozciągnięcie gry przez Allego na prawe skrzydło, ale dogranie Trippiera zostało zablokowane
  • 14. min Kolejny stały fragment
  • 14. min Niewiele brakowało, w roli głównej znów Maguire
  • 15. min Obrońca Wyspiarzy doskonale odnajduje się przy wrzutkach na głowę
  • 15. min Faulował Walker, wolny w środku pola dla Chorwacji
  • 16. min Anglicy znów próbowali zaskoczyć rywala ekspresową kontrą, ale znów nieskutecznie
  • 16. min Faulowany Kane
  • 16. min Vrsaljko świadomy przewinienia
  • 17. min Atak pozycyjny Anglików na połowie Chorwatów
  • 17. min Dośrodkowanie w pole karne, ale Subaszić uprzedził Sterlinga
  • 18. min Na razie Anglicy całkowicie zdominowali środek pola, Chorwaci mają problem z płynnym przeprowadzeniem akcji
  • 18. min Daleki przerzut do Vrsaljko na prawe skrzydło, ale obrońca nie opanował piłki
  • 19. min Z rzutu z autu zaczynają Chorwaci
  • 19. min Zaskakujący strzał z dystansu Perisicia, ale nie w światło bramki
  • 20. min Sędzia Cakir nie wychwycił, że była "ocierka" i Chorwatom należał się rzut rożny
  • 20. min Sterling przewrócony, ale zdaniem sędziego nie było faulu
  • 20. min Ucierpiał Trippier, ale po chwili był zdolny do dalszej gry
  • 21. min Rebić szukał miejsca do oddania strzału, ale został zablokowany
  • 21. min Inna sprawa, że był osamotniony i był dość łatwy do "przeczytania" przed polem karnym
  • 22. min Vrsaljko przedarł się prawym skrzydłem, ale podanie nie było precyzyjne w pole karne
  • 22. min Faulowany Kane w środku pola
  • 22. min Przewinił Lovren, zaczynają się nerwy
  • 23. min Pozycja "spalona" Kane'a, ale fatalny błąd Chorwatów w obronie, po którym zapachniało drugą bramką
  • 23. min Perisić oddał strzał z dystansu, ale zupełnie nieudany, kilka metrów obok bramki Pickforda
  • 23. min Bramkarz Anglików mimo wszystko miał pretensje do kolegów z pola, że dopuścili do takiej sytuacji
  • 24. min Sterling pokazał klasę, przedzierał się przez obronę Chorwatów i niemal mu się udało, ale na końcu poślizgnął się i z szarży nic nie wyszło
  • 25. min Faulował Strinić, wznawia Pickford
  • 26. min Kolejna szybka kontra Anglików, ale bez strzału na bramkę. W odpowiedzi z akcją zabrał się Rebić, lecz z prawej flanki zagrał fatalnie, wprost w ręce bramkarza
  • 27. min Faulowany Young z lewej strony boiska
  • 27. min Na prosty trick dał się nabrać Lovren
  • 27. min Będzie centra w pole karne, sędzia uspokaja zawodników
  • 28. min Dobra wrzutka, w kierunku zawodników angielskich, ale odważne wyjście Subaszicia i wypiąstkowanie piłki wyjaśniło wszystko
  • 29. min Kolejne nieporozumienie u Chorwatów, trener Zlatko Dalić zastanawia się, co zmienić w grze
  • 30. min Tym razem piłka uciekła Rebiciowi
  • 30. min Coś niemożliwego! Kane miał dwie okazje, by strzelić gola
  • 31. min Najpierw przegrał pojedynek z bramkarzem, a przy dobitce, z najbliższej odległości, trafił w słupek
  • 31. min Po chwili sędzia liniowy podniósł chorągiewkę, sygnalizując że Kane był na spalonym
  • 32. min Chorwaci w końcu mieli okazję, zakończoną mocnym strzałem Rebicia, ale Pickford był na posterunku
  • 32. min Wcześniej Modrić szukał szansy na dobre podanie w polu karnym, ale musiał wycofać
  • 32. min Faul na Pickfordzie
  • 33. min W bramkarza Anglików mocno ciałem "wjechał" Rebić
  • 34. min Szansa Chorwatów, Rebić składał się do strzału po dobrym podaniu w pole karne, ale uprzedził go Young
  • 35. min Lepszy moment gry Chorwatów, ale ciągle nie budują akcji środkiem pola, gdzie dominują rywale, tylko szukał szans w bocznych strefach
  • 36. min Lindgard zmarnował doskonałą okazję po podaniu Allego
  • 37. min W doskonałej sytuacji, stojąc przed polem karnym, mając czas i miejsce na precyzyjny strzał, w ogóle nie trafił w bramkę
  • 37. min 25-latek nie mógł przeboleć tej sytuacji
  • 38. min Kolejna okazja Anglików, z prawej flanki wrzucał Trippier, ale nikt z jego kolegów nie zamykał akcji
  • 40. min Chorwaci dłużej budowali akcję, ale Vrsaljko po raz kolejny posłał fatalne podanie w pole karne
  • 41. min Faulowany Young, sędzia przerwał grę
  • 41. min To był mały rewanż na Youngu, który chwilę wcześniej przewrócił Rebicia, ale sędzia nie zareagował
  • 41. min Sędzia nie pokazał żółtej kartki
  • 43. min Ciężko Chorwatom dobrać się do Anglików
  • 43. min Za każdym razem, gdy przy piłce jest Domagoj Vida, kibice gwiżdżą i niesamowicie głośno buczą
  • 44. min To wyraz dezaprobaty dla zawodnika chorwackiego, który kilka dni temu, po wygranej Chorwatów z Rosją, nagrał filmik, w którym krzyczał "Chwała Ukrainie"
  • 44. min Piłkarz przeprosił, ale złość fanów pozostała
  • 45. min Indywidualna akcja Allego, który przejął piłkę, ale dobrym wślizgiem błysnął Lovren
  • 45. min Anglicy rozgrywają piłkę na małym polu, dziś Chorwaci na wiele im pozwalają
  • 46. min Walker ściągnął niebezpieczeństwo, źle podając do Pickforda, który musiał ratować się wybiciem. Przed szansą stał Mandżukić, ale Walker naprawił swój błąd i czysto wybił piłkę
  • 46. min Faul dla Chorwatów, zagrywa Modrić
  • 20:46 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 20:47 Po spektakularnym początku meczu Anglicy po pierwszej połowie prowadzą z Chorwatami 1-0
  • 20:48 Zespół Garetha Southgate'a prowadzi w pełni zasłużenie
  • 20:48 Anglicy zdominowali środek pola, a w dodatku nękają rywali szybkimi kontrami
  • 20:49 W szeregach Chorwatów na razie zawodzą gwiazdy, na czele z Luką Modriciem, nie mając recepty na narzucenie swojego stylu gry
  • 20:50 Można podejrzewać, że w przerwie zespół z Bałkanów zostanie odpowiednio zmobilizowany. Oby to zwiastowało jeszcze lepsze widowisko niż w pierwszych 45 minutach
  • 21:01 Na razie bez żadnych zmian w drużynie Chorwatów
  • 21:01 Tym bardziej trener Soutghate nie ma powodów, by dokonywać korekt w składzie
  • 46. min Rozpoczęli Chorwaci
  • 47. min Dwójkowa akcja Rebicia ze Striniciem, ale Anglicy w swoim polu karnym poradzili sobie z zagrożeniem
  • 47. min Faulowany Trippier przez Rebicia
  • 48. min Na trybunach słychać tylko angielskich kibiców
  • 50. min Rzut z autu dla Anglików
  • 52. min Żółtą kartkę otrzymuje Mario Mandżukić
  • 53. min Chorwaci rozgrywają przez swoją linię obrony, próbują przeprowadzić akcję prawą stronę
  • 53. min Faulowany Rebić
  • 53. min Jednak Chorwaci rozpoczęli tylko od rzutu z autu
  • 53. min Dobry pomysł Rebicia, ale wykonanie fatalne i wrzutka była zdecydowanie za mocno posłana w kierunku Perisicia
  • 55. min Żółtą kartkę otrzymuje Kyle Walker
  • 55. min Zrobiło się gorąco, Walker przytrzymał piłkę, gdy Chorwaci chcieli szybko rozegrać
  • 57. min Świetna szansa Lindgarda, strzelał mocno zza pola karnego, ale został zablokowany
  • 58. min Trippier wrzucił piłkę z prawego skrzydła w pole karne, ale w zamieszaniu Perisić wybił piłkę
  • 59. min Chorwaci mieli dobrą okazję, ale po podaniu Rebicia, które zgubiło linię obrony, Strinić źle się zachował i zmarnował okazję na dogranie lub strzał
  • 60. min Rebić posłał miękką centrę w pole karne, a Walker skiksował i jest rzut rożny
  • 60. min Niezła wrzutka Modricia, ale Pickford dobrze interweniował
  • 61. min Lovren ostro potraktował Lingarda, ale sędzia Cakir nie pokazał żółtej kartki
  • 61. min Strzał Rakiticia z dystansu, ale wykonaniu pozostawiało wiele do życzenia
  • 62. min Podopieczni Dalicia nieco lepiej radzą sobie w środku pola, ale przed samym polem karnym brakuje im pomysłu albo precyzji
  • 63. min Zagranie Perisicia, ale Vrsaljko nie był w stanie dojść do mocno kopniętej na dobieg piłki
  • 63. min Nerwowa interwencja Vidy, ale przynajmniej wybił piłkę na aut spod nóg Lingarda
  • 64. min Sterling miał doskonałą okazję w polu karnym, ale w kluczowym momencie poślizgnął się po interwencji Vidy
  • 65. min Chorwaci na połowie Anglików, rozgrywają po obwodzie, ale Vrsaljko znów popełnił błąd przy wrzutce w pole karne
  • 66. min To mógł być gol dla Chorwatów! Rakitić oddał bardzo mocny strzał z "16", ale został zablokowany. W innym wypadku Pickford mógłby mieć problem z udaną interwencją
  • 67. min Boleśnie odczuł uderzenie piłką Walker.
  • 67. min Gra została chwilowo wstrzymana, by mogła zostać udzielona pomoc.
  • 68. min Kane! Huknął z bardzo ostrego kąta, ale trafił jedynie w boczną siatkę.
  • 68. min Subaszić aż skulił się w sobie,przestraszony siłą strzału.
  • 69. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Ivan Periszić
  • 69. min Wyrównanie!
  • 69. min Dośrodkowanie z prawej strony znakomicie wykorzystał chorwacki skrzydłowy!
  • 70. min Walker zbyt długo zwlekał z wybiciem piłki, chciał zrobić to "szczupakiem". Perisić wyskoczył zza jego pleców i lewą nogą trafił do bramki!
  • 70. min Szansa dla Anglików, ale zbyt mocne podanie przechwycił Subaszić.
  • 71. min Zbyt mocne podanie do Kane'a, piłka opuściła boisko.
  • 72. min Nieporozumienie Anglików.
  • 72. min Co za szansa!
  • 72. min Periszić trafia w słupek!!!
  • 73. min Przejęli piłkę po niepotrzebnej stracie Anglików. Periszić pognał na bramkę i uderzył płasko, ale trafił jedynie w słupek!
  • 73. min Dobitkę Chorwata obronił Pickford.
  • 73. min Rzut rożny dla Chorwacji.
  • 74. min I mocny strzał, ale wysoko ponad bramką uderzył Brozović.
  • 74. min Schodzi z boiska Raheem Sterling , a za niego wchodzi Marcus Rashford
  • 75. min Trener Southgate zareagował na utratę bramki
  • 75. min Periszić przerwał akcję Anglików
  • 76. min Chorwaci dostali wiatru w żagle, zwietrzyli szansę na drugą bramkę
  • 76. min Okazja dla Chorwatów, ale Periszić nie doskoczył do piłki w polu karnym
  • 77. min Szansa na kontrę, jednak na pozycji spalonej Sterling
  • 77. min Wrzutka w pole karne i pewna interwencja Pickforda
  • 78. min Co za okazja Anglików! Lingard posłał w polu karnym ni to strzał ni podanie i Subaszić tylko odprowadził wzrokiem odchodzącą piłkę
  • 79. min Mocny strzał Hendersona z około 30 metra, ale nad poprzeczką
  • 79. min Rakitić przeprasza, posłał zupełnie nieudane podanie
  • 80. min Rashfordowi troszkę zabrakło, by opanować w polu karnym prostopadłe podanie
  • 82. min Posiadanie piłki na korzyść Chorwatów (54-46 procent)
  • 83. min Rakitić pięknie utrzymał się przy piłce, wślizgiem podał do Periszicia, ale jego dogrania z lewej strony wylądowało w rękach bramkarza
  • 83. min Mandżukić posłał "bombę", ale wprost w Pickforda
  • 84. min Pickford wyszedł z bramki, popełnił błąd przy interwencji, a Periszić próbował go przelobować - niecelnie
  • 85. min Siły się wyrównały, nie widać, że Chorwaci mają w nogach dogrywki w poprzednich dwóch meczach
  • 86. min W tej chwili gra jest szarpana, obie drużyny prezentują się nerwowo
  • 87. min Strinić, podczas budowania akcji, źle podał w kierunku Periszicia
  • 87. min Naciskany przez Rashforda Vida wybił piłkę na aut
  • 88. min Coraz bliżej końca regulaminowego czasu gry, czy potrzebna będzie dogrywka?
  • 88. min Od bramki zaczął Subaszić
  • 89. min Rebić z lewej flanki użył tak dużo siły, że przerzucił piłkę aż za linię boczną po przeciwległej stronie boiska
  • 91. min Strzał z daleka Lovrena, ale gdzie w kierunku najwyższych pięter trybun na Łużnikach
  • 92. min Faul Rakiticia na Rashfordzie
  • 92. min Trippier zacentrował, ale z dobrej okazji nie skorzystał Kane
  • 93. min Jego strzał "główką" był bardzo słaby
  • 93. min Ostatnia minuta doliczonego czasu gry
  • 94. min Koniec II połowy
  • 94. min Obie drużyny czeka dogrywka
  • 95. min Po regulaminowym czasie gry Chorwacja remisuje z Anglią 1-1
  • 21:53 Chorwatów czeka trzecia z rzędu dogrywka
  • 21:53 Czy wytrzymają jej trudy pod względem fizycznym?
  • 21:54 Motywacja w obu zespołach, piłkarze uzupełniają płyny
  • 21:55 Ostatnie podpowiedzi i ustalenia
  • 21:56 Sędzia Cakir rzucił monetą, Modrić wskazał połowę, a więc dogrywkę od środka rozpoczną Anglicy
  • 91. min Rozpoczęli Anglicy
  • 91. min Schodzi z boiska Ashley Young , a za niego wchodzi Danny Rose
  • 92. min Dalekie wybicie Subaszicia, ale wprost na nogę angielskiego defensora
  • 92. min Chorwaci na razie wysoko ustawieni i próbują wywierać pressing
  • 93. min Rashford uprzedzony, aut dla Anglików
  • 93. min Alli mógł oddać strzał, zamiast tego posłał niecelne podanie
  • 93. min Faulowany Rose przez Rebicia
  • 93. min Strinić doznał kontuzji
  • 94. min Wygląda to na uraz mięśniowy, jest zawodnik przygotowany do zmiany
  • 95. min Schodzi z boiska Ivan Strinić, a za niego wchodzi Josip Pivarić
  • 95. min Dalić przeprowadził dopiero pierwszą zmianę, która była wymuszona urazem
  • 96. min Faulowany Rose
  • 96. min Żółtą kartkę otrzymuje Ante Rebić
  • 96. min Rebić długo pracował na ten "kartonik"
  • 97. min Miękka wrzutka, ale sędzia odgwizdał faul na Mandżukiciu
  • 97. min Schodzi z boiska Jordan Henderson , a za niego wchodzi Eric Dier
  • 98. min Rose ładnie nawinął Chorwata na lewym skrzydle, piłka trafiła pod nogi Diera, lecz ten został zablokowany
  • 99. min Ależ było blisko drugiego gola dla Anglików!
  • 100. min Głową strzelał Stones, a świetnie ustawiony Vrsaljko wybił piłkę sprzed linii bramkowej
  • 100. min Zbyt mocne podanie, by Mandżukić mógł dobiec do piłki i ta trafiła do rąk Pickforda
  • 101. min Faul po zagraniu Rashforda na Vrsaljko
  • 101. min Schodzi z boiska Ante Rebić, a za niego wchodzi Andrej Kramarić
  • 102. min Fantastyczny powrót Modricia, naprawił swoją stratę
  • 103. min Chwilę wcześniej Rose przyjął na głowę potężną bombę piłką, na chwilę się zatoczył, ale prędko doszedł do siebie
  • 103. min Aktywny Rose dośrodkowywał z lewego skrzydła, ale dobrze w polu karnym interweniowali Chorwaci
  • 104. min Faulowany Rakitić przez Kane'a
  • 105. min Chorwaci rzutami z autu przybliżają się do pola karnego Anglików
  • 105. min "Synowie Albionu" wyszli z kontrą, ale Alli nie sięgnął piłki
  • 106. min Pierwsza część dogrywki przedłużona o 2 minuty
  • 107. min Bardzo dobra akcja Chorwatów, Modrić podał na lewe skrzydło do Periszicia,a po jego dograniu nieudany strzał oddał Kramarić
  • 107. min Ależ było blisko gola dla Chorwatów
  • 108. min Do doskonale wrzuconej w pole karne piłki doskoczył Mandżukić, ale jego strzał wybronił Pickford
  • 108. min Mandżukić ucierpiał w tej sytuacji
  • 109. min Służby medyczne opatrują napastnika Chorwatów
  • 109. min Jescze rzut rożny dla Chorwatów
  • 22:15 Przerwa w dogrywce, wielkie napięcie i nerwy
  • 22:16 Czyżby tradycji na tym mundialu stało się zadość i kolejna dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia?
  • 106. min Rozpoczęła się II połowa dogrywki
  • 106. min Od ataku rozpoczęli Chorwaci, mają aut na wysokości pola karnego Anglików
  • 107. min Rzut rożny po próbie dogrania Periszicia
  • 107. min Zaskakujące rozegranie, zbiegł do piłki Brozović, ale uderzył lewą nogą obok bramki
  • 108. min Chorwaci zamykają Anglików na ich połowie, kolejne dośrodkowanie
  • 108. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Mario Mandżukić
  • 109. min Napór Chorwatów doprowadził do strzelenia gola w dogrywce
  • 110. min Najpierw błąd Walkera, który nie pokrył Mandżukicia, a następnie z doskokiem nie nadążył Stones i Chorwat mocnym strzałem lewą nogą, z ok. 7 metra, wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie
  • 110. min Do końca szaleńczych 10 minut
  • 111. min Anglicy nie składają broni, trener Southgate szykuje zmianę
  • 111. min Schodzi z boiska Kyle Walker , a za niego wchodzi Jamie Vardy
  • 112. min Anglicy stawiają wszystko na jedną kartę, ale nie mają już nic do stracenia
  • 112. min Mandżukić sygnalizuje skurcze, Anglicy nie wybili piłki
  • 113. min Dobra interwencja Subaszicia, po wrzutce w pole karne
  • 113. min Trener Dalić jeszcze nie decyduje się na kolejne zmiany
  • 114. min Periszić doszedł do strzału w polu karnym, ale z interwencją zdążył obrońca i piłka wylądowała za linią końcową
  • 115. min Mandżukić nie jest w stanie kontynuować gry, sędzia Cakir pokazuje, że doliczy czas
  • 115. min Schodzi z boiska Mario Mandżukić, a za niego wchodzi Vedran Czorluka
  • 116. min Większy kłopot mają Anglicy, Trippier nabawił się urazu, a Southgate wykorzystał wszystkie zmiany
  • 116. min Potężny strzał Vidy z dystansu, Pickford z problemami, ale opanował piłkę
  • 117. min Rzut wolny Anglików, daleka wrzutka Rashforda, ale nikt nie sięgnął
  • 118. min Wyspiarze protestują, że Maguire był faulowany
  • 118. min Schodzi z boiska Luka Modrić, a za niego wchodzi Milan Badelj
  • 119. min Anglicy kończą mecz w dziesiątkę po urazie Trippiera
  • 120. min Fatalna postawa Kramaricia - Chorwacja mogła podwyższyć prowadzenie, ale zamiast podać do świetnie ustawione w polu karnym i niepilnowanego Perisicia, wprowadzony z ławki Chorwat postanowił sam zakończyć akcję z kiepskim skutkiem
  • 121. min Faulował Rakitić, niepotrzebne przepychanki z Allim
  • 122. min Dalekie dogranie, ale bezbłędny Subaszić, który gra na czas
  • 122. min Kończy się 2 minuta z doliczonych 4 minut do końca dogrywki
  • 123. min Cóż za emocje, Pivarić posłał wrzutkę w pole karne, ale poradził sobie Pickford
  • 124. min Zagranie ręką przez Badelja, być może ostatnia okazja dla Anglików z rzutu wolnego
  • 22:37 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:37 Euforia w ekipie Chorwatów
  • 22:37 Z kolei Anglicy zrozpaczeni
  • 22:38 Po emocjonującym meczu Chorwaci pokonali po dogrywce Anglików 2-1
  • 22:38 Bramkę na wagę awansu do finału zdobył Mario Mandżukić
  • 22:39 W niedzielnym finale mistrzostw świata Chorwacja zmierzy się z Francją
  • 22:40 Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne emocje - przed nami najpierw mecz o 3. miejsce, a później wielki finał w Rosji.
  • 22:41 Dobranoc